- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Уж всичко е перфектно...
Да, отговорът му е риторичен и неподробен, но защо да е тъп? Или той е длъжен да дава подробни доклади за взаимоотношенията си с всичките си познати от женски пол?
Доверието се печели и губи. Аз не виждам в описаната ситуация нещо, което да дава поводи за разклащане на доверието, ако такова е имало. Ако на мен утре някой хубостник реши да ми се обяснява в любов из социалните мрежи аз ли ще съм виновна? Това дали би означавало, че не обичам половинката или че "не съм изяснила достатъчно ясно, че не съм на пазара"? Наистина не успявам да ви схвана логиката в този случай.
А даже въпросната госпожица да има намерения към момчето, с какво е виновен той? Има момичета, на които им е през центъра на гащите дали момчето е обвързано - ако са му хвърлили око ще си действат в тази насока (Пантерке, поправи ме ако греша, но мисля, че ти подкрепяше тази идея из други теми). Та според вас ако някоя тръгне да ви сваля гаджето значи вината е в него?
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Едно мнение от вчера и после ще разгледам останалата част на темата.
1.Не е въпроса в това да не го казваш, а да го показваш.
2.Първо съм мъж.Иначе би ми станало леко неприятно.Всъщност може и да не ми стане,ако момичето ми разкзва и показва как я свалят пък тя не поддава,защото държи на мен.Ако ми е показала ясно че мога да и има абсолютно пълно доверие и няма да го предаде заради първият мачо,който и сваля звезди.
3.Ако си вярвахте напълно това нямаше да е така
Иначе ти го познаваш най-добре
SisiStrange има една мисъл.От ревнуването няма нужда, а ако има повод вече е твърде късно.
И не можеш да сравниш снимка и една срамуваща се иконка със натискане,което си е контакт,който колкото и да е навлязъл интернет в живота ни пак не може да се сравни с с една снимка и една срамуваща се иконка.
И всъщност авторке не е лошо да се замислиш ти пък и другите над това,което каза LadyDi, а именно:
" Когато можеш да си позволиш да разговаряш с него за всичко (и нищо), тогава можеш да твърдиш, че връзката ви е зряла."
![]()
Последно редактирано от Niakoitam : 07-13-2012 на 06:02
Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!