- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Секса и финансовото положение ?
Здравейте, отдавна не съм тийн но имам регистрация във форума. Напоследък (последните 3-4 години) забелязвам кофти тенденция сред жените. А именно , че сексуалния живот на мъжа силно се влияе от финансовото му положение. Не казвам , че всички жени са такива. Има много жени морални ценности но много рядко попадам на такива но знам, че ги има. В скъпите коли винаги се возят супер красиви момичета например. Вие как мислите забелязвате ли, че по заможните излизат и спят с най красивити жени и дразни ли ви това. Ако темата ви се струва тъпа просто я изтрийте. Благодаря
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
Не ме дразни, нямам отношение по въпроса.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Хрумвало ли ти е, че не всички богаташи са празни душевно и зли, алчни чудовища? Може просто да се харесват един голям процент от тези хора без да е важно с какви пари са. Не, че няма и златотърсачки, но не са чак толкова.
Lasiodora striatipes
Grammostola rosea
Cyclosternum fasciatum
Brachypelma emilia
Acanthoscurria geniculata![]()
Радослав![]()
Промени си критериите за красота и ще се почувстваш по-добре.
Не всички търсят пари.. пък и нали всеки се урежда както може, защо да ме дразни.
Последно редактирано от eminem213 : 05-11-2012 на 11:59
Не забравяй, че всичко това се случва в страна, където средната работна заплата е 200-250 евро. Познавам момичета/жени, които са красиви, талантливи и можещи, но са израсли в по-обикновени семейства без големи възможности и най-лесният начин да се реализират и да имат стабилен и спокоен живот е точно като омаят някой богаташ/богаташки син. Много хора ще кажат "ами да се бори с обстоятелствата и да успее сама", но тоя вариант е много по-несигурен и се иска силен характер и непримиримост. Морално или не, най-лесно е да си отвориш краката в подходящия момент и пред подходящия човек, а ако успееш и да го задържиш с характер/човешки добродетели, мисията е перфектно изпълнена. Да не говорим, че чисто психологически това идеално пасва и на пасивната роля, която природата е определила на жената.
Има го и другия момент - ако едно момиче е израсло в относително заможно семейство и е свикнала да бъде "глезената, гледаната", то логично ще търси същото и от партньорите си. Ако баща й кара Мерцедес/БМВ/Лексус, няма как да я излъжеш с твоя гоУф и посещенията на кварталната кръчма.
Естествено има и изключения - яко амбициозни и целеустремени жени, които изграждат живота и статуса си сами, но на фона на масата, те са по-скоро изключение, отколкото правило.
И по света е нещо подобно, когато си богат/известен, няма как да ти липсва женско внимание.
Welcome to the Jungle...
Ми тея красивите, къде ги описваш как били от скромни семейства дъра бъра- вместо да си отварят краката да си напънат малко мозъчето и да не ги мързи-силен характер трябвало да бе да, просто така им изнася и е мн по-лесно, що да се пънат като ей го чичката ... а и не е задължително да киснат тука.
Ениуей, не знам откъде си, но около мен няма такива златотърсачки, а и да има -не ме бърка. Не е няква приливна вълна-нито много, нито малко
Навсякъде ги има такива - и по улиците, и по дискотеките, дори и в университетите. Виждал съм подобни неща и в по-големите градове, и в по-малките. Националната ни готованщина и мързел са много по-сериозни, отколкото предполагаме.
Просто дадох алтернативен поглед върху нещата, без да заемам оценъчна позиция (нещо, което на повечето потребители, особено от женски пол, им е яко невъзможно). Не ми се губи време да обяснявам очевидни неща на явно заслепени хора и пишман моралисти. Всеки си има мнение, няма лошо да вярва в него и да си го защитава.
Welcome to the Jungle...
Стига сте лопали вече. Всеки вижда тва, което иска да види. Като ти прави впечатление тва, тва ще виждаш. Ако си кон с капаци- също.
Който за квото си иска ше си ламти. Мъжете сте по-лакоми за пари от жените и вие повече си давате гъзовете и ближете гъзове за пари. При вас е и борба за власт и кой ше обере агнетата.
Като нямаш, хейтиш по тия дето имат и дето возят яките мацки. Мацките дето искат да са като яките мацки, хейтят, щото не са като тях. Кво ви ебе бе ? Ако нещо толкова ви дразни или си променете мисленето, спрете да обръщате внимание и гледайте себе си или станете като тях...
