.
Отговор в тема
Страница 5 от 9 ПървиПърви 123456789 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 216
  1. #101
    скинар не се става лесно
    трябва за нищо друго да не ставаш
    Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.

  2. #102
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Епична тема.
    Мисля да я издам в кратък книжовен вариант и да стана богат.
    И да не ви почерпя, макар и да сте автори.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  3. #103
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    скинар не се става лесно
    трябва за нищо друго да не ставаш
    Не трябва ли да можеш да скачаш да въже

    майтапя се живеем в свободна страна всеки може да прави каквото си иска

  4. #104
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    баси тъпото. що направо не питаш как да станеш дебил като си тръгнал а? то точно скинарите са едни от най-тъпите хора на планетата братче!

    а иначе е лесно наистина:

    бръснеш главата, започваш да се обличаш като олигофрен, да слушаш малоумна музика, да четеш някакви безумни боклуци за евреите, да се правиш на много агресивен и антисоциален и си готов, само чакаш да те намерат другите идиоти и мечтаната компания ще ти позволи да пиеш с тях смотана, евтина бира по градинките, да трошите пейки (щото сте много корави) и да се хвалите кой колко хиляди цигани е избил с голи ръце наведнъж.

  5. #105
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    тебе да не са те били скинари? или пък си мургавела?
    то густо, то пусто

  6. #106
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    не, никога не съм си имал с тях "преживявания". просто имам трима познати които са скинари, виждал съм и (уви, о господи толкова са тъпи) слушал бол и съм си изградил мнение за тях.

    а инак не съм мургав. даже тен не мога да хвана на морето, а изгарям и след седмица-две пак съм си блед

    ПП а не! излъгах те, сега се сетих че веднъж тръгна да ме напада едно 12 годишно лапе със свастика на капата щото съм го бил "гледал" ама като го бутнах на земята ме изгледа мръсно, каза ми че ще съжалявам и си бега. много забавно ми беше после

  7. #107
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    корав си и си образован по темата... не мога да ти кажа нищо накриво.
    то густо, то пусто

  8. #108
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938

  9. #109
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    темата е колкото абсурдна толкова и пътеводител на дяцата от 11 до 14 годишна възраст
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4

    бръснеш главата, започваш да се обличаш като олигофрен, да слушаш малоумна музика
    ти защо си толкова сигурен/на че не се обличаш като такъв /ва или още по важното защо си мислиш че този стил музика е маолумен ,а именно твоя музикален стил е от много умните ?

  10. #110
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ ми лесно - обличам се като 90% от хората които виждам навънка. напълно посредствено и обикновено тоест.

    а музиката която слушам по принцип се отличава с това че е ДОСТА високо платена и търсена, прави се по-трудно от конвенциалната и на мъртъв език доста често + това че хората които я слушат са по-принцип с по-високо IQ

    не го казвам за да се правя на много умен въпреки че точно така звучи най-вероятно но след като питаш... просто харесвам такава музика и толкоз не го казвам за да се правя на голям интелектуалец просто ти отговарям.

    ако въпросът ти е по-точно "а ти кой си че да налагаш стандарти бе пишлеме безпорсветно?" просто ще ти отговоря че по-голямата част от обществото не харесва този добитък, доказано е че са по-прости и неползотворни за обществото, че и са значително по-агресивни и антисоциални от повечето социални групи и следователно боклук - не се налага да имаш КАКВИТО и да е умения или квалификации за да станеш скинар освен необоснована омраза и ксенофобия в 90% от случаите и това е просто жалко.

    не произвеждат, не ги харесват, не правят нещо хубаво, прецакват хубавите неща е какви да са бе дефакто ако не точно утайка?

    някакви неразбрани, тъжни ангели ли?

    ей това е лицето на скинара и това само ти требе да знаеш за тях:





    нито правят някакво изкуство, нито са продуктивни, нито са умни, нито са мирни, нито са харесвани, нито са добре изглеждащи - боклук. боклук или объркани идиоти които искат да са в групичка.

    няма скинарски учени, творци, будители, учители, производители, дизайнери,композитори, изобретатели, интелектуалци или дейци... но има бол скинари идиоти. ей това ми обосновава мнението.

