PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

NomNomNom
02-11-2015, 20:21
Да започнеш да учиш за изпит вечерта преди него - страхотно преживяване, което не ми се иска да повтарям.

:Д :Д :Д разсмя ме
сигурно си помагала на Едип цяла вечер, след всяка тема :Д ( псуване, но предполагам че си прилично девойче и по-скоро кълнеш )

Ewok
02-11-2015, 20:29
:Д :Д :Д разсмя ме
сигурно си помагала на Едип цяла вечер, след всяка тема :Д ( псуване, но предполагам че си прилично девойче и по-скоро кълнеш )

АХАХАХАХАХА
първите две теми бяха отметнати със солидно фък ю :д
другите нямат тази привилегия, чета ги отгоре отгоре и тайничко се надявам да мога да попрепиша утре

Aeternal
02-11-2015, 21:19
2.5к страници за учене и аз седнах да чета Дикенс.
Поне вече ми е ясно що са ми противни амбициозните хора.

Auriss
02-11-2015, 21:20
от 5 следобед се боря с един проблем и какво ли не направих, какво ли не четох и пак к*р
накрая ми писна и реших да си ъпдейтна софтуера и тадаа - магия

дивелъпър магия ... да ги ... как да е. Отивам да спя. Толкова се изнервих че главата ме заболя >.>

Arctic
02-11-2015, 21:53
Хем ми е супер щастливо, хем съм двойно по-разтревожена и пък ми е малко тъжно. Прекрасен ми е. Но имам чувството, че направих някаква глупост. Не знам, не знам..

Ivaaaaa
02-11-2015, 22:19
колкото и да е арогантен и различен /от мен/, някак общуването ни върви. по извратен начин, но все пак. и тези малките детайли... сигурна съм, че ги прави несъзнателно. ного е противоречив. баси. заинтригувана съм О:
още не мога да се освестя след вчера. мно зле. обичам се. справих се прекрасно.
лека нощ в... 1:19 /ew/. все отнякъде трябва да започна промяната.

Jaune
02-11-2015, 22:25
Изпитвам физически дискомфорт във всеки смисъл на думата... и не е болка, а напрежение по цялото тяло... защото от часове ПИША шибани теми, а преди това ги четох... и кел файда, че тренирах, като изобщо не съм в кондиция... аргх. И ме беше обзела няк'ва много нетипична носталгия... явно Меркурий бавничко се обръща този път. Знам лЕ. Продължаваме напред... алтруистично поведение...
п.с.: защо толкова многоточия, Габриела?

RosaCalvaria
02-12-2015, 03:16
По-заспала не си спомням да съм се чувствала някога :D
Това да имаш несериозни хора в групата си и да не сте се подготвили за два дни групово както трябва и в деня на самата презентация да трябва да станеш в 02:30, за да учиш за тъпото онлайн банкиране на още по-тъпия немски език, не е малка работа...

chupachups
02-12-2015, 03:24
Добро утро от мен :) ммм тва ставане в 5.30 никак не ме устройва, ама трябва да се правят жертви. Поне вечерта беше хубава

tori
02-12-2015, 05:04
Добро утро. Не е добро обаче - събудих се самичка и замръзнала, по-добре бих се почувствала дори да ми е откраднал завивката и да спи с гръб към мен. Кофти и тъжно ми е, а закъснявам. Пак. Нямам време, за да съм тъжна. Снощи се пробвах да удавя скофтването, но то попи всичката кола с уиски, която опустоших като шитава домакинска гъба. Ще издържа, пък - не е по-голямо от мен. Видях много пъти колко голям пич съм, тъй че едва ли е чак много сложно, нали?

TheDeath
02-12-2015, 05:23
Много съм уморена, едвам станах от леглото, нямам сили за нищо... Искам само да се върна вкъщи, да се сгуша под завивката и да спя цял ден... За съжаление не е възможно....

