.
Отговор в тема
Страница 3 от 10 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 226
  1. #51
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Другарят Харков/Исаев налита на всичко руско!
    Чудя се защо още не си се самоубил отдавна... За какво живееш изобщо? Тъжна работа. Ако беше на 12-13, както и да е, но това е... Жалък си, ама много

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да хваща чемодана и да се качва на първия вокзал за Россия тогава! Какво му пречи? Защо още стои в "прогнилия ЕС" при "джендърите"?
    Ще го хвана, а ти ме хвани за... тоя дето го нямаш Ти в твоя си напълни циганските багажи и заминавай за бленувата Америка/Германия/Франция.


    П.П.: На всеки мааалко по-умен човек му е ясно, че двамата сте един и същи човек. Поне да си бяхте сменили малко стила на писане и пунктуацията Кого си тръгнал да лъжеш бе, ахахахаххаах.
    Последно редактирано от RedArmy : 05-18-2020 на 18:34
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  2. #52
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Чудя се защо още не си се самоубил отдавна... За какво живееш изобщо? Тъжна работа. Ако беше на 12-13, както и да е, но това е... Жалък си, ама много
    Знаеш ли, понякога и аз се чудя на себе си за това?!
    Предполагам ме крепи желанието да отварям очите на невежите и простите и да поставям на мястото такива като теб !

    Аз знам и теб какво те крепи - почти сексуалният екстаз към Русия и комунизма и наливането с евтина водка!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    П.П.: На всеки мааалко по-умен човек му е ясно, че двамата сте един и същи човек. Поне да си бяхте сменили малко стила на писане и пунктуацията Кого си тръгнал да лъжеш бе, ахахахаххаах.
    Хората като теб мислят така, защото не могат да проумеят че е възможно да съществува повече от един здравомислещ и грамотен човек сред морето от простотия и невежество!

    МодераторКИте много добре знаят, че не сме един и същ човек!
    Пийте една голяма водка за наше здраве и спете спокойно другарю Исаев!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #53
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Знаеш ли, понякога и аз се чудя на себе си за това?!
    Предполагам ме крепи желанието да отварям очите на невежите и простите и да поставям на мястото такива като теб !
    Поставяш ме на мястото ми? ХАХАХАХАХААХ
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #54
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да хваща чемодана и да се качва на първия вокзал за Россия тогава! Какво му пречи? Защо още стои в "прогнилия ЕС" при "джендърите"?
    Колкото и да се правиш на остроумен, руския не ти се отдава... Вокзал е гара, влак е поезд.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  5. #55
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Колкото и да се правиш на остроумен, руския не ти се отдава... Вокзал е гара, влак е поезд.
    Другарю, мислите ли, че не знам какво е вокзал? Такъв е изразът! "Качваш се на перона и си чакаш влака." И не съм го измислил аз, може да го видите на много места в нета!

    Разбирам защо те дразня! Разконспирирах те, че сантиментът ти към комунизма идва от миналото на семейството ти. Но newsflash! Не съм длъжен да ти целувам ръка или задни части! Привилегиите за семействата на АБПФК са отменени преди повече от 30 години, а комунистическият режим е обявен за ПРЕСТЪПЕН от 5 май 2000-та!

    В едно нормално общество не може и не бива да съществуват хора с привилегии (или висши касти), още повече, ако твърди, че е комунистическо! Ясно ми е, че на такива като теб някой родител, баба или дЕдо им е набивал в главата, че са "специални" и комунизмът е най-доброто за тях, защото като е дошъл им е дал сума ти привилегии и ги е качил в "каймака на обществото" (въпреки че бозата какъвто е бил целият вкус на социализма, ако трябва да го сравним с напитка, няма истински каймак). Разбирасе тяхното (твоето или това на семейството ти) щастие е било пълно само за сметка на онези, от които е можело да се изтръгне най-много (интелигенцията). Резултатите от комунизма ги виждаме и до днес! И жалкото е, че ти този сантимент към червената армия го изпитваш не, защото си интелектуално запознат с марксизма-ленинизма (сигурен съм, че ако ни изпитат аз ще имам много повече общи знания по темата от теб), а защото така ти изнася! Убеден съм, че в собственият си живот не можеш да постигнеш нищо собственоръчно и ти приляга много веруюто, че каквото не ти принадлежи можеш да си го вземеш насила от онези, които са се трудили за него стига да се появи външна сила като червената армия, която да ти помогне да окрадеш и опоскаш всичко от богатите и да те сложат на ръководна позиция в новия режим затова, защото си "помогнал на това "светло бъдеще" да дойде". Бъдеще, в което няма нужда да се напъваш, защото ще има мравчици оградени с телена мрежа, по която пускат ток, за да не се разбягат и които ще се трудят вместо теб, а ти ще си нищоправещ зад някое бюро, но "партиен секретар с привилегии" и ще нареждаш като същински червен буржоа мъдрите заповеди на другите по-големи от теб червени буржоа идващи от Масква. Мечтаеш за това хората да ти целуват най-изпъкналите части на гърба, за да им "дадеш ред" за кола, телевизор или за почивка на морето в някоя ведомствена станция с по три легла в стая с обгорени от фасове жълти пердета, мухъл по стените, изядени балатуми и ол инклузив помия в метални паници с един нужник с клякало за целия етаж.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ще го хвана, а ти ме хвани за... тоя дето го нямаш Ти в твоя си напълни циганските багажи и заминавай за бленувата Америка/Германия/Франция.
    За твое сведение, аз нямам нужда да напускам България, за да извършвам ниско квалифициран труд. Това е за твоя капацитет. Дейностите, с които се занимавам са в измерения надалеч от твоето битие и мога само да те съжалявам, че в 21 век живееш още в средата на миналия по манталитет и едни от най-големите ти ценности са да си правиш квас на село докато съветски военен хор ти свири от радиото, а от стената в соц кунята ти бодро те гледа от окачения календар ликът на проницателния Сталин застанал пред червената армия.