  11. #111
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    много ти е грешно мисленето, не може от 10 човека да определяш каква е една цяла субкултура
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  12. #112
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^ ми лесно - обличам се като 90% от хората които виждам навънка. напълно посредствено и обикновено тоест.

    а музиката която слушам по принцип се отличава с това че е ДОСТА високо платена и търсена, прави се по-трудно от конвенциалната и на мъртъв език доста често + това че хората които я слушат са по-принцип с по-високо IQ

    не го казвам за да се правя на много умен въпреки че точно така звучи най-вероятно но след като питаш... просто харесвам такава музика и толкоз не го казвам за да се правя на голям интелектуалец просто ти отговарям.

    ако въпросът ти е по-точно "а ти кой си че да налагаш стандарти бе пишлеме безпорсветно?" просто ще ти отговоря че по-голямата част от обществото не харесва този добитък, доказано е че са по-прости и неползотворни за обществото, че и са значително по-агресивни и антисоциални от повечето социални групи и следователно боклук - не се налага да имаш КАКВИТО и да е умения или квалификации за да станеш скинар освен необоснована омраза и ксенофобия в 90% от случаите и това е просто жалко.

    не произвеждат, не ги харесват, не правят нещо хубаво, прецакват хубавите неща е какви да са бе дефакто ако не точно утайка?

    някакви неразбрани, тъжни ангели ли?

    ей това е лицето на скинара и това само ти требе да знаеш за тях:





    нито правят някакво изкуство, нито са продуктивни, нито са умни, нито са мирни, нито са харесвани, нито са добре изглеждащи - боклук. боклук или объркани идиоти които искат да са в групичка.

    няма скинарски учени, творци, будители, учители, производители, дизайнери,композитори, изобретатели, интелектуалци или дейци... но има бол скинари идиоти. ей това ми обосновава мнението.
    е добре ти не смяташ ли че като индивид от тези 90 процента просто всяваш негативизъм към по различните от теб ?
    Аз не вярвам че по-голямата част от масата народ ги мрази ,и още по-малко съм съгласен че понятието 'добитък ' се отнася към порядъчни ,адекватно-мислещи и предпазвайки ТВОЯТА раса хора
    тука си прав че квалификации не трябват за този пост ,но трябват характер и лидерски умения за целта

    нямало авторитетен състав скинове ,мога да ти кажа че освен ако не бъркаш 16 годишните карирани дяца а си се срещал с достойно за себе си и околните представители на този вид ще разбереш ,че това са хора с изградена стойностна система ,самоуважаващи се и борейки се за идея идентични на тези които са освободили България или нечия друга страна

    няма как да ме убедиш че случайна картинка от гугъл олицетворява цялата им същност ,нали се сещаш

    поинтересувай се малко по надълбоко ,проникни не в етикета а в личноста им и донякъде ,не казвам напълно щото виждам колко негативно си настроен поради не знам какви причини ,та донякъде ще си промениш мнението

  13. #113
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    много ти е грешно мисленето, не може от 10 човека да определяш каква е една цяла субкултура
    значи като знам стереотипа, контактувал съм лично с тях, виждал съм нагледно какви са и какво правят, слушал съм за тях същите неща от познати хора, гледал съм в ютюб и вбокс какви ги вършат в световен мащаб и тези всички впечатления като са напълно еднакви значи греша?

    ако идеята ти е че има изключения съм съгласен. нямаме проблем тука но болшинството са си това което съм виждал и слушал лично и индиректно. единственото за което мога да отсъпя от позицията си е че е възможно да съществуват някакви съб-групи които не са ми много известни и чиито представители са по-мирни и интелигентни и по-някаква причина не са много известни и за'тва ни ги знам ни съм ги чувал, въпреки че е малко вероятно.

    в деня в който се запозная с или науча за някакъв готин представител на скинхедовете ще си променя мнението но не се види такъв на хоризонта за сега поне.

