.
Отговор в тема
Страница 402 от 450 ПървиПърви ... 302352392398399400401402403404405406412 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 026 до 10 050 от общо 11246
  1. #10026
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    Пратиха ми клип как бившата ми лапа на някъв дъртак за пари... ем пратих го на баща и и най якото е че на него не му пука баси кви хора има
    #ThingsThatNeverHappened
    И смятай ако това е вярно какво говори за теб, да правиш мръсно на БИВШАТА


    Вместо да седна да си науча като хората аз седя и гледам чартове за съжаление се разколебах и пропуснах добра възможност и малко ме е яд, а се съмнявам да има пак такъв добър dip скоро. Ама каквото такова.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #10027
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    Пратиха ми клип как бившата ми лапа на някъв дъртак за пари... ем пратих го на баща и и най якото е че на него не му пука баси кви хора има
    Само така!
    Така им се пада на такива!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И смятай ако това е вярно какво говори за теб, да правиш мръсно на БИВШАТА
    А защо не?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #10028
    По едно време бях решила че няма да доживея до вечерта, и ако бях отишла на лекции, сигурно нямаше. Ама си дадох начален старт на пролетната ваканция и се прибрах веднага след работа. Имам да стягам багаж за уикенда и утре заминаваме на girls trip
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #10029
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Безкайно се радвам на тая планираната разходка, но адски мразя да се съобразявам с всички. Ма вече е планирано, за тва ще се наложи да се съобразявам. Омагьосан кръг.
    квак

  5. #10030
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ще има промени за кого стари,за кого нови лица все ми е тая какво става,но знам,че нещата няма да са същите.
    Не останахме много от тези с които започнахме от самото начало,но пък поне господ ни уважава.
    Искат да се върна,да участвам във възстановки,но патриотичния ми дух е тотално убит от липсата безбожие в хората.
    На вчерашния празник го обърнаха в цялата страна на изтока и запада,САЩ или Русия,а можехме просто да почетем тези които бяха над политиката и останаха в статистиката на войната и не бяха като сегашните патриоти готови да умрат за родината,но за съжаление имащи деца и семейство.

    Напоследък бързо се умарям,не знам дали се претоварвам или остарявам,а може би просто се впрягам прекалено. Поне се надявам да оценяват труда ми. Само ме е яд на самия мен,че съм наивен и смятайки,че като съм честен с хората ще бъдат честни с мен. Реално всеки е действал зад гърба ми,но както казах господ ме уважава и до сега не им се е получило. Просто вадя късмет.

    Разочарован съм от хората до такава степен,че вече не знам кое е нормално и кое не. Може да подхвана някоя религиозна книга и да помисля над въпроса,но дори и тогава ще е въпрос на гледна точка. Сега си стоя пия чай с любимата си чаша на която е Путин и си мисля за годините и хората останали в тях. И струва ли си извоюваното спокойствие,пари,предмети и малки триумфи за тяхната липса.

    Какво пък господ ни уважава.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #10031
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    за пръв път от две седмици съм добре, ама доста добре

  7. #10032
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тая сутрин нещо се изплясква на краката ми и аз бая време не разбирам какво, поглеждам и виждам черно-бяла рунтава топка, която се е свила в краката ми. Естествено, гледайки така, сякаш съм виновна, щото не съм му поднесла кафе гола до кръста. Сякаш леглото си е негово по дифолт. Хем ме хвана гордостта, щото дракончето расте, хем се ядосах, че това си е МОЕТО легло и той няма право да стъпва там. След обед се разходихме двамцата по слънчицето, много е готина тая умора. <3 Може би, ако не се спираше при всякакви кученца, деца и хора, щеше да е топ.
    Не знам защо си го причинявам, но си го причинявам пък. Може би се надявам да видя нещо или пък да усетя нещо от него там. Все още се чувствам така, сякаш изневерявам, макар че ми е готино в момента и ми е дооооста повече от просто "забавно". Странно нещо ми е в главата, не знам.
    квак

  8. #10033
    Сутринта почна трагично, гледах и ми се плачеше. Сега пак гледам и пак ми се плаче ама плача в зелено, щото след 204% profit друг избор нямам дължа всичко на мъжа ми, спор няма
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #10034
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    Пратиха ми клип как бившата ми лапа на някъв дъртак за пари... ем пратих го на баща и и най якото е че на него не му пука баси кви хора има
    Ужас, дано поне докато е била с теб да не е правила такива неща. :D

  10. #10035
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ужас, дано поне докато е била с теб да не е правила такива неща. :D
    Защо?!
    Явно на момичето му идва от вътре да се раздава !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #10036
    С думи не мога да опиша колко много ме боли от мисълта, че повече няма да го видя. Седя и гледам какви ли не глупости само и само за да се разсейвам ама не се получава. Добре че повечето хора около мен са възпитани и не питат защо очите ми са толкова подпухнали и червени.
    Смятам да му предложа да излезем някъде довечера, щото ако си останем вкъщи само ще страдам.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #10037
    Колко хубава тема. Тук се хранят от емоциите на хората след флашмобчета.