    Общо взето така си те представям и поради тази причина изпитвам остра неприязън към личността ти. Нямаше да имам нищо против, ако беше интернационалист, който да можеше поне да се обосновава добре. Но ти си тотално лишен от реторика, неграмотен исторически и освен това насилствено тесногръд, защото смяташ, че трябва да мразиш всичко, което идва от запада по дефолт и да се прекланяш на една чужда сила, която унищожи и пороби демократично царство България и раздаде власт на простаците, които ни управляват включително и до ден днешен. Не си някакъв угнетен герой, а си 100%-ов средностатистически представител на "80%-ниците" в България както твоят любим другар "професор" Иво Христов описва масовият българин.

    Прочети внимателно какво ти казах и ако си истински комунист и желаеш ще се ангажираме в идеологически спор. Но, ако си от "80%-ниците" и изпитваш интелектуална леност, за да се защитиш по друг начин освен с обиди по мой адрес, тогава и ти ще отнасяш съотвеното отношение.

  6. #56
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ти си тотално лишен от реторика, неграмотен исторически и освен това насилствено тесногръд, защото смяташ, че трябва да мразиш всичко, което идва от запада по дефолт и да се прекланяш на една чужда сила, която унищожи и пороби демократично царство България и раздаде власт на простаците, които ни управляват включително и до ден днешен.
    Браво!
    Постави го на мястото му! В нормален спор с логична обоснована аргументация, другарят Харков/Исаев няма никакъв шанс!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Браво!
    Постави го на мястото му! В нормален спор с логична обоснована аргументация, другарят Харков/Исаев няма никакъв шанс!
    Не пише, защото аз така го посъветвах. Какъв е смисъла да се обяснява човек на хора, които не могат и не искат да погледнат по-далеч от носа си, а повтарят едни и същи неща от десетки години и то 90% от които лъжи. Никой на никого не може да промени мнението в крайна сметка. Така че няма смисъл..... Гледайте си парите и момчетата и бъдете щастливи. Скоро си ходих в Русия, комуналки не видях

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    Не пише, защото аз така го посъветвах. Какъв е смисъла да се обяснява човек на хора, които не могат и не искат да погледнат по-далеч от носа си, а повтарят едни и същи неща от десетки години и то 90% от които лъжи. Никой на никого не може да промени мнението в крайна сметка. Така че няма смисъл..... Гледайте си парите и момчетата и бъдете щастливи. Скоро си ходих в Русия, комуналки не видях ������
    Молчетата* исках да кажа

  9. #59
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    Не пише, защото аз така го посъветвах. Какъв е смисъла да се обяснява човек на хора, които не могат и не искат да погледнат по-далеч от носа си, а повтарят едни и същи неща от десетки години и то 90% от които лъжи. Никой на никого не може да промени мнението в крайна сметка. Така че няма смисъл..... Гледайте си парите и момчетата и бъдете щастливи. Скоро си ходих в Русия, комуналки не видях ������
    Да бе, ти така си го бил посъветвал. Ако сте си разменили координатите, че даже вече е почнал и да взима съвети от теб с кого да си пише и с кого не, значи е още по-безнадежден случай на бекапацитетност.

    А ако ти самият си въпросния потребител, който е познат с това, че обича да си прави фейкове тук, искам да ти кажа, че трябва да имаш някакви сериозни девиации от нормалното психично здраве, за си на 30 и да си правиш женски фейк, с когото да се включиш в дискусията ни в клин, ни в ръкав, за да симулираш, че можеш да завържеш флирт с момиче (никой не ти се връзва) и как то е особено впечатлено по някакъв начин от мненията ти тук (които често пишеш неграмотно и вероятно в нетрезво състояние). Как пък от стотици милиони сайтове се сети "някакво ~ 20 г. рускинче" да се зачете точно в тази тема и да се регистрира, за да подкрепи чичкото особняк, привърженик на СССР?