  14. #114
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    и още по-малко съм съгласен че понятието 'добитък ' се отнася към порядъчни ,адекватно-мислещи и предпазвайки ТВОЯТА раса хора
    тука си прав че квалификации не трябват за този пост ,но трябват характер и лидерски умения за целта
    и от какво ми пазят расата? и как?

    и ТОЧНО тези хора които познавам нямат ГРАМ лидерски умения или характер (освен ако характер не е синоним на кретенизъм ж единия случай в което се съмнявам)

    знаеш ли какво - кажи ми 2-3 известни скинхеда които са направили нещо хубаво и какво е то. мисля че ще ти е малко трудничко но все пак ако си прав това ти е перфектна възможност да ми промениш мнението.

  15. #115
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    как може да оплюваш нещо за което си нямаш и грам представа?

    и като това ти е представата за скинар (за снимката говоря), твоите познати такива ли са?
    Много крайно се изказваш все пак
    то густо, то пусто

  16. #116
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    и още по-малко съм съгласен че понятието 'добитък ' се отнася към порядъчни ,адекватно-мислещи и предпазвайки ТВОЯТА раса хора
    тука си прав че квалификации не трябват за този пост ,но трябват характер и лидерски умения за целта
    и от какво ми пазят расата? и как?

    и ТОЧНО тези хора които познавам нямат ГРАМ лидерски умения или характер (освен ако характер не е синоним на кретенизъм ж единия случай в което се съмнявам)

    знаеш ли какво - кажи ми 2-3 известни скинхеда които са направили нещо хубаво и какво е то. мисля че ще ти е малко трудничко но все пак ако си прав това ти е перфектна възможност да ми промениш мнението.
    пазят е от това което другите правят за да я съсипят ,повярвай ми че във всеки един скинхед се крие чувство за съхранение или една идея по напред във военно отношение породено от дисциплината на която са изградени принципите им ,по такъв начин я пазят ,не я пазят в буквалния смисъл с пушките дет се вика ,а в преносния който ти казвам : )

    не знам какви хора познаваш ,в каква среда вървиш и с какви впечатления си останал ,но опредлено не си се докоснал до оригинала ,а пиеш ментето и тропаш по масата

    и нямам за намерение да ти променям мнението ,няма да е интересно ако всички мислим еднакво

  17. #117
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Аз ще подкрепя gandalfepi4..

    Идеята на субкултурата може и да не е особено лоша, но реалността е много далеч от идеята..
    Едни объркани, асоциални, комплексирани младежи, взимайки пример от същите асоциални, безработни батковци..
    За мен от скинхед средите не е излязло нищо конструктивно и хубаво, от което светът е спечелил..даже обратното..

    Естествено, срещат се и някои много качествени хора, но в една по различна среда биха дали много повече, ако не беше кофти средата, която да ги дърпа на долу..


    ПП: деФакто, как точно скиновете са опазили бялата раса ? Като гледам с всеки ден тя намалява все повече..

  18. #118
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    а на вас кво ви се обеснява, че скинхедс е дадена субкултура, а тези хора които вие виждате и описвате са некви повярвали си.
    то густо, то пусто

  19. #119
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Бил съм из тея среди достатъчно години и изключенията не са 1-2...по скоро качествените в тея среди са изключение

  20. #120
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Пример: Аз отидох да уча, а почти никой от въпросните идивиди с които съм движил, няма да успее да продължи образованието си, едвам връзват 3-4 да минат 12ти клас и стават общи работници на скапана работа, и това ще бъде големия им принос за бялата раса и човечествтото..


    ПП: И къде точно съм 'хейтил' ?

  21. #121
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    хе хе. к'во се запалихте бе пичове, питаха ме що така мисля и се обосновах.

    а за това до колко ми е обективно мнението мисля че имам всяко оправдание -личен опит и разговори (дватама въпросни са ми съученици туй че 5 годиними ми стигат за да мога да ги оценя) покрай тях съм се нагледал на говеда същите като тях, по градинките и улиците съм мервал същите като тях със същото държание и манталитет, приятелите ми са ми споменавали за техните преживявания (същите), като гуугълна скинхед ми излиза същото, същото и в ютюб и във вбокс, същия е и стереотипа. Е К"ВО ДА МИСЛЯ БРАТ?!