Dagichka
02-12-2015, 05:51
Дъгичке , какво шиеш? Интересно ми стана , кефя се и аз :д
не знам всъщност как се води това, шиене/бродиране ли ;д но http://36.media.tumblr.com/b86c69aee523a65c1154ba01b15a3b4c/tumblr_n7ukpt9OAP1t1x533o1_1280.png нещо подобно, като сега търся български хубави цитати, за да не повтарям тези :д

събудих се рано и този път станах, вместо пак да заспя! :д добре ми е, сега ще потренирам малко, колкото да се раздвижа и после цял ден пак мързелуване. хубаво ми стана, че той предложи да се видим днес/утре, ноо ще го оставим за утре, тъкмо петък 13ти хах.. доста спомени

mayaaa
02-12-2015, 08:26
Гърр. Нервно ми е за довечера. Дано тя да не дойде! Дано. Дано. Или поне да реши, че не й е работа да ми се бърка в живота. А за останалото, оставям сами да си я видят, нищо, че е грешка.
Пие ми се! Мега много ми се пие. :д Март, идвай по-бързо.
Аа и бтв, доста сериозно си изоставам с "графика", което е маааааалко притеснително. Трябва веднага да измисля нещо!

heartshapedbox
02-12-2015, 08:36
^^харесват ми надписите, може и аз да пробвам с нещо подобно. Пък може и да е нещо с валентинска нотка, тъкмо се бях отчаяла как не мога да измисля нищо за мойто мъж, хах. Благодаря за идеята :))

Снощи се видях с най-близкия си приятел, в България си е и мнооого се радвам! Следователно стояхме до късно, пак пушене, пък и ядох толкова, че още ми е тежко :д Сега съм ненаспана, не си направих йогата сутринта и закъснях за работа, като цяло много непродуктивна работа, но пък ми е щастливо. Много! <3

chupachups
02-12-2015, 13:48
Разочарована съм, искам да чуя гласа му, само тва ще ми оправи тъпото настроение :(

GuardianAngel
02-12-2015, 17:06
след 17 дни ,най-накрая всичко свърши,тя продължи напред....обичам я толкова много...затова я пускам....моля се от цялото си сърце тя да е щастлива,дори аз да не съм част от нейното щастие....изгубих моето второ аз,чувствам се празен и незавършен..изгубих най-скъпото нещо в живота си...време да продължа да съществувам,поне за още малко...искам да потъна в дън земя....

последното нещо което исках да и кажа ;[ нямах сили пратих и песен http://vbox7.com/play:fb249d7e

Blab
02-12-2015, 17:27
^подсети ме за:

https://www.youtube.com/watch?v=SBjQ9tuuTJQ

иначе, съжалявам за момичето. но, знаеш, емоционалното страдание изгражда;

он: чувствам се унила. и недостатъчна. да.

TheDevilInMe
02-12-2015, 18:13
GuardianAngel, искрено ти съчувствам, с времето нещата ще се оправят, трябва да имаш много търпение...
А на мен ми е безразлично, което е супер жалко ;д

Jaune
02-12-2015, 19:09
Ще препиша, т'ва е. Направо ми е лошо от учене вече, полодиах.

res5ect111
02-12-2015, 20:14
днес пак същото... като вчера

сутринта си говорят за какво съм правил вечерта, а към обяд за какво правя сега + направят нещо

пробирайки се пак същото.... ама ми се наложи да спра в един магазин, за малко да набия 2ма симпатяги, ама айде пак от мене да мине - избързах, в трамвая и айде към вкъщи, че и да не ги търпя много много

в къщи... пак... и пак...

шефът ми май видя спестовна книжка в мен?! а си казах - не се занимавай боби ....

ужас.... ама и днес е на път да си ходи, следва утре....


изкупуване на коли за скрап (http://tinstrade.com/)

Rafa7a
02-12-2015, 21:06
Имам рожден ден. Но не се чувствам добре. Дано да ми честити. какво ли не бих дал да се сети за мен..

