.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 1436

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Изглеждаш много готина и историята ви е ного яка.


    Може ли да ми отговориш подробно на:
    - какво е чувството да бъдеш бременна?
    - какво е чувството да раждаш?
    - какво е чувството да бъдеш майка?

  2. #2
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от scyLLa Виж мнението
    Това не са глупости. Какво мислиш за Тръмп ?
    Нямам мнение. Никога не съм се интересувала от него, нямам представа що за птица е, а и не съм следила предизборните им кампании. Ще видим какво ще стане.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Изглеждаш много готина и историята ви е ного яка.


    Може ли да ми отговориш подробно на:
    - какво е чувството да бъдеш бременна? Особено. Сякаш тялото не е твое, изобщо не го познаваш. Подуваш се навсякъде, всичко ти тежи. В последните месеци дори кратките разходки са ти тежки и доста боли. Като цяло бременността ми беше лека, не съм имала проблеми, но още не мога да забравя, че всеки път, когато искаш да смениш позата си на сън, се събуждаш от болки. Освен това, ако изпуснеш нещо на земята, този предмет просто спира да съществува за теб Ритниците на бебето са много странно и хубаво чувство, но някъде до към осмия месец. После като те шибне в ребрата, може и въздуха да ти изкара, а моята беше особено буйна.
    - какво е чувството да раждаш? Ако някой някога ти каже, че раждането е най-великото чувство на света, да знаеш, че лъже. Раждането БОЛИ. Аз раждах нормално, без упойка... Мога да ти разкажа и много подробно, но не искам да те отказвам да раждаш Накрая обаче... наистина си струва.
    - какво е чувството да бъдеш майка? Също е особено. Някак... гледаш го това малко същество и знаеш, че изцяло зависи от теб и... хем ти е кеф, хем те е страх.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си