
- Форум
- По малко от всичко
- Политика
- Геополитика и конфликти!
добре, обществена личност, и с какво точно е бил заплаха за диктаторя, с рейтинга си ли.
сега дори това убийство ще предизвика хората на готвения митинг на опозицията на 1 март да бъде още по-голям, е страшна логика.
Последно редактирано от defender : 02-28-2015 на 13:59
След убийството на Немцов опозицията мести митинга си в центъра на Москва
"Опозиционните организации, които имат разрешение за протестна акция на 1 март в покрайнините на Москва, обявиха в петък през нощта, че тя ще бъде преместена в центъра на столицата.
"Антикризисен марш "Пролет" ще има, но единствено в центъра и ще бъде посветен на паметта на застреляният на метри от кремъл часове по-рано политик Борис Немцов."
http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/02/...ti_mitinga_si/
Последно редактирано от defender : 02-28-2015 на 14:38
слава россии
Нещата са много прости.
Иванчо има голяма вражда с Олигофренчо, Иванчо се е карал по някви дребни поводи и с Лумпенчо, та Олигофренчо пребива Лумпенчо в жалък опит да изкара Иванчо виновен, защото малко преди това Иванчо е ебал майка му в няква режисирана постановка.
Такива като теб в Люлин оцеляват точно 2 минути, но за тия две минути лапват една торба с пишки, поемат също толкова пишки отзад, а за финал идва някое 5 годишно момиче и ги чупи от бой. Защото при нас надъханите путки не се толерират, господин надъхана путка.