.
Резултати от 1 до 25 от общо 293

Threaded View

  1. #11
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Къде е връзката с нападението над СССР?
    Пак ли казваме нещо само за да сме в играта?
    Аз казвам защо Хитлер е нападнал Полша и някои други факти. Иначе дори и да не беше нападнал СССР, ролите просто щяха да си разменят ролите.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Нещо май съвсем започна да изопачаваш историята. Втората световна не започва само с нападението на Хитлер над Полша (преоблечени в полски военни униформи немски затворници нападат немската радиостанция в Данциг. След това до един са избити от своите, германците, за да не се разбере истината. Тъпа провокация!).
    Немски затворници - престъпници.
    Впрочем атака е трябвало да има няколко дни по-рано и реално в последния момент Хитлер, защото "още са се водели преговори" и евентуално Полша да промени решението си.


    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    В отговор АНГЛИЯ И ФРАНЦИЯ ОБЯВЯВАТ ВОЙНА НА ГЕРМАНИЯ! Ето тогава вече започва истинската война, а СССР до самия 22 юни 1941 г спазва търговките договори с германия и изпраща през границата вагони с жито, петрол и други суровини на гладните германци. Хитлер е бил голям глупак да изпусне такава аванта за германия. Впрочем той напада СССР без да обяви война.
    Англия и Франция обявят война на Германия, защото са обещали, че ще пазят авторитета на Полша, но така или иначе почти нищо не правят по този въпрос. Всъщност голямата война започва 1940-41, а не 1939.
    Гладни германци ли?



    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Вие сте едни лу...
    и Ленин. Първите социалисти са в Англия и Франция поне век преди Маркс. И не са евреи!!! Направо ви хлопа дъската с тези евреи. Болни мозъци!
    Точно това ..
    Впрочем от протоколите на Народния съд м..
    Такаа. В края на 1941 г пред Филов и царя се поя...
    Във Варна има немска корабостроителниц...
    Първоначално ни ПРЕДЛАГА..
    Ти врещиш за няколко убити..
    И друго. УЖ ПРАВИТЕЛСТВАТА ДАВ...
    ТОЗИ КОЙТО ИМА ОЧИ ДА ЧЕТЕ ДОКУМЕНТИТЕ И АКО..
    Тъпи фашуги.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Ама откъде да го знаеш това, четеш само книгите, които ти позволяват.
    Само на това ще отговоря, достатъчно време отделих на болшевишките ти простотии, които едва ли не изкарват комунистите и евреите невинни същества:
    Имам повече от 20 комунистически книги.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си