PDA

View Full Version : Не можем да спазваме диета сами vol.2 - една почернена тема!



Страници : [1] 2 3 4

3oPuTy
07-24-2011, 21:52
Едно хубаво, лъчезарно и силно момиче напусна несправедливия ни свят...Милена (sh0c0ladch3ee (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1137347)) беше двигателя на тази тема, но и нещо много повече - позитивизма и волята, които бликаха от постовете и движеха и нашата мотивация. Тя ни подкрепяше, успокояваше, помагаше, споделяше..Ние ще я помним, нали? Ще помним това слънчево момиче с добро.. Младото и сърчице издъхна твърде рано..Не трябваше..но нека за пореден път си вземем поука от случилото се и не забравяме ентусиазма, който тя имаше и милите думи, с които се обръщаше към всяка от вас. Почивай в мир, мила Милена...Благодарим ти!

_________________________________________________

Неизгасващо Слънце-Милена
"Животът е крътък"-така са ни казвали всички,а и ние сме го чели и виждали.Кой би предположил че за едно 17-годишно момиче животът може да е толкова кратък?Надали някой от четящите това.Аз не познавах Милена.И не,не мога да се нарека нейна приятелка.Не си пишех с нея,и колкото и смешно да звучи й нямах скайпът.Не,но въпреки това с нея сме се засичали в общата тема за всички момичета.Един път даже я посъветвах за диета.Да,всичко звучи толкова мимолетно,крехко.Неподходя щи думи за нея.От всичко,което пишеше човек може да разбере каква е същността на Милена.Тя бе онова изгряващо Слънце,готово да те заслепи ако й позволиш.Да те облее с приятна светлина-топла,нежна,позитивна.Тя бе всичко това,а може би и повече,знам ли?Милена не може да се опише с думи.Тя усещаше хората и ги подкрепяше в начинанията им.Не се сърдеше,нито завиждаше,най-малкото пък да мрази.Като че ли тези качества й бяха непознати,неприсъщи.В едно съм убедена-ако човек й бе дал шанс да си поговорят,пък било и без думи-само да се гледат в очите съм сигурна че щяха да станат добри приятели.Е,аз пропуснах този шанс.Пропуснах да опозная Милена,както и много други съфорумниц също.Но може би в това се крие разковничето.Да не познаваш някого,но само чрез написаното от него да вникнеш в света му.Да разгърнеш цели шарки от моменти и преживявания,хубави и тъжни моменти обханали 17-годишният живот на Милена.Да,тя е живяла толкова малко,дори не е започнала истнският живот.Затова,ние като съфорумници,но главно като хора трябва да я запомним.Да почетем паметта й,като отделим частичка от сърцето си и я запомним.Не защото така трябва,не защото е неписан закон,а защото това се прави когато обичаш някого.Защото като човешки същества,ние трябва да се обичаме и ценим един друг.Да го направим за Милена.Защото тя беше и е обичана и почитана.Защото Слънцето не може да се забрави-то гори и доставя светлина,дори когато ти не го виждаш."Животът е крътък"-така са ни казвали всички...но аз ще кажа на всички-Не,животът остава вечен за хората,които обичаме,но са се споминали.Почивай в мир,скъпа Милена!Аз няма да те забравя.
Петя

_________________________________________________

Можеш да проливаш сълзи,че си е отишла,
Или можеш да се усмихнеш защото я е имало.
Можеш да затвориш очи и да се молиш да се върне,
Или можеш да отвориш очи и да видиш всичко,което e оставила.
Сърцето ти може да бъде празно,защото не можеш да я видиш,
Или можеш да бъдеш препълнен от любовта,която изпитваш.
Можеш да обърнеш гръб на утрото и да живееш за вчера,
Или можеш да бъдеш щастлив за утрото,заради вчера.
Можеш само да помниш,че си е отишла,
Или да почиташ паметта й и да я оставиш да продължи да живее в теб.
Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си,
Да бъдеш празен и да обърнеш гръб на всичко...
Или можеш да правиш каквото тя би искала,
Да се усмихваш,да отвориш очи,да обичаш и да продължиш напред.

В памет на Милена Б.
От alehole

_________________________________________________


Хайде всички отслабващи в една тема :)

Вие избирате как искате да изглеждате ...
http://www.faillol.com/wp-content/uploads/2009/11/fail_lady.jpg ИЛИ http://www.womantospecial.com/wp-content/uploads/Adriana-Lima-Bikini-Fashion.jpg
А ето какви резултати постигат хората,които имат силна воля:
http://prikachi.com/images/136/3590136L.png
http://prikachi.com/images/179/3609179Z.jpg
Втория колаж е на една българска мама,която е спазвала 90 дневната диета ВЕДНЪЖ :)


Малко полезни линкове:
90 дневна диета (http://dieti.net/90-dnevna-dieta/)
90 дневна диета - РЕЦЕПТИ (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.0)
Разделно хранене - ТАБЛИЦА (http://media.snimka.bg/1883/010022031-big.jpg)
Тае Бо с Били Бланкс (http://zamunda.net/browse.php?search=tae+bo&cat=0&incldead=1)
Упражненията на Синди Крауфорд (http://zamunda.net/browse.php?search=%D1%E8%ED%E4%E8+%CA%F0%EE%F3%F4% EE%F0%E4&cat=0&incldead=1)
Pump it up (http://zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1)
Да стопим досадните паласки (http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/)
Има ли спасение от целулита?! (http://www.letsgym.com/2008/03/17/cellulite/)
И като цяло този сайт е доста полезен :) (http://www.letsgym.com/)
Упражнения за стягане на бедрата (http://dieti.rozali.com/vkyshti/p9202.html)
Калкулатор на калории (http://zdravoslovno.com/calculators/)
Калкулатор за разделно хранене (http://www.moetodete.bg/calculator/razdelno-hranene.html)
Калкулатор за прием калории (http://dieti.rozali.com/calcproductscallory.php)


Линк към тема №1 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=412288&postdays=0&postorder=asc&start=0)


А ето кой ще се похвали с хубаво тяло накрая :P

Никнейм/Име: alehole/Десислава
Години: 19
Височина и килограми: 168 см / 62кг.
Желани резултати: 50-55 кг.
Диета: 90 Дневна Диета
Начало: 04 юли 2011
Упражнения: Pump It Up , Tae Bo , танци
_________________________
Никнейм/Име: Vrogue / Ева
Години: 17
Височина и килограми: 170 см / 58кг
Желани резултати: 50-55
Диета: 90 Дневна Диета
Начало: 13 юли 2011
Упражнения: Pump It Up , Tae Bo
_________________________
Никнейм/Име: infinitypeace97/ Ая
Години: 14
Височина и килограми: 159/48
Желани резултати: 40
Диета: 90 дневна диета
Начало: 27 юни 2011
Упражнения: Pump it Up, Tae-bo, Упражненията на Синди Крауфорд
_________________________
Никнейм/Име: Wanderer1
Години: 14
Височина и /начални/килограми: 163/47
Желани резултати: 42-43
Диета: не е диета, а нещо като режим (не знам как да го напиша)
Начало: 4.07.2011
Упражнения: pump it up
_________________________
Никнейм/Име: justasmile/Петя
Години: 13, абеее почти 14
Височина и /начални/килограми: 175/62.6
Желани резултати: 55
Диета: 90 дневна диета
Начало: 20юли
Упражнения: тенис, велоергометър, тае бо, пъмп ит ъп и тези на Синди Каруфорс
_________________________
Никнейм/Име:Yankee
Години: 16
Височина и /начални/килограми: 160/51
Желани резултати:48кг.
Диета:Режим-без тестено,сладко,пържено и тн.
Начало: 18.07.2011
Упражнения: pump it up,тае бо,скачане на въже,може би и след месец плуване
_________________________
Никнейм/Име: starr21/ Ана
Години: 13
Височина и /начални/килограми: 169/69
Желани резултати: 60-59
Диета: 90 дневна
Начало: 12.07
Упражнения:Тае бо, пъмп ит ъп и на синди крауфорд
_________________________
Никнейм/Име: Pamaa/Плами
Години: 14
Височина и начални килограми: 163/55
Желани резултати: 47-5
Диета: ограничаване на някои храни
Упражнения: 2часови тренировки по волейбол
Начало: ----
_________________________
Никнейм/Име - darkness848/да речем само darkness... dark или както ви е удобно там
Години: 15 почти 16
Височина и начални килограми: 160/50.6
Желани резултати: 46-47 килограма
Диета: на Пиер Дюкан
Начало: 17.07.2011
Упражнения: Пъмп Ит Ъп, бягане и отделни упражнения, понякога скачане на въже, йога и пилатес и рядко тае-бо
_________________________
Никнейм/Име:karamelcheto92/Ива
Години: 19
Височина и /начални/килограми:168/68
Желани резултати:55-54
Диета: 90-дневната
Начало:19 Март но със прекъсвания
Упражнения:Преди спортувах Тае-Бо на ся мисля със други упражнения
_________________________
Никнейм/Име:titinkaa/Христина
Години: 18
Височина и /начални/килограми:177/85
Желани резултати:65
Диета:хранителен режим от диетолог
Начало:18 юли
Упражнения:тичане+фитнес
_________________________
Никнейм/Име: sunnnnnnnn
Години: 14
Височина и /начални/килограми: 173 /57 kg.
Желани резултати: когато се харесам
Диета: 90 дневната
Начало: 26.07.2011
Упражнения: през ден тичане 30 минути ,коремни преси , упражнения на Cindy Crawford
ПП ПП Използвам и крем Дева Слим - отслабващ ефект и чай за отслабване Инхуа слим
_________________________
Никнейм/Име: SlowDownBaby
Години: 18
Височина и /начални/килограми: 178 / 70 ^^
Желани резултати: принципа ми е на сантиметри,килограмите за мен са без значение...
Диета: 90 дневната
Начало: 01.07.2011
Упражнения: упражнения за паласки,коремни преси,каране на колело,тае бо
Както едно момиче и аз П.П. Използвам крем Дева анти-целулит ;д
_________________________
Никнейм/Име: mimsssssss/Марина
Години: 20
Височина и килограми: 165 см / 75кг.
Желани резултати: 60 кг. (ама по - скоро се стремя към сантиметри)
Диета: Хранителен режим, който изключва яденето на боклуци, т.е. само здравословна храна
Начало: 25 юли 2011 (слагам днешна дата, за да почна да се следя, че нещо съм несериозна)
Упражнения: Кардио и фитнес(имам си гладиатор у нас)
_________________________
Никнейм/Име:KatVonD/Ива
Години: 13, почти 14
Височина и /начални/килограми:161/60
Желани резултати:55 до началото на септември
Диета:Японско чудо, след това може би 90 дневната диета
Начало:30.07.2011
Упражнения:Pump it up, Slim and sleek + други упражнения и доста ходене пеша
_________________________
Никнейм: Мине
Години: 16
Височина и килограми: 167 см - 60 кг
Желани резултати: 53-55кг
Диета: 90 Дневна диета
Начало: 1 Август 2011
Упражнения: Синди Крауфорд(нз дали се пише така), фитнес
_________________________
Никнейм/Име: nymphetaminegirl9 / Калина
Години: 14 (след по-малко от месец - 15)
Височина и килограми: 171 см / 69кг.
Желани резултати: 60 (до края на лятото се надявам да успея да стигна до 65)
Диета: мой си режим
Начало: 5 август 2011
Упражнения: arabic belly dance, tahitian hula dance, каланетика + пилатес
_________________________
Никнейм/Име: katii / Кати
Години: 17
Височина и килограми: 163 см / 55кг.
Желани резултати: поне 50
Диета: 90-дневната
Начало: 5 август 2011
Упражнения: фитнес (3 пъти седмично)

Хайде честито за новата темичка,с пожелание за много минуси :-)
Ако някой има предложения за промяна на началната страничка (първия пост) нека казва :) Спретнах я набързо и най-вероятно не е перфектно,но ще я поправя ако се налага :)

SladkaZagadka
07-24-2011, 22:09
Цоп :d . Доста трудно си изпивам двата литра вода :(

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 22:15
Браво!! Станало е страхотно! :-)
по темата- аз също не мога да ги изпия тези 2 литра.. Но мисля от утре да почна да се старая повече, защото 15.09 наближава.. а 4 5 кг. за свалне не са никак малко. От утре ще бъда без прегрешения, казвам го пред всички :D Свидетели сте ми :D И тази мама на последните снимки ме разби.. ЛаЛ каква разлика..