    И в двата случая съм "потресен от нивото", което "и двамата" демонстрирате тук.

  10. #60
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Стига вече с тоя Харитов или какъвто и да е. Ама като няма какво да кажеш... Жалко, че няма никой от старите потребители от по-добрите години на кофата, за да ти кажат много добре кой съм и снимките ми имат ли нещо общо с неговите. А аз дори не съм го виждал и на снимка (!?). Ако си прочел заглавието на темата ще разбереш защо "рускинчето се е появило", но ти освен да изсипваш помия, за друго нищо не ставаш, а не можеш и да четеш. В нетрезво състояние явно пишеш ти, а ако ми намериш нещо от моите постове, на което да му личи, че е писано в такова, ела ми се обади, тролчо нещастен. На всички е ясно, че ти си Грозния, просто не може да има двама еднакви малоумници тук, че се и поддържат даже. И да с Лиза ще се виждаме като ми се оправи крака и ако искаш (ако тя е съгласна), ще ти пратя обща снимка и на двамата. Но после искам ти да дадеш снимка с насраните си гащи. И не и говори на "рускинче", щото е 1000 пъти по-умна от теб. Свободно!
    Последно редактирано от RedArmy : 05-20-2020 на 19:24
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #61
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Другарю Исаев (Харков), не се намирате в бившия СССР, а в ЕС!
    Не знам с какво основание държите такъв назидателен и невъзпитан тон.
    До сега не съм видял от вас никаква логична аргументация с която да защитите абсурдните си твърдения!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #62
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Стига вече с тоя Харитов или какъвто и да е. Ама като няма какво да кажеш...
    Аз казах много неща, но в последните си постове не съм споменавал никакъв Харитов. Явно предизвикателството да ми отговориш на въпросите за комунизма са били над твоя капацитет и затова отклоняваш темата с нещо старо. И не ме вълнува дали си този или онзи. Коментирах те като съвсем независим герой на форума. Явно се уплаши от точността на описанията ми за теб.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Жалко, че няма никой от старите потребители от по-добрите години на кофата, за да ти кажат много добре кой съм и снимките ми имат ли нещо общо с неговите. А аз дори не съм го виждал и на снимка (!?).
    Ами няма ги, така че остава само твоята дума срещу моята, а всеки вижда, че обясненията ти са неадекватни, а включванията от фейкове, които те защитават са повече от съмнителни и отчаян опит да изглежда все едно, че имаш някаква подкрепа. Точно в стила на ръководството на твоята любима супер сила, която плаща на тролове в нета, за да го залива с пропаганда и фалшиви новини. Това обаче при мен не минава. Имам имунитет към такива нискоинтелектни тактики. Вие “другарите” доказано живеете в лъжи съвсем съзнателно и явно от тази си дълбоко вътрешно душевна обърканост не можете и вие самите да живеете без непрекъснато да лъжете и другите, за да намирате вътрешен баланс.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ако си прочел заглавието на темата ще разбереш защо "рускинчето се е появило", но ти освен да изсипваш помия, за друго нищо не ставаш, а не можеш и да четеш. В нетрезво състояние явно пишеш ти, а ако ми намериш нещо от моите постове, на което да му личи, че е писано в такова, ела ми се обади, тролчо нещастен.
    “Рускичето” има само 3 мнения, две от които, за да те защищи, а първото най-нескопосаният опит за фалшива свалка, който някога съм чел между тролове в нета. Затова за мен просто няма как ти или алтернативното ти “ти” да сте “адекватени”. Така че няма нужда да ти цитирам нищо. Достатъчен е само примерът от последната страница тук, за да се спукат хората от смях на твой гръб. И дори и аз да съм трол, това не прави аргументите ми за теб невалидни. Не ти харесвам явно, защото те разкривам много успешно и това ти бръкна в психиката.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    На всички е ясно, че ти си Грозния, просто не може да има двама еднакви малоумници тук, че се и поддържат даже. И да с Лиза ще се виждаме като ми се оправи крака и ако искаш (ако тя е съгласна), ще ти пратя обща снимка и на двамата. Но после искам ти да дадеш снимка с насраните си гащи. И не и говори на "рускинче", щото е 1000 пъти по-умна от теб. Свободно!
    ХаХа! Окей, щом се самопредизвикваш, нека те видим тогава с “рускинчето”. Нямам нищо против. Заедно в снимка с надпис “За TrollFactory”. Ако случайно е друг трол, а не си ти, дано не пропищиш после. Очевидно си лесен таргет за глупости. Няма начин това да е истинско “рускинче”, така че напразно се правиш на рицар. И да беше, конотацията, която използваш за тази дума едва ли би го възхитила, защото конотацията на същата в моя текст е съвсем друга от тази, която ти вложи като смисъл. Буквално си я обиди. Язък, ако те е “харесала”. Но така или иначе става въпрос за твоето въображение или някой, който открито си се гаври с теб. И в двата случая е забавно. И няма нужда да завършваш речите си със “свободно”, защото не си бил в казармата след като си на 30 (уж). Не си набор, който я е хванал, така че не се прави на голям мъж. Просто е смешно! Бас държа, че си още “по-весел” на живо, с нездраво излъчане на хронично болен саможив колхозник със сериозни затруднения да консумира умерено напитки, които се приготвят на село и демоде стил на обличане (каскет и пуловерите на баба ти) отблъскващ дори и за “опортюнистичните рускинчета”, които търсят европейско гражданство, за което са готови буквално на всичко. ХаХа!

