- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Децки дискотеки
^Ти вземи кажи докъде стигна с Мураками.
Моля те, залей си рутера с киселина, заради такива като теб всички смятат, че 13/14-годишните сме утайки. Няма да коментирам селския ти речникколко имаш на изпитите
о, зевс, в профила ти пише, че си на 15. Моля те, кажи ми, че се бъзикаш
Последно редактирано от dimitar., : 06-08-2013 на 15:24
Аз съм от Кърджали и тук всеки петък има детска дискотека от 18:00 до 22:00. Уникално е събираме се много хора и се забавляваме на MAX.. най-яките партита стават за halloween
..
комплексарчета завистливи,намерили къде да си избиват комплексите..човек да не попита нещо ии веднага се почва..
АРЕЕ КУЧКИИ ВЪН ! Като няма кво да коментирате и сте ходили на дискотека за първи път чак на 18 са не е така , сори ;* ОБИЧАМ ВИИ МАСТИИ !
Ох.. Не искам да те депресирам, просто си глупава
нямам комплекси. или очакваш всички да ти постват сърчица в малоумната тема
не знаех, че си хермафродит
С това показа каква селянка сикак въобще имаш интернет? кой ни го причини
п.с. майка ти на колко те е родила
Последно редактирано от dimitar., : 06-10-2013 на 18:03
„My place“ в Перник. В София или друг град не знам. Само,че не разбирам от какъв зор си се запътила по тия „детци “ дикотеки само да дишаш кви ли не гадости и да гледаш 12 годишни как се напиват и друсат,но твоя си работа.