Wanderer1
07-24-2011, 22:17
Мерси за темата и честито :-) Много минуси за всички и без много прегрешения :-)

3oPuTy
07-24-2011, 22:23
Аз имах още снимки от форума на мамите амааа преди една от преинсталацийте на лаптопа забравих да ги метна в D-то и ги затрих,а сред тях имаше доста по-добри резултати :(
Ако се сещате за други полезни линкове - не се стискайте,а давайте и ще ги добавям :)
А аз да се оплача ... Заради ПМС-то и един рожден ден последните 3 дена се спуках да ям :? Постоянно съм гладна,но тия дни трябва да ми дойдат "гостите" и всичко да се нормализира :) През седмицата почти не излизам,защото повечето ми приятели са на работа,така че прегрешения няма да има :) Утре мисля да го направя един плодово-зеленчуков,защото от снощи имам ужасни болки в стомаха,които съм сигурна,че се дължат на всичките боклуци,които изядох тия дни :?
Между другото пробвайте да пиете водата със сламка :) Поне на мен така ми е много по-лесно,може би,защото не поглъщам толкова големи количества на един път и не се подувам толкова бързо :)

fani33
07-24-2011, 22:53
нова съм, никога не съм писала по подобни форуми до сега,надявам се да не нарушавам правилата много често... ако го направя се извинявам предварително.


Виждам че има доста зарибени по диетите и аз съм от тях,и искам да попитам по скоро има ли "обсебени" от идеята да са слаби защото аз съм и наистина имам нужда от някого ,който да ме разбере . Благодаря ви :)

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 23:13
Ако под обсебена имаш впредвид да мисля и говоря само затова, да се гледам непрестанно и вече на околните да им е писнало да слушат за това - мм май съм нещо такова :) е не напълно, не съм се побъркала, просто съм си го поставила за цел защото искам да съм хубава, а и идва бала и просто трябва :D особено в моето училище кадето сме предимно момичета и всяка коя от коя по-хубава и слаба..
кажи нещо повече за себе си. На колко години си? дай информация за ръст, тегло, мерки.. ако имаш снимки прати. На коя диета си се спряла. В какво се състои твоета обсебване.. да не е някоя анорексия?


Хайде успех :-) и стискайте палци от сега нататак да не правим никакви грешки и сппециално заради новата тема много минусчета в килограмитеее :grin: Сладурки :-)

mimsssssss
07-24-2011, 23:19
Честита ни темичка :)
Аз от 1 седмица съм качила някви кила, усещам се подута. Бях в период, свърши ми вчера, сега нз направо кво да правя, цяла седмица нямах никакво натоварване и качвам килограми - ужас.
Т'ва значи, че хич не трябва да се заседявам.

п.п. по време на периода ми съм пила алкохол... т'ва ми е прегрешението :)
п.п2. да правя сега повече натоварване с упражнения и тичане, или да си карам по старому... не е нормално според мен да качвам о.О

fani33
07-24-2011, 23:24
амии висока съм 160 46 кг съм,нещо като булимия и анорексия ,но нямам желание да ги спирам,да се лекувам,просто имам нужда да бъда слаба много слаба,това ме прави щастлива ,а почти никой не го разбира...имам причтелки който са също като мен,но аз съм най-обсебена :Д лошото е че съм малко депресирана и в някои моменти се наяждам зверски ии повръщам.. кофти :) амии снимки ще се опитам да кача есега :)

fani33
07-24-2011, 23:27
охх много лощо би ли ми казала как да ти пратя снимки :Д мога да ти дам страницата ми във един сайт но незнам дали е позволено да се казва името :Д

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 23:36
качваш снимсите в http://prikachi.com/ и постваш линка, който е за форуми :) иначе и аз съм със същите мерки, но не съм от най-слабите за жалост, искам да стана 40 - 42. Но тва, че клониш към булимия и анорексия е много лошо и вземи да се лекуваш преди да е станалокъсно, неискам да те критикувам, не съм аз човека, но все пак ти казвам приятелски...
mimsssssss, не се притеснявай, и аз сега съм неразположена и карема ми е подут, изглеждам по-пълна.. но ще се оправи като ми свърши, така, че не се пренатоварвай, продължавай си както до сега, а ако имаш желание може постепенно да увеличаваш упражненията но не отведнъж :-)

fani33 Тренираш ли нещо, без спорт няма как да отслабнеш, дори да го направиш тва което виждаш в огледалото няма да ти харесва. Спорта е по-важен дори от диетата :) без физическо натоварване тярото ти единствено се отпуска и никога няма да е хубаво. И на колко каза, че си?

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 23:39
fani33 Толкова си хубава :shock: закакво са ти диети :shock: :shock: ... nо comment.. :D :D

fani33
07-24-2011, 23:42
..

fani33
07-24-2011, 23:45
мерси ... ама нали знаеш че ние сме по нискии ии моята цел е 42 кг както при теб хих убедена съм че и ти нямаш нужда , но сме тук за да се надъхваме и да си казваме че имаме нужда :Д

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 23:46
хах разваля зъбите :D тва е най-малкото :-) тук с подходяща диета за теб и без повръщане ще отслабнеш и ще поддържаш страхотно тяло :)

sh0c0ladch3ee
07-24-2011, 23:50
хах да тва, че сме по-ниски е ужасен недостатак... и аз сега не съм дебела но с този ръст се изисква от мен да бъда по-слаба.. :? това е гадно.. целта ми е до 15.09.2011 да стана 42..40.. колкото е само да не е повече :) надявам се да го постигна :)

fani33
07-24-2011, 23:52
..

fani33
07-24-2011, 23:54
амии мисля че 42 е достатъчно... дано да успееш ще помагамее :)

fani33
07-24-2011, 23:56
до сега аз не съм спазвала такива диети който точно ми казват какво да ям и какво не качвам от тях,защототоо програмата им е с много храна за мен... затова най-често глад и лунната диета която е мнооого добра найстина , другите диети имат йо йо ефект и не ми дават стимул

sh0c0ladch3ee
07-25-2011, 00:02
Ти си знаеш, щом на теб това ти помага, ок. Ти все пак си познаваш тялото по-добре от всеки друг. Всъщност от кога точно си на този режим, в смисъл от ноември като цяло или тогава започна специално този? Преди това какво си правила, какви диети си спазвала? колко общо си свалила до сега? :-) :)
То ти каза, че не си спазвала диети де, но какво си правила преди?

fani33
07-25-2011, 00:23
..

sh0c0ladch3ee
07-25-2011, 00:27
Защо не пробваш да хапваш само диня? Тя е предимно вода и от нея няма как да напълнееш.. а и ще те държи сита. Аз затова вечерям с диня, сеедно не съм яла а ми е тежко и не мисля за храна.. това според мен ще е много добре :D Та значи за месец си успяла да стигнеш до 42.. похвално, тва ми е целта, но не за месец а за общо 2 и половина, но искам да ги задържа, затова не се лишавам напълно от храна

fani33
07-25-2011, 00:30
амии да успях но с много сълзи и лишение... помня една вечер как плаках защото изчдох цяла ябълка... :Д сега ми е смешно но предпочитам така да стане отново,според мен трябва да продължиш с режима си и спорт и си готова , а иначе всяко лято много диня ям и явно задържа вода и много пълнея от нея специално... затова не ям това лято диня.. а ти пушиш ли ?

sh0c0ladch3ee
07-25-2011, 00:35
Не прелошава ми от цигари.. знам, че подтискат апетита но.. има си и чайчета, които го подтискат също :) Ти пушиш ли и мислиш ли, че това ти помага?

alehole
07-25-2011, 06:58
Охооо :grin: Здравейте :) Честита нова тема :P И поздравления за Зори :-)
Днес ми е белтъчен ден,сигурно ще ям нещо като омлет само,че ще го пека на фурна :D

sunnnnnnnn
07-25-2011, 07:01
искам и аз да се присъединя към вас , ако може ? :)

alehole
07-25-2011, 07:03
^Разбира се,че може :grin:

JustMakeMeBelieveAgainN
07-25-2011, 07:06
айде и аз се присъединявам.. днес започнах 90-дневната диетата.. висока съм 162 см и тежа 49 кг , ама след морето може и 50 да съм станала вече :-D искам да сваля 5-6 кг .. проблемната област са ми бедрата(навсякъде другаде е супер положението).. да се надяваме да стане работата :)

sunnnnnnnn
07-25-2011, 07:13
Ами аз ще започна от утре 90 дневната
Виждам , че сте си написали информация за всяка от вас .. Ето и от мен :)

Никнейм/Име: sunnnnnnnn
Години: 14
Височина и /начални/килограми: 173 /57 kg.
Желани резултати: когато се харесам
Диета: 90 дневната
Начало: 26.07.2011
Упражнения: през ден тичане 30 минути ,коремни преси , упражнения на Cindy Crawford :)
ПП ПП Използвам и крем Дева Слим - отслабващ ефект и чай за отслабване Инхуа слим

alehole
07-25-2011, 07:16
Еми , Успех на новопостъпилите :D Ще се справим заедно :)

titinkaa
07-25-2011, 07:20
Добро утро и честита нова темичка,много хубава я е направила ЗоРиТу! :-) :)

Днес ми е 8-ми ден от диетата и преди малко се претеглих.За 6 дена ги слагам,защото вчера си хапнах неща извън диетата,и да се похваля за 6 дена съм свалила 1кг. :grin: Това ме стимулира да продължавам. :)

sunnnnnnnn
07-25-2011, 07:21
Дамм :-)
Я предложете някакво меню за първи ден от 90 дневната , че ще ми е утре :) :)

alehole
07-25-2011, 07:23
Яйца(пържени,варени,печени :D ) ; Сирене ; Кашкавал ; (може да си ги затоплиш на микровълновата,става вкусно) ; Пица с кашкавал,сирене,салам...

sunnnnnnnn
07-25-2011, 07:24
''Пица с кашкавал,сирене,салам... '' но това не е ли по-скоро за въглехедратния ден ?

alehole
07-25-2011, 07:29
Във въглехидратния пицата може да е зеленчукова,а белтъчините са в белтъчния ден,както може да ядеш хляб с кашкавал,така може да ядеш пица със продуктите.
*Аз още не съм си правила,но мисля тези дни да си направя.Аз правя една и я разделям на две за обяд и за вечеря.Правя я само с кашкавал и може и малко сиренце.

starr21
07-25-2011, 07:36
Честито за новата темичка :-) НЕ знам за вас обаче аз лично както се каз на 1ва страница пия много повече над 2 л вода ако е с сламка ;) Правя ги три даже :Д

alehole
07-25-2011, 07:37
^Измислила си си тактика :D Може и аз да пробвам

starr21
07-25-2011, 07:39
:D Пробвай,пробвай няма лошо ;) Днес е 2ри белтъчен и ми се яде огретен. може ли да се яде в белтъчния ? :o

alehole
07-25-2011, 07:40
^Ако е това с картофите,не :D Но все пак кажи какви продукти ще слагаш :D Защото всеки го яде по различен начин !

infinitypeace97
07-25-2011, 07:42
ЗоРиТу Благодарим за хубавата първа страничка и честита ни нова тема! :grin: :-)
А, това за сламката- и аз съм така. Имам едни чаши от тези, които като си вземеш детско меню в Арена ти ги дават, едни такива с фигурка отгоре, дето са по 500 мл и си пия от тях :lol: :lol:
Днес продоввв :grin: Ще се справяя 8-) А утре ми е воден ден :-)

alehole
07-25-2011, 07:44
^Моят воден е след 8 дни :D

starr21
07-25-2011, 07:51
250г картофи
30 г масло
150 г сирене
100 мл прясно мляко
1 бр. яйца
сол нещо такова е =)

CraZyy123
07-25-2011, 07:53
Да се включа и аз 8-) Тези последните няколко дни ядох тоолкова много че направоо :х Попринцип уж съм си все същата на килограми, но като се погледна в огледалото имам чувството,че корема ми е станал по-голяям :х Та смятам тука 2-3 дни да карам на плодове, а после може да почна и 90 дневната :D

Намерих едни едни много интересни упражнения.Ето линк http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1098385 Попринцип на мен много бързо ми омръзват нещата ама това е много забавно и тея 30 минути минават страшно бързо (и музиката също е страхотна :D ) Ако искате го изтеглете и кажете какво мислите.

alehole
07-25-2011, 08:10
starr21 , заради картофите не може :?

Wanderer1
07-25-2011, 08:36
Добро утро (или добър ден) :) Днес започнах 90-дневната за втори път :-D и се надявам сега да е по-успешна, защото първия път я спрях много рано. И така, за обяд ще ям някакво кебапче ( ужас ), а за вечеря ако мога ще изям половината, а ако не - салата и малко сирене. И първия път, като правех диетата не съм яла едно и също и пак свалях. Сега ще си направя pump it up-a и ще видя за още някакви упражнения.

И едно предложение за белтъчния ден. Става нещо като сирене по шопски, но много по-бързо. В едно гювече нарязвате лук, слагате няколко парчета домат, две печени чушки(от буркан), нарязан кренвирш и го слагате в микровълновата за 5 минути. Много вкусно се получава, следващия белтъчен ден ще ям това.

Успех на новодошлите :)

therichbitch
07-25-2011, 09:33
не трябва да се пият повече от 2л на ден, защото някъде пишеше, че се отмиват естествените сокове в стомаха или нещо подобно :)

gabri3lla
07-25-2011, 09:45
новата тема е супер! :) като ви слушам жестоко се замислям дали да не започна и аз 90-дневната от другата седмица,ама ще видим. днес съм на няколко парченца пъпеш за закуска,пилешка пържола и домат за обяд.