  13. #63
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Дотук беше с теб и с другия. На хора, които ми пишат за колкозници, каскети, галоши, пуловери, хронично болни и т.н. И това дето го пишеш за семейството ми - в него няма комунисти. Нито са били репресирани от фашизма, нито от социализма. Аз си знам каква е причината. Факт е, че са орали, косили и жънали на ръка - тежък робски труд, имам снимки от това време, а после им докараха чисто нови машини от СССР и Италия (забележи). Ах какви лоши комуняги. Аз го казах някъде по-нагоре - покажи малко уважение към събеседника и тогава ще си говорим, може и не тук. Но не.. Ти си знаеш твоето - галошите, дали са апартамента за заслуги към БКП. Мисли си, че си ме победил, все ми е тая, на мен тоя форум не ми трябва, и без това има само такива кратуни като теб. Айде посочи ЕДИН пост, в който не съм бил готов да споря, но нормално, а не за "чемодани" и "вокзали". За какво да ти се обяснявам. И, в отговор на твой предишен въпрос - да, тя ме разубеди да се занимавам с теб. Аз бях написал много дълъг текст за многовековната борба на човечеството за свобода и мир, и за един по-добър свят, защото социализма не е да се надбягваме и да гледаме в джоба на другия, да се конкурираме и да се прецакваме един друг, а да разберем, че има и по-важни неща от това. И те са напълно достатъчни като основа за добър живот. Разбра ли ме? Не. Видя ли сега защо се отказах. Просто маймуната победи човека, радвай се сега - банани има колко щеш.

    Пак послепис - нормално ли е в две аптеки, една до друга, в едната едно лекарство струва 8.50, в тази до нея 19.60? Това е от днес. Ако това е вашата мечта - следвайте я. Нашата не е. А момиче като нея ще срещнеш, когато стана травай.

    Ето ти филм, дано ти влезе нещо в тиквата: Capitalism: A Love Story
    Последно редактирано от RedArmy : 05-20-2020 на 23:33
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #64
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10223178

    Те ти тема, да ти се качи IQ-то малко, че сега е равно на това на чехълче
    Почти докрая на темата съм писал, но имаше интересни събеседници, с които си струваше да си говори. Ти си нещастник, също като оня грозния.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  15. #65
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Дотук беше с теб и с другия. На хора, които ми пишат за колкозници, каскети, галоши, пуловери, хронично болни и т.н. И това дето го пишеш за семейството ми - в него няма комунисти. Нито са били репресирани от фашизма, нито от социализма. Аз си знам каква е причината. Факт е, че са орали, косили и жънали на ръка - тежък робски труд, имам снимки от това време, а после им докараха чисто нови машини от СССР и Италия (забележи). Ах какви лоши комуняги.
    Първо, думата колхозник не трябва да те обижда, защото си е соц дума за уважавания кооперативен труженик в социалистическото селско стопанство, с което трябва да се гордееш след като "по потекло и корени" си точно с такъв произход! Та нали за всеки комунист е гордост да е от "бедно работническо семейство"? Не съм те обидил! Второ, никой не е карал роднините ти да полагат тежък робски труд в демократично царство България! Като са живяли на село, такъв е бил селският живот. А раздаването на машини е станало след ограбването на кулаците ("по-заможните селяни" според комунистическата пропаганда) и вкарването на всички по колхози (ТКЗС). Освен това, всичко което е взето насила и изнесено за СССР от демократично царство България след злокобния ден 9.XI (като тонове злато и розово масло, което тогава е било по-скъпо и от златото) е несъизмеримо повече от дадените машини на селяните, които после стават роби на комунизма. Ето цената на съветското освобождение! Да не кажеш, че си измислям. Това са исторически факти! Чети линка и се образовай! И недей да ми спориш преди да си го прочел!
    https://bulgariaanalytica.org/2020/0...-osvobojdenie/


