.
Отговор в тема
Страница 200 от 450 ПървиПърви ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 976 до 5 000 от общо 11246
  1. #4976
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    имаш ли идеи за лесни рецепти, не съм правила торта сама през живота си, но мисля да скалъпя нещо за офиса
    //вълнуваш ли се ? :Д
    Да, ще ти пиша там на другото място. Всички ми се чудят защо си правя сама торта не вярвам че някой друг може да се справи с тази задача а все пак е важен повод. Двама много важни хора са родени на този ден все пак
    Колкото повече го мисля толкова повече се садвам вместо да се вълнувам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #4977
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Колата ми пристига 6 дни по-рано
    Знаят ти ЕГН-то и са искали да те зарадват

    Честит Рожден Ден

    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Отново съм червена.
    https://www.facebook.com/marketplace...96155050930434
    Последно редактирано от papugai : 11-19-2017 на 17:59

  3. #4978

  4. #4979
    пеперудки в стомаха...

  5. #4980
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    мммммммM

    /развълнувана съм!

  6. #4981
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    бях забравил чувството да си влюбен и да е споделено но ето пак стана

  7. #4982
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    бях забравил чувството да си влюбен и да е споделено но ето пак стана
    Това следствие на ремонта на колата ли е?

    ПТ: Малко странно. Не че е нещо ново за мен, но това не го прави по-малко странно. И красиво. Имам предвид...да, има караници, но е нормално. Въпреки всичко преминахме през не малко. И е хубаво да виждаш, че след всичко този човек все още е до теб. Много хора не биха останали. И честно казано нямам търпение да разкажа и на него какво се случи, защото е красиво, макар и да се случи по грозен начин...Никой не може да ме убеди в обратното, никой не може да ме убеди, че това не е любов. Хората, които познавам и които могат да заявят това, се броят на пръстите на едната ми ръка. И е хубаво да знаеш, че и ти го имаш. Да, красиво е отстрани, но е още по-красиво, когато сам го изпиташ. И да, мога да повторя думата "красиво" още 100 пъти. ;д

    Мисълта ми като цяло е, че когато споделиш това с близък, се чувстваш още по-страхотно. Затова нямам търпение да споделя. Защото този човек ми е бил много близък преди, та защо да не се превърне и в (един от) най-близия(те) ми сега.

    Да, като цяло така го написах, че дори и аз не се разбрах на моменти, но както и да е. ;д Щастие да има!
    Life is how you live it not how you spend it.

  8. #4983
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Много харесваш някоя скъпа китара, но тя никога няма да бъде твоя, затова само стоиш отстрани и ѝ се любуваш от разстояние. Само че когато много обичаш да свириш на китара, няма да стоиш без китара, защото не можеш да имаш онази, а ще си вземеш някоя по-достъпна, която можеш да си позволиш, и ще продължиш да си мечтаеш за скъпата. Всеки има по-една китара, която никога няма да бъде негова, затова се примирява с някоя по-простичка, която да покрива нуждите му от досег с музиката, а в същото време продължава да си мисли за недостижимата. Така е и с хората.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #4984
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Много харесваш някоя скъпа китара, но тя никога няма да бъде твоя, затова само стоиш отстрани и ѝ се любуваш от разстояние. Само че когато много обичаш да свириш на китара, няма да стоиш без китара, защото не можеш да имаш онази, а ще си вземеш някоя по-достъпна, която можеш да си позволиш, и ще продължиш да си мечтаеш за скъпата. Всеки има по-една китара, която никога няма да бъде негова, затова се примирява с някоя по-простичка, която да покрива нуждите му от досег с музиката, а в същото време продължава да си мисли за недостижимата. Така е и с хората.
    Повярвай ми, когато говориш за човек, а не за китара, не е по-добре да се задоволиш с по-малкото, само защото не можеш да имаш по-хубавото. Пречисти си мислите от "скъпата китара" и тогава търси някоя друга, която, повярвай ми, ще ти се струва хиляди пъти по-скъпа, когато я намериш.
    Life is how you live it not how you spend it.

  10. #4985
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Това следствие на ремонта на колата ли е?