а да ви попитам като си правите яйцата на тефлоновия тиган без мазнина вкусни ли стават? 8-)

Wanderer1
07-25-2011, 09:49
^да :)

justasmile
07-25-2011, 10:01
Честита ни нова темичка :grin: :grin:
Да се похвала: 3 ден на морето: 3 ден без грешки. Вкъщи има вафли, торти, бисквитки :o :o ама аз НЕ :grin: :grin: Надявам се, че за 1 седмица без прегрешения, ще сваля поне 1-1.5 кг. Нямам търпение за 1 август да се претегла :grin:


А имаше в старата тема пуснат един сайт: калорий на храните и един, дето показва, дали комбинацията от храни, които си яла или ще ядеш и хубава. Някой дали ги има линковете?


калории в храните - калкултор - http://zdravoslovno.com/calculators/

titinkaa
07-25-2011, 10:27
^По изчисление на този калкулатор,трябва да консумирам 2046 калории .

sunnnnnnnn
07-25-2011, 10:36
Яйцата е най-добре варени нали?
И за 90 дневната примерно 2 яйца за обяд и още нещо там .. после за вечеря трябва половината нали? :)

gabri3lla
07-25-2011, 10:48
Честита ни нова темичка :grin: :grin:
Да се похвала: 3 ден на морето: 3 ден без грешки. Вкъщи има вафли, торти, бисквитки :o :o ама аз НЕ :grin: :grin: Надявам се, че за 1 седмица без прегрешения, ще сваля поне 1-1.5 кг. Нямам търпение за 1 август да се претегла :grin:


А имаше в старата тема пуснат един сайт: калорий на храните и един, дето показва, дали комбинацията от храни, които си яла или ще ядеш и хубава. Някой дали ги има линковете?


калории в храните - калкултор - http://zdravoslovno.com/calculators/

ето ги http://dieti.rozali.com/calcproductscallory.php
http://www.moetodete.bg/calculator/razdelno-hranene.html

therichbitch
07-25-2011, 10:51
.......................

3oPuTy
07-25-2011, 10:54
fani33,ще те помоля да не пускаш по няколко мнения едно след друго,а когато искаш да добавш нещо да използваш бутона "Редактирай",който се намира от дясно на коментара ти :)
Между другото наистина тялото ти е супер и няма смисъл да се подлагаш на подобни мъчения като повръщане.А това,че повръщането разваляло зъбите е най-малкият ти проблем :? Преплетени черва,проблеми със стомаха,има вероятност да ти се образуват язви ... Абе страшно си е :?

Добавих мерките на sunnnnnnnn,както и калкулатора,който е постнала justasmile :)

Аз днес ще вървя доста кофти с часовете,защото станах преди малко и още не съм закусвала :? Не,че е проблем,защото мисля цял ден да съм на плодове и зеленчуци ама все пак ... :) След малко ще хапна един банан,а към 14:30ч. ще поскачам малко на Pump it up :)
Да се похваля - предишните дни,когато бях по-стриктна с храненията свалих 1кг. и съм го задържала,въпреки последните 3 дена,в които се натъпках с всевъзможни неща на рождения ден и на купона 8-)

Едит:Ей сега ще добавя и другите 2 калкулатора,които е постнала Габи :)

therichbitch
07-25-2011, 10:56
................

3oPuTy
07-25-2011, 11:18
Аз лично го правя около 15-20 минути,защото в тия жеги ми прималява и ако го правя повече вероятността да припадна е огромна :) Освен това и като цяло не съм издръжлива,защото движението ми е сведено до минимум :?
Между другото калкулатора от сайта на Розали ми се струва неточен :? Ей сега си нахвърлях едно примерно меню за цял ден и калориите ми излязоха под 500 за целия ден :lol: :lol: :lol: Е т'ва няма как да бъде :?

effys
07-25-2011, 11:28
----

punksss
07-25-2011, 12:19
Аз преди около месец бях почнала 90 дневната. Правих 10/15 дни и после имаше едни рожденни дни, ходене на гости и реших, че няма смисъл и я спрях. Бях свалила 3кг и вчера като се изтеглих, разбрах че не съм си ги върнала. :grin:
От няколко дни, обаче се чудя каква диета да почна... И май просто ще си направя някакъв режим. Например сутрин и вечер плод, а на обяд нещо сготвено. И ще гледам да е наполовина от порциите ми, които ядях преди. Относно спорта 3/4 пъти в седмицата имам тренировки по плуване, а в другите дни правя pump it up, също и разходни по час/два не ми липсват. :-D Как мислите, поне 2/3 килограма ще сваля, нали? 8-)

justasmile
07-25-2011, 13:07
Oхххх... много се ядосвам :-x :-x :-x :-x Понеже сме на море с едни семейни приятели и днес мъжа реши да купи сладолед за всички :-x :-x Първоначално отказах, ама мислех, че тате ги е взел. А после той каза, че са от семейните приятели и не можех да откажа, защото щях да го обидя :booooomb: :booooomb: След малко ще вечерям, защото ранното вечеряне има почти същия ефект на не-вечерянето :-o Много се ядосвам.... бях без нито едно прегрешение, от както сме на море :shock: Мноооогггоооо ме е яд!!

PsychoBitchFromHell
07-25-2011, 13:09
Здравейте и от мен 8-) От днес започнах едноседмична диета като всеки ден ям различни храни . Днес цял ден трябва да пия айрян :D Справям се ... :-D

stefity
07-25-2011, 13:36
Ами.... здравейте. :) Постоянно ви чета темичката и реших и аз да пусна няколко снимки от "преди" и "сега"... Не знам дали ще се види някаква разлика изобщо, но в момента съм си доволна от това как изглеждам... :) Не съм спазвала нещо определено като диета, но си усещам някаква промяна в тялото и това ми е достатъчно. Ето снимки -

Преди няколко месеца:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/39568_1456213773545_1479383734_31185865_7864645_n. jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/69356_1456314816071_1479383734_31186298_95343_n.jp g

От онзи ден:

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198755_1931659819399_1479383734_31850922_6548613_n .jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/285496_1931661459440_1479383734_31850923_8024690_n .jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/284237_1931658339362_1479383734_31850919_1587377_n .jpg

А на вас ви пожелавам успех в начинанията с отслабването и не се отказвайте ако не се получава веднага, винаги е нужно време. :) Хайде, аз ще продължавам да ви чета темичката и да се радвам на постиженията ви. Хубав ден. :Р Усмивки! :)

Yankee
07-25-2011, 13:41
^ Спортувала ли си нещо през месеците? :) Иначе-поздравления-има голям резултат! :-) :-)

therichbitch
07-25-2011, 13:44
Доста забележима разлика, браво! :)

stefity
07-25-2011, 13:46
Еми... в началото ходих на фитнес около 2-3 месеца, ама после спрях и не съм спортувала нещо интензивно, и упражнения не съм правила... Само си вървях честичко и спрях да ям обичайните неща като мазно, чипсове... шоколад си хапвам, но по 2-3 блокчета, което си е постижение като се има в предвид, че преди ядях поне по 1 хаха.... газирано от 2 години не пия, алкохол не пия много, а ако пия ще е вино. Хляб също не ям често... някой път само ако ми се дояде си препичам някоя филиика и я хапвам просто така, без нищо. Яденето на грейпфрути и много плодове и зеленчуци всекидневно мисля, че помогна доста. :)

Edit - А ако ви кажа колко килограма съм на вторите снимки сигурно няма и да ми повярвате.... 8-) Така че, другото, което искам да ви кажа е да не гледате кантара, поне при мен той не играеше роля. :) Опитайте се сами да усещате тялото си и промените, които прави. Така ще ви е по-лесно. Някак кантара и цифричките на него често ни задълбават още повече... :)

justasmile
07-25-2011, 14:04
Еми не знам.. за кантара: предполагам, че си между 63 и 71. Но и кантара има роля. Това е се едно да се харесваш как изглеждаш и твоя фр да те пита колко тежиш. Как би се почуствала ако кажеш 80 и как, ако кажеш 60. Има разлика...

Охххх.... хелппп.. много ми е гадно: от сладоледа, дето трябваше да ям и въобще: искам вкъщи :-# Не прекалявам с яденето или нещо, но все пак: искам това ШИ**НО лято да свършва :-# :-# :-# :booooomb:

едит: честито ми 'ПОВЕЧЕ ОТ ФЕН' :д

SladkaZagadka
07-25-2011, 14:05
Такам..ден втори, бобов. Днес закуска - пъпеш, обяд - ориз, бъдеща вечеря - зелен фасул. Плюс каране към 40 км колело ии сега ще си направя някой видео-урок от 40 минути :grin: . Дали при всеки ден толкова много колело до 15.09 ще съм изгубила поне 4 - 5 см от краката?

JustMakeMeBelieveAgainN
07-25-2011, 14:12
първият ми ден мина добре :grin: закусвах праскова , обядвах доматки, сиренце и квадратна филйка ръжен хляб... мисля да вечерям пак доматки със сиренце , но наполовина , разбира се.. изпила съм почти 2л. вода и сутринта правих pump it up __ (sun))

justasmile
07-25-2011, 14:16
една снимчица за мотивация http://www.dw-world.de/image/0,,3046001_1,00.jpg

fani33
07-25-2011, 14:25
абе рази 90-дневна диета не предлага ли прекалено много храна в менюто си ? някак си имам чувсто че е прекалено много ако я започна дали по скоро няма да кача :? аз като хапна 2 3 дни каквото си искам и качвам а с толкова храна незнам :Д доста си е

justasmile
07-25-2011, 14:27
^ И аз така мислех в началото, ама ест. се яде по-малко от това, дето пише в интернет. Иначе няма как да качиш: спокс 8-)

SladkaZagadka
07-25-2011, 14:27
абе рази 90-дневна диета не предлага ли прекалено много храна в менюто си ? някак си имам чувсто че е прекалено много ако я започна дали по скоро няма да кача :? аз като хапна 2 3 дни каквото си искам и качвам а с толкова храна незнам :Д доста си е

Ами принципно на мен дневният ми прием е към 400, максиум 500 kcal при необходими 2000 и нито съм гладна, нито нищо, а свалям :D

fani33
07-25-2011, 14:35
благодаря ви за инфото , звучи много примамлива :Д може да я опитам, и аз също гледам да приемам около 500 600 калории на ден само тогава отслабвам ако привиша ии :( надебелявам

therichbitch
07-25-2011, 14:40
.....................

fani33
07-25-2011, 14:44
амии незнам явно доста мазнини имам :Д дам помня че бях миналата година на НВД ии ефекта беше потресаващ надебелях от тогава ме е страх да се доверя на каквато и да е диета :Д освен на гладуване и лунната
:D

SlowDownBaby
07-25-2011, 14:51
Аз не съм нова,но не съм попълвала такова нещо не знам защо,за това ето и от мен:
Никнейм/Име: SlowDownBaby
Години: 18
Височина и /начални/килограми: 178 / 70 ^^
Желани резултати: принципа ми е на сантиметри,килограмите за мен са без значение...
Диета: 90 дневната
Начало: 01.07.2011
Упражнения: упражнения за паласки,коремни преси,каране на колело,тае бо
Както едно момиче и аз П.П. Използвам крем Дева анти-целулит ;д

fani33
07-25-2011, 14:56
а има ли резултат от този крем ? тай като една приятелка има доста голям проблем с него и много е комплексира ...доволни ли сте :)

SladkaZagadka
07-25-2011, 14:59
Малко цитирам от миналата тема, но ...
youarehotandyouarehold : Съжалявам, че нахлувам в темичката ви, но упражненията от миналата страница на darkness848 не са ли за стягане, а не за махане на мазнинките? Според мен е така, те са на принципа на пилатес

даркнес... : youarehotnyouarencold след като си имаш определен режим на спазване (било то диета или не) тя не ти ли стопява мазнините?
Мисля, че навсякъде гледам как хората поватярт да се правят упражнения за стягане на тялото (било то даден спорт или отбрани упражнения). Все пак след диета кожата се отпуска и трябва по някакъв начин да й върнеш еластичността.
Плюс това забелязах, че някои от момичетата правят и други спортове и това ще им е като плюс. Пуснах снимки и показах резултатите при мен... Сега ако искат ги правят, а ако искат не.. Все пак избора си е изцяло техен.

Дам, обаче формулата е диета + кардио. Няма друго нещо, то е безмислено. Защото тези упражнения на принципа на пилатес, каквито показвате - например http://www.youtube.com/watch?v=3HdnOEI5gg4 - какво се получава с това? Те са за стягане, а сега в процес на диета стягате наличните мазнини, но те си остават ако няма кардио и нищо не се прави. Това важи и за краката.

fani33
07-25-2011, 15:05
мисля че си много права като се правят упражненич от този вид мазнините мисля че стават на мусколи ии после по трудно се отслабва.. кардиото е задължително ако искаме да отслабнем...

