.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Нашите не ми дават да стоя до късно навън

    Общо взето нашите не ми дават да стоя до късно навън аз съм на 14 и съм в компания само от 16 годишни предишния месец всичко беше ок нашите ми даваха до около 12 но сега изведнъж искат в 10:30 да съм унас живея в малък град където полицайте не правят проблем с стоенето до късно всеки се познава с другия и общо взето спокоен град как мога да ги накарам пак да ми дават??

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Вашите са прави!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какъв е смисълът от стоенето до късно?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какъв е смисълът от стоенето до късно?
    Пиене на алкохол, забиване на мацки и правене на секс може би?!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пиене на алкохол, забиване на мацки и правене на секс може би?!?
    В това няма много смисъл. Въпреки че ако на детето се дава свобода е по- вероятно да стане качествен човек след това.

    Ти правил ли си секс на 14, пил ли си алкохол?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти правил ли си секс на 14, пил ли си алкохол?
    Ами отче от тази възраст се започва. Не знам за Грозния, но всички пропадняци от най - ранна възраст се пропиват и проеб*ват.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Въпреки че ако на детето се дава свобода е по- вероятно да стане качествен човек след това.
    За нещастие въпросното дете трябва да иска да стане качествен човек след време, държането в изолация в повечето случаи не стига.

  7. #7
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    За нещастие въпросното дете трябва да иска да стане качествен човек след време, държането в изолация в повечето случаи не стига.
    Нали и аз това казвам. Всеки иска това, което няма. Така че ако има повече свобода и опита нещата, които иска има по- голяма вероятност после да се откаже от тях.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #8
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Нали и аз това казвам. Всеки иска това, което няма. Така че ако има повече свобода и опита нещата, които иска има по- голяма вероятност после да се откаже от тях.
    Но дори и на свобода пак е вероятно детето да се зариби и да пропадне. Следователно всичко се опира до неговото желание какво да прави с живота си и какъв да стане.

  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Но дори и на свобода пак е вероятно детето да се зариби и да пропадне. Следователно всичко се опира до неговото желание какво да прави с живота си и какъв да стане.
    Така е, но когато на детето се дава повече свобода има по- голяма вероятност след това да не пропадне. Известно е в психологията. Естесттвено, всичко трябва да е умерено. Не трябва да се стига до свободия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти правил ли си секс на 14
    Не, но вече ми се искаше!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    на 14, пил ли си алкохол?
    Пил съм и от доста по-рано.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не, но вече ми се искаше!
    И какво си изгубил като не си?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пил съм и от доста по-рано.
    И аз, но не съм се напивал. По- късно започнах, но това няма значение. Имам много познати, на които не са им забранявали алкохол и цагари, а сега нито пият, нито пушат.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  12. #12
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Така е, но когато на детето се дава повече свобода има по- голяма вероятност след това да не пропадне. Известно е в психологията. Естесттвено, всичко трябва да е умерено. Не трябва да се стига до свободия.
    Не е така, защото в човешката природа е да се иска още и още, колкото повече даваш на едно дете, толкова повече ти се качва на главата и колкото повече му даваш, така лека - полека то пропада. Ако му откажеш, едно дете ще направи всичко да постигне своето, пък и в краен случай към 18 когато не може да го държиш на каишка повече пак ще си изоглави. Децата не могат да се държат под стъклен похлупак.

    Не могат всички да бъдат смирени и покорни като църковните последователи.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И какво си изгубил като не си?
    Времето си!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И аз, но не съм се напивал.
    Нито пък аз, освен веднъж. По-късно е имало и други пъти.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не е така, защото в човешката природа е да се иска още и още, колкото повече даваш на едно дете, толкова повече ти се качва на главата и колкото повече му даваш, така лека - полека то пропада. Ако му откажеш, едно дете ще направи всичко да постигне своето, пък и в краен случай към 18 когато не може да го държиш на каишка повече пак ще си изоглави. Децата не могат да се държат под стъклен похлупак.

    Не могат всички да бъдат смирени и покорни като църковните последователи.
    Ако на едно дете постоянно му се забранява в един момент спира да учи, става наркоман, алкохолик и на 23-24 умира. Сещам се поне за три такива случая, а аз не познавам много хора.

    В църквата са най- грешните. Тя затова е църквата, за да се борят с нейна помощ хората с греха. Не знам защо всички очакват от християните да се държат едва ли не като светци. "Здравите нямат нужда от лекар, а болните" е казал Христос.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #15
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ако на едно дете постоянно му се забранява в един момент спира да учи, става наркоман, алкохолик и на 23-24 умира.
    Но нали и аз това казах.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Пък и в краен случай към 18 когато не може да го държиш на каишка повече пак ще си изоглави.
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    В църквата са най- грешните. Тя затова е църквата, за да се борят с нейна помощ хората с греха. Не знам защо всички очакват от християните да се държат едва ли не като светци. "Здравите нямат нужда от лекар, а болните" е казал Христос.
    Това прави ли те и теб нечестив? Пък и дори религията да има някакъв позитивен ефект, не всички пропадняци осъзнават, че имат проблем за да отидат да се лекуват първоначално. Околните не гледат на християните като светци, ами християните се имат себе си за чисти и благословени, което не винаги е така, но това е друга тема за разговор ето защо не искам да коментирам повече.

  16. #16
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Но нали и аз това казах.
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не е така, защото в човешката природа е да се иска още и още, колкото повече даваш на едно дете, толкова повече ти се качва на главата и колкото повече му даваш, така лека - полека то пропада.
    Не ми се струва, че говорим за едно и също, но както и да е.
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това прави ли те и теб нечестив? Пък и дори религията да има някакъв позитивен ефект, не всички пропадняци осъзнават, че имат проблем за да отидат да се лекуват първоначално. Околните не гледат на християните като светци, ами християните се имат себе си за чисти и благословени, което не винаги е така, но това е друга тема за разговор ето защо не искам да коментирам повече.
    Разбира се. Аз имам много грехове.
    Не всички осъзнават. И това е нормално. Те някои и с рак живеят месеци и години преди да разберат, че го имат. Но когато разберат/ако разберат вече е късно.
    Зависи за какви християни става въпрос. Протестантите, например казват, че са спасени. Но все пак зависи и от човека, не само от деноминацията. Някои не могат да се отърват от гордостта и тщеславието.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #17
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GAILITYSA Виж мнението
    Ако на едно дете постоянно му се забранява в един момент спира да учи, става наркоман, алкохолик и на 23-24 умира. Сещам се поне за три такива случая, а аз не познавам много хора.
    Това беше писано първоначално от inewton.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ако на едно дете постоянно му се забранява в един момент спира да учи, става наркоман, алкохолик и на 23-24 умира. Сещам се поне за три такива случая, а аз не познавам много хора.
    Ти нормален ли си? Или си някакъв copy - paste акаунт?

  18. #18
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Правилно. На 14 нямаш работа след 22:00 навън.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  19. #19
    Точно това. Уморен съм след работа и ми отнема няколко часа, за да се събудя. След като започна да правя неща, толкова се увличам в проектите си, че съм зает дълго в часовете на нощта. Имам чувството, че не мога да си легна, докато не свърша.

    И тогава, след като най-накрая свърших, не искам да спя, защото това означава, че моята наслада приключва и следващият работен ден започва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си