.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Проблем със приятелката ми

    Здравейте ! За първи път пиша във форум, за това не знам точно как да започна, но накратко ще обясня проблема ми, и ще се радвам ако има някой, който може да ми помогне.

    Имам си приятелка, с която сме вече 1 година и няколко месеца заедно, разбираме се перфектно, обаче от няколко дни насам постояно иска да си върне приятелството със определени момчета, и иска да си пише със тях, и да излиза.
    Когато я питам какво я е накарало да реши така ми отговаря " Ами не знам" , а аз съм леко ревнив, и в главата ми започват да се появяват всякакви възможни филми, също я питах да не би да не получава достатъчно внимание от мен, но тя отрича.

    Всичкото това повод ли е да се приятеснявам ...

  2. #2
    Определено!

  3. #3
    И да се притесняваш, и да не се притесняваш, ако е решила да те разкара, ще го направи. По скоро се запитай, ти какво можеш да направиш, за да задържиш интереса и. Дали не си прекалено обсебващ, да я задушаваш. 1 година е доста време и, ако една връзка не търпи развитие става скучна.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Да притеснявай се явно иска да е с друг
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  5. #5
    Не знам ... казва ми, че просто иска да има и приятели момчета, защото до сега нямаше чак толкова.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    хахаха
    Просто някой път като се прибираш може да я завариш да прави тройка с 2ма от приятелите си, ма нема ядове.
    Сега, нали няма да я караш да ограничава социалните си контакти заради такива подробности?

  7. #7
    Не, но се чудя какво да правя. Също така от скоро се запозна със едно момче във една игра, и не спират да си пишат, тя му харесва всички снимки във фейсбук със ❤️, и казва че го прави само защото и е приятел.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А ти изпращаш ли сърчица на други момичета и излизаш ли с тях? Какво има да се чудиш? Определено перспективата да ти е приятелка за още дълго е ненадеждна щом в момента тя се оглежда за други, а и не изпитва никакво смущение в оправданията си тип "Ами не знам". Ако те обичаше, щеше да "знае", че не й е необходимо вниманието от непознати, което тя си проси като разгонена котка ухажвайки ги под всяка тяхна снимка. Неизбежното предстои. Бъди мъж и й кажи да избира! Или да е с теб, или с целия остнал град, но тогава без теб!

  9. #9
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Имам си приятелка, с която сме вече 1 година и няколко месеца заедно, разбираме се перфектно, обаче от няколко дни насам постоянно иска да си върне приятелството със определени момчета, и иска да си пише със тях, и да излиза.
    Защо тя ще иска внимание от други мъже, като се разбирате перфектно? Една година не е много време за връзка, но е достатъчно на нея да и омръзне от теб. Секс правите ли,за какво иначе тепърва ще се запознава с други?

    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Когато я питам какво я е накарало да реши така ми отговаря " Ами не знам" , а аз съм леко ревнив, и в главата ми започват да се появяват всякакви възможни филми, също я питах да не би да не получава достатъчно внимание от мен, но тя отрича.
    Много неадекватен отговор от нейна страна. Много добре знае, защо го прави. Съжалявам, че ти го казвам, но по действията на приятелката ти отстрани мяза на мастия, която търси да завърти няколко мъже на пръста си.

    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Не знам ... казва ми, че просто иска да има и приятели момчета, защото до сега нямаше чак толкова.
    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Не, но се чудя какво да правя. Също така от скоро се запозна със едно момче във една игра, и не спират да си пишат, тя му харесва всички снимки във фейсбук със ❤️, и казва че го прави само защото и е приятел.
    Личи си, че има интерес към други мъже и/или още по-зле - няма вече интерес към теб. Като казва, че са приятели, са демек приятели с привилегии. Кажи и истината, че не си доволен от това, което прави с тоя, ако пак се прави на ударена, просто я зарежи, защото така ще си те мотае колкото си иска.

  10. #10
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Не се занимавай с нея ако те харесваше нямаше да иска други момчета
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Защо тя ще иска внимание от други мъже, като се разбирате перфектно? Една година не е много време за връзка, но е достатъчно на нея да и омръзне от теб. Секс правите ли,за какво иначе тепърва ще се запознава с други?


    Много неадекватен отговор от нейна страна. Много добре знае, защо го прави. Съжалявам, че ти го казвам, но по действията на приятелката ти отстрани мяза на мастия, която търси да завърти няколко мъже на пръста си.




    Личи си, че има интерес към други мъже и/или още по-зле - няма вече интерес към теб. Като казва, че са приятели, са демек приятели с привилегии. Кажи и истината, че не си доволен от това, което прави с тоя, ако пак се прави на ударена, просто я зарежи, защото така ще си те мотае колкото си иска.