  13. #10038
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Колко хубава тема. Тук се хранят от емоциите на хората след флашмобчета.
    Ако бях на мястото на човека, който непрестанно въвличаш във филмите си, до сега да съм те набила собственоръчно или започнала дело срещу теб за публична клевета. А защо не и двете… твоята ненормалщината надминава границите на приемливото.
    Орева света, че са те били завели на някакво такова място
    Последно редактирано от Blubalu : 03-10-2019 на 12:58
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #10039
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    С думи не мога да опиша колко много ме боли от мисълта, че повече няма да го видя. Седя и гледам какви ли не глупости само и само за да се разсейвам ама не се получава. Добре че повечето хора около мен са възпитани и не питат защо очите ми са толкова подпухнали и червени.
    Смятам да му предложа да излезем някъде довечера, щото ако си останем вкъщи само ще страдам.
    Някои неща са неизбежни в живота,но той трябва да продължи и ние с него по пътя си.

    Не можем да избягаме от тази си съдба.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #10040
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако бях на мястото на човека, който непрестанно въвличаш във филмите си, до сега да съм те набила собственоръчно или започнала дело срещу теб за публична клевета. А защо не и двете… твоята ненормалщината надминава границите на приемливото.
    Орева света, че са те били завели на някакво такова място
    Клевета? Крадеца вика дръжте крадеца.
    Последно редактирано от Blubalu : 03-10-2019 на 12:57

  16. #10041
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако бях на мястото на човека, който непрестанно въвличаш във филмите си, до сега да съм те набила собственоръчно или започнала дело срещу теб за публична клевета. А защо не и двете… твоята ненормалщината надминава границите на приемливото.
    Орева света мухльо, че са те били завели на някакво такова място
    Ауу, колко неграмотно. Една излишна запетая, една пропусната и една неправилно написана дума.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #10042
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Колко хубава тема. Тук се хранят от емоциите на хората след флашмобчета.
    Ахахахаха, какъв си ненормалник.

  18. #10043
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Някои неща са неизбежни в живота,но той трябва да продължи и ние с него по пътя си.

    Не можем да избягаме от тази си съдба.
    Така е Хари, ама това не го прави по-лесно. Единственото хубаво е че имам много добра support system от приятели и близки дето в такива моменти винаги се отзовават и правят всичко възможно да забравя.
    Лошото е че от такъв вид забравяне после боли глава и имаш дупки в паметта…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #10044
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Така е Хари, ама това не го прави по-лесно. Единственото хубаво е че имам много добра support system от приятели и близки дето в такива моменти винаги се отзовават и правят всичко възможно да забравя.
    Лошото е че от такъв вид забравяне после боли глава и имаш дупки в паметта…
    И това ще мине
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #10045
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Така е Хари, ама това не го прави по-лесно. Единственото хубаво е че имам много добра support system от приятели и близки дето в такива моменти винаги се отзовават и правят всичко възможно да забравя.
    Лошото е че от такъв вид забравяне после боли глава и имаш дупки в паметта…
    Щом човекът ти е близък, не бягай от това. Не забравяй, напротив, направи обратното и уважи му паметта. Сети се, за него, сети се, за спомените изживяни с него, сети се, затова, което те е научил или показал, дори сълзите да продължават, да се стичат, даже остави ги, не ги мисли. Така уважаваш него в твоите очи! Така изливайки всички сълзи, докато си спомняш, за него, иззимаш онази енергия от мислите, коите те карат да тъгуваш, така душата ти ще се слее още веднъж с паметта за близкия и ще намери по лесно своя покой.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 03-09-2019 на 22:55

  21. #10046
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Писна ми от живота.

  22. #10047
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Писна ми от живота.
    айде не

  23. #10048
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Писна ми от живота.
    чак сега ли?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #10049
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Добре съм. Както и очаквах, промяната беше за добро, та ми е по-леко на душата. Тези дни съм на вълна пиене и сръбско, май трябва да гледам още веднъж "Южен вятър".
    Welcome to the Jungle...

  25. #10050
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, не! Такъв екип съм ставала само с още двама човека в живота си. "Другарче..." и другия е разбрал какво се случва и иска от него. Ебати, как се разбрахме... Ебааааааахтииииииии. Не мога да повярвам и МНОГО ми е кеф, определено. Думата е "хармония".
    Тези дни бяха тежки за оцеляване - не сме спали, беше ни студено, някои сме болни, работихме жестоко много, всеки си имаше неговите проблеми. И все пак някак успяхме да направим, каквото трябваше, за да се случи всичко. Много съм доволна от това правене на визитки, всички дадохме максимума от себе си и определено сме машинки, а това значи, че ще ни е безкрайно приятно да си напишем имената отдолу. И самото чувство е готино, де - не бях виждала нещата по тоя начин, но е абсолютно невероятно. И с екипа някак успяхме да се спогодим, та ни беше много забавно и приятно заедно.
    Твърде много нови неща ми се случиха за тези дни, приятно уморена съм. Само това мога да кажа.
    Гада е чипосан, дивее, научи се да спи при мен, тази сутрин като го пуснаха при мен да ме събужда, ми стъпва по лицето, близа го, гъделичка ме с мустаци. :3 Тая черно-бяла пухкава топчица ми е любовта на живота. Потвърдено.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си