- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Съставки на продукти, които да избягваме.
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Bioderma Node, за всеки тип коса го водят.
Относно темата: запозната съм с повечето вредни съставки, но по мое мнение няма как да се избегнат всички.
Био/органик продуктите са лишени от съставки, които да удължат срока им на годност и често трябва да се подменят, други ми идват слаби като ефект, на трети не ми харесва консистенцията/покривността/попиваемостта, четвърти са прекалено скъпи и не икономични .. общо взето всяка заменена съставка се отразява по един или друг начин. Въпроса е в това даден продукт да е умерен в състава си.
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3