- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- До всички пловдивчанки:
Това трябваше да се сложи и на първата страница на тая тема, за да го видят повече хора. Именно това е. Има много престъпления през нета и не едно момиче е въвлечено в какви ли не хоръри, защото е решило да излезе да се види с новата приятелка. В САЩ такива ги издирва специален отдел на полицията и ги ловят с тежки присъди.
Сериозно? Къде са им нарушени правата на момичетата? Та те висят само в темата за снимките. Щом могат да си пуснат снимки, надупени по прашки, какво им коства да сложат една табела на следващата снимка? И без това качват по 10 снимки седмично. Къде е проблема? Никой не ги бие да се снимат голи, че да е незаконно.
Аз познавам хора, лъгани от определен профил с чужди снимки. Ем... шашкащо е.
Представи си, че се запознаваш с яко момиче от темата, пишете си, кефиш и се и изведнъж се оказва самотно дебело момиче в 5-6ти клас? Е? Или някой на 50 години, върлуващ отделно из ГепиМе, търсещ си момченце... Такива неща е хубаво да не се поощряват.
Lasiodora striatipes
Grammostola rosea
Cyclosternum fasciatum
Brachypelma emilia
Acanthoscurria geniculata![]()
Радослав![]()
Мироне, самозакрий се скорострелно. Тук, в този форум, към момента АЗ съм 'правилата'. Аз съм отговорен за него, съответно аз решавам от кой ще искам доказателство, че не е плешив педофил и от кой не. Ако не ти изнася част от, или цялата гореизложена информация, си свободен да напуснеш по свое желание.
И за последен път - на никой не съм 'искал на сила снимки'. В момента си играя на толерантен и ДАВАМ ПРАВО да си запазят профилите, вместо директно да ги залича от базата и да не помиришеш подобна тема като тази. Давам им ПРАВО НА ИЗБОР, който те взеха и си понесоха предварително назованите последствия.
А дали заглавието ми те дразни или не е нещото, което най-слабо ме вълнува към този момент.
Най-малкото е това. Освен всичко това тоя миро ли е къв не знам от къде е ама преди на бияч нещо се правеше, обича да лази по нервите на хората, и да не забравя, че на всеки въпрос има отговор, ебати човека..
Стига се клеветихте като малките деца бе. Последният коментар прилича на детенце което обяснява на баща си колко е лош еди кой си и как е виновен. При положение че има съмнения за фейк профили, така или иначе това е правилното решение, пред някакви педофили да зарибяват децата.
Миро, говориш глупости. Никаква дискриминация не е. Или ако е, нека ти напомня, че дискриминацията винаги е срещу определена ГРУПА хора, не всички. Да се искат снимки на всички потребители е възможно, но осъществяването на идеята ще е сложно, ще отнеме време и прекалено много занимавка, при положение, че има очевидно реални потребители и очевидно фалшиви. На кого да искат снимка?
Извинявай, ама ме уби от смях с цялото нещо в стил "искайте снимка на пантерката и умри". Пантерката и Умри ще качат снимка (заедно, ако искаш) за минута и половина. Ти можеш ли? Тия малолетните "много даващи" могат ли? Ползвали са моя снимка в друг форум, е, не е приятно. Оправих се с тъпаците, естествено, нищо, че се опитваха да ми играят евтини номерца. Дали на въпросните момичета би им било приятно да разберат, че някакви хора - неизвестно дали 15-годишно момиченце, жадно за внимание, или 50-годишен педофил - използват снимките им, обяснявайки как духат от 11-годишни и го поемат в дупето от 12? Я се стегни. Подай жалба, щом ти е мерак. От отдела, който се занимава със защита на личните данни има да ти се смеят...
Лек ден.
Не че искам да се меся но пантерката и приятелят и са супер готината двойка и е нелепо някой да каже че са фейк... супер смешно е отстрани, обаче е по-тъжно, че не се виждаш как изглеждаш като ги ръсиш тея глупости
Може ли да проверите bad__girl , доста е съмнителна и тя от Пловдив![]()
Има много съфорумници които могат да потвърдят, че пантерката и умри са си съвсем реални.![]()
Последно редактирано от TheNormalGuy : 04-17-2012 на 10:46
Споко, знам за тях нужното, че и за някои от изброените фейкове чрез снимките дето бяха качили намерих някои от реалните хора, даже си писах с тях, специално им пратих линк към темата да видят качени собствени снимки.
Скрийншоти на разговорите изпратих на мачока.
Само гимнастика на пръстите си правиш, мухъл, 1 смислено изречение нямаш.
Аз се чудя кой се съмнява в реалността на умри и пантерката?! Сефте го чувам. Като си сменя местожителството на Пловдив и мен ли ще ме сметнат за фейк?!
пс + това туза е пускал собствена снимка.
maDamn
Андонов я вземи млъкни, точно грейнджър си е напълно реална, тъй че спри да се правиш на много отворен.
http://www.teenproblem.net/users/view/1128253.html
http://www.teenproblem.net/forum/sea...searchid=95447
MarietaS
Снимките са странни, спи с 13г. , а казва, че е на 17, последното нещо, което е слагала в устата си, е пишка и т.н.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Много се взе насериозно! Нали беше от Брезово , кво стана?!А това "описание" на профила ти не показва нищо друго освен ниска култура.
Какъв е смисъла да пускате чужди снимките?
maDamn
Просто се чудя какво стана та изведнъж ми се нахвърляте всички!?Ако си имате проблеми или просто ви държи повече отколкото трябва не си го изкарвайте на някой ,когото не познавате,защото това също е проява на ниска култура,уважаема granger!
Става това , че сме се нагледали на такива профили,но дерзай. На никого нищо не си изкарваме, има разлика в това да изказваш мнение и в това да си изкарваш нещо , на някого.
maDamn
Не мисля да правя каквото и да било ,защото на някой си му е скимнало нещо.Мислете ме за фейк за каквото си искате това си е ваш проблем.Пък и тук като гледам никой не си слага никъде снимки с табелки и няма за какво!Затова си гледайте работата!
Не знам кои снимки са странни и кои не,но определено е странно това и доста съмнително:
http://www.teenproblem.net/forum/sho...21#post9995121
Не мислиш да слагаш снимка, защото е не възможно да си направиш такава. Логиката ти е направо, муцка! Поне си признай, че си фейк от колкото да лъжеш хората само.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Много удобно.Май ти си оперирания,NomNomNom ,а?!
А Nikolow1993 казах,че може да ме мислите за каквото си искате ,но като гледам ти си фейка - мненията ти най-вече .Дори си май Николинка а![]()
![]()
А забравих сега е удобно да се пускат снимки на очи,размазани или полвинчати,защо ли?!