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз го казах някъде по-нагоре - покажи малко уважение към събеседника и тогава ще си говорим, може и не тук. Но не.. Ти си знаеш твоето - галошите, дали са апартамента за заслуги към БКП.
    А за какви заслуги към БКП, можеш ли да ми кажеш? Защото заслужилите другари бяха обикновено тези, които са слухтели за ДС и донасяли за съседи, близки и роднини. Затова ли са получили апартамент? Точно по времето на социализма кризата с жилищата е огромна! За огромното болшинство "неправоимащи" оцеляването е зависело от "буркан икономиката" (личното производство), висенето по опашки и чакането по 15 - 20 години на ред за панелно жилище с грозни и еднотипни за всички домакинства жилища с еднакви мебели, тапети, балатуми и криви стени и лоша дограма. Мечтата на социалистическия роб! Да се натика в гнусните кошери и да си вари бурканите със сАвеЦки самовар във докато са пускали за малко тока.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Мисли си, че си ме победил, все ми е тая, на мен тоя форум не ми трябва, и без това има само такива кратуни като теб. Айде посочи ЕДИН пост, в който не съм бил готов да споря, но нормално, а не за "чемодани" и "вокзали".
    Добре, ето връщаме се само няколко поста назад и ето как ти спориш "нормално":

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Пред теб ли ще се аргументирам бе, минет
    Разгневен, зачервен и почти давещ се с пяна от бяс по устата нареждайки с грозни епитети потребителите, които не са съгласни с теб.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    За какво да ти се обяснявам. И, в отговор на твой предишен въпрос - да, тя ме разубеди да се занимавам с теб. Аз бях написал много дълъг текст за многовековната борба на човечеството за свобода и мир, и за един по-добър свят, защото социализма не е да се надбягваме и да гледаме в джоба на другия, да се конкурираме и да се прецакваме един друг, а да разберем, че има и по-важни неща от това. И те са напълно достатъчни като основа за добър живот.
    О, Боже мой, тя те била разубедила. Значи какво, написал си си есето за "един по-добър свят" и си й го пратил да го одобри лично? А "тя" те била посъветвала да не го пращаш. Пусни го тук все пак! Хайде, настоявам да го видя! Нека видим какво е нивото ти на разсъждения, когато пишеш есе. Любопитно ми е по-различно ли го пишеш или и в него използваш учтивите обръщения като "минет".

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Разбра ли ме? Не. Видя ли сега защо се отказах. Просто маймуната победи човека, радвай се сега - банани има колко щеш.
    Отоново с назидателен тон. Виж, другарю, не си надзирател в някой лагер, за да крещиш на лагеристите и да им обясняваш, че са били маймуни. А относно бананите, които така изтъкваш, явно защото плюскането ти е любимата тема, я кажи как семейството ти е чакало по опашки за банани и цитрусови плодове по нова година, за да може да сложи да има малко цвят на празничната трапеза, така че да се порадва малко цялата червена сган вкъщи. Междудругото, едва ли разбираш от икономика, но все пак нека опитам да ти обясня защо тези стоки са били дефицитни. Били са такива защото са се купували с долари, които са били в дефицит в страната. България не е била способна да произведе нещо, което да може да се конкурира на свободните световни пазари, където се е търгувало с долари. И по този начин малко долари = няма пари за купуване на елементарни стоки за бита или за ядене. Днес не е лукс да плюскаш банани. Ако ти си такъв соц носталгик, винаги можеш да си вариш лютеница пред блока и да консумираш цитрусови плодове и банани веднъж на високосна година. Това никой не може да ти го забрани!

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Пак послепис - нормално ли е в две аптеки, една до друга, в едната едно лекарство струва 8.50, в тази до нея 19.60? Това е от днес. Ако това е вашата мечта - следвайте я. Нашата не е. А момиче като нея ще срещнеш, когато стана травай.
    Не манипулирай! Има си комисия за регулация на цените на лекарствата! Ако има такъв пример, можеш да сезираш компетентните органи! И стига си мрънкал! Дори и с минимум от 1000 лв заплата винаги можеш да свържеш двата края и да купиш тези лекарства за теб или баба ти, ако не изпушваш и изпушваш парите си. Не ти е нужен комунизъм и партия майка, за да живееш мизерничко, но сигурно. И точно комунистическият режим лиши пенсионерите от достойно съществуване. В нормалните западни държави песнионерите се пенсионират като милионери и обикалят по круизи по цял свят със скъпите си играчки за правене на снимки, а най-великото за бг соц пенсионерът винаги са били лъжите. Преди за "светлото бъдеще", а сега за "светлото минало". И ходенето с георгиевски ленти на събори на язовир Копринка и горенето на знамената на ЕС и НАТО не виждам как ще покачат жизнения стандарт на никого.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ето ти филм, дано ти влезе нещо в тиквата: Capitalism: A Love Story
    Пробутваш ми изтърани филмчета, другарю, които умишлено изопачават реалността. Смяташ ли, че с 2 часово филмче (разработено за лесна консумация и печалба точно като капиталистически продукт) оборваш цялата съвременна икономическа система? Да може и да не е "справедлива", но комунизмът в никакъв случай не е по-справедлив отнемайки от можещите, за да раздаде на "заслужилите".