3oPuTy
07-25-2011, 15:11
SlowDownBaby,добавих те :)

Vrogue
07-25-2011, 15:16
Браво за 1-вия пост , много добре се е получило! Днес съм без прегрешения - плодов ден. Изпих си чая - много съм доволна! 8-) От сутринта в 6 до сега не съм огладняла и грам .. 8-) и мисля само да вечерям. 8-)

gabri3lla
07-25-2011, 15:25
момичетааааа,имам въпрос! чая с какво го пиете? може ли с мед?

therichbitch
07-25-2011, 15:29
^мда, мисля, че може с една лъжичка :)

Ето едно клипче с някакво кардио тае бо, съжалявам, ако вече е пускано :) (http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1url)

3oPuTy
07-25-2011, 15:34
^ Има го в първия пост "Полезни линкове" ---> "Тае Бо с Били Бланкс" :)


Оффф нещо не ми стигнаха тия тренировки днес и ся пак ми се подскача,но май ще направя само няколко серии коремни преси за да не се претоваря ... :)

mimsssssss
07-25-2011, 15:39
Айде Зори, запиши ме и мен :)
Никнейм/Име: mimsssssss/Марина
Години: 20
Височина и килограми: 165 см / 75кг.
Желани резултати: 60 кг. (ама по - скоро се стремя към сантиметри)
Диета: Хранителен режим, който изключва яденето на боклуци, т.е. само здравословна храна
Начало: 25 юли 2011 (слагам днешна дата, за да почна да се следя, че нещо съм несериозна)
Упражнения: Кардио и фитнес(имам си гладиатор у нас)

Иначе днес си ям супер, само сутринта ядох макарони със сирене и ми стана тежко о.О и аз нз що, една чиния нормална не можах да изям, на обед ядох пържола на скара и салата, а сега ще ям пъпеш за следобед...

Vrogue
07-25-2011, 15:41
НЕ може с мед чая . . пие се чист 8-) Не е отвратителен .. 7 и 50 си го взех и след като се стопли /аз го топля на микровълновата за 3 мин / за да стане супер топъл след тва слагам пакетчето с чая и го задушавам за 3-4 мин после го пия като изстине иначе топъл не мога .. 8-)

3oPuTy
07-25-2011, 15:46
Мимс,готова си :)

mimsssssss
07-25-2011, 15:48
Мерси :)

А какви са тея чайчета дето пиете?
И за някакви оризчета щях да питам... ама забравих въобще кво да питам :lol:

3oPuTy
07-25-2011, 15:55
Чаят е "Инхуа" :) Помага за премахването на токсините от стомаха и действа (уж) разхлабително :) Който го пие ще ти даде повече инфо.
Това с ориза е ... Гълта се една лъжичка суров ориз,който уж действа като гъба и попива гадостите от стомаха :)

Според мен няма смисъл от подобни неща :?

SlowDownBaby
07-25-2011, 16:08
Не знам защо ама съм много скептично настроена към тоя чай :-o Вие сега като го съчетавате с диета,ще отслабнете от нея и въобще няма да разберете дали има някакъв ефект чая,пък дори и да има няма да забележите :-o Ддз странно ми е ;д още по-малко пък тва с ориза :?
На мен днес деня ми не знам провал ли е или е успешен,понеже е белтъчен,не закусвах защото бях на плаж и нямах време,обядвах в 2 часа паниран кашкавал със домати и филия хляб,към 5 правих тае бо ( 30 минути ) и упражнения за паласки и след малко ще вечерям пак паниран кашкавал,но по малко от това на обяд...
Някоя от вас беше казала,че не трябва да се пропуска закуска,но пък аз мисля,че тя е сложена просто за да не умрем от глад до обяд и не е кой знае колко важна...не знам дали съм права де...
Проблема е,че сега изобщо не съм гладна,но ще хапна защото по късно ще огладнея и няма да мога да ям и бтв не знаех,че може да се яде пица с кашкавал във белтъчения ден...ще го имам в предвит ;д
П.П. Зори мерси,че ме добави и мен ;д

Me4encety
07-25-2011, 16:16
Момичета,мислите ли,че ако тичам всяка сутрин (по 4 км за 30 минути) ще има някакъв ефект,които да се забелязва например след около 2 седмици.А бихте ли ми препоръчали какво да ям през това време докато постигна желаните килограми?
:)

3oPuTy
07-25-2011, 16:17
Закуската е важна,не за да не умрем от глад,а за да свикне организма ни с по-честите хранения и за да ни се забърза метаболизма.Освен това спомагат за редовното ходене до тоалетната (така бях чела някъде),което също е доста важно за отслабващите :)
Що се отнася до пицата - абе не е препоръчителна,но ако имаш малко килограми за сваляне - може :)

mimsssssss
07-25-2011, 16:19
SlowDownBaby Според мен е по - добре да се закуси добре, но да се пропусне вечерята, отколкото да не закусиш, а да вечеряш :) А относно чайовете и ориза, аз също съм скептично настроена.

Me4encety Ще има ефект определено. Не яж пържено, захар, прекалено мазно и не прекалявай с тестото. Ефект ще има, за един месец долу - горе...

effys
07-25-2011, 16:43
Успях да си завърша деня без прегрешения :grin: За вечеря хапнах извара с чушки и маслини и салатка. Купих си и антицелулитния крем на Евелин, защото беше с подарък спирала, която междудругото не е никак лоша. :D Дано да има ефект от него.

П.П. А, да ви питам: Ядете ли хляб по време на диетата? Аз не ям бял от доста време, а си купувам Вита с шест зърна, но се чудя дали и него да откажа... :smt017

fani33
07-25-2011, 16:50
..

Vrogue
07-25-2011, 16:51
Очертава се да ям след малко чушки с ориз и мляко :( :( :( :( :( :( а е плодов ден не немога просто ;ххххххххххххххх любими са ми ужас нененене не мога ша прегреша ;х :-o :o :o :o

fani33
07-25-2011, 16:53
хапни си една хапка и я изплюи... :Д пак е вариант да ги опиташ

therichbitch
07-25-2011, 16:56
момиче, стига си промотирала повръщането на храна, това е психика, присъща за хора, болни от анорексия.. :o

alehole
07-25-2011, 16:58
^Ох,щях да кажа същото.Фани честно като ти чета мненията се демотивирам,а ние сме тук,за да си помагаме взаимно в едно здравословно отслабване.
Днес бях на белтъчен,обядвах топено сирене и това беше,цял ден по задачки и току що се прибрах и хапвам диня :-)

fani33
07-25-2011, 17:00
аз определено не съм болна тай като ям... не я промотирам мислих че тук всеки е за да намери подкрепа и помощ,точно в момента нямах нужда да чуя това :) а да не я повръщам явно съм объркала форума моя грешка

fani33
07-25-2011, 17:03
най-малко съм искала да ви демотивирам :) извинявам се успех на всички и довиждане от мен

alehole
07-25-2011, 17:12
Няма защо да казваш "довиждане" , ние не искаме да си тръгнеш от нашата тема , защото и ти както нас имаш нужда от подкрепа , просто си казахме нещата както са си , а ти наистина няколко пъти пишеш само за повръшане на храна :) Но сигурно си си взела забележка :-)

therichbitch
07-25-2011, 17:25
...........

justasmile
07-25-2011, 17:36
Mногооооо се надявам от 90-дневната да има някакъв ефект. Ще сме премера на 2 август (след плодовия) и тогава ми се пада 13 ден от началото на диетата. Оххххх... на морето не пргрешавам (освен ако не се наложи - както днес :booooomb: ) и се надявам, че поне 1 килограм ще съм надолу :?

3oPuTy
07-25-2011, 18:05
Фани,наистина е дразнещо постоянното ти обясняване как повръщаш или как ядеш по една кайсия на ден и си доволна от себе си ...
Вместо да се чудиш как по-бързо да отидеш и да повърнеш или да обясняваш на другите как само да хапнат нещо и после да го изплюят,вземи се позамисли малко,колко много смъртни случаи има ... Колко много жертви са взели анорексията и булимията ...
Моя съседка почина на почти 18 години,защото отказа да се лекува и продължи с бъркането в гърлото и повръщането ...
От последния ти пост си личи,че не осъзнаваш,че имаш проблем,но той е очевиден!!!Никой здрав човек,с нормално мислене,няма да обяснява на дълго и на широко как повръща редовно ... Искаш да го направиш,защото си изяла 3 парчета диня,от които ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ МОЖЕШ ДА КАЧИШ ДОРИ И 100 ГРАМА,а защо си мислиш,че след като стигнеш желаните килограми ще спреш с повръщането и ще започнеш да ядеш нормално?!
Сори,че съм груба и нападам,но както казах съм имала контакт с болно момиче.Постоянно ми е пред очите деня на погребението й,а беше преди 2 години ... Не искам да те плаша,но това ти поведение НЕ Е НОРМАЛНО и трябва да вземеш мерки ...

titinkaa
07-25-2011, 18:09
stefity
има разлика,супер си така. :)

justasmile
07-25-2011, 18:15
амммм.. момичета много съм гладна........ воля, воля, воля :o

infinitypeace97
07-25-2011, 18:23
Плодовият ми ден мина без грешки :grin: Утре воден :grin: Ще издържааа! 8-) И мисля след него да спирам 90-дневната диета, ще си направя почивка до 5 август, защото се очертава да пътувам до Лондон :grin: и ще започна свой режим :-) Как върви при вас, мацки? Има ли резултати? :grin:

babity
07-25-2011, 18:26
Да не ставам досадна, ама гледам, че пак повръщането дъвчете. Вчера разбрах, че моя позната има проблем с храненето. След съчетаването на четиристотин диети в едно и системно недохранване вече няма цикъл. Проведено и е хормонално лечение за това и просто са и обяснили, че е Божа работа дали някога пак ще има... а тя скоро трябва да стане на 18. Освен това организма и отказва каквато и да е храна. Всичко, което е изключвала по време на диетите си се повръща и проблемът не е, че тя ходи да си бърка в гърлото, а че просто тялото и изхвърля храната. Заслужава ли си? Повтарям се за хиляден път вече. КОЛКОТО И ДА СТЕ СЛАБИ НЯМА ДА СТЕ КРАСИВИ, АКО НЕ СТЕ ЗДРАВИ!!!

therichbitch
07-25-2011, 18:42
КОЛКОТО И ДА СТЕ СЛАБИ НЯМА ДА СТЕ КРАСИВИ, АКО НЕ СТЕ ЗДРАВИ!!!

Мярка трябва... само това ще кажа. Не трябва да се самозабравяш

alehole
07-25-2011, 19:05
До сега пих вода :D И следмалко ще си лягам,а искам да си призная,че днес съгреших,изядох няколко бонбона тофифи :oops: :D
Аа и друго,купих си крема на Дева и с него имаше подарък някакъв малък душ-гел :) Ще го почна след като свърша стария си крем.

JustMakeMeBelieveAgainN
07-25-2011, 19:07
някой да има представа дали мога да разменя дните..смисъл вместо въглехидратен да е плодов (example) ? :-o

3oPuTy
07-25-2011, 19:25
Не,не може!Въглехидратния ден е най-тежкия и за това след него следва плодов за да може организма да си почине.

titinkaa
07-25-2011, 19:34
КОЛКОТО И ДА СТЕ СЛАБИ НЯМА ДА СТЕ КРАСИВИ, АКО НЕ СТЕ ЗДРАВИ!!!

Мярка трябва... само това ще кажа. Не трябва да се самозабравяш

+А и не се ли контролира сам човек,просто няма кой друг да го направи вместо него.Трябва да знаеш кога да спреш.

mimsssssss
07-25-2011, 20:03
Искам да попитам има ли някое момиче, на което бедрото и е 50-55см. и може ли да ми прати снимка? :oops:

stefity сега изглеждаш много добре, определено има разлика, особенно в краката ти, сега си много добре с дънки :)

foreverr
07-25-2011, 20:29
Искам да попитам има ли някое момиче, на което бедрото и е 50-55см. и може ли да ми прати снимка? :oops:

stefity сега изглеждаш много добре, определено има разлика, особенно в краката ти, сега си много добре с дънки :)
Моето бедро е 46(измерено в най-дебелата му част...), но все пак е близо до 50...На снимката съм тази с дънките и малките фибички на бритона....
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=218717164811722&set=t.100001397134834&type=1&theater
Моето бедро е 46, но все пак е близо до 50...На снимката съм тази с дънките и малките фибички на бритона....И все пак мисля, че ако искаш бедро 50, ще си добре ...Дори и 55 да е също не виждам, че ще си дебела..Но много зависи от това колко си висока..Аз съм 170 см.
Иначе и според мен при stefity има коренна промяна и разлика и изглежда много добре :)

Wanderer1
07-25-2011, 20:53
Днес мина без прегрешения :grin: Дано винаги да е така. Утре бобов... чакам въглехидратния, че от 1 месец не съм яла сладолед :grin:
Лека нощ от мен и само хубави неща да сънувате :-)

infinitypeace97
07-25-2011, 21:09
Охх, много се чудя дали да го карам този воден :D До утре има време да мисля все пак.. 8-) Лека нощ и от мен! :-)

Milly4
07-25-2011, 21:30
Някой може ли да ми каже кростренежора какво действие има?