mayaaa
02-13-2015, 02:46
Ау, перфектно... Просто перфектно. Защото всичко остонало не беше достатъчно, ами и това. И по-жалкото е, че горното не го казвам за първи път и се чудя какво ли ще е следващият път, ама сега вече ми дойде малко в повече. Вбесих се, буквално се вбесих, ама естествено не можех да си го изкарам кой знае колко (ако бях сама чашата от чая ми сигурно щеше да отиде в стената), после ме изби на сълзи, отиде малко време и в това. Бях хипер истощена, легнах да спя... Да, ама не. От мисли и това не стана. Към 1:30 пробвах малко да се поразсеям и пак да опитам да спя, но в 4:30 вече се отказах и почнах да си играя няк'ви мега тъпите игри (нда, и да пиша това). Не мога, ве, не мога, много ми идва. Друг въпрос, че тоя буклук бая проблеми мажеше да ми докара освен всичко друго. И това същество смее да му се нарича баща? Евала, опропастил и съсипал си живота на собственият си син, доволен ли си сега? Омръзна ми, ще си го наричам както си искам и никой да не ми говори за граници, защото той много сериозно ги прекрачи този път. Боклук. Не докосна (да се чете удари), където трябва просто. Ок, от последните 5 месеца си живея филм просто и то от ония гадните, където всичко е супер оплетено и вместо да се намери края се оплита все повече и повече. 'Баси, никога не съм предполагала, че такова нещо ще ми се случи (и че такива неща въобще наистина се случват на някой, а на са само bullshit), ама явно всичко е възможно в тоя живот. Не, честно, ще полудея.
Хипер изнервена съм в момента. И умирам от глад. Умирам и за сън също, ама няма да го бъде явно. Да стане малко по-късно и отивам да ям и да се изкъпя, та малко да ме поотпусне. След това промишлени дози черен чай, та да се съживя, да си изкарам деня, за предпочитане без да убия някой и да се прибера отново на топло, че трябва да си изчистя малко съзнанието, че неделя ми е физиката, а аз съм до никъде. Имам огромна нужда да се разкрещя на някой, лощото е, че ще е някоя невинна жертва или той, на когото му е пък далеч по-зле и от на мен.

skate
02-13-2015, 02:53
6 bez 10 am e i nqmam ideq kvo praq

https://www.youtube.com/watch?v=gMOqqx961bQ

chupachups
02-13-2015, 03:40
Не мога да отлепя от леглото 30 мин толкова ми се спи... фак :D

Jaune
02-13-2015, 04:11
Ест, че няма да мога да заспя до 3, когато имам изпит на другия ден... без коментар, още е много рано.

TheDeath
02-13-2015, 06:13
Днес е петък! Седмицата почти мина :) Това е прекрасно, ще си го видя още в понеделник евентуално сутринта :) Ако ходи първа смяна ще е добре, защото след моята работа сме си само двамата, аз има РД , какъв по-хубав подарък... Ако е втора вече е по-гадно, ще се видим на обяд за бързо, понеже съм на работа и след това... Не знам, може би чак във вторник, понеже няма смисъл да седя да го чакам до след 12 при положение, че трябва да стана в 7.... Както и да е, имам да мисля за важни неща, много, много важни... Хм.....

weheartiit
02-13-2015, 07:08
Чудесно !
https://www.youtube.com/watch?v=NmqlYjFlmgk <3

Ivaaaaa
02-13-2015, 08:09
снощи пих вино. хм, с годинките все повече не мога да държа. покрай студентстването се научих да пия кафе /и то много силно/ иначе пукам от главоболие. и въпреки това, сега пак пукам.
толкова ми писна, АМА толкова много... гади ми се, повръща ми се, драйфа ми се. не искам да чета/уча/зубря повече, мамицата му. искам да нямам нищо на главата. да бездействам няколко дни поне, без да се чувствам гузна. само още два... само още два.

heartshapedbox
02-13-2015, 09:17
Ай, чудесно ми е. От толкова време не бях ходила на театър, добра изненада ми направи, че и вечеря ми приготви после..как да не го обичам. <3
Сутринта също ми беше прекрасна, много заредена се чувствам. Ще видим довечера как ще е партито, крайно време беше за малко реге ^^

Rafa7a
02-13-2015, 10:48
За сега рожденния ми ден може да се зачете като провал.. да видим после какво ще стане..

Jaune
02-13-2015, 11:32
Чувствам се малка, недостатъчна и тъпа. Чувствам се прекалено добра, чувствам също, че не се ценя, но освен това и че не ме ценят. Не знам вече знача ли за някого нещо, има ли ме някой предвид /'баси, супер егоистично звучи с оглед на някои неща/. Може би е моментно духовно неразположение, може би е сънен дефицит, може би е шибан любовен дефицит, макар че това въобще не искам да го признавам, пък и така да е - майната му, нормално е, човешко е и няма да се извинявам за пореден път, че се чувствам по определен начин. Мога ли да бъда нещо друго освен себе си? Всичко ми тежи в момента. Как да стана друг човек?
Whatever, исках просто да си излея мисълта някъде, където съм /сравнително по-/ анонимна.

