- Форум
- По малко от всичко
- Политика
- Подкрепа за Русия
Че щом ще правят така, ще им забраним да изнасят и царевецата бре, да видим после кво ще правят.
безработица няма да има. напротив, ако трябва и без закупена техника ше плевят на ръка.
само Крумовите закони ще ги оправи тяхпреди бабите е можело да орат, сега всички искат само получават без нищо да правят и да са демокрация.
![]()
вместо да ви е тъжно, че всички славянски народи го лапат...
правилно, ходете в САЩ, крийте , че сте българи.
Ами земята ще си пустее, след като забраняваме износа на всичко. Не виждам кой ще се хване на ръка да жъне 300к дкр. явно ти познаваш такива хора.
Чувал ли си за производителност на труда? В белите страни тя се покачва, явно ти искаш при нас да намалява.
Като гледам ти пак стигна до твоята песен - никой, нищо не прави, след като ти току що унищожи и половината производители на зърнени култури. Ето че и темата се извъртя отново към САЩ/демокрация, сега очаквам да споменеш и ракети. Много мъка те чака в живота Хокинг. С това мислене и тая нагласа...
Лека ви вечер.
Последно редактирано от yakuza_ : 01-19-2015 на 21:03
n00bs
тя земята си пустее днес, ако не съм добавил. Ако затворят граница, половината зеленчук ще стане колкото заплатите ви.
Украинската армия обстреля болница в Донецк, има ранени
"По-рано днес в резултат на обстрел от страна на украинската армия, снаряд улучи градска болница...
По информация на донецкото ведомство, в резултат на взрива е ранен хирургът на болницата, а петима пациенти на преклонна възраст са с контузия.
Счупени са прозорците на 4 и 5 етаж, а също е повредена отоплителната система. Пациентите са евакуирани на 1 етаж на болницата."
http://www.cross.bg/donetzk-rezyltat...#ixzz3PJaB0Uzq
ПП: болница
Последно редактирано от defender : 01-19-2015 на 23:02
ПП: руснаците преди седмица избиха над 10 и раниха над 30 с ракети
къде тва, в западна Украйна са нахлули да избиват цивилни ли, да обстрелват болници, училища и да бомбандират градове? Верно.
Украинската армия изпепелява Горловка с жесток обстрел
"От тази сутрин украинската армия е подложила Горловка на масиран артилерийски обстрел, предава LifeNews. Снаряди избухват без прекъсване в центъра на града и жилищните квартали. Жителите на Горловка съобщават за многобройни жертви. Все още няма възможност да бъдат преброени убитите и ранените. Хората са се изпокрили в мазетата.
Днес е истински кошмар. Те стрелят без прекъсване от различни позиции. Наоколо е истински ад. Вчера и онзи ден имаше също стреляха, но нямаше жертви. А днес просто не можем да ги преброим. Направо ни изтриват от лицето на Земята, свидетелства жителката на Горловка Елена Поплавская.
Масираната огнева атака е започнала в 8.30 часа тази сутрин. По улиците на града все още има много ранени от разривите на снарядите, но линейките не успяват да приберат всички пострадали. Множества жилищни сгради са повредени. Няма ток, вода и газ."
http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=695572
ПП: ужас
Масово европейците излязоха по улиците
"Deutsche Welle съобщи, че повече от 50 000 души са излезли по улиците на Берлин, протестирайки срещу подписването на споразумението за свободна търговия със САЩ. И не само това, вече повече от 1 200 000 европейци са се надигнали срещу плановете на властите на ЕС да предадат икономиката си на Америка, подписвайки петициите Stop TTIP.
Да припомним, че подписването на такова споразумение ще превърне ЕС и, особено Германия, финансираща цяла Европа, в пласментен пазар за американските фермери и производители.
"Планираното споразумение за създаване на ТТИП ще обслужва едностранно интересите на световните селскостопански концерни и ще доведе до ликвидирането на много селски производители по света", - заяви официалният представител на повече от 120 протестни организации, Йохан Фритц. В резултат на това, само на един протест по време на ежегодната изложба за достижения в селското стопанство, са протестирали повече от 50 000 души, а организацията Stop TTIP съобщи за събирането на повече от 1.2 млн. подписа от жителите на ЕС "срещу създаването на зона за свободна търговия между ЕС и САЩ".
http://www.cross.bg/evropa-rysiya-ik...#ixzz3PMiys6xu
Освиркаха Порошенко в Цюрих
"Украинският президент Петро Порошенко бе освиркан, докато четеше лекция за "мирния процес" в страната му. Порошенко пристигна в Цюрихския университет, където беше поканен за лектор за успехите на Киев, но бе освиркан от студентите заради убийството на невинни хора и деца в Донбас.
Младите хора не пожелаха да изслушат оптимистичния доклад на Порошенко за успеха на "мирния процес" и икономическото развитие на Украйна, съобщава Lifenews.ru.
Преди началото на лекцията те организираха митинг пред входа на учебното заведение. Студентите носеха плакати "Донбас има право на самоопределение" и "Мир! Свобода! Признаване!". Демонстрантите открито обвиниха Порошенко в разпалването на войната в Донбас.
По време на лекцията не се сдържаха и гневно репликираха и освиркаха украинския президент. Този конфузен момент не бе излъчен по официалните телевизионни канали на Украйна. "
http://glasove.com/svqt/47068-osvirk...henko-v-ciurih
кво мисли, групичката на форумните "шушита"
шуши якудзи
шуши ауриси и т.н.
Lifenews.ru
знаех си
http://youtu.be/eA5BYjZwAyk
Донякъде съчувствам и на президента им защото е много трудно дори и да си мърша да вкараш народа си във война за да защитиш територията си. Каква психика трябва да имаш
Каква територия да защитават, това е все едно шотландците да решат да се отделят от Великобритания и тогава англичаните да почнат да защитават територията на Шотландия от самите шотландци - нещо такова.
А и Западна Украйна и Източна Украйна са си два различни етноса.
чакам с нетърпение шуши Аури да се изкаже по темата и да ни залее със свещената си аура на толерантността и правата на човека.
давай шуши, peace
Има доста украинци и в източна . но и рудни залежи без които рухват
Цялаата индустрия
"Украйна е изкуствено сглобена държава от съветската власт през 20-те години, на която съветски лидери произволно даряваха руски земи и руски човешки потенциал. Хората от Югоизточна Украйна и Западна Украйна имат различна история, култура, в едната част са православни в другата – мнозинството са католици. И ценностите им са различни, и начинът на мислене, и формите на всекидневно съществуване. "
http://www.zora-news.com/index.php?o...014&Itemid=126
To pa kvo mislene mu трябва. За да жевят нормално