
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Без гадже
С класическа красота може да ебеш, но не и да задържиш една жена до себе си.
Няма "останалите". В дългосрочен план всички търсят сигурност в живота(пари)
Има голяма разлика между момичета и жени. Момичета са съществата от женски пол до горе-долу до 12 клас...
Ти, ако си мислиш, че вечно ще избиваш рибата с "Много си хубава! Имаш прекрасни очи!" и цветя... си много тъп или все още си в училище.
Това изобщо не е условието да ебеш. Много мъже заложили на това да са отличните слушатели си остават в графата приятели.
Първо, погледът не е вербална комуникация и второ, от начина ти на мислене излиза, че всяка, която те погледне значи те харесва, което няма смисъл да коментирам що за глупост е.
След като една жена "оценява" себе си, значи си поставя цена. А щом го прави, значи предлага себе си като стока и ако ти не може да предоставиш необходимите средства за консумацията й, следователно нямаш шансове. Не вярвам в съществуването на жени, които остават с един мъж само заради красивите му очи.