.

Виж резултатите на анкетата: Да бъде ли забранена религиозната и политическа агитация и проповед?

Гласували
10. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    6 60,00%
  • Не

    4 40,00%
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Threaded View

  1. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    3а мен трябва и това да се забрани също както и покланяне на мюсолманска религия извън пределите на мюсолманският свят
    Чела ли си конституцията на република България (страната, в която живееш)?
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 38.
    Никой не може да бъде преследван или ограничаван в правата си поради своите убеждения, нито да бъде задължаван или принуждаван да дава сведения за свои или чужди убеждения.



    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    също и мисля,че трябва да се забрани на циганите да живеят извън пределите на Индия и Индонезия.
    Чл. 6.
    (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
    (2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.


    И за твое сведение, циганите идват от Египет. Не случайно думата от английски Gypsy, от Egypt.
    Но пропагандата естествено си казва думата. Сравни индийците с ромите и ще видиш колко много се различават. За Индонезия пък да не говорим, такъв бисер каза, че не е истина колко си заблудена.

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Който иска да ме нарича растист
    Ами расист си

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    казвам това,което ще е правилно за Християнският свят.
    Какъв християнски свят? Според проучване от 2011 година, едва 2,19 милиарда души по света имат връзка с християнската религия https://en.wikipedia.org/wiki/Christ...ulation_growth
    Да не говорим, че има конфликтни зони по света, където самите християни се избиват по между си заради разликата в убежденията си

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Също ,ако зависеше от мен щях да бутна всички джамии в пределите на държавата ни и да ги срина със земята ,както са правили те преди хиляди години с нашите църкви,a всички мюсолмани щяха да са с български имена щом искат да живеят тук в България и щяха да бъдат покръствани дори и против волята им.
    То, ако зависеше от теб щеше да има 3-та световна. И за твое сведение, вероятни нищо не си чувала за възродителния процес в България (баш насилствено покръстване) и всичките му негативни последствия за страната. Една от причините да има етнически партии в НС.
    Много си малоумна, за да си позволяваш да даваш идеи за това как да изглежда света. Ти сигурно собствената си стая не можеш да подредиш, а си тръгнала да раздаваш правосъдие и смъртни присъди за милиарди хора по света.
    Последно редактирано от TrollFactory : 11-30-2018 на 08:43

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си