SlowDownBaby
07-26-2011, 07:14
Milly4 не мога да ти отговоря на въпроса за това си минавам по темата.
След двата дена прегрешения,вчера ми беше перфектен ден :grin: Само дето към 10 хапнах малко пъпеш,но то нали пишеше,че може все пак... :)
Днес ми е бобов,закусих с 2 банана,към 1 мисля да хапна картофена салатка,за вечеря ако остане от нея добре,ако не ще видим какво ще си направя ;д

titinkaa
07-26-2011, 07:24
Момичета имам спешен въпрос....

Утре сутринта заминавам за морето за 5-6 дена и ще си разваля диетата,защото ми трябва хляб,сирене ,ябълки и зеленчуци да ям всеки ден,а там няма как да си занеса хляба и сиренето и т.н.Та въпроса ми е,дали ако ям сутрин нещо леко,а на обяд и вечеря салата ще е добре?...верно,че няма да си ми е точния режим,но поне на салати да го карам,макар че едва ли ще успея да издържа на тея салати,като ме изтощи тая вода. :( Тъкмо свалих общо 1.4кг и сега ако си ги кача пак ще се гръмна... :(

Me4encety
07-26-2011, 07:38
Вчера малко прегрешух с една чаша кола и малко пакетче снакс.Но за днес мисля,че съм добре.За закуска хапнах 1 кисело мляко и само една хапка баничка(а толкова много обичам баничка).А искам да ви попитам,защото ставам да бягам сутрин към 8,вярно ли е,че трябва да изчакам минимум 1 час преди да ям нещо,иначе все едно не съм бягала? :(

titinkaa
07-26-2011, 07:52
^Вярно е.

3oPuTy
07-26-2011, 08:01
Тити,тези продукти можеш и от там да си ги набавиш ако имате хладилник в квартирата :)
А иначе недей да караш само на салати,защото от слънцето и от водата ще гориш много калории и като нищо може да ти стане лошо.
Ако искаш може на обяд да спазваш правилата на 90 дневната,а сутрин и вечер да хапваш плод или салата :)
Според мен едно такова меню ще ти дава повече енергия,а и не вярвам да качиш от него :)

infinitypeace97
07-26-2011, 08:02
titnkaa ами според мен спокойно можеш да си караш на салати и мисля, че няма да си ги върнеш, а най-добре е да си избереш от ресторанта и нещо друго пак по-лекичко :)
Аз да се похваля, че отново смъкнах едни 2 кг, които бях смъкнала за двайсетина дена от диетата и ги качих заради едни прегрешение. Е, обаче сега ги смъгнах за тройно по-малко време :grin: :grin: :grin: Рещих, че ще си карам водния ден. И заради това станах сега, да нямам време да сдъм гладна :lol: И сега започвем да се наливам сд вода, една малка разходка с кучето, ще си оправям стаята, за да има нещо, което да ме занимава и ще отскоча до Дъ Мол, да си купя някои неща :grin: И най-вероятно ще си легна много рано, за да не стана много гладна :lol:
Успешен ден, мацки! :-)

Wanderer1
07-26-2011, 08:39
Здравейте и от мен! Сутринта изядох една праскова и засега съм изпила 0,5 литра вода. След малко отивам да правя pump it up и след това започвам упражненията на Синди Крауфорд. За обяд ще ям картофи, а за вечеря половината от обяда. Утре въглехидратен :grin:

Me4encety
07-26-2011, 09:10
^Вярно е.
Титинка,мерси.Значи мога да ям най-малко 1 час след тренировката,така ли? :)

titinkaa
07-26-2011, 09:49
^Вярно е.
Титинка,мерси.Значи мога да ям най-малко 1 час след тренировката,така ли? :)
Да. :)

SladkaZagadka
07-26-2011, 09:53
Ъъ това с тренировката , че трябва да се яде минимум час след нея, само за сутрешната ли важи? Защото знам, че именно след кардио на организма му е най-лесно да преработи храната.

infinitypeace97
07-26-2011, 09:56
Охх, гладна съм :( :( А само като знам, че у нас има от любимия ми сладолед :( На път съм да се предам :o Единствената ми мотивация е, че вече съм изкарала 1-2 часа :(

SlowDownBaby
07-26-2011, 10:07
Хайде бе,толкова време си издържала,та сега за един сладолед ли си.Ще го хапнеш утре,нали е въглехидратен :)
На мен ми е бобов днес...закусих два банана в 10,и в 12 (знам че е рано,но сега излизам и нямаше после кога да обядвам ) обядвах една...доста...голяма...купа с картофено пюре...абе бая голяма си беше ако питате мен ама..нали са картофи ;д и сложих малко сирене,защото не ми беше вкусно,но сравнение с голямата купа :D сиренцето се губеше вътре :D Ще се пребера чак към 6 и тогава сиг ще вечеря ориз,защото картофите нали си ги омахах :-D иии за сега съм изпила половин литър.. :grin:

gabri3lla
07-26-2011, 10:14
как си панирате кашкавала? с брашно и яйце и после на тефлоновия ли?
аз днес за закуска хапнах 2 банана,за обяд ще си направя една шопска салатка и вечеря или няма да има или ще е няколко парчета диня. днес се претеглих и съм с -1кг и вече съм 59 8-)

infinitypeace97
07-26-2011, 10:28
SlowDownBaby Аз утре спирам диетата и си давам почивка :D Иначе би ми се паднало белтъчен, а сега само на вода.. :?

Wanderer1
07-26-2011, 10:30
^ Браво :)
Засега нямам прегрешения. Обядвах и към 16 часа ще излизам. Направих си pump it up-a и към 14 и 30 ще правя упражненията на Синди Крауфорд.
Понякога имам чувството, че няма да отслабна до 15ти. Уж свалям, ама... :(

Wanderer1
07-26-2011, 10:32
infinitypeace97, колко свали, докато беше на диетата, или още не си се претеглила? :)

infinitypeace97
07-26-2011, 10:41
Wanderer1 Свалих 4, като първо свалих 2, върнах си ги заради прегрешения и много по-бързо ги свалих отвоно :oops: Правих я до 29 ден, като сега ми е 29, де :D Много съм доволна, защото имах една седмица, в която изобщо не спазвах диетата, но все пащк имам резултати :grin: И дори да не е много голяма разликата в килограмите, аз я виждам в огледалото и съм мноого доволна :grin: След седмица-две продължавам мой си режим, който ще е на базата на 90 дневната. А също така много ми се подуваше корема преди, каквото и да хапна. Сега такова нещо няма, благодарение на разделното хранене на диетката :grin: :grin: :grin:

SladkaZagadka
07-26-2011, 14:38
^ Какви упражнения правиш?

Прочетох едно мнение в един друг форум и доста се обезкуражих .. вие какво мислите, тъкмо бях почнала да правя Pump It Up и ...

Момичета, само си губите времето с разни филмчета и тем подобни. Да, ще има резултати, но те ще са малки и вероятно - нетрайни. Истината е в залата и редовните тренировки при добър инструктор. Въпросната програма PUMP по която е правен клипа е пълна боза и нищо не стяга. Девойките които са снимани тренират зверски по 6 часа на ден, за да изглеждат така, защото са професионални танцьорки. Не се лъжете и за книгата на фитнес гуруто - по нея ако работите трябва да мислите единствено за варене на зеленчуци и меса. А кой ще ви живее останалия живот и задължения!
Не забравяйте, че хората учат по 10 и повече години, за да бъдат добри аеробик инструктори. Ако ставаше от филмчета, нямаше да има зали.
Но иначе няма лошо да си приказвате, даже е гот. Успех на всички.

infinitypeace97
07-26-2011, 14:57
Ами принципно си правя всеки ден коремни преси, скачам на въже, правя всеки ден разходки и по няколко пъти в седмицата карам колело. Правех тае бо преди, но спрях, защото нямаше ефект. Упражненията на Синди Крауфорд ги правих, но не ми харесаха. От Пъмп ит Ъп съм страшно доволна, защото съм го правила макс 3 пъти и виждам ефект/стягане/, който знам, че не е от другите физически натовервния, защото ги правя от много по-отдавна и толкова голям ефект от тях при мен нямаше. :grin:

foreverr
07-26-2011, 15:31
Момичета имам спешен въпрос....

Утре сутринта заминавам за морето за 5-6 дена и ще си разваля диетата,защото ми трябва хляб,сирене ,ябълки и зеленчуци да ям всеки ден,а там няма как да си занеса хляба и сиренето и т.н.Та въпроса ми е,дали ако ям сутрин нещо леко,а на обяд и вечеря салата ще е добре?...верно,че няма да си ми е точния режим,но поне на салати да го карам,макар че едва ли ще успея да издържа на тея салати,като ме изтощи тая вода. :( Тъкмо свалих общо 1.4кг и сега ако си ги кача пак ще се гръмна... :(
Че то на морето продават и сирене , и хляб, и ябълки , и всичко...В ресторантите пък можеш да наблягаш на салатите от зеленчуци, на месото на скара и на плодовите салати(но без сметана).Всичко е въпрос на достатъчно желание...Но все пак ти си решаваш.Аз не бих спряла диетата, точно когато вече имам напредък...

tonittaa
07-26-2011, 16:49
Аз днес започнах 90 дневната [отново, за Бога!], но този път волята ми дойде по- силна от всякога и смятам да съм сериозна. Обратно на повечето хора като съм на диета гледам да ям възможно най- противните ми ястия и изобщо не ми се прияжда след тях. За това днес:
закуска в 10- 1 кайсия
обяд в 14- 100гр извара и половин краставица. Не че не обичам краскавици, ядох я за да притъпя вкуса на изварата, но той наделя и ги зарязах ..
току що- 2 лъжички кисело мляко и повече не искам да виждам храна за днес 8-)
към 15 и 30 пих кафе с мляко.

Искам да попитам, тъй като пия Вивотон за ниско кръвно, дали ще повлия по някакъв начин на диетата ми, тъй като Вивотона съдържа много голям процент алкхол?

SladkaZagadka
07-26-2011, 16:59
Ден трети - въглехидратен . Над 2 въпроса зададени тук, в темата, от мен ии нито един отговор ...
З : 2 нектарини
О : италианска паста с доматен сос и екстракт от босилек
В : 1 пастичка "Гараж" (въобще не ми се ядеше, сега ми се гади от нея и въобще този ден не ми харесва, противно на повечето тук) и бонбон "Рафаело" :D
Ии 20 минути обръч, сега малко скачане с въжето (нали един ден в седмицата не трябва физ.активност, за да може да се запази ефекта от тренировките, е, моят ден е днес :D )
tonittaa , според мен ще се отрази дотолкова, доколкото те интересуват смъкнатите кг, а не сантиметрите - но според мен по възможност помоли да ти предпишат друго, но без алкохол :D

infinitypeace97
07-26-2011, 17:14
През деня не бях гладна, само сутринта. А сега просто не се търпи. Майками готви разни вкусутии-всичко, което мноого обичам :smt120
Едвам се сдържам да не си хапна нещо.. Единственото което ме спира е, че цял ден издържах, а именно сега мога да де поддам да съгреша :( Сега ми остава само да изчекам да стане тъмно и да заспя :o И ако някой може да ми каже ако утре сутринта към 6 примерно ям нещо /не плод :D /
ще има ли ефект водният ден? :-o

SladkaZagadka
07-26-2011, 17:51
И ако някой може да ми каже ако утре сутринта към 6 примерно ям нещо /не плод :D /
ще има ли ефект водният ден? :-o

Нали трябва цял ден на вода (ако спазваш напълно режима, някои просто казват цял ден на течности и пият фрешове и др.) - според мен би имало ефект, но занижен, ако хапнеш нещо - но се постарай да е по-леко и... прочистващо , например ябълка :D

infinitypeace97
07-26-2011, 17:53
^ Ох, не бях уточнила и не ме разбра :oops: Имах предвид, че днес ми беше водният ден и се чудя дали утре сутринта към 6 мога да хапна нещо, смисъл трябва пли да чакам още :oops:

Wanderer1
07-26-2011, 17:56
Ще има ефект :) Издръж тая вечер, защото така, освен, че ще си спазила деня, ще се убедиш, че имаш воля и ще продължиш :-)
И аз смятам да я направя до 29 ден. Пък реших, че ако до 15ти септември не успея, ще продължа докато не се харесам напълно, ако ще една година да ям само краставици (това за краставиците беше шега 8-) )

Днес и ми дойде, и то 8 дена по-рано. Обикновено съм много точна, но сега не знам от диетата ли, от какво се получи така... Още повече, че сега се очертава следващия месец да ми дойде точно на морето... няма такъв кеф просто :? Нищо, ще му мисля после :D

SlowDownBaby
07-26-2011, 19:19
Аз пак накрая на деня се провалих...и в последно време винаги става така...нямам думи.Пак до 7 часа беше перфектно,докато баба не ме прати магазина да й купя сладолед.Купих й....видях един...харесах си го...и си го купих :o и изядох няколко бисквити с парченца шоколад вътре :( Но пък да ви кажа,съм по мотивирана от всякога.Днес не издържах,защото ми се стори,че паласките ми са се смалили ;д и се мерих...А преди 3 дена също се бях мерила и за 3 дена има разлика от почти 2 мс :shock: Утре продължавам с тае бо и упражнения за паласки... :grin:

alehole
07-26-2011, 19:24
Здравейте,момичета.На мен днес целия ми ден мина на път,иначе ми е бобов ден,обядвах картофи соте.Утре ми е въглехидратен :)
tonittaa :!: Навсякъде където пише за диетата изрично се упоменава,хора , които пият лекарства за кръвното да се консултурат с лекаря си!По-опасно е за високото кръвно,но незнам.Според мен отиди до личния.