DarkTemplar
02-13-2015, 12:01
Най-после позитивна развръзка. Йес беее! :)

Blab
02-13-2015, 12:04
реално днес съм пълна развалина.
искам да ям сладолед с любимите ми хора. да, обявявам джимис вечер.
това е.
//и съм толкова тъпа и лесна:Д:Д:Д пак се привързвам към непознати. пълно куку. хах.

heartshapedbox
02-13-2015, 12:06
За сега рожденния ми ден може да се зачете като провал.. да видим после какво ще стане..

Честит рожден ден!

Dagichka
02-13-2015, 13:25
странно е, че все още ми трябва някво време/минути докато се отпусна около него, но толкова хубаво ми действа.. мога да стоя гушната с него на пейка под слънцето вечно, все тая дали е студено или горещо наоколо, дали сме заобиколени от някви майки с деца или бабки, които обсъждат поредната промоция в карфур ;д таа да, добре се чувствам, сега пак нищоправене и от понеделник надявам се да ми е заето, но и интересно

tori
02-13-2015, 14:05
Трябва да се научи да не е толкова болезнено-липсващ. А пък устните си ме болят, уж трябваше да съм свикнала вече. Дъртия е на път към наше село и довечера ще го видя, най-накрая. Започва да ми липсва и той вече.

TheDevilInMe
02-13-2015, 14:40
Явно повечето сме изпаднали в някъв ужасен душевен колапс :D

sl1nceetoo
02-13-2015, 15:27
Последните две седмици бяха прекрасни. Тъпото е, че завършиха с ужасно боледуване. Сега пак влизам в стария си ритъм.

ForzaFelipe
02-13-2015, 15:33
Деня ми не мина точно по план, но...Няма кой да обвинявам, домързя ме да седна да уча и сега сесията ми се удължава...Иде ред на любимия ми празник. Утре смятам да си сготвя, да си пия alone както подобава. Не мога да разваля традицията :lol:

SHPAIdURmeN
02-13-2015, 16:31
За сега рожденния ми ден може да се зачете като провал.. да видим после какво ще стане..

Пич, Честит Рожден Ден ! Жив и Здрав !

Rafa7a
02-13-2015, 16:38
heartshapedbox, благодаря много! :)

Така и не ми честити.. знам, че не си заслужава, но не мога да я забравя ей така..

chupachups
02-13-2015, 17:37
heartshapedbox, благодаря много! :)

Така и не ми честити.. знам, че не си заслужава, но не мога да я забравя ей така..

Честит Рожден ден и от мен :)

mayaaa
02-13-2015, 18:48
Няк'ъв ник'ъв ден, ама по-добре от вчера определено. Егото ми си остава бая накърнено :д , но останалото си дойде на мястото и малко поскъсихме сценария. Не мога да го определя като лош ден, ама и хубав не беше.
И той е изнервен нещо без причина май, ама ся не ме трогва. Опитвам се да ми е положитолно пък и няма все да си прецаквам настроението заради настроението на другите. Ааа, оправям де набързо и си трупясвам. Тъкмо да си наваксам вчера (когато, в интерес на истината, все пак спах 2 часа).

pac0line
02-13-2015, 23:31
Трябва ми кредитна карта социален живот ......
Толкова търсен не съм бил от не знам кога, може и никога да е било, за първи път ми се налага да избирам между разни хора и разни места и да си имам приоритети в живота.
Може пък да е за добро, може да се променям към добро 8-)

AnarchyBoy
02-14-2015, 00:14
Пие ми се още, но заради тъпите лайна се прибрах, тя ми липсва, а я няма.... Сега кой ще ми промие раните и ще ме обича? ЛИПСВА МИ УЕ, МАМА ВИ ДЕБА...
Май много се напих май повода беше як, едвам пиша добре, че е аутокорект коректна та да...
Тя ми липсва искам да ми измие раните и да ме притисне до себе си а аз да се е правя на супер алфа пред нея квото сън и Сан е трепна, ама йон йок@* все тая да го духаш щом никой от вас небето нрщщтя не е тя да го сухите всички лайнери скапани за тоя форонна само почувствам пичуи и курви и тук там некомпетентност точен некой * ебАл съм му майката чао записвам.

