.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Даваш й приятелство, казваш нещо мазно тип "просто исках да се запознаем, защото имаш хубава снимка" и така. Ако не знаеш какво следва след първата реплика, няма смисъл да се правиш на общителен като копираш от тука някои идеи. Спомени й, че може да те помисли за идиот, защото си леко срамежлив и така. Пиши й направо във фейсбук, недей да я мотаеш по други програми и неща като скайп/пощи, следващото ви място да е на живо.
    ТОВА Е БЛАГОДАРЯ

    Ти си го каза,напиши и: "ДРАСТИИИ" ... Ще те обикне завинаги!!!
    Мчи как само дан са окаже някоя като мама Божка
    Добрият стар скайп си отиде , дойде ФЕЙСБУКА!
    Сега дилемата е по-голяма , дали да и пиша или да поискам приятелство
    +1

    Кажи и че си fakebook маняк
    Хаха хехе, тей кат гледам май ти си маняка, с 8000 мнения ЛОЛ

    Предполагам, че след няколко дена ще пуснеш тема: "Какво да си говорим на първата среща". Пиши и, имаш хубави очи и ми се прииска да се запознаем.
    Добре хареса ми тоя вариянт...

  2. #27
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763
    1. Добавяш я в приятели
    1.1 Ако не те приеме до 1 седмица
    - Пишеш и на лично
    1.2 Ако те приеме
    - Пишеш и веднага когато я засечеш да е онлайн
    2. Пишеш и:
    oxo .. poznawame li se? ;PP
    или
    zdrawei (драстииии) .. iska6 li da se zapoznaeme? ;p
    Не знам как по-ясно да ти го обясня!!
    Can't get you outta my mind

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от MuuSiiiCLooVeerr
    Същият проблем и при мен Само че с момче .. И аз се чудя какво да му напиша .. Не мога просто да ида при него в училище и да му кажа "Здравей аз съм ... " ..

    ми аз си мислех че точно така се запознават нормалните хора .. кво му е странното ако му харесаш ще ти се усмихне и ще ти каже името ако не ще ти каже името ама няма ти се усмихне не е мн страшно пък и до утре ще го е забравил ..

  4. #29
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от againstyou Виж мнението
    Как си ? Кво правиш ?
    Сериозно? При теб това върви ли ? щото е мн плоско

  5. #30
    В днешно време момичетата са толкова задръстени колкото и нас. Ако отидеш на живо да се запознаеш с някое момиче ,то ще те гледа ,като ТРЪБА. Все едно ,че си паднал от космоса. За жалост това е факт. Не при всички е така разбира се ,основно се среща при тези със самочувствието. Особено ако е с приятелки ,които и дават бонус "+XP" на егото ,може и да ти се изсмеят колективно. И от цялото това запознанство най-много да си отидеш натъжен и унижен. Но пък поне ще си пробвал. Моя съвет е да и коментираш/харесваш статуси/снимки. Може и да я сръчкаш ако си нямаш друга работа. Има възможност тя да ти пише първа ,като види че спамиш по статусите и снимките й. Иначе ако е от тези ,които чакат момчетата да правят първата крачка тогава вече си ти. Пиши и дали има нещо против да се запознаете ,от там нататък разговора ще се съзживи. Е освен ако не е някоя задръстена и има 15-тина думи в речника.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 12-11-2014 на 21:06