Vrogue
07-26-2011, 21:06
55 кг съм и спирам диетатааа 8) от както не съм писала до днес се скъсах от тренировки и си ядох по план и си свалих килограмите. :P

infinitypeace97
07-27-2011, 00:34
Добро утрооо :grin: Издържах го и моя воденн :grin: Не можах да спя, та заради това съм толкова рано будна :D И сега естествено ще ям :oops:
Vrogue Бравооо! :grin: :grin:

therichbitch
07-27-2011, 01:03
...............

3oPuTy
07-27-2011, 06:35
infinitypeace97,огромна грешка ... По-добре да беше яла през деня,вместо в 2 посред нощ ... Нали за това са тия часове:
• 4.00 до 12.00 ч. - цикъл на чистене на организма
• 12.00 до 20.00 - цикъл на хранене
• 20.00 до 4.00 - храносмилателен цикъл
И най-вероятно не си яла плод,а си яла нещо,което е трябвало да хапнеш след 12 часа ... :(

FuckingFreak
07-27-2011, 06:43
От днес и аз се присъединявам към вас. Мечтата ми е до другото лято да съм свалила около 4-5 кг (е естествено килограмите не са ми приоритет, както дойде, но да съм с по-добра фигура от сега естествено) и главната ми цел са вътрешната част на бедрата и малко корема. По начало съм с дебели кости, тренирала съм баскетбол и оформих прасци, бицепси и трицепси, е не чак като на някакъв атлет но са оформени леко. Това не ми харесва, но не знам как бих могла да върна времето назад. Имам дебели глезени. По принцип съм с едри кокали и в момента ми е 23 см, което в сравнение с др-те момичета е много, поне според моите виждания. Имам желание да си сложа и обица на пъпа в самото начало на 2012, за да може до лятото да ми е зарастнала, а за такава обица трябва и оформен корем. Ще започна 90 дневната и по моите скромни изчисления трябва да я свърша към края на октомври. След това през пролетта догодина мисля пак да я почна замалко, за изчистване от зимния период. Сигурно няма да пиша всеки ден, съжалявам за което, но всеки път като вляза ще се постарая да споделям какво се случва с мен. Днес ми е 1ви ден - белтъчен.
Закуска - 1 кренвирш
Закуска 2 - малко кисело мляко
Обяд - 2 сварени яйца
Обяд 2 - кисело мляко с малко мюсли
Вечеря - салата

В момента съм на 1 кренвирш и се мерих 49,8 - мисля да го докарам до около 45, не бързам за никъде. Имам цяла година. Пожелайте ми успех :)

alehole
07-27-2011, 07:08
^Успех :D А иначе 90 дневната ли ще спазваш ?Защото това примерно меню,което си написала за днес,никак не е по правилата на диетата :)

3oPuTy
07-27-2011, 07:09
^^ До колкото разбирам в момента започваш 90 дневната,нали?!
Ако е така то менюто ти едва ли може да бъде по-грешно 8-)
Ако в момента си на друга диета - извинявай,явно не съм разбрала :)

iiordanova
07-27-2011, 07:32
Аз в момента съм на мой си режим,ама смятам август да се присъединя към 90 дневната диета. За един месец колко долу-горе се отслабва?

3oPuTy
07-27-2011, 07:35
^ Никой не може да ти отговори ... Разберете най-после,че всяка диета си е индивидуална за всеки,а и тялото и организма на всеки приема режимите по различен начин.Много зависи и от това дали ще спортуваш,каква ти е физическата активност и т.н. :)

iiordanova
07-27-2011, 07:45
Е,ясно ми е,че всеки сваля индивидуално.
Примерно имам да свалям 3-4 кг,ако комбинирам с фитнес и 90 дневната за 1 месец мога ли да ги сваля?

FuckingFreak
07-27-2011, 07:53
90 дневна съм да. Малко съм зле. Обяснете ми какво трябва да правя, докато все още съм на 1 кренвирш. 8-)

edit: мисля че си открих грешката - до 12ч трябва да ям само плодове. нещо друго? :(

3oPuTy
07-27-2011, 07:54
3-4 килограма за месец могат да се свалят и със здравословно хранене,така че не мисля,че ще са ти проблем.Това е по килограм на седмица все пак :) Е,разбира се,ще трябва да си стриктна и след този месец поне 2 седмици да внимаваш,какво ядеш за да не се върнат,но е възможно :)

Me4encety
07-27-2011, 07:57
Е,ясно ми е,че всеки сваля индивидуално.
Примерно имам да свалям 3-4 кг,ако комбинирам с фитнес и 90 дневната за 1 месец мога ли да ги сваля?
Мисля,че може да свалиш дори повече от 4 кг.Със актиерн спорт,разбира се.Аз за сега съм добре.Сутринта към 8 станах и 9 без 20 вече бях готова за тренировка.Приключих към 9 и 10 и закусих еи сега преди малко с кисело мляко и препечени филийки.Надявам се днес да нямам прегрешения :grin:

3oPuTy
07-27-2011, 07:58
90 дневна съм да. Малко съм зле. Обяснете ми какво трябва да правя, докато все още съм на 1 кренвирш. 8-)
Ами то си пише всичко в описанието на диетата :)
Закуска - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО плод
Обяд (най-рано в 12,като трябва да е поне 2 часа след закуската) - някакъв белтък,но кренвирша не е подходящ,защото не е от месо,а от боклуци (няма смисъл да ти казвам от к'во се прави,нали?!)
Следобедна закуска:плод (в случай,че огладнееш,но и тя да е след поне 2-3 часа)
Вечеря:пак белтък,по възможност половината от обяда
Към обяда и вечерята може да има и салата.

SlowDownBaby
07-27-2011, 08:00
90 дневна съм да. Малко съм зле. Обяснете ми какво трябва да правя, докато все още съм на 1 кренвирш. 8-)

edit: мисля че си открих грешката - до 12ч трябва да ям само плодове. нещо друго? :(

Ами да ти кажа то всичко ти е грешно :D Като за начало първото ти хранене трябва задължително да е плод,и то един и същ.Не може да ядеш ябълка и банан,или пъпеш и диня.Може примерно два банана,две ябълки,но не смесвай плодовете ! В белтъчения ден задължително трябва да има поне 4 часа между храненията.Ако си закусвала в 10 ябълка,можеш да ядеш чак в 2 часа,това което ти е по описанието.После можеш да вечеряш чак в 6,но понеже може да се яде до 8,аз винаги чакам до 7 и нещо,за да може после вечерята да ме държи до по късно.И вечерята трябва да е същото,което си яла на обяд,но на половина ! Надявам се да съм помогнала. :)
На мен днес ми е въглехидратен.Закусих в 10 една праскова и малко спагети (знам,че не трябваше,но много ми се ядаха) За обяд ще хапна малко пица със зеленчуци.За вечеря сигурно сладолед.Ииии след малко ще правя тае бо и упражнения за паласки ;д

gabri3lla
07-27-2011, 08:30
^ и на мен много ми се ядат спагетии :(
днес хапвам плодово мялко,пилешка пържола и кашкавал. харесах си една рецепта за сладкиш от тези на 90-дневната,но не ми изглежда особено здравословно с брашно и олио 8-)

Wanderer1
07-27-2011, 08:44
Здравейте! Днес ми е въглехидратен. На обяд ще ям пица със зеленчуци, а вечерта сладолед. Днес няма да мога да правя упражнения, може би и утре, но след това ще съм редовна.
Сладкишите от рецептите изглеждат хубави, някой ден трябва да си направя :grin:
Vrogue, браво за силната воля! Ти си първата, която постигна желаните килограми :-) Сега и ние ще следваме твоя пример :)

infinitypeace97
07-27-2011, 09:46
3oPuTy Нищо.. :D Реших, че повече няма да правя диети, ще си ям колкото искам шоколад, но ще спортувам двойно повече :grin:

mimsssssss
07-27-2011, 10:22
Аз не знам какво става, днес се претеглих и ми показва -4кг. Съмняваме нешо че кантара си прави шеги с мен, не може толкова бързо след цикъл да съм ги свалила.
8-)

Vrogue
07-27-2011, 12:20
Казах ли ,че спрях диетата , защото си постигнах желаните кг - 55 или ... 8-) Успех на всички ! :-)

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 12:36
Хах каза :-) :-) :grin: БРАВОО !! много се радвам за теб :grin: Стимулираме сега да почна още повече да тренирам :grin:
Аз от доста време не съм писала но от тези бури нета ми се скапа :D нещо изгоряло.. както и да е. И при мен върви добре, днес закусвах 1 праскова, а на обяд хапнах малко кисело мляко. Мисля да вечерям диня.. но ще видим. С водата съм много зле :D 3 дне пих 2 литра и половина :D :D днес мисля да пия повече, таман се купих :D Пия и зелен чай без захар. Успех момичета!! :-)

Vrogue
07-27-2011, 12:38
^ Мислих ,че съм го написала в старата тема. :lol:

PsychoBitchFromHell
07-27-2011, 12:41
Такаа свалих 2 кг 8-) днеска трябваше да ям само ябълки , но си взех кайсии и праскови :oops:

SladkaZagadka
07-27-2011, 12:42
Казах ли ,че спрях диетата , защото си постигнах желаните кг - 55 или ... 8-) Успех на всички ! :-)

Каза, каза :D . Иначе аз не гледам кг, а см, не знам дали и при теб е така.

Ден четвърти, плодов.
З: 2 праскови
О: домашен портокалов фреш
В: вероятно диня

Засега си направих тренировката по зумба, 200 скока на въже ии ми остават още 100, въртене на обръч трийсетина минути и разбира се, към 20 км с колелото :-) . Дано до септември има ефект, по някое време ще заменя обръча и зумбата с плуване, но за към 10 дни само :---)

billytalent
07-27-2011, 12:47
SlowDownBaby, какви упражнения за паласки правиш?

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 14:11
Здрасти момичета,тия дни нямах възможност да ви пиша и да чета.Шоколадче мерси за отговора за стриите,ама моите са червени дали ще помогне?аа и да не забравя и аз се присъединявам към клуба на 90-дневната :P 8-)

infinitypeace97
07-27-2011, 14:15
Днес баба ми като ме видя каза, че съм се стопила. Била съм направо наполовина, отслабнала съм била навсякъде :grin: :grin: :grin: И наистина-доста тениски ми седят като чувал :-D
Днес си купих гелчето на Дева против стрии и ще си го ползвам успоредно с антицелулитното, защото не са ми на едно и също нясто проблемните зони :D

SladkaZagadka
07-27-2011, 15:28
^ Бравоо :) . Иначе ти колко време прави диетата ( 29 дни май, ако не се лъжа?) ии има ли съществена разлика в краката, по-точно в бедрата, защото уж там най-трудно се отслабвало?

infinitypeace97
07-27-2011, 15:36
^ :grin: 29 дни я правих. И при мен има разлика и в бедрата- там вече ми се вижда този мускулът как се разделя, като на прасеца :grin: :grin: Иначе стърчат кокали на доста места :lol: :lol:

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 15:47
infinitypeace97 пусни една снимка преди и след,ако може :P

infinitypeace97
07-27-2011, 16:04
Ще пусна когато си взема лаптопа, сега ползвам служебния на майка ми :?

alehole
07-27-2011, 16:05
Аз съм на въглехидратен ден :) Още не съм изпробвала кремчето на Дева.Иначе днес си правих упражнения вкъщи. :)

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 16:35
ехх наистина много искам да те видя :D дано по-скоро да си вземеш лапа :D Оххх нека всички да имаме твоя успехх :D :-) и ти пожелавам да си ги задържиш без грам отгоре :-) :-)

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 16:55
Аз днеска съм на белтъчен.Сутринта пих само едно мляко с нес че не бях гладна.За обяд хапнах бяло пилешко месо със една салатка без мазнина... следобяд още една салатка и едно мляко с нес :o сега за вечеря ще е пак пилешко със салата :)

Wanderer1
07-27-2011, 17:45
Уф, ужасно много ядох :? Направо имам чувството, че ще се пръсна... Ядох сладолед, една вафла и 2-3 сладки, които майка ми ги беше купила. Нямам търпение да дойде утре плодовия ден, че поне да ям по-малко. И упражненията не мога да правя... ужас направо.
Много хубави резултати имате всички :-)

infinitypeace97
07-27-2011, 18:31
Аз сега колко много шоколад ямм.. :? Сигурно ще си ги върна :lol: И после пак ще ги смъквам.. и такам :D

3oPuTy
07-27-2011, 18:43
Ами не се тъпчи ... Спазвала си диетата месец,сега трябва поне още толкова да се съобразяваш какво ядеш,защото иначе може да ги върнеш двойно (най-вече в началото) :)

JustMakeMeBelieveAgainN
07-27-2011, 19:01
днес ми беше въглехидратен ден..обядвах спагети с доматен сос и гъби... но вечерях диня, защото не ми се ядеше тортичка...утре ми е първият плодов ден.. колко горе-долу плодове ядете , защото все пак да не прекаля? :o

sunnylady93
07-27-2011, 19:07
Оффф, от колко време си повтарям: Спирам да ям много! Но това така и не става. Но... вече трябва наистина да се стегна.

