.
Отговор в тема
Страница 352 от 451 ПървиПърви ... 252302342348349350351352353354355356362402 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 776 до 8 800 от общо 11256
  1. #8776
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, ок, обикновено колко точно време ти отнема от баня до баня?
    И нищо общо - и слаби, и дебели миризливци съм виждала.
    Пък космите точно обратното - имат защитна функция и улавят прашинки и микроорганизми, та да се препотиш, ма поне да не миришеш. Веждите ти са на място на суратя, за да не ти влизат мизерии из очите с потта по челото и все пак да виждаш. Това, разбира се не значи да не се обезкосмяваш - напротив - твои са си и космите, и тялото. Обаче значи, че ако не искаш пъпки от мизерия, обриви от пот и да не смърдиш на боклук, трябват чести бани. Дори да се обезкосмяваш всеки ден, а самобръсначката да се слее с ръката ти. Въобще, ум да ти зайде откъде го измисли, че обезкосмен миришеш по-малко... Тия неща ги говорят в 7-8ми клас по биология, малко е трябвало да мислиш.
    квак

  2. #8777
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И тук е така в магазините за втора употреба. Доста се рови ама всички са на една цена, независимо от състоянието на книгата.
    Не обичам да си взимам от библиотеката, въпреки че имам карта за там, искам да си ги имам. И електронни не мога да чета.
    Доста книги ги чета на Киндъл,демек електронни,защото не си заслужава ги имам в хартиент вариант,тъй като стават за 1 път само.
    Но предпочитам да си имам книгите в хартиен вариант.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #8778
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Доста книги ги чета на Киндъл,демек електронни,защото не си заслужава ги имам в хартиент вариант,тъй като стават за 1 път само.
    Но предпочитам да си имам книгите в хартиен вариант.
    На мен ми е трудно да се концентрирам така а и ме болят очите понеже по цял ден съм пред екрана
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #8779
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На мен ми е трудно да се концентрирам така а и ме болят очите понеже по цял ден съм пред екрана
    Киндъла е черно-бял.
    Но ако си пред компютър по цял ден,може да не е толкоз добре.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #8780
    Ами принципно очилата ми са със защита, ама омръзва. Друго си е да прелистваш страниците и да си отбелязваш някои неща дето са ти харесали със sticky notes
    Сега чета една на pdf формат и е много зор. Ама как да ми се откъснат $80 от сърцето за хартиен вариант…може би някой ден
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #8781
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Абе кви книги кви пет лева ве.
    У нас има топла вода, а не е неделя нито празник.
    Да го хване яд човек.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #8782
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Вие за принтери да сте чували? За 10лв ще си разпечатате книжките с подвързия.

    Помияр, не ти стига кучешкото мозъче, за да проумееш, че просто си тъп на цървул и затова всички те хранят, а не щото сме от гората.
    Не те интересува какво бачкам, щото ти така или иначе няма да промениш нищо за себе си, че да не си гнусен натегач и клюкар. Даже напротив - ще измислиш 1001 причини да си продължиш смрадливата работа за смрадливи парички, щото да можеш да мрънкаш и да се оправдаваш, че заради това и майка ти не те обича.

  8. #8783
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Човек като прочете 3 страници от тази тема и се затичва към банята

  9. #8784
    Че ти цели книги ли печаташ?
    https://zonatax.com/

  10. #8785
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Анарчи, тичай по-добре да пиеш една студена еода, не да се къпеш...
    квак

  11. #8786
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Човек като прочете 3 страници от тази тема и се затичва към банята
    Де да им действаше на всички така, ама явно Някойтам и Инсела са над нещата
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #8787
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Човек като прочете 3 страници от тази тема и се затичва към банята
    е.днес мислех да коментирам преди да се къпя, но беше на обяд и ме хвана срам :Д

    ---

    днес обясних на колегата, че като имаме срещи в 9:30, да знае че ставам в 9:25 да си измия зъбите и в 9:35 на линия по пижама, затова ми е паднал гласа.
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-02-2018 на 22:20
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #8788
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Изкъпах се. Така е много по-добре.

  14. #8789
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Изкъпах се. Така е много по-добре.
    Честита баня! Сега чак догодина по същото време.
    квак

  15. #8790
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И тук е така в магазините за втора употреба. Доста се рови ама всички са на една цена, независимо от състоянието на книгата.
    Не обичам да си взимам от библиотеката, въпреки че имам карта за там, искам да си ги имам. И електронни не мога да чета.

    Грозен, с нечистоплътници не общувам. Говори си там с Някойтам колко е вредно да се къпеш всеки ден и се радвай че си намерил себеподобен мърльо.
    Мърльо може да викаш само на тоя дето е осеменил майка ти и си се пръкнала ти. Капиш?

