.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Проблем с коса. Как да се справя?

    Здравейте,
    Моля помогнете ми със съвет за моя проблем.Наскоро претърпях инцидент и в момента косата ми е в ужасно състояние. Няма да обяснявам кой,как и защо ми го е причинил, защото е крайно болезнено за мен, НО косата ми към текущия момент е около 3-4 сантиметра в горната част. Отстрани е около 9-10. Чувствам се ужасно и искам просто да водя отново нормален живот, защото от 2 месеца не съм излизала навън и страшно се депресирам и също искам да започна и работа....Моля дайте ми съвет какво да направя за да прикрия горната част. Дали някой изобщо ще се съгласи да ми направи от тези африканските плитки? Гледах в youtube: https://www.youtube.com/watch?v=KIMhlikNpcs .
    Дали няма да е по-удачно да си закупя по-качествена перука? Моля дайте съвет ако се сещате някой друг вариант (прикачване на коса по някакъв начин). Всяко мнение би било от полза..
    Благодаря на всички предварително и Ви желая усмихнат уикенд.

  2. #2
    Здравей, аз също имам много проблеми с косата и напълно те разбирам... Африканските плитки са добър вариант, както и екстеншъните, но за тях знам, че ако се слагат редовно много съсипват косата. Може да отидеш на фризьор и като за начало да те подстриже малко, за да се оформи прическа на степени. Разгледай за някои домашни маски за бърз растеж на косата, които да си направиш (те много помагат), вместо да даваш луди пари за скъпи маски и тн., които са ти препоръчали. Връзвай се на опашка, прави си кок или ако можеш се сплитай на две плитки. Успех!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от bunny13 Виж мнението
    Здравейте,
    Моля помогнете ми със съвет за моя проблем.Наскоро претърпях инцидент и в момента косата ми е в ужасно състояние. Няма да обяснявам кой,как и защо ми го е причинил, защото е крайно болезнено за мен, НО косата ми към текущия момент е около 3-4 сантиметра в горната част. Отстрани е около 9-10. Чувствам се ужасно и искам просто да водя отново нормален живот, защото от 2 месеца не съм излизала навън и страшно се депресирам и също искам да започна и работа....Моля дайте ми съвет какво да направя за да прикрия горната част. Дали някой изобщо ще се съгласи да ми направи от тези африканските плитки? Гледах в youtube: https://www.youtube.com/watch?v=KIMhlikNpcs slope game .
    Дали няма да е по-удачно да си закупя по-качествена перука? Моля дайте съвет ако се сещате някой друг вариант (прикачване на коса по някакъв начин). Всяко мнение би било от полза..
    Благодаря на всички предварително и Ви желая усмихнат уикенд.
    И аз бях така и с тривитаминола косата ми стана чудесна, много по-гъста от преди това.

  4. #4
    Здравейте,

    Съжалявам за това, което сте преживели! Предложенията с плитките и перуките са временни решения. Бих препоръчала да опитате да подбрите общото състояние на косата, като обърнете вниамние на храната (колкото и клиширано да звучи), както и да използвате чиста натурална козметика. Има продукти за стимулиране растежа на косата, които са страхотни за тази цел, като например Серум за растеж на косата Les Secrets de Loly, който е със съставки от 100% естествен произход. А за храненето, най-добрия съвет е балансираното хранене, за което има страшно много информация в интернет.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от bunny13 Виж мнението
    Здравейте,
    Моля помогнете ми със съвет за моя проблем.Наскоро претърпях инцидент и в момента косата ми е в ужасно състояние. Няма да обяснявам кой,как и защо ми го е причинил, защото е крайно болезнено за мен, НО косата ми към текущия момент е около 3-4 сантиметра в горната част. Отстрани е около 9-10. Чувствам се ужасно и искам просто да водя отново нормален живот, защото от 2 месеца не съм излизала навън и страшно се депресирам и също искам да започна и работа....Моля дайте ми съвет какво да направя за да прикрия горната част. Дали някой изобщо ще се съгласи да ми направи от тези африканските плитки? Гледах в youtube: https://www.youtube.com/watch?v=KIMhlikNpcs drift hunters .
    Дали няма да е по-удачно да си закупя по-качествена перука? Моля дайте съвет ако се сещате някой друг вариант (прикачване на коса по някакъв начин). Всяко мнение би било от полза..
    Благодаря на всички предварително и Ви желая усмихнат уикенд.
    Имам същия проблем и тривитамина помогна на косата ми да изглежда страхотно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си