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 19:10
Момичета внимавайте със захранването,защото аз точно от неправилно захранване си докарах стрии,целулит и много допълнителни кила,казвам ви го просто като съвет :)

gabri3lla
07-27-2011, 19:11
Оффф, от колко време си повтарям: Спирам да ям много! Но това така и не става. Но... вече трябва наистина да се стегна.

и аз бях така. просто си кажи край. с воля всичко се постига. като минат 2-3 дни ще ти стане по-лесно. поне при мен беше така :)

П.С SUNinTHEsunset,може ли да обясниш за захранването?

SlowDownBaby
07-27-2011, 19:19
Moмичета искам мнение ! Само искам да ми кажете деня ми днес провален ли е или не ,защото съм доста объркана ;д Въглехидратен ми е,закусих в 10 със една праскова,а в 11 изядох едно пакетче готови спагети,защото ми се ядяха.........после към 1 часа,ядох пица ( да знам,че всичко е много на веднъж но.... ) след това ядох чак към 6 и 30 един сладолет галакси и 3 сладки. Сега също изядох 3 от същите сладки,че не им устоях,а упражнения не съм правила,мързела наделя :? Е... как мислите,много ли е зле днескашния ден ? :-o

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 19:23
Ами то не е нищо,което не сте чували до сега просто трябва постепенно да се внасят в храненето, храните,които по време на диетата са ни били ''забранени''.Това ще рече,че всяка седмица например въвеждаме нов продукт,като разбирасе не прекаляваме с употребата му.В повечето случаи обаче хората се нахвърлят върху липсващите им до сега храни,а както знаем за съжаление това не са зеленчуците и плодовете,а пастичките и чипсовете.Това е.Лесно на думи и трудно за приложение :)

SUNinTHEsunset
07-27-2011, 19:27
Moмичета искам мнение ! Само искам да ми кажете деня ми днес провален ли е или не ,защото съм доста объркана ;д Въглехидратен ми е,закусих в 10 със една праскова,а в 11 изядох едно пакетче готови спагети,защото ми се ядяха.........после към 1 часа,ядох пица ( да знам,че всичко е много на веднъж но.... ) след това ядох чак към 6 и 30 един сладолет галакси и 3 сладки. Сега също изядох 3 от същите сладки,че не им устоях,а упражнения не съм правила,мързела наделя :? Е... как мислите,много ли е зле днескашния ден ? :-o

Наистина малко си прекалила със сладичкото,но не е фатално.Не мисля,че чак толкова трябва да се тревожиш,просто се постарай следващия път да ограничиш малко количеството :)

3oPuTy
07-27-2011, 19:28
За мен деня ти е провален.4 хранения с въглехидрати,през супер малък период от време :?

justasmile
07-27-2011, 19:32
SlowDownBaby провален :(

SladkaZagadka
07-27-2011, 19:41
И аз мисля като justasmile .

Уоу, първите четири дни минаха без нито едно прегрешение :) , да видим утре как ще бъде :D

alehole
07-27-2011, 19:45
Поздравления за Vrogue i infinitypeace97 :grin: :-)
http://almostxrated.files.wordpress.com/2011/02/alessandra-ambrosio-vs-lingerie-2011-1.jpg?w=760 :-) :-) :-)

07-27-2011, 20:12
Здравейте на всички!
От известно време се разхождам из форума.
Относно това, как да поддържате или сваляте кг, моите лични предложения са следните.

1. Яжте каквото искате - НО, по-малко - не да се натъпчете, НО достатъчно, че да се наситите от сладостта или вкуса.
2. Митът с водата - безумна тъпотия.
Не се пънете да гълтате вода, с мисълта, че ще отслабнете.
Някой някъде го каза, българина го преработи и остана това.
Истината за водата е следната;
Вода се пие, за да преминава през бъбреците и да ги промива от солта, която идва от храната ни, а когато не пием достатъчно вода, от солта се натрупват въглехидратите и другите соли.
3. Не си мислете, че се базикам - няма никой по цял ден по етажите на блока ви. Като почнете от първият етаж, та до последния с опити да прескачате през едно стъпало - за по-малките, не го опитвайте, че после ще ме обвинят, че съм ви накарал да се потрошите.
4. Имате баири или някакви възвишения, слизате от високите токчета и почвате да бягате, така както все едно гоните Джъстин Бибър или сте изпуснали кучето и го гоните. Когато се качите горе - спирате и чакате да се изпотите - ако усетите топла вълна е много добре, ако усетите мързел почвате да тичате на долу. Ако при варианта в който сте се изпотили, бройте до 25 и почвате да тичате на долу. Когато минете 100 м. Спирате и пак същото още 2 пъти. На края да не ми седнете някъде от страни или на земята. Почвате да ходите бавно и да дишате през носа. Иначе ще ви
:o :o :o :o

Мога още няколко варианта да ви напиша, но мисля да си лягам.

4y4u_g
07-27-2011, 20:24
Направо сама не си вярвам колко малко съм яла днес и колко негладна се чувствам... 8-) Закусих с диня в 9 /даже неможах да изям цял резен/ обядвах в 11.30 царевица от тези чашките,които продават,защото нямаше как да се прибирам да ям друго и после чак в 6 часа почувствах глад и изядох един банан,защото пак не си бях вкъщи и това беше единственото,което да ми залъже глада и по късно към 8.30 изядох още една чашка от тези,но от най-малките. Само,че водата ми е само половин литър..сега ще наваксвам докато легна 8-) А утре ми е въглехидратен и незнам какво да ям вече..омръзна ми от пици и спагети 8-) след 3 дена ми е воден..стискайте палци.Кантара пак непомръдва от 58, но аз се чувствам по-лека и коремчето е спаднало. Трябва ми малко спорт сякаш,но ще е от др седмица...все така си викам :lol:

07-27-2011, 20:29
Съвет към всички, които си мислят, че са ДЕБЕЛИ.
Вземете и си купете книгата Тайната на Линда Гудман и изгледайте филма. С Тайната ще си оправите всички проблеми..... от личен опит ви го казвам.

4y4u_g
07-27-2011, 21:04
е много съм добричка днес направо не се сдържам да ви се похваля 8-) вчера си нарязах лимончета на малки парчета и си ги напъхах в една бутилка 1.5 л и я налях с вода почти до горе и сега от както писах предния коментар съм на малко повече от половината и не я пия насила а просто ми се пие... супер :lol:

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 21:16
хех супер :D аз трениам, гледам отчаяни съпруги и пийвам водичка :D :D :D
Ох неска вече ми е последния ден от МЦ.. през тея дни не съм мръднала, даже имам чувството, че съм напалняла офф.. дано сега пак да почна да свалям, че незнам.. взех да правя глупусти вече.. както и да е.. мисля утре да направя още един воден ден- пречистващ защото се чувствам много зле.. :shock: :( :( :(

4y4u_g
07-27-2011, 21:19
И на мен ми остава още малко до края на тоя гаден цикъл... спокойно не си напълняла просто нали знаеш как се подуваме по коремчетата като сме в МЦ :P И аз се надявам като свърши да ми е по-добре.И затова и съм планувала спорта от др седмица. :) Иначе си тренирам с водичката за водния.Ти как издържаш незнам аз мисля,че няма да се справя и колокото повече идва толкова повече го мисля..

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 21:46
Моя воден мина без проблем, но малко след него ми дойде. Човек в момента.. просто ми се реве, ейся в банята плаках, защото корема ми е ссупер подут, надявам се, че е сега след като ми свърши ще се оправи, но ако не е от това.. реших си утре да не ям защото ще се чувствам още по-гадно а септември идва.. Отсега започвам още по стриктно, трябва да отслабна.. повтарям си, че съм силна но..
дано утре да съм по-добре и по-малко подута..

4y4u_g
07-27-2011, 21:58
Я, спокойно! :) До септември има още месец и нещо имаш време.Пък и нормално да си подута и аз не се понасям в тоя период..чувствам се като плондер 8-) но се успокоявам,че като ми свърши ще си върна нормалната форма на корема 8-)

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 22:04
Данооо да си върна формата.. от 11 часа до преди половин час се скъсвам от тренировки - бягане на място, скачане, пъмп ит ъп и още какво ли не.. мажа се таман с крема на дева слим.. офф немога да се гледам тай, надявам се до 2 дена да вид отново положителната разлика. Силно се надявам този корем да е от тоя МЦ.. е то аз неска може да се каже, че идеално съм се справила невиждам от ко друго може да съм напалняла.. абе ще видим след 1 2 дена ко ще стане :D айде стига съм се притеснявала, че... то колкото повече го мисля толкова по-малко разлика забелязвам.. :-)

infinitypeace97
07-27-2011, 22:10
Ох, и на мен по време на МЦ много ми се подува корема, а да не говорим колко съм гладна и изнервена :( Гадното е, че утре-другиден ми идва, а ще пътувам.. :o и изобщо ми се очертава един много подвижен МЦ :lol: :lol: Ужас, дано не умра :( 8-)

therichbitch
07-27-2011, 22:13
...........

4y4u_g
07-27-2011, 22:13
Мда,най-добре спри да го мислиш :) Иначе как въобще ти се правят упражнения мен толкова ми е гадно и толкова ме боли корем в тоя период,че не ми е до др освен да лежа свита 8-)

sh0c0ladch3ee
07-27-2011, 22:22
аз съм си поставила дата и по този начин се мотивирам, ако си кажа искам да отслабна без значение докога започвам да се отпускам и си казвам еее то може от утре, айде неска ще хапна утре почвам и така това утре не идва... а когато си поставя за цел нещо, както това да отслабна точно до тогава съм по-мотивирана и знам, че немога да започна от утре.. малко объркано го казах дано ме разберете :D :D :D
иначе моя мц минава много леко, почти никога не ме боли.. чувствам се отлично, само дето ставам много раздразнителна :D приятеляя ми да каже.. :D дойде ли ми, той си знае, че идват и караниците :D

и така искам да изпълня това, което съм си задала като задача.. неискам да се отмятам, сега това ми е най-големия проблем :D надявам се да успея.. като цяло не го правя заради другите но просто не се чувствам добре така..

Sisxx
07-28-2011, 06:45
Тука нещо май са ни се 'синхронизирали' циклите.. :D

sh0c0ladch3ee
07-28-2011, 06:52
хаха да :D то при мен редовно е така :D в моя клас всички сме долу-горе на 1 ден :D с колежката на майка ми сме точно на 1 ден :D на мен ми закъснява и на нея също :D странна работа
Иначе за сега съм ок, на оризче съм :-)
Успешен ден момичета :-)

ri41
07-28-2011, 07:31
Съвет към всички, които си мислят, че са ДЕБЕЛИ.
Вземете и си купете книгата Тайната на Линда Гудман и изгледайте филма. С Тайната ще си оправите всички проблеми..... от личен опит ви го казвам.
да не се бъркаш нещо Линда Гудман няма книга на име ''Тайната'' която е на Ронда Бърн, както и подобните книги на Джон Кехоу, схванах идеята ти, но не мисля че само с искане нещата се получават, трябва и труд както и известна доза късмет

pitfall
07-28-2011, 09:36
да ви питам в кой ден от 90-дневната диета може да се яде салата от зеле и моркови? :-o

Wanderer1
07-28-2011, 09:59
^ Май всеки ден без водния
Така, днес ми е плодов. И аз се чувствам подута заради МЦ, ама какво да се прави... дано като ми свърши да се оправи. Обикновено по време на МЦ съм ужасно гладна, но днес нищо не ми се яде. Ще обядвам половин краставица, а за вечеря може един домат... ще видя. Успешен ден от мен :-)

SUNinTHEsunset
07-28-2011, 10:30
Май май наистина всички сме в МЦ :D Аз днес съм на варива.Закусих с пъпеш,а за упражнения изобщо не си и помислям предвид..знаете.

