- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Дават ли ви да ги снимате?
имам клип на една която даже не я помня как се казва .... в компа ми е и няма да мръдне от там .... както казаха някой по-нагоре въпрос на самоуважение...
Една бивша поиска клипче и го направихме. Показала го е на няколко приятелки и толкова. След това го изтрих, че не знаех дали няма да го пусне някъде. Аз не съм много доверчив, а самият не обичам смятам такова видео за нещо нередно. Любопитното е, че повечето от тези, които снимат са девойките![]()
Пазиш ли им номерата?
Приятелката ми ме беше накарала веднъж и после го качихме в xhamster.com имаше 2-3 хиляди гледания за няколко часа, но аз го изтрих на другият ден щото ме е срам да ме гледат хората и не мисля повече да го правя, дори и тя да ме кара
Никога!Преди време помолих приятеля ми да ми направи снимка на дупето, защото все го хвалеше, че било много хубаво и секси, та исках да видя кво толкова му харесва. После я изтрих.
![]()
Зависи дали не е момиче за една вечер или е твоето момиче. С приятеля ми сме заедно от 3години,живеем заедно на семейни начала имахме клипче,чиста проба любопитство като всеки друг и не мисля че съм " Пропаднала" че съм позволила такова нещо. Снимахме,видяхме се и го изтрихме не е болка за умиране![]()
___________________________
Никога не се съмнявай в сълзи, които текат през гримирани очи, защото никоя жена не би развалила грима си за нищо на света! G ♥
Мен са ме снимали и нз как клипа попадна в други като ме снимаха с моя телефон.Повече не давам
Никога не вярвайте на момче, което е казало, че е изтрило снимките/клипчетата. Аз лично снимките, които имам съм ги копирал на в 5 папки из целия компютър. Отделно съм ги качил в Cloud-a. За сигурност да не ги изгубя, без да искам.![]()
Да, снимаше ме и с дрехи, и гола, и по бански, и по време на акта се пробва веднъж или два пъти, но на мен нещо ми се стори странно и му бутнах телефона. Просто явно мъжете ги възбужда
Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
Заместител на любовта от който да не ме боли...
Заместител на болката....има ли кажи???
Обикновено аз си се снимам с така наречените жертви, разбира се със тяхното съгласие, посредством моя мобилен, камера или там с каквото имам под ръка, те са ми за личен архив, нямам намерение да ги качвам по сайтове.
Не обичам подобни експерименти (поне на мен не ми харесва, всеки сам преценява). Не искам да се съпоставям с порно звездите и не държа да "ставам за порно звезда". За мен секса е нещо лично, а една камера само ще унищожи хубавото преживяване. По време на сексуалния акт човек ще се пита "дали изглеждам добре, дали не съм грозен/на, дебел/а и т.н.".
Но пък някои двойки си го практикуват и им харесва да се гледат. Нямам нищо против такива хора, щом така се чувстват добре и им е хубаво.
Със сегашния ми приятел имаме няколко клипа и доста снимки и не се притеснявам, че ще ги покаже на някой или ще ги качи някъде. Имаме си доверие, а и дори и да качи нещо не ми пука особено. Заедно сме от 2 години и просто се надявам,че достатъчно ме уважава, за да не го прави.
Истинското момиче има достойнство, самочувствие..но не е нагла! Тя е силна..но е мила! Има свой стил...свой вкус! Готина е...но не е фукла! Секси е...но не е курва!!!!
С бившата сме се снимали. Пада смях какви недъгави смеНи едно хубаво порно не си заснехме
Сигурно някой от клиповете ми е в лаптопа, ама не съм чак такъв гнусар да ги пускам или показвам на някой. Не съм ги махнал, щото ме мързи.