Някои хора избират лесното и кво от тва ? Могат-действат. И не са тъпи. Като си избрал да си дереш гъза, ми дери си го, кво коментираш тия дет им е лесно... Пууууу.
Първоначално написано от antifashionshit
Аз не hate-я нито завиждам , че някой имал пари и красиви жени покрай него...и не гледам постоянно кой с кого се движи и с какви коли. Е, да правят ми впечатление скъпарските неща но да завиждам е силно да се каже. Просто забелязвам , че се пребръща в тенденция това поведение на повечето жени. Пък и на мене цел ми е да си имам свястна жена с обикновени нормални ценност да е интелигентна и да не говори само за новите хитове в Поп-фолка...просто ми е интересно мнението на другите дали и те забелязват подобна тенденция...не мога да завиждам на никой за парите му той си ги е постигнал с малко или много труд, законно или незаконно...само, че аз при някой като мене които се трудят много и са вече на 25 нищо не са постигнали още...може би липса на стабилни връзки и някой да ти удари рамо за по-добра работа...вече карам второ висше, постоянно се усъвършенствам в моята област(електрониката) имам над 4 години трудов стаж и само една смотана кола....но с труд и постояннство всичко се постига макар и малко по-късно
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
Аз ако ти кажа, че съм имала 7000 лева в сметката на 19 години няма да ми повярваш и веднага ще решиш, че съм елитна проститутка или че парите са ми от мама и тати.
Ти ако ме видиш с късата пола в чалга дискотека, ще решиш, че правя свирки в тоалетните.
Ако ме видиш, че поздравявам 30 момчета в дискотеката, ще решиш, че всеки от тях ме е ебал поне един път.
А вместо да ме гледаш и да си фантазираш къв ми е живота, можеш преспокойно да си гледаш твоя и да си фантазираш къв искаш да бъде.
Аз такива неща не забелязвам, не знам дали са тенденция. Честно казано само съм чувала. За мен глупостите, които пишете по форумите са дебилщина. Както каза Сиси, има и златотърсачки, ама чак пък толкова. Преувеличавате и не виждате нищо друго на преден план. Като те е ослепило тва, тва ще виждаш, пак казвам.
Курви, златотърсачки, чички, парички и колички има навсякъде, не само в България. Смешно ми е като почнете да се хващате за неща, дето ги има по цял свят, изкарвайки държавата няква пълна лудница, а иначе не се знае дали живеете в град(ченценце) или село. Също не се знае дали сте излизали някога извън местата, в които се движите (и не говоря за пътувания в чужбина, щото България е достатъчна).
И нищо лично ако звуча по-надъхано. Не е директно към теб, а като цяло към ония възмутителните.
Предразсъдъци.
Последно редактирано от djipsito : 05-11-2012 на 13:37
Първоначално написано от antifashionshit
Такам, първо според мен не винаги "тия момичета, които се возят в скъпите коли на гаджетата си богаташи", са красиви, голяма част от тях са някви кифли, които са с типичната комерсиална визия. Разбира се, има и хубави сред тях.
Иначе е ясно, че момиче от богаташко семейство ще си търси и такова гадже, защото на дали ще се впечатли от момче с по-скромни възможности.
Иначе тези момичета, за които говорим, като цяло златотърсачките... ами съжалявам ги искрено. Истината е, че те са избрали по-лесния начин, да получават всичко на готово като гаджето им сваля едва ли не света в краката. Това е прекалено скучно за мен. Вместо да искат да се развиват като личности, да вървят напред в кариера и тн. те стават украшение на някой богаташки син...
Така една моя приятелка, която много държи гаджето и да я вози насам-натам, да я води на дискотека, да й плаща сметките, когато излизат и тн и тн... ми заобяснява един ден как трябва да се хвана пак с бившия ми, защото той вече имал нз си каква кола, имал и пари, щял да ме води по дискотеки и къде ли не за негова сметка. Ииии на бързо й обясних, че аз съм била с него и когато той нямаше кола, нямаше и толкова средства.... и че не съм била с него заради материалното състояние на баща му. Мисълта ми е, че просто има момичета, които си разсъждават по този начин иии очакват от гаджетата си да ги задоволяват и материално.))