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10223178

    Те ти тема, да ти се качи IQ-то малко, че сега е равно на това на чехълче
    Почти докрая на темата съм писал, но имаше интересни събеседници, с които си струваше да си говори. Ти си нещастник, също като оня грозния.
    Окей, прочетох темата и ще коментирам някои твои опорки.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Това е иделогията на комунизма на Маркс - всеки допринася за държавата според възможностите си, а взима от нея безплатно това, което му трябва. Социализма е държавен капитализъм, но с планова икономика и по-човешко лице, парите не са премахнати. Това е крачка в правилната посока, но само крачка. Парите са зло, те създават завистта, алчността, престъпленията и лицемерието
    Аха, значи от мен се взима голямата надценка на труда ми, който е интелектуален, вложил съм 10 + години над средното си образование в допълнително развитие, за да мога имам висока производителност на труда си, но никой няма да ме компенсира с пари за цялото това загубено време, което междувременно други търтеи са си го пропиляли щастливо и безгрижно както щат, но пък за сметка на това ще ми се дават гарантирани подаяния осреднени за всеки "безплатно"? Но какво да ме очудва. Ето какво мислиш за образованието все пак:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Образованието е нужно, за да е по-лека работата на дадената личност, а не за да изкарва повече пари..
    Ясно, значи аз ще загубя 10 + години от живота си, но няма да изкарвам повече пари (а даже обратното) от някой РАБФАК като теб с трето отделение изкласил за 1 година следващите 8, за да може да получи тапия въпреки, че е неграмотен и да го сложат като партиен секретар и шеф на производствено отделение, защото е бил шумкар и е помагал на новата народна власт да дойде.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Много просто - ние изнасяме плодове и зеленчуци за Русия например в замяна на тяхната петролна равностойност. А и правителствата може да си работят с някаква ориентировъчна парична равностойност, но парите трябва да бъдат премахнати за цивилното население, за гражданите.
    Аха, колко гениално просто! Не съм го осъзнавал! Един вид ние произвеждаме картофи, а те трябва да ни ги заменят с Айфони и лекарства. Гениално! Да, парите трябва да се премахнат и всеки ден да се събираме в центъра на комуната и да питаме друите какво носят, за да си го разменим. Например ти носиш килограм яйца и литър квас, а някой друг вечерта е работил над създаването на лекарство и ще ти го даде в замяна за тях вместо за 19,60 лв.

    Очаквам продължение! Искам да чета още от теб!

    пп. Чел ли си подрбоно поне по една от книгите на всеки топ комунистически класик Маркс, Енгелс, Ленин или Сталин или си пишеш есетата на базата на общи впечатления?

  16. #66
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Тоя път ти прочетох мнението по-задълбочено, защото бях убеден, че знам кой си И изведнъж ми просветна една искрица, така че кажи пред страшно малкото хора, останали тук, докога ще продължаваш да се излагаш? Но едно не може да ти се отрече - спрял си да използваш думите "панелка" и BWM

    И така, уважаеми зрители, представяме ви най-жалкия форумен циркаджия в световен мащаб! Да не кажа в Галактически
    Юлиянчо а.к.а. Afternoon а.к.а Ненормалникааа а.к.а. Ямбол а.к.а. Марулята а.к.а. Саламарис и още какво беше? То един профил ли бе да го запомниш. Толкова години си се насирал като си се сещал за тая тема и затова си ми набрал яко, хахаах. Върви ли бавареца още? А апартамента в центъра на ЯМБОЛ събориха ли го вече? Хахахахахаха. Но тук не можеш да излъжеш, че няма такова нещо. Има, има, жалко, че няма повече хора да се осереш пак, ракето. Да беше сега Каниса тук, Вито, Паф, Веселина, щеше пак да се скриеш като червей Имал той анализаторски способности хахахах. Поне бъди малко по-идеен, ЯМБОЙ.

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10473995
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  17. #67
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Единственото ти щастие е, че имаше тема за подигравки с теб от цели 18! страници.
    Другарю, аз ви уверявявам, че никога не е имало тема за подигравки по мой адрес тук!

    Ако ви успокоява да си втъплявате друго, на мен ми е все тая. Смешно ми е колко елементарно реагирате.
    Безкапацитетен червен ... деградирал ...

    Това сте вие! И такъв ще си останете! И много се радвам, че сте беден, прост и едвам свързавате двата края! Затова така се палите като руски самовар!

  18. #68
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението
    Мислех, че 'Кофата', както я познаваме, умря отдавна. Аз се радвам, че хванах последните 1-2 години, когато беше още 'окей'.

    Знам поне едно 10 човека, пишещи редовно в клюкарника на БГ-мама, които бяха редовни потребители тук(и жени и мъже).