Yankee
07-28-2011, 10:46
Момичета,бихте ли ми препоръчали марка черен хляб,че ми трябва за една диета :-) :-)

katii
07-28-2011, 10:50
Вита :)

gabri3lla
07-28-2011, 10:58
Май май наистина всички сме в МЦ :D

дааа, и аз тези дни се присъединявам 8-) мн обичам да си похапвам сладичко в този период и не знам как ще устискам. днес хапнах стабилно с един голяям таратор и 2 банана 8-)

SUNinTHEsunset
07-28-2011, 11:02
Май май наистина всички сме в МЦ :D

дааа, и аз тези дни се присъединявам 8-) мн обичам да си похапвам сладичко в този период и не знам как ще устискам. днес хапнах стабилно с един голяям таратор и 2 банана 8-)

На мен по време на цикал не ми се яде,ама преди тва мога да изям и тон шоколад :-x :Д

Yankee
07-28-2011, 11:10
Вита :)

Мерси :-)

SUNinTHEsunset
07-28-2011, 11:20
Вита :)

Мерси :-)

Аз много харесвам един пълнозърнест ''Органик'',много е вкусен,а тоя ''Вита'' е :-&

lemonyheart
07-28-2011, 12:22
Вита :)

Много е хубав!

Yankee
07-28-2011, 12:24
Вита :)

Много е хубав!


Сега четох статия че и хляб Вита бил измама :(

alehole
07-28-2011, 12:24
Охх...на плодов ден съм и ми е нещо нервно и тъпо,едвам се сдържам да не се натъпча с нещо !!!! :x

SladkaZagadka
07-28-2011, 12:24
Тарадададададдам.. :D Ден пети, белтъчен, засега без грешки от началото на диетата
З : 2 нектарини
О : 2 мини кюфтенца с 4 парченца домат
В : предполагам същото, но на половина.

+ 6 км ходене ии после ще допълня :-D
На мен МЦ ми свършва днес и през всичките дни си правих упражненията, но имам чувството, че стомахът ми започва да приема значително по-малко храна и сега, 30 минути след обяд, се чувствам пак гладна :( - понеже ям бавно и в първия момент, в който усетя че съм лееко сита спирам , дори и сега, след шест хапки :-D

alehole, дръж се, и на мен вчера ми беше страшно трудно, но си представи колко добре ще се чувстваш след това .. и все пак .. всеки един ден е още едно стъпало към "наградата", а именно хубаво тяло :D

alehole
07-28-2011, 12:29
^И аз това си повтарям,но понякога май просто те избива да се натъпчеш :D Ако стане непоносимо ще ходя да си купя ядки.

justasmile
07-28-2011, 13:32
Момичета, мен ме беше хванал тоя, гадния летен виерус - с повъщането и два дена не съм яла почти нищо. Сега каквото хапна и след това се подувам увасно. :( А и на сичкото от горе ми се гади (след като ям) :o Днес ми е белтъчен, но не го броя за ден от диетата, защото си свиквам стомаха да яде 8) Сравнително доволна съм :) Обаче като се пробера ще тренирам здраво, защото колкото и да съм свалила в краката, нещо от вътрешната страна, хич не ми харесва :? а и от външната също има какво да се желае :? А и на паласките.....
Менюто ми за днес беше:
закуска: не
обяд: кофичка кисело мляко
след 1 час 3-4 бисквитки (не шоколадови ест)
към 15:20 - круша и две рибета цаца (дааа.. не издържах, тате си беше взел и и сме на плажа - поне бяха малки)
и след малко (към 17-17:30) вечеря - половин кофичка кисело мляко
сложете за движение: плуване :oops:

Yankee
07-28-2011, 14:43
Мацки,още едно въпросче :D Колко калории г/д се изгарят за 1ч. скачане на ластик? :D

SUNinTHEsunset
07-28-2011, 15:01
Mомичета сега се сетих за една диуканска(не мога да си намеря иуто на тъпата фонетика :-x)рецепта за крем-карамел,който е режимен и за нашият белтъчен.Рецептата е много проста:
Разбиват се заедно 1 литър прясно мляко, 4 яйца,2-3 ванилии и подсладител(1 капсула отговаря на една лъжица захар) сместта се разпределя в чашки и се пече във фурна на 200 градуса :)

Ако някоя от вас примира за сладичко преди въглехидратния може с чиста съвест да я пробва :-P :)

3oPuTy
07-28-2011, 15:30
^ Ю-то на фонетиката е на бутончето с този знак \ :) Намира се над големия Enter :)

alehole
07-28-2011, 15:31
http://prikachi.com/images/801/3621801s.jpg
http://prikachi.com/images/803/3621803j.jpg
http://prikachi.com/images/804/3621804E.jpg
Момичето с дългата коса.Ребрата и са се очертали съвсем,кокалите и стърчат,а ръката и е с диаметър...... :shock: Качвам тези снимки,та всички да си припомним,че не искаме такива тела,а едни приятни извивки.Не трябва да ставаме торба с кокали,защото дори и да го направим,ще изглеждаме много зле.
*При мен плодовия ден върви чудесно,24-ти ден ми е,водния наближава :D

alehole
07-28-2011, 15:40
http://e-vestnik.bg/3644 :(
http://www.prikachi.com/images/844/3621844j.jpg
http://www.prikachi.com/images/846/3621846e.jpg
http://www.prikachi.com/images/847/3621847Z.jpg
http://www.prikachi.com/images/848/3621848s.jpg
http://www.prikachi.com/images/850/3621850s.jpg
Тук всички сме на диета или хранителен режим,но май някъде из темата ми се видя,дано не греша,мнение,че на обяд ще яде краставица,а за вечеря домат.. :-o Нещо от сорта и затова просто внимавайте.Всичко трябва да стане постепенно с отслабването,за да си задържим фигурата завинаги,без да застрашаваме живота си. :) :) :)

3oPuTy
07-28-2011, 15:48
Предпочитам да съм пълничка,както сега,вместо да приличам на някоя от тези ...

alehole
07-28-2011, 15:49
^Да,предпочитам да съм си нормален човек,но те са с болна психика.Затова да не прекаляваме с броенето на калории и т.н. Мен статията много ме натъжи......

SUNinTHEsunset
07-28-2011, 15:55
^ Ю-то на фонетиката е на бутончето с този знак \ :) Намира се над големия Enter :)

Мерси :-)

Wanderer1
07-28-2011, 15:56
Да, това беше мое мнение
Днес ми е плодов е нещо не бях гладна, но сега вече съм и сигурно ще ям повече от домат :D
Иначе снимките са ужасни :? Ние няма да ставаме такива, нали :)

alehole
07-28-2011, 16:22
^Дам.
На мен утре ми е белтъчен ден и пак много са ми се прияли яйца :lol: Никога през живота си не съм яла така яйца и с такова желание :-)

gabri3lla
07-28-2011, 16:35
снимките са ужасни :( аз днес пак си провалих диетата. много бях гладна и изядох 2 филии с олио и домат. така,както изглежда и утре пак ще ми е загубен ден,защото ще имаме гости и трябва да сготвя нещо и при никакви обстоятелства няма да се спра да и ще се натъпча. 8-)

mimsssssss
07-28-2011, 17:13
2 филии с олио о.О
Защо не си направи бъркани яйца със сирене и кашкавал и отделно нарязано доматче? Има толкова по здравословни неща, които те наяждат :)

За закуска ядох пъпеш.
За обяд мн як сандвич - 2 вида кашкавал, сирене, шунка, домат и хляба беше със зърна и миришеше мн яко...
А за вечеря ядох китайско с 10 вида зеленчук и 3 вида месо, и изядох 10 хапки сигурно и ми стана тежко, надува страшно много...

infinitypeace97
07-28-2011, 18:29
Мацки, започвам да се отчайвам :( Много се притесних сега като ги видях снимките, защото днес изобщо не съм гладна.. Сутринта ядох 2-3 солени рибки (биствитките, де, тези мъничките :D ) , на обяд хапнах по-малко от половин филийка хляб, покрита с кашкавал и сега, на вечеря ядох от на майка ми чинията 1-2 вилички бъркани яйца. Ама аз май имам някакъв проблем, защото днес ми дойде, а като ми идва супер много ми се яде. Болеше ме корема и мислех, че е от това, но осъзнах, че ме боли по-горе, все едно от глад :? И наистина усещам се гладна и продължава да ме боли, а като хапна дори и една хапка ми се гади и просто не ми се яде :(
Тази нощ ще летя и направо незнам дали ще оцелея :o Айде отивам да спинкам,за да съм свежа и ми стискайте палци да намеря интернет някъде 8-) :-)

babity
07-28-2011, 19:17
Оффф, много се дразня. Не мога и не мога да спра с вечерното хранене. В промеждутъка между 6 и 9 часа не мога да ям и де факто, като се прибера в 9 не съм и толкова гладна, ама като видя насреща си домат и сирене и... направо обезумявам. Уж нямаше, пък и тая вечер пак. А сутринта като стана съм поддута като кит и ме боли стомах. На всичко отгоре тая година стомаха ми не понася доматите и имам чувството, че се обезводнявам от тая работа и.... :booooomb:

Milly4
07-28-2011, 21:40
Аз искам да попитам какъв е този чай който пиете за отслабване?

infinitypeace97 И аз по принцип огладнявам много, когато съм в МЦ, но по някой път ми се случва дори и да не мога да погледна храна .Така че, не се притеснявай.

alehole
07-29-2011, 06:17
Добро утро,момичета.Как сте? :-) При мен днес е белтъчен ден,сега пия фрешче грейпфрут и лимон.Днес спорта ми ще е обикаляне по магазините :D :grin: :-) Трябва да си купя някоя награда,че съм стриктна :lol:

Yankee
07-29-2011, 06:36
Добро утро :-) Аз днес съм на нова диета и очаквам резултати след три дена :grin:

SlowDownBaby
07-29-2011, 06:36
Мацки, започвам да се отчайвам :( Много се притесних сега като ги видях снимките, защото днес изобщо не съм гладна.. Сутринта ядох 2-3 солени рибки (биствитките, де, тези мъничките :D ) , на обяд хапнах по-малко от половин филийка хляб, покрита с кашкавал и сега, на вечеря ядох от на майка ми чинията 1-2 вилички бъркани яйца. Ама аз май имам някакъв проблем, защото днес ми дойде, а като ми идва супер много ми се яде. Болеше ме корема и мислех, че е от това, но осъзнах, че ме боли по-горе, все едно от глад :? И наистина усещам се гладна и продължава да ме боли, а като хапна дори и една хапка ми се гади и просто не ми се яде :(
Тази нощ ще летя и направо незнам дали ще оцелея :o Айде отивам да спинкам,за да съм свежа и ми стискайте палци да намеря интернет някъде 8-) :-)

И аз вчера бях така :( Даже се замислих,дали не е от диетата...събудих се предната вечер,защото много ми се гадеше,станах,опитах да повърна не ставаше,взех хапче,мина ми малко и легнах,на сутринта пак от същото се събудих и цял де продължи така.Закусих с две праскови,нали ми беше плодов,обаче повръща ми се и тва е ;х после се прибрах към 5 и изядох две странджанки,защото корема ми къркореше и все едно имах киселини (не мога да го опиша... ) ама и аз доста се панирах :o Днес ми е воден,обаче в последно време волята ми е на 0,така че да видим дали ще се справя.Сега ще изпия половин литър вода,че да се надуя да не ми се яде,и по късно ще правя тае бо :)

alehole
07-29-2011, 06:42
Да не би от топлото време да ви става зле,ако ви се случи още няколко пъти,сигурно е от диетата и незнам дали няма да е по-добре ако я спрете :(

SlowDownBaby
07-29-2011, 06:50
Ами и аз си мислих,че е от диетата,но не знам....може би пък греша,все пак бях настинала малко щото седях на едни стълби...абе включвам всички възможни варианти,но не и диетата...тъкмо има резултати,не искам да я спирам.
Ще гледам да поспя на обяд,че да не мисля за ядене...много ме е страх,че няма да издържа само на вода :(

alehole
07-29-2011, 06:55
^В краен случай,едно плодче например няма да навреди изобщо,ако ти стане зле.

SlowDownBaby
07-29-2011, 07:04
Е,определено,няма да умирам я :D Сега се чудя дали да полегна да поспя малко,че много ми се спи (хем няма да ям ;д ) или да си направя тае бото,да инсталирам една игра и тогава да си легна ;д
На теб иначе какъв ден ти е днес ?

alehole
07-29-2011, 07:05
^Белтъчен :)

Wanderer1
07-29-2011, 07:20
Добро утро! Днес ми е белтъчен. За закуска ядох грозде. Знам, че не е много препоръчително да се яде, ама като има :oops: За обяд мисля да си направя яйца. Ще гледам да пия повече вода, че тия дни не почти не съм пила. След малко отивам да си направя pump it up-a и упражненията на Синди Крауфорд.
SlowDownBaby, успех с водния :-)

SlowDownBaby
07-29-2011, 08:23
Мерси Wanderer1 :)
Аз току що си направих тае бото - 30мин и упражненията за паласки,обаче чувствам лек глад,а това не е на добре :-D оф обаче като пия много вода и ме боли,не бъбрека,ами забравих как се казваше тва :D дето е по надолу от корема в ляво.... ( не знам дали разбрахте нещо...) така,че няма да се наливам с много вода,иии ще се чудя с какво да се занимавам :(