    Да, правим доста често, може би 4-5 пъти в седмицата, но все пак винаги различно. Тъй като в момента няма как да се видим с нея ( ние не живеем заедно ) , се разбрахме с нея да поговорим по тази тема като се видим, и ми обеща че ще се разберем някак, но според нея е напълно нормално да контактува по този начин с други момчета, аз нямам проблем тя да си говори с други момчета, но тази промяна се случи в рамките на няколко дни, и още не мога да разбера какво я е накарало да иска това, до сега не беше така, и не искаше да има други близки момчета... не знам какво се случи.
    Ще опитам да поговоря с нея нормално... не искам да я зарежа, защото я обичам прекалено много, но всичките нейни действия в последно време изобщо не ми харесват, и не знам какво да правя ;/ ... Супер объркан съм , и не знам какво да си мисля... :/

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Не се занимавай с нея ако те харесваше нямаше да иска други момчета
    Не е толкова лесно ... ;/

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А ти изпращаш ли сърчица на други момичета и излизаш ли с тях? Какво има да се чудиш? Определено перспективата да ти е приятелка за още дълго е ненадеждна щом в момента тя се оглежда за други, а и не изпитва никакво смущение в оправданията си тип "Ами не знам". Ако те обичаше, щеше да "знае", че не й е необходимо вниманието от непознати, което тя си проси като разгонена котка ухажвайки ги под всяка тяхна снимка. Неизбежното предстои. Бъди мъж и й кажи да избира! Или да е с теб, или с целия остнал град, но тогава без теб!
    Онзи ден се разбрах с една нейна приятелка да я дразним, за да видим дали ще се изнерви. Накарах я да ми праща някакви целувки, сърчица и тем подобни, и приятелката ми супер много се беше издразнила , и плачеше цял ден и ми казваше, че се е притеснила. че може да ме изгуби, даже толкова беше ядосана, че каза на нейната приятелка да не ме занимава повече и тем подобни, защото на никой не му било приятно да занимават партньора му.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Онзи ден се разбрах с една нейна приятелка да я дразним, за да видим дали ще се изнерви. Накарах я да ми праща някакви целувки, сърчица и тем подобни, и приятелката ми супер много се беше издразнила , и плачеше цял ден и ми казваше, че се е притеснила. че може да ме изгуби, даже толкова беше ядосана, че каза на нейната приятелка да не ме занимава повече и тем подобни, защото на никой не му било приятно да занимават партньора му.
    Щом е нейна приятелка, защо се очаква да помага повече на теб отколкото на нея? Вместо да се занимаваш с глупости и простотии говори директно с нея какво те притеснява и това е.

  15. #15
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    @imaginative7777, какво се занимаваш с детски игрички? Казал си бил на нейна приятелка да си пращате сърчица? Ти на кого мислиш, че НЕЙНАТА приятелка ще помога, на теб или на нея? Като нищо може да си играят на театър пред теб и ти да ставаш за смях. Момичета ги умеят тези неща (заговороите) и се забавляват изключително много на наивни кухи типове като какъвто накрая ще излезеш, когато разбереш, че планът ти да използваш нейна приятелка е жалък и смешен опит за проверка. Все едно тя да използва твой приятел за същото и вместо като разбереш всичко да тръгнеш да му разбиваш носа, да цивриш и да й се молиш... С мастийските си номера тази те прави на смях, а ти си мислиш, че хитроумничиш...

  16. #16
    Щом иска други момчета значи не иска да е с теб вече

    Не се занимавай

  17. #17
    Добре де ... толкова голям проблем ли е по принцип да има приятели момчета ..

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Няма проблеми единствено, ако въпросните типове не си падат по жени... Или имаш слаб характер и ще изчакаш да дойде деня, в който да разбереш, че приятелката ти не само се кикоти на шегички и играе на карти с "приятелите", за които ти разказва, че са големи пичове и няма от какво да се притесняваш?

  19. #19
    Разбирам ... доста съм объркан, тя все пак го блокира момчето с което искаше да се сдобри, понеже се бяха скарали преди близо година ( Подчертавам, че те са били страшно добри приятели преди да се запознае с мен, но не са били заедно, въпреки че са се харесвали преди доста време ) , но той и каза, че няма да и прости ( гледах им чата ) , вчера го блокира, както и момчето с което си бяха писали в една игра, като ми каза, че само аз съм и нужен и няма нужда от други момчета приятели... надявам се наистина да е така и за напред, защото почвам психически да не издържам...

    Също така, не искам да я ограничавам в социалните и контакти с други момчета, една година наистина не е малко време, и с времето ми е доказала, че ме обича и няма да ми изневери, но може би има хора, който са били на моето положение и знаят какво чувствам, имам и доверие, и за напред ако все пак стане нещо подобно, вече наистина не знам какво да правя, ако има някой, който може да ме посъветва какво да правя ...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от imaginative7777 Виж мнението
    Добре де ... толкова голям проблем ли е по принцип да има приятели момчета ..
    Не е проблем но има малко случаи в които и двамата изпитват приятелски чувства

  21. #21
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    хахаах you're fucked up boy ама не го приемай толкова навътре бро... връзките и сексът са overrated като не ги имаш си викаш "еееееее, бахти якото нещо човек", но като ги имаш и вече си ... naah... смисъл яко е, ама не е нещо, без което не можеш или имаш няква нужда :Д

  22. #22
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Грубо звучи, но работата е обречена.. Или е малка и иска да получава внимание или просто си е такава и не и е комфортно да е само с теб.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си