Кого го интересува твоя фейк? Само пълниш Кофата с боклуци.
Първоначално написано от inewton Кого го интересува твоя фейк? Само пъниш Кофата с боклуци. Чистотата на Кофата е първи интернационален приоритет и трябва да бъде поставена пред всичко останало.
Първоначално написано от dаfak?! Чистотата на Кофата е първи интернационален приоритет и трябва да бъде поставена пред всичко останало. Не вярвах, че толкова бързо ще се разберем.
Първоначално написано от inewton Не вярвах, че толкова бързо ще се разберем. А така. Сега какво ще правим с нарушителите?
Първоначално написано от dаfak?! А така. Сега какво ще правим с нарушителите? Ще ги изнасилваме.
Първоначално написано от inewton Ще ги изнасилваме. Welp! Това ескалира бързо. Никога няма да ми намериш истинският профил
Първоначално написано от dаfak?! Никога няма да ми намериш истинският профил Не бъди толкова сигурен .
Първоначално написано от dаfak?! Това ескалира бързо. на английски звучи по-добре
Правила