    Какво правите? Как ви завъртя живота?
    Хей, аз съм си още тук. Кофата не трябва да умира! Как иначе мъжете да прочистим феминизма? В кофата модераторките-феминистки нямат право да банват, но пък могат да трият коментари. В мамата всички жени са наострени срещу мъжете и "разбират" от всичко. Никога няма да си признаят кога ядат бой от мъжете си. Мен ако питат мъжът не е никакъв мъж, ако не пребие някоя жена, изгаврила се с мъжкия му авторитет! Няма невинна жена-феминистка!

  19. #69
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Казах още много неща, но реших, че няма смисъл да споря с примитивен човек като другаря Исаев и реших да оставя изкуството под формата на тази арт композиция да му говори вместо мен.

    Другарят Исаев:


    Най-щастливото общество:




  20. #70
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Аре закривай се да не го направя аз!!! Муахахаха
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  21. #71
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от BadAss Виж мнението
    Едно време тука имаше ебати дискусиите.

    Сега всичко е умрело.

    Тъжно ми е.
    Заради двамата чичковци е дето се подвизават тук - Грозния и половинката му TrollFactory.
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  22. #72
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    TrollFactory е Ямбой. Той сам си го призна по-нагоре. Аз защо спрях да се занимавам с него. Човек, който мастурбира на Волен Сидеров заслужава ли да му се обръща внимание... Толкова да си тъп, че да не си разбрал, че той е човек на всички власти.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  23. #73
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аха, значи от мен се взима голямата надценка на труда ми, който е интелектуален, вложил съм 10 + години над средното си образование в допълнително развитие, за да мога имам висока производителност на труда си, но никой няма да ме компенсира с пари за цялото това загубено време, което междувременно други търтеи са си го пропиляли щастливо и безгрижно както щат, но пък за сметка на това ще ми се дават гарантирани подаяния осреднени за всеки "безплатно"? Но какво да ме очудва. Ето какво мислиш за образованието все пак:



    Ясно, значи аз ще загубя 10 + години от живота си, но няма да изкарвам повече пари (а даже обратното) от някой РАБФАК като теб с трето отделение изкласил за 1 година следващите 8, за да може да получи тапия въпреки, че е неграмотен и да го сложат като партиен секретар и шеф на производствено отделение, защото е бил шумкар и е помагал на новата народна власт да дойде.
    То заради това и преди съм го писал, че комунизма е хубава ИДЕЯ, която обаче няма как да се приложи към момента. Може би след хиляди години, ако не сме се затрили.
    Да даваш, каквото можеш означава точно да се развиваш, до колкото ти позволяват възможностите. Не всеки има заложби за лекар, инженер, математик, физик или химик. Да, има хора, които нямат голям интелектуален капаитет, но пък примерно могат да мятат чували с въглища. В твоята глава това може и да е унизително, тъпо и т.н., ама реално тези хора са не по-малко потребни от лекарите и инженерите. Такива са им възможностите - това правят, не значи че заслужават по-малко. В тази ИДЕЯ никъде не се включват мързелът и алчността като (основни) човешки черти, така че не се предполага да скатаваш и да гледаш в чуждата паница, а да даваш наистина всичко по силите си. Ако всички се трудят според възможностите си, а не според мързела си, то ще има за всички според нуждата им, но не и според алчността им. Да, може би никой няма да кара Ролс Ройс и няма да има яхта и самолет, ама Мерцедеси ще има за всички.

  24. #74
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    TrollFactory е Ямбой. Той сам си го призна по-нагоре. Аз защо спрях да се занимавам с него. Човек, който мастурбира на Волен Сидеров заслужава ли да му се обръща внимание... Толкова да си тъп, че да не си разбрал, че той е човек на всички власти.
    Толкова си безпомощен, че единственият ти начин да наложиш себе в спор като обвиняваш събеседниците си в хомосексуализъм и неверни факти. Явно нещо хомосексуалната тема е много привлекателна за вас другарите и как иначе след като любимите ти вождове са правили всичко възможно темата да е тренди.

    И къде съм се припознал като, което и да било лице от форума? Попитах те за това какво ти е висшето образование и не ми отговори. Явно нямаш такова. 30 годишен без висше образование, колекциониращ незаконни оръжия и мечтаещ да живеее във времето на баба си и да е садист в конц лагерите - ето това вече е психиатричен случай. От всякъде беше разбит с аргументи и сега за втори или трети път правиш напъни да внушиш на другите неверни факти. Първо според теб бях грозния, после бях някакъв от ямбол. Сигурно след някой друг пост според теб ще стана и Бойко Борисов.

    И какво стана с “рускинчето” междудругото?

    пп. Ето някои красиви моменти на “братска любов”, в които вождовете на любимия ти строй са уловени в кадър.