    ПТ: Малко странно. Не че е нещо ново за мен, но това не го прави по-малко странно. И красиво. Имам предвид...да, има караници, но е нормално. Въпреки всичко преминахме през не малко. И е хубаво да виждаш, че след всичко този човек все още е до теб. Много хора не биха останали. И честно казано нямам търпение да разкажа и на него какво се случи, защото е красиво, макар и да се случи по грозен начин...Никой не може да ме убеди в обратното, никой не може да ме убеди, че това не е любов. Хората, които познавам и които могат да заявят това, се броят на пръстите на едната ми ръка. И е хубаво да знаеш, че и ти го имаш. Да, красиво е отстрани, но е още по-красиво, когато сам го изпиташ. И да, мога да повторя думата "красиво" още 100 пъти. ;д

    Мисълта ми като цяло е, че когато споделиш това с близък, се чувстваш още по-страхотно. Затова нямам търпение да споделя. Защото този човек ми е бил много близък преди, та защо да не се превърне и в (един от) най-близия(те) ми сега.

    Да, като цяло така го написах, че дори и аз не се разбрах на моменти, но както и да е. ;д Щастие да има!
    колата е виновна и марката да се запозная с тая мацка

  11. #4986
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    колата е виновна и марката да се запозная с тая мацка
    Айде бееее
    Life is how you live it not how you spend it.

  12. #4987
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    ...няма да стоиш без китара, защото не можеш да имаш онази, а ще си вземеш някоя по-достъпна, която можеш да си позволиш, и ще продължиш да си мечтаеш за скъпата...
    Мила, само да те светна - това чувство се нарича "завист" , ако не си се сетила сама!
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Така е и с хората.
    Прочети приказката за Златната Рибка - ще ти бъде много полезна !
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Повярвай ми, когато говориш за човек, а не за китара, не е по-добре да се задоволиш с по-малкото, само защото не можеш да имаш по-хубавото.
    За нея очевидно хората и предметите са едно и също и стойността им се измерва с пари. Затова е избрала такова хубаво сравнение .
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    ...когато говориш за човек, а не за китара, не е по-добре да се задоволиш с по-малкото, само защото не можеш да имаш по-хубавото...
    А ти очевидно си още по-самовлюбена и с още по-голямо самочувствие и от Дивергюн! А това значи много !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #4988
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Айде бееее
    така се случват нещата при нас зарибените по коли

  14. #4989
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Много харесваш някоя скъпа китара, но тя никога няма да бъде твоя, затова само стоиш отстрани и ѝ се любуваш от разстояние. Само че когато много обичаш да свириш на китара, няма да стоиш без китара, защото не можеш да имаш онази, а ще си вземеш някоя по-достъпна, която можеш да си позволиш, и ще продължиш да си мечтаеш за скъпата. Всеки има по-една китара, която никога няма да бъде негова, затова се примирява с някоя по-простичка, която да покрива нуждите му от досег с музиката, а в същото време продължава да си мисли за недостижимата. Така е и с хората.
    Казано за човек, а не за китара звучи покъртително. Горкото момче, което играе ролята на обикновена китара докато ти мечтаеш за друг

    Уикенда беше един от най-хубавите. Единственото лошо е, че свърши. Обожавам да го гледам колко е неадекватен сутрин като се приготвя за работа. Същевременно ми е гадно че тръгва няма угодия
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #4990
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Много харесваш някоя скъпа китара, но тя никога няма да бъде твоя, затова само стоиш отстрани и ѝ се любуваш от разстояние. Само че когато много обичаш да свириш на китара, няма да стоиш без китара, защото не можеш да имаш онази, а ще си вземеш някоя по-достъпна, която можеш да си позволиш, и ще продължиш да си мечтаеш за скъпата. Всеки има по-една китара, която никога няма да бъде негова, затова се примирява с някоя по-простичка, която да покрива нуждите му от досег с музиката, а в същото време продължава да си мисли за недостижимата. Така е и с хората.
    После ме питат що изначално нямам вяра на хората и смятам, че винаги имат някакви задни мисли...