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Кое да ме дразни..да си правят каквото си иска. Някои жени търсят богати мъже, я пък някои богати мъже си търсят красиви жени чрез парите. Щом това не им пречи, нека си живеят живота. Аз лично не разчитам на материалното състояние на половинката ми, но все пак държа да има ясни цели, да не лентяйства и да съответно да не тъне в мисерия от мързел. Същото важи и за мен.
оф... Това го е било винаги.
1.Всеки папа е имал любовница. Факт.
2.Всеки крал е спал с всяка красавица, дори да е бил омъжена. Факт.
3.Не откриваш топлата вода. Факт.
Излизай повече навън и се забавлявай. Явно все още растеш и преоткриваш света, но това го прави всеки до края на живота си.
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ
защо ми се струва , че тона ти е леко завишен. Според мен се мъчиш да обясниш на всички как ни мислиш за дебили...а отностно 7000 лева на 19 години- ами ако си ги набавила чрез работа и жиееш при мама и тате няма лошо да си си ги спестила, но ако са ти дадени ей така на добра воля за мене тва не е възпитателно и може би и от там идва сисокото ти самочувстие и острия тон....нищо лично просто мнение
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
![]()
Що го приемаш лично, не разбрах ? Колкото за 7 бона в сметката... първо ти никога няма как да узнаеш истина ли е, не е ли, пример ли е, реалност ли е. Невъзможно не е. Виждаш ли как веднага определяш и после тръбиш ? Тона ми е къвто си искам, самочувствието ми си е на мястото, щото има за кво. Не виждам някъде да съм те нарекла дебил, или пък някой друг (не се имам за повече от останалите). След като ме определяш, не ми казвай лично ли е, не е ли. Темата едва ли е пусната за мен. Аз си казвам мнението. Ако толкова се засягаш, значи ти казвам истината явно. Ако обичаш, коментирай си по темата, не ми прави АНАЛизи.
Другото няма да го повтарям.
Първоначално написано от antifashionshit
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
Видях, че си рус. И лесно манипулируем. Ама нищо, ставаш за ебане.
Първоначално написано от antifashionshit
Аз видях как ти пуснах муха и я прие за чиста монета, без да допускаш, че може да е просто пример и почна да се въртиш само около тва.
Като вдигна рола нагоре и ти прочета темата, не се учудвам що забелязваш разни тенденции.
Мисля, че очакваше и отчет и да седна да ти се обеснявам за банковата ми сметка, да те убеждам как "не съм такава" и кво ли не. Свести се малко, момче. Тия пари щи изпият мозъка.
Лъха на завист, не знам...
http://www.youtube.com/watch?v=SVjs5DYDWt0 помириши лятото, да си отклониш малко мислите от парите.
Първоначално написано от antifashionshit
ок моя грешкано звучеше много убедително
пък и с писане няма как да ти гледам емоциите , че да знам дали говориш наистина или не
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
Ух. Хората не стават богаташи с щракване на пръсти.
Като изключим мутрите, хората работят усилено и изкарват пари.
Като не се плашиш от работата и си ги изкарваш сам, не виждам кое му е толкова срамното да ги имаш. И не виждам кое е ужасното някоя да те хареса, за дето си работлив и амбициозен, а не непременно, защото можеш да я возиш в хубава кола.
С моя човек ходим около 11 месеца преди да си намери хубава работа. След някой и друг месец вече ще може да се води с хубаво финансово положение. И ти ще ни видиш някъде по улицата, аз на токчета и в рокличка, а той официално облечен, защото работи в офис и ще си кажеш: "Поредната дето вдига крака за роклички." Не е ли тъпо? Виждаш ли сега защо тая тема няма логика? Е, да, сигурно има тук таме някоя и друга такава госпожица. Ама са изключение.
Lasiodora striatipes
Grammostola rosea
Cyclosternum fasciatum
Brachypelma emilia
Acanthoscurria geniculata![]()
Радослав![]()
абе пасти да ядем ние бедните![]()
razlikata mejdu ku4kata i kurvata e 4e kurvata puska na si4ki a ku4kata na si4ki bez tebe
Прочете ли ми поста?
Lasiodora striatipes
Grammostola rosea
Cyclosternum fasciatum
Brachypelma emilia
Acanthoscurria geniculata![]()
Радослав![]()