    Съветски войник се целува с американски войник:


  25. #75
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    То заради това и преди съм го писал, че комунизма е хубава ИДЕЯ, която обаче няма как да се приложи към момента.
    Погрешно! Няма нищо хубаво в комунизма освен привидно в обобщителния му образ синтезирайки идеята пред плебеите като “свобода, братство, равенство”. В реалнатта обстановка обаче това една ПРЕСТЪПНА идеология, която е помогнала на бандити садисти като другаря Исаев да се докопат до властта (и по цял свят е така). В момента ви управляват внуците на децата на точно тези елементи, които са колили и бесили и след 44-та са се самонастанали в жилищата на нягогашната буржоазия и са яли от техните прибори, обличали техните дрехи и спали в техните легла след като са ги екзекуритали или натикали по лагерите на смъртта. Представи си какво би станало в Германия, ако се знае за някой политик, че дядо му е бил висш офицер в SS? Тук дори е повод за гордост, ако някой каже, че дЕдо му е бил партизанин (шумкар). Никъде по света комунизмът не идва по красив начин. Това става само насилствено. (Чети за червените хмери) Ако червената армия не беше окупирала демократично и свободно царство България, сега щяхме да сме “Швецайрия на Балканите”. Има не малко исторически факти за този период. Историческата неграмотност не е оправдание в 21 век, когато можеш да провериш всички факти. За да подкрепяш тази престъпна идеология трябва да си 1:1 садист и убиец по природа какъвто е другарят Исаев, който в една друга тема наскоро се заканваше, че ще отмъщава с най-голямо удоволствие на богатите и как ще се леят пак реки от кръв, но го цензурираха. Прави си сметка на чия страна заставаш.

    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Може би след хиляди години, ако не сме се затрили.
    Да даваш, каквото можеш означава точно да се развиваш, до колкото ти позволяват възможностите. Не всеки има заложби за лекар, инженер, математик, физик или химик. Да, има хора, които нямат голям интелектуален капаитет, но пък примерно могат да мятат чували с въглища. В твоята глава това може и да е унизително, тъпо и т.н., ама реално тези хора са не по-малко потребни от лекарите и инженерите. Такива са им възможностите - това правят, не значи че заслужават по-малко. В тази ИДЕЯ никъде не се включват мързелът и алчността като (основни) човешки черти, така че не се предполага да скатаваш и да гледаш в чуждата паница, а да даваш наистина всичко по силите си. Ако всички се трудят според възможностите си, а не според мързела си, то ще има за всички според нуждата им, но не и според алчността им. Да, може би никой няма да кара Ролс Ройс и няма да има яхта и самолет, ама Мерцедеси ще има за всички.
    Никъде не съм казал, че даден труд е унизителен. Ставаше въпрос за това, че другарят Исаев коментираше точно тези неща в другата тема, която ми даде чета (няма да се ореповтарям, виж на миналата страница) и в нея казваше (виж пак там), че човек не бива да получава повече пари от простия и неукия, защото образованието било, за да работиш по-малко, а не за да печелиш повече. Типичният манталитет на соц търтея, който остава неук, защото го мързи и после работи в “паркове и градини” и смята, че някой друг, който е отделил да кажем над 10 допълнителни години или повече за образованието си изхабявайки много повече жизнена енергия за възрастта си от безсънните нощи, които е прекарал в учене, трябва като се тегли чертата да не получава и цент повече от един хигиенист. Да смяташ, че лекар или инженер трябва да получава колкото получава и един ром в чистотата е обидно. Нищо чудно, че нивото по времето на любимият режим на Исаев е такова, че е довело до режим на тока и опашки за елементарни стоки. Хората не са били стимулирани по никакъв начин да се конкурират едни с други и защо при положение, че не е било необходимо да се напъваш, а поговорката “учи мама, за да не работиш” е от тогава? Т.е. и да учиш, няма да работиш. Целта ти е просто да застанеш “зад бюрото” и да си клатиш краката, а не толкова да си полезен за себе си или другите с нещо повече. Соц мечтата е партията майка да се погрижи за всичко, а ти да си нищоправещ партиец с привилегии като това да си се наредил “по-напред” докато чакаш за телевизор, домашен телефон или кола и евентуално да имаш колиба на село, в която да си вариш квас и ракия и да има как да се препитаваш с “буркан икономика”, защото има остър дефицит на стоки. Хората често не е имало какво да ядат, ако сами не са си го приготвяли. Имало е остър дефицит на основни стоки за битова употреба. Хората като гаврошовци са изкарвали по 10 години с едни и също дрехи и от дрипите им са си шиели нови. Има много мемоари и документи на хора преживяли този “най-велик период”, а такива ограничени типове като другарят Исаев сеят гнусна пропаганда и искат този строй на некадърниците да се върне, за да се чувстват по-добре за себе си и това, че са нищо в живота, защото образно казано сегашната система справедливо ги е завряла на онова място на кучето, където слънце не може да ги огрее. И сега иска да раздава “справедливост” като открадне от тези, които имат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си