.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Hybrid View

  1. #1

    Как да си избера GPS навигация?

    Здравейте! Предстои ми да пътувам до Букурещ, като преди не съм пътувала сама, камо ли пък да съм шофирала. Препоръчаха ми да си взема GPS навигация, за да се справям по-лесно. Не знам каква да избера обаче. Бихте ли могли да ми препоръчате някаква? Бюджета ми е 300лв, наясно съм, че не е кой знае какво, но с толкова разполагам.

  2. #2
    А телефона ти не върши ли достатъчна работа?

  3. #3
    Ами, казаха ми, че навигацията е много по-удобна

  4. #4
    Аз съм с ето тази: https://aval-bg.com/product/1012-nav...garmin-40lm-eu и съм много доволен. Цената спрямо другите е в пъти по-ниска, а предлага почти същите функции. Ама като цяло в понеделник може да се обадиш в магазина и да ти дадат по-добро предложение. Късмет

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    За едно ходене до Букурещ ли ще я взимаш или с преспектива да я ползваш за нататък? Ако е за едно пътуване няма смисъл, понеже пътищата са достатъчно добре маркирани и една хартиена карта на Румъния за 5лв. би била достатъчна за да се ориентираш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Sygic за цяла Европа с трафик, даш камера и прожектиране на предното стъкло е 20-30€. Няма смисъл от автономна навигация, като всеки смартфон става за това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си