  16. #4991
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Дивергюн-китарлЪ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #4992
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мисля си колко много съм се променила след всичко като реакции на някакви ситуации и колко бек ту бейсикс ми беше въпросното нещо. Малко се опитвам да си подредя главата или мислите, да реша щастлива ли съм най-накрая или не. Истината е, че явно е въпрос на нагласа, защото в почти никой момент от последната една година не помня да съм била наистина щастлива, а не просто благодарна, че всичко е ок. И ако не съм, какво по-точно ще ме направи щастлива.
    Мислех си колко свикнах да стоя далече сравнително. Колко объркана и малко самотна се чувствам. Твърде е странно все още, определено.
    Мислех си и колко се промених с новото място, където живея и как странно, но даже ям по-различно последно време. Тази сутрин закусвах след кафето, а това не става толкова често, колкото трябва. И беше странно нормално да го правя. Отвикнала съм да правя толкова неща... Пуши ми се страшно много, повече от половин година пуших и ся е някво доста уау да не го правя от 20тина дни. Забранявам си да ходя по барчета, където се пуши или да се събирам с нашите на кафе навън, щото е някво страшно изпитание. Ами ако не издържа?
    квак

  18. #4993
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    ^ 2-3 пъти е достатъчно да се спреш и спира да те 'тригърва' - колкото по-рано го направиш, толкова по-добре според мен

  19. #4994
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Днес отново си мислих за разни неща и стигнах до извода, че този форум изигра важна роля в живота ми. Малцина са хората тук, на които позволих да ме опознаят и извън тези предели. За съжаление повечето спряха да пишат, за още по-голямо съжаление изгубих дирята на някои от тях, за което малко ме е яд, но въпреки това ще се възползвам от емоционалното ми състояние, в което съм, и ще си позволя да споделя в Дневника: Най-накрая се чувствам истински щастлива, баси! Хора, уникално е да сбъдваш мечтите си... Следвайте ги, не ги изпускайте от поглед, тъй като винаги успяват да покажат правилния път. Няма шанс да те подведат, дори когато се чувстваш най-изгубен и неудовлетворен.

  20. #4995
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти очевидно си още по-самовлюбена и с още по-голямо самочувствие и от Дивергюн! А това значи много !
    Откъде пък дойде това? :Д Наистина, обясни ми как стигна до тази логика (че съм с голямо самочувствие, все ми е тая за това на дивергентката (нищо лично)).
    Life is how you live it not how you spend it.

  21. #4996
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Еми, твабеше едно от най-милите неща, които някой е правил за мен... Като кретенче - с възхищение и кеф - седях и гледах и чак тогава се усетих да го гушна за благодарност. Усмихна ме и сигурно цял ден ще се усмихвам заради това. Кой квото да ми говори - мило е.
    квак

  22. #4997
    Много съм отвеяна и изобщо не внимавам какво и как го казвам. Ако му побелее косата или му стане нещо от нерви, само аз ще съм виновна
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #4998
    Аватара на Stygian
    Регистриран на
    Nov 2017
    Мнения
    57
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Еми, твабеше едно от най-милите неща, които някой е правил за мен... Като кретенче - с възхищение и кеф - седях и гледах и чак тогава се усетих да го гушна за благодарност. Усмихна ме и сигурно цял ден ще се усмихвам заради това. Кой квото да ми говори - мило е.
    Сподели повече кой и какво е направил за теб?
    The night is dark and full of terrors.

  24. #4999
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Stygian Виж мнението
    Сподели повече кой и какво е направил за теб?
    Човек, който много обичам , ми донесе шоколад за почерпка изненадващо на работа. :3
    квак

  25. #5000
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Откъде пък дойде това? :Д Наистина, обясни ми как стигна до тази логика (че съм с голямо самочувствие, все ми е тая за това на дивергентката (нищо лично)).
    Какво предлагаш в тази ситуация:
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    ...когато говориш за човек, а не за китара, не е по-добре да се задоволиш с по-малкото, само защото не можеш да имаш по-хубавото.
    След като не можеш да имаш по-хубавото - няма ли някакви причини за това? Вината не е ли в теб? Ако не е в теб - в кого?
    Какво трябва да правим, щом сме недоволни от това което имаме и искаме нещо друго, по-хубаво?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си