    тука ми викате че имало добри скинове, хуу покажете - иън додсън (не дизайнера на булчински рокли) който е... тъм тъм тъм тъъъм... направил няколко песни с прзнавам, хубави инструментали НО ГОСПОДИ ужасен текст и е умрял на 35....

    уау. убедихте ме момчета, къде щеше да бъде свтът без един расистки банд мембър с песни нечувани извън едни определени социални прослойки. супер.

    все тая де - благодаря че ме пазите от китайците и негрите. аз по принцип сега не съм в българия и тука има доста негра и жълтури и си живея доста хубаво с тях тъй че ако може не ги пребивайте 20 на един в някой мизерен парк, умирисан на ариана посред нощите... теост да ме пазите от тяхната агресивна, генетична експанзия

    смешници.

  22. #122
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    Много думи и много смях...

    Както казах никой няма нужда да ти се доказва на теб, просто на хора, които са част от няколко субкултури им е през "мъжкия полов орган" за мнението на околните.

    По-забавното е, че ти претендираш да си експерт и правиш гръмки изказвания, а всъщност не знаеш нищо. Затова я гугълни един известен скинхед - Laurel Aitken се казва...

    Мисля, че ще е интересно...
    да да. ще ми ядеш куpa, скинхедите са възникнали от чернилките в англия и този тип явно е някакъв динозавър от тази ера но и ти и аз и всеки четящ много добре знаем че скинхед вече е нещо напълно друго.

    това е като да казвам че християните горят вещици понеже са правили така в даечното минало.

    това сняма НИЩО общо нито с 14/88, нито с Хитлер, нито с биенето по парковете, нито с тъпите им кръстове дето са им кредота.

    този пич няма общо с днешние идиоти, не миказвай че дори и малкачаст от скинарчетата сега бха приели идеята че чернокож може да е скин.

    онея тъпаци дето наръгаха онова черно момче само заради цвета на кожата му си бяха скинари, тъпи нацистчета без култура на които ако им кажеш че са приозлезли от ямайковците ще те пребия н място.

    не ми го ври в лицето кат пример за някаква дълбока култура.

    знаешче не е така.

  23. #123
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    хммм. не знаех за тези шарпове, интересно. и все пак такива в българия има ли?

    и защо не са известни? аз до сега НИКОГА не съм се сблъсквал с такива. даже "колегата" ти ми обясняваше ей сега как скиновете ме били предпазвали и той не знае как от някакви други раси които правели и той не знае какво. такива само съм виждал - някакви дебили дето поркат бира, викат зиг хайл и бия бабички (да, биенето на бабички не е шега)

    и освен това какво толкова (уви) сега като потърсих какво е станало за да се разделят днешните дебили от корените си се оказва че пак било заради някакви анти-социални тенденции (убийство от хомофобия за да тане рашът) като им прочетох кредото то завършва с това как са милитантни, крайно леви и радикални. това НИКОГА не е довело до нищо хубаво въпреки че явно не са софийските утрепки.

    колко такива анти-расисти има в софия примерно?

    кажи да се ограмотим ей т'ва искам, а не някъв да ми обяснява как трябва даму вярвам на сляпо

  24. #124
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    много си тъп Саше...
    какъв известен скин искаш да има, като това е ъндърграунд общество, искаш някой като Азис примерно ли??
    И София се пише с главна буква.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  25. #125
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ ми като съм интерактирал само с такива които на 100% потвърждават стереотипа к'во? + това не знаех че имало някакви подгрупи които били с анти-фашистки/расистки убеждения (въпреки че и те са милитантни до колкото разбрах ма това не е кой знае к'жо наистина) и се кротни малко - казах ти че съм склонен да си променя мнението ако ми се дадът примери и като започна да правиш това се съгласих.

    просто не знам какви такива има в българия ей т'ва е. аз скин дето съм виждал все е било някакво прасе със свастика, тоест типичния образ който присъства в медиите и тн.ако си виждал или чувал за някакви такива пиши че ми е интересно

    но да, наистина е приятно да знам че има и някакви нерасистки групи (ко ще и да слушат тъпа музика )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си