    А, да знаете. Днес се изкъпах. Искате ли снимки от банята за доказателство?
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 23:09
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #8791
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, ок, обикновено колко точно време ти отнема от баня до баня?
    И нищо общо - и слаби, и дебели миризливци съм виждала.
    Пък космите точно обратното - имат защитна функция и улавят прашинки и микроорганизми, та да се препотиш, ма поне да не миришеш. Веждите ти са на място на суратя, за да не ти влизат мизерии из очите с потта по челото и все пак да виждаш. Това, разбира се не значи да не се обезкосмяваш - напротив - твои са си и космите, и тялото. Обаче значи, че ако не искаш пъпки от мизерия, обриви от пот и да не смърдиш на боклук, трябват чести бани. Дори да се обезкосмяваш всеки ден, а самобръсначката да се слее с ръката ти. Въобще, ум да ти зайде откъде го измисли, че обезкосмен миришеш по-малко... Тия неща ги говорят в 7-8ми клас по биология, малко е трябвало да мислиш.
    Хайде малко да се позамислиш преди да бълваш глупости. Естествено, че потта с косми особено под мишниците и по интимните части мирише повече поради една проста причина. Просто се задържа повече в космите и по-трудно съхне и се бърше, а миризмата се задържа по тях. Друг е въпроса, че потта не мирише, а въпросните "хванати" микроорганизми създават миризмата и. Та прашинки, защитни функции и бла бла бла. То и ушната кал има защитна функция и пази ушните канали, но това не значи, че не трябва да се позачиства. Сега може да се похвалиш, че и ушна кал нямаш в ушите.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 23:21
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #8792
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Мърльо може да викаш само на тоя дето е осеменил майка ти и си се пръкнала ти. Капиш?

    А, да знаете. Днес се изкъпах. Искате ли снимки от банята за доказателство?
    Еми не е мърльо баща ми, което не мога да кажа за твоя, дето не ти дава да се къпеш всеки ден и дори на 32 години трябва да му се обясняваш къде с кого излизаш. Интересно пак ли си "нелегален тук" пишейки изпод юргана докато мама и тате те мислят , че спиш?
    Понеже тоя дето е осеменил майка ми на твоя възраст е бил с жена, две деца, работа и дом, а ти още водиш мама и татко на първа среща с гаджето, щото ти нямат доверие да не направиш някаква глупост.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #8793
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Това ли измисле бе смешко такава. Тресе ли те злобата. Нека утре Wednesday666 дойде пак да ми обяснява колко видиш ли съм бил станал нападателен. Ама явно на теб ти бъркам в разплутия задник, че ми споменаваш ника във всеки твой пост. Не усещаш в каква жалкарка се превръщаш в опита си да се покажеш като супер готината мацка. Но така е. Днес тия дни си се захванала с мен, а в оня пробит чат дето се изявяваше като някаква кралица нямаше на кой от форума да не се присмееш какъв бил филмар и колко бил зле. Включително и разни тук от "чистоплътната" групичка като например Тори и други защитаващите тук. Ти си просто една долна лицемерка и нищо друго.
    Повече спирам да ти отговарям, защото ме е гнус от теб. Погледни си първо чистоплътността на характера пък после мисли за другото.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-03-2018 на 00:02
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #8794
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Това ли измисле бе смешко такава. Тресе ли те злобата. Нека утре Wednesday666 дойде пак да ми обяснява колко видиш ли съм бил станал нападателен. Ама явно на теб ти бъркам в разплутия задник, че ми споменаваш ника във всеки твой пост. Не усещаш в каква жалкарка се превръщаш в опита си да се покажеш като супер готината мацка. Но така е. Днес тия дни си се захванала с мен, а в оня пробит чат дето се изявяваше като някаква кралица нямаше на кой от форума да не се присмееш какъв бил филмар и колко бил зле. Включително и разни тук от "чистоплътната" групичка като например Тори и други защитаващите тук. Ти си просто една долна лицемерка и нищо друго.
    Повече спирам да ти отговарям, защото ме е гнус от теб. Погледни си първо чистоплътността на характера пък после мисли за другото.
    Actually... Характера не може да засмърди, така че първо трябва да погледне чистоплътността на тялото.

  20. #8795
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Вземи си поддържай чисто тялото, че това пречи на всички, пък характера да ти го мислят близките.
    Щях да те изненадам, че и след секс се взима душ, ама щом след работа не взимаш, шансът да стигнеш до там е нищожен.
    Поздрави за банята!

    Едит: хаахах, тъкмо гледам, че са ме изпреварили. :д
    Последно редактирано от an7raks : 08-03-2018 на 06:29

  21. #8796
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Може може и още как. Характера може да смърди много повече.
    А пък при мен от смърдене никой не се е оплакал. Потвърдиха ти го и от първа ръка, че нещо не ми вярваше.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-03-2018 на 06:35
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #8797
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Потвърдиха от първа ръка, че си неадекватен досадник, ама по-мило изказано. Естествено, че момичето няма да ти каже „ей, смърдел!”. Да не говорим, че като гледам какъв празник е за теб момиче да ти обърне внимание, сигурно си се къпал с белина преди да излезете.

  23. #8798
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И защо да не го каже, ако е така бе красавецо?Явно много те е яд, че ти си смръдливец. Ходи мий патката и не ми умувай много много.И с неадекватник като теб дето най-голямата гордост в живота му е че се къпе по три пъти на ден не смятам повече да се занимавам.
    Пиши си. Не ми пречиш.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-03-2018 на 07:23
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8799
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Щото има достатъчно възпитание, явно?

  25. #8800
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Много грозно изглеждате отстрани. Смис, това някой чужд (добре, че форума умря) ви прочете, ще се хване за главата.


    Закусвам и ще продължа със сладващата порция главоболие. Няма да стане така без очила. Само се мъча. Тъжно ми е, че бебчо не спа цяла нощ, пък аз изкарах едни 11 часа : (((
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си