.
Затворена тема
Резултати от 1 до 25 от общо 3621

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от WildernessReflect Виж мнението
    ...
    Не знам тя ли е, не е ли, ама ми е интересно защо го правиш?
    Последно редактирано от an7raks : 12-13-2015 на 11:44

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не знам тя ли е, не е ли, ама ми е интересно защо го правиш?
    Щот е тъп, що...

    Лиланда че е направила грешката да се снима, така е. Ама и тъпото отношение на Цецо си е тъпо на квадрат. И тоя път не се ебавам, Цветомире. Имай малко уважение към човека, който обясняваше колко обичаш.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Щот е тъп, що...

    Лиланда че е направила грешката да се снима, така е. Ама и тъпото отношение на Цецо си е тъпо на квадрат. И тоя път не се ебавам, Цветомире. Имай малко уважение към човека, който обясняваше колко обичаш.
    Чл. 159. (Изм., ДВ, бр. 92 от 2002 г.) НК
    (1) Който създава, излага, представя, излъчва, предлага, продава, дава под наем или по друг начин разпространява произведения с порнографско съдържание, се наказва с лишаване от свобода до една година и глоба от хиляда до три хиляди лева.
    (2) Който излага, представя, предлага, продава или дава под наем произведения с порнографско съдържание на лице, ненавършило 16-годишна възраст, се наказва с лишаване от свобода до три години и глоба до пет хиляди лева.
    (3) (Изм., ДВ, бр. 75 от 2006 г.) За деяния по ал. 1 и 2 наказанието е лишаване от свобода до пет години и глоба до осем хиляди лева, ако за създаването на произведението е използван малолетен, непълнолетен или лице, което изглежда като такова.

    (4) Когато деянието по ал. 1 - 3 е извършено по поръчение или в изпълнение на решение на организирана престъпна група, наказанието е лишаване от свобода от две до осем години и глоба до десет хиляди лева, като съдът може да постанови и конфискация на част или на цялото имущество на дееца.
    (5) Който държи порнографско произведение, за създаването на което е използван малолетен, непълнолетен или лице, което изглежда като малолетен или непълнолетен, се наказва с лишаване от свобода до една година или глоба до две хиляди лева.
    (6) Предметът на престъплението се отнема в полза на държавата, а ако липсва или е отчужден, се присъжда неговата равностойност.
    ----------------------------------------------
    Това дали анархито е тъп е най-малкото в случая.
    Плюс това почти всяка си е правила голи снимки, сигурно и ти не правиш изключение, гнусното в този случай е, че се разпространяват и това въобще не го притеснява.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си