- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Към момчетата - какво мислите за съвременните момичета?
Ето продължение на темата... гениално.
Курвите по какво си падат ? Чичковци с дебели портфейли или по лапета с големи патенца ? Играе ли роля тяхното развитие като курви ? Еволюират ли курвите ? Кога една курва осъзнава, че е такава ? Възможно ли е Курвата Хикс да не осъзнава, че е курва ?
Лейди, абе, аз ще взема да си променя мнението за теб. Само оная история с изневярата ми е като трън в очите. Ти не си такова момиче.
И от още някои твои изказвания, но главно това - да.
Чачо, ето, виж как понякога хората съдят предубедено.![]()
Лейди, сега прочетох темата с Горещия стол. Нямаш нищо общо с кифлите, спи спокойно!![]()
П.П. Извинявай.
Абе деца може ли 16 страници в тема олицетворение на онзи тъп лаф за кривата ракета и космоса?
Колко смачкан трябва да си, за да се оплакваш по този начин.
Да взема и аз да се оплача че все попадам на сериозни, влюбчиви и искащи връзка и прочие мумии. Бахти късмета
Никога не съм можел да разбера колко ограничен трябва да си, за да казваш че когато на някой не му харесва нещо, то е защото "гроздето е кисело" или пък завижда. И това не е само във форума, имам приятели, според които, ако някой каже че Курволета Лозанова (примерно) е грозна, тъпа пача и не я харесва, то е защото завижда (ако е момиче) или пък знае че няма да му пусне (ако е момче). Ми аз примерно не я харесвам - няма какво да ме впечатли в проста селяндурка със силиконови цици и провиснала джука като на току-що уловен шаран, обикаляща по моловете, фръцкаща се с парцалки за 4 цифрени суми от молО, и парите на мъжа си. И дори да бях богат като пу***та божинов, пак нямаше да я погледна тая солариумна лигла. И хич не ми пука дали пък случайно няма да се окаже съвсем различна от това, което излага на показ (което е доста невероятно между другото). Така че дори не искам да си правя труда да опознавам такива създания.
Просто някои хора, най-вероятно съдейки по себе си, не могат да приемат, че има момчета/мъже, които харесват нормални момичета (колкото и малко да останаха), скромни, верни, чистосърдечни, такива, на които, като им подариш нещо да им стане неудобно, че си дал парите си за тях, а не да ти гледат колата или портмонето. Такива, които да се засрамят, когато им направиш комплимент. Тук е и разликата ми с автора на темата - аз вярвам, че има все още такива момичета, никога не бих казал че всички жени са курви, макар че голяма част от тях усърдно работи за това да злепоставя останалите. Така че - лиглите и принцеските - за повърхностните боклуци и за тези, които могат да ги изтърпят с всичките им капризи, а (не)обикновените добри момичета са за тези, които могат да ги оценят.
Последно редактирано от RedArmy : 07-20-2013 на 22:55
Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
Преодолеть пространство и простор,
Нам разум дал стальные руки-крылья,
А вместо сердца — пламенный мотор.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
RedArmy, не мога да те не поздравя за думите ти. Очарован съм.
Чачо, не си прав. "Гроздето е кисело" е фраза, специално запазена за случай на завист. Когато нещо не ти допада и ти се ще да беше по-различно, не е уместно да използваш тази фраза, защото ситуацията е съвсем различна. Ето ти един глупав пример - отиваш на празненство, с приповдигнато настроение си, очакваш да се забавляваш. Като пристигнеш обаче, виждаш, че всички присъстващи си разказват вицове от рода на Бай Ганьо турчина, Бай Ганьо французина и т.н. пръдна и закла котката в ъгъла, и същевременно на всички им е забавно и се заливат от смях. Ситуацията определено не ти е по вкуса, защото ти е тъпо, в същото време гроздето "не е кисело", защото последното нещо, което ти идва на ум е да съжаляваш, че не им разбираш глупавите смешки. Това, което изпитваш е яд, че си си загубил времето, съжаление, че толкова много хора, които иначе можеше да бъдат добра компания, са осталани с акъл на 10-годишни. Ако обаче на всеки купон, където идеш се случва това, е, тогава ще започнеш да се чувства като мен. Надявам се, че разбра алегорията.
Ти си умно момче и сега предполагам, че ще извъртиш нещата, въпреки че не знам защото го правиш. Явно да казваш на черното бяло и даже да се аргументираш, ти вдига адреналина. Сигурно мацките се впечатляват.![]()
За да се застраховам обаче, ще те изпреваря. В случая пак може да се твърди, че гроздето е кисело, само че раликата е, че това е не защото е високо, а защото е вкиснато.
Последно редактирано от procter : 07-21-2013 на 07:06
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Добре, за това вече постигнахме съгласие. Условно се съгласих, че не всички "купони" са такива. Не се съмнявай обаче, че целенасочено се вра в тях - естествено, че не! На какъвто ме поканат, на такъв отивам. А и слушам какво говорят хората. Друга беше целта на поста ми и се радвам, че не отреагира както предполагах. Исках да кажа, че ако нещо не ти се нрави, не е задължително причината да бъде една или друга, както се опитваш за заключиш. Не се кефим на кухи лейки. А дали тези пускат на всички, само на нас - не, е въпрос на друга тема, но не е това, което не одобрявам в тях (че съм прескочен), ако ме разбираш и ако ми вярваш. Не одобрявам цялостната им нагласа. Намирам ги за идиоти.
Последно редактирано от procter : 07-21-2013 на 07:43
Аз намирам, че всички мъже, които се жалват, са идиоти.
Не съм фен на чалга културата, но кой съм аз да съдя?
Пък и кое свястно момиче ще ти обърне внимание като в 17 страници се оплакваш и се мъчиш да се изкараш стойностен човек, като дори нямаш елементарно уважение към изборите за живот на другите?
Има неща, които уважавам и такива, които не уважавам. Отнася се и до избора на живот на другите.Предполагам, че и ти си така. Ако човек избере да бъде крадец, няма как да уважа решението му. Ако жена избере да бъде курва /проститутка/, няма как да уважа избора й. Ако някой продаде децата си, няма да уважа решението му. Ако някой мисли, че всеки, който се оплаква от каквото и да било е идиот, няма как да уважа мнението му. От прекалена толерантност ще се погубим.