  6. #31
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Моя съвет е да и коментираш/харесваш статуси/снимки. Може и да я сръчкаш ако си нямаш друга работа. Има възможност тя да ти пише първа ,като види че спамиш по статусите и снимките й. Иначе ако е от тези ,които чакат момчетата да правят първата крачка тогава вече си ти. Пиши и дали има нещо против да се запознаете ,от там нататък разговора ще се съзживи. Е освен ако не е някоя задръстена и има 15-тина думи в речника.
    Амче ако е от тези дето влизат от дъжд на вятър във фейса и/или не постват или постват изключително рядко статуси,снимки и т.н. какво правим тогава? А може пък да е от тези дето почти всяка снимка или статус и е харесан от минимум 500+ човека.Тогава какво става като просто се губи в тълпата и дори може въпросната да не му забележи името в харесванията?
    Сръчкването също.Ако всеки ден я сръчкват по 100+ човека едва ли ще и направи впечтление точно той. Да не говорим,че тези дето всекидневно се надпредварват един куп мъже да им пишат в чата и да им обясняват колко са готини се взимат за голямата работа и може за нея да е поредното балъче,което и ходи по задника. Страгедията трябва да се реши според типа на дадената мацка. А друг е въпроса,че тази тема е от 2011 година и въпросният автор вероятно вече е забравил и за темата и за въпросната мацка освен ако не е влязъл в някаква много дълга връзка с нея
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Амче ако е от тези дето влизат от дъжд на вятър във фейса и/или не постват или постват изключително рядко статуси,снимки и т.н. какво правим тогава? А може пък да е от тези дето почти всяка снимка или статус и е харесан от минимум 500+ човека.Тогава какво става като просто се губи в тълпата и дори може въпросната да не му забележи името в харесванията?
    Сръчкването също.Ако всеки ден я сръчкват по 100+ човека едва ли ще и направи впечтление точно той. Да не говорим,че тези дето всекидневно се надпредварват един куп мъже да им пишат в чата и да им обясняват колко са готини се взимат за голямата работа и може за нея да е поредното балъче,което и ходи по задника. Страгедията трябва да се реши според типа на дадената мацка. А друг е въпроса,че тази тема е от 2011 година и въпросният автор вероятно вече е забравил и за темата и за въпросната мацка освен ако не е влязъл в някаква много дълга връзка с нея
    Прав си! А за темата въобще не съм забелзязал ,че е от 2011 година. Всичко ,което излиза на първата страница го мисля за нова тема. Интересно как тази тема от 2011 година се е появила отново.

  8. #33
    Добави я в фб, изчакай малко след като те приеме за да не те помисли за някой нахалник или нещо от сорта..
    Здравей,как си , може ли да се запознаем, аз съм.... не бързай да я каниш на среща защото може да ти откаже тъй като не те познава, пишете си и ако видиш че има интерес към теб я покани на среща Успех

  9. #34
    Според мен очи в очи е най-добре . Защо просто като се видите не я заговориш ? Нещо от сорта на '' Колко е часа ? '' , '' Имаш ли огънче ( ако пушиш ) '' . Имам чувството , че ако се махне фб-ка няма да има никаква комуникация между хората навън .. ( отговора ми се отнася и за двата въпроса )
    П.С : Ако толкова държите да се запознаете с вашите любови по фб просто ги попитайте как са и какво правят , ако имат интерес ще ви отвърнат .

  10. #35
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Щом стигнахте да не смеете да пишете във ФБ, работата е лоша. Превръщате се в някакви социални инвалиди.

  11. #36
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    колко трябва да си задръстен че да се чудиш толкова кво да пишеш, ти квото и да пишеш не те ли харесва байбай а харесва ли те няма значение кво си писал винаги ще се смее и кефи

  12. #37
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Зависи каква е. Ако е вървежна, шансът е, че няма да стане и просто се надяваш на късмет. Ако е странна и непопулярна, вероятно ще отговори, независимо как подходиш. И в двата случая, ако решиш да и пишеш, просто бъди оригинален.

    Предусещайки следващия ти въпрос, погледни нещо на стената и и коментирай.
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 12-16-2014 на 15:36

  13. #38
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Ако искаш да оставиш трайна следа в съзнанието и направо я питай you wanna see me cum

  14. #39
    Ако не знаеш какво да пишеш на едно момиче по-добре не и пиши от сега си се провалил, наистина

  15. #40

  16. #41
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    344
    Умихни и се когато я вrдиж,погледни я в очите. След няколко дни усмивки и кажи '' здрасти '', после facebook.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си