.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 4966

Hybrid View

  1. #1
    Хареса ми тази рецепта за ориз! Ще пробвам да си я направя тези дни.
    Аз тези дни все на яйца залагам когато започна да готвя. Но си купих половин кило пилешко и половин кило сьомга и смятам да пробвам и нещо месно.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Хареса ми тази рецепта за ориз! Ще пробвам да си я направя тези дни.
    Аз тези дни все на яйца залагам когато започна да готвя. Но си купих половин кило пилешко и половин кило сьомга и смятам да пробвам и нещо месно.
    Пробвай я, става вкусно, на мен ми напомня манджите на бабите. А и е много лесно, ако нямаш месо или не искаш да слагаш, можеш да го пропуснеш.

    Как правиш сьомгата? С баща ми сме правили на скара. Увита във фолио, подправена с не помня какви подправки. Стана много вкусна.


    Edit: като каза яйца.. сетих се, че наскоро един приятел ме светна за яйца с овесени ядки.

    Яйцата се разбъркват, слагат се овесените ядки и малко сол. Трябва да стоят така около 15 минути, после може да се изпържат и без олио на тефлонов тиган. Става вкусно, някво хлебно такова, яко е.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си