Rafa7a
02-14-2015, 02:49
Благодаря на всички, които ми честитиха!
Отново ставам рано, не знам защо.

chupachups
02-14-2015, 07:46
На Св.Валентин, отново сама. Не че ми дреме особено за тоя глупав празник и еуфорията около него де... искам само прегрътка, нищо повече.

fanton1
02-14-2015, 07:58
Както винаги нямам представа коя дата сме . :D
Още една гадна седмица мина ама както винаги ще има още една ... Надявам се понеделник да ми се оправи настроението от няколко безубидни шеги които направих тази седмица ама ще видим. Дано пак да не сме 2 класа ,че вобще няма да си правя труда да ходя на училище.

M****
02-14-2015, 08:27
Я, и аз да се разпиша за пръв път в тази тема... :D

Как се чувствам? Нека първо да споделя, че за "отговорен служител" - в тълковния речник трябва да съм посочен аз...
Вчера останах след работно време да си доработя приоритетните задачки, прибрах се у нас и ...
Рухнах... Ето, днес сутринта съм с температура - 38,3 градуса - усещане, което не бях изпитвал сигурно повече от 3-4 години... :( Обикновено супер рядко стигам до температура... :( Настинките ми продължават около 3-4 дни - ден кашляне, ден сополи и два дни от всичко, но по-малко в сравнение с първите два дни. Интересно дали и сега ще е така или този път ще бъде по-сериозно. :(

По отношение на празниците днес - православен съм, така че Валентинчо да го ... Имам си три вида вина у нас - предвидливо закупени няколко дни по-рано: Мускат (бяло), Мавруд (червено) и розе - комбинация от Pinot Noir & Syrah. Чудя се дали да мина и през нашите, че да ги видя какво правят - все пак освен Трифон Зарезан по стар стил, е и Задушница, така че... Ама пък не ми се ще да им метна от вирусчето дето ми се е лепнало. Ще го мисля...

DarkTemplar
02-14-2015, 09:05
Хубав семеен уикенд, който ме зарежда с положителни емоции и ме мотивира допълнително за новото предизвикателство. :)

SpiritInBlack
02-14-2015, 09:17
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/15913_10203192264223823_6291304478169883374_n.jpg? oh=db93d7162d400716cbe97d30ee3b19b7&oe=5533FDCF&__gda__=1429567218_68a1b87bd7d4f555d4d1e5b1410d528 5

От много време не ми е било толкова трудно да се захвана със задачките. Леле, като си помисля, какво ме чака много скоро. Ще празнувам довечера и двата празника. Да видим в каква последователност обаче.

mayaaa
02-14-2015, 10:33
Бива, пък. И съм крайно доволна, че го изпратих да си прави изследванията, защото честно изобщо не ми се празнува сега. Имам систезание утре, не ми е до сърца. Не, че много се радвам на учебниците, ама пак добре. Той цял ден ще е там и няма да може и да си пишем много, а аз съм съм над задачите по физика. Не мислих, че това ще ме радва, особено като за 14.02, ама ми е някакъв вид почивка. Така де, за малко поне да се върна към реалността която познавам, че от толкова абсурдни неща вече ми дойде нанагорно.
И 12 часа сън, от кога не ми се беше случвало такова нещо. ^^
Положително ми е! На инат дори, ама ми е положително. И доволно. И розово.

Dagichka
02-14-2015, 11:31
и на мен не ми е до сърца и глупости :д макар той миличко да ми звънна веднага щом се събуди, но няма да го огрее днес, не мога и не искам :д едно такова ми е:

да бягаш назад
на свети валентин,
на задушница,
на трифон зарезан,
където любовта е родена,
където умира и я оплакваме,
където се лее
и ни опиянява,
където слънце и дъжд
се редуват,
където далече си.
да бягаш назад
в едно друго време,
неслучило се все още,
но някак познато,
заключено в носталгията
по бъдещето.
- 11AM

heartshapedbox
02-14-2015, 11:44
Не ми е празнично, но пък ми е много хубаво. ^^
Много се забавлявах снощи, днес съм го отделила за почивка вкъщи.
Трябва да измислим как да отпразнуваме довечера, но май и двамата сме безидейни :д

tori
02-14-2015, 12:15
Леееелеее, откога не се беше случвало с нашите да вечеряме заедно... :д Обичам тишината и спокойствието, голям кеф ми прави, но се радвам и когато вкъщи не е ебати гробната тишина. Татито ми липсваше, пък бил той и крив като макарон. :дд

lisi4ety
02-14-2015, 12:44
напрегнато ми е, а няма причина. и искам да направя супер много неща, а нямам време за всичко.. и не мога да разбера защо ми е така тъжно :\ поне сесията свърши, най-накрая

shmatarok
02-14-2015, 12:52
Последният начин, по който исках да си прекарам днес, е завита в леглото, с гореща бутилка на корема, надрусана с обезболяващи и напълно неадекватна. Бляяя.

an7raks
02-14-2015, 12:54
обезпокоителни

Това се пие, когато си прекалено спокоен, нали? :D

YSMF
02-14-2015, 12:54
Програмата можеше и да е по - зле. Поне нямам лекции в 7,30 и някак си ще успея лека - полека да оправя режима, но факт, че месец ваканция дойде много на всички и ще сме няколко дена като мухи без глави.

shmatarok
02-14-2015, 12:58
Това се пие, когато си прекалено спокоен, нали? :D

хахахаха
еми, споменах, че съм неадекватна. :D Разсмя ме, мерси

SonataArctica
02-14-2015, 13:03
Това се пие, когато си прекалено спокоен, нали? :D

Тя е всичко, но не и спокойна. :wink:

Blab
02-14-2015, 13:29
Блаб се чувства прекрасно и трепти!
Можете да й завиждате! Да.

DarkTemplar
02-14-2015, 13:38
Тя е всичко, но не и спокойна. :wink:
Като повечето жени. ;]

Ivaaaaa
02-14-2015, 14:02
чувствам се отвратително. главата ме цепи мега мно. дори зимният парк на евроспорт не можа да оправи настроението ми. да, защо да уча, когато трябва да гледам СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ /не съм им фенка/. как може да съм такава шматка. хем искам да съм най-най, хем не си мърдам задника. е, време ми е да ме скъсат, да си го получа, че да се взема в ръце, мамка му. така, както си изкарвам шестичките /:Д/, няма как да стане. все в последния момент, иначе мразя такива хора, а съм точно такава в момента. бия си няколко шамара и няма да откъсна поглед от учебника докато не стигна до задната му корица. искам да псувам, че да ми мине яда. оо, и как мразя тоя празник. тъпи същества, тъпи. неспособни да обичат. фалшиви. лицемерни. глупави. кретен/ки. и как ми липсва шибанякът. а не трябва. затворена страница, Иве, ЗАТВОРЕНА. набии си го в тиквата най-после. ще чета, след това ще пия вино и най-вероятно ще мастурбирам, представяйки си него, за да ми мине яда. аре.


https://www.youtube.com/watch?v=hXCKLJGLENs

\m/

DarkTemplar
02-14-2015, 14:09
Чудя се как ли хората са преживявали сесиите във времето, когато е нямало Интернет? ;]

mayaaa
02-14-2015, 15:46
Ще си спамя темата пък! Да кажем, че наваксвам времето, в което не влизах.
Нищоправи ми се. :д Искам да е слънчево и топло, а аз да си стоя, да гледам през прозореца и да ми е яко. И да не трябва да правя нищо. И никой да не ми пречи. И да няма състезания, за които трябва да уча. Да няма проблеми, които да са ми в главата. Просто да си бездействам, да си мисля и да се радвам на живота.
Нда и физиката ми омръзна очивидно. :д Аааама съм до никъде още. Изпивам си черният чай и пак я захващам.

fUcKsMiLe
02-14-2015, 17:29
Пак си лафихме доста време, около 2 часа. Миналия път 3. Какво сладко гласче има, не мога просто... :3

Хубаво ми минават дните, ще се видя с още приятели днес, на партито. Хубавото е, че за всички самотници (като мен >.<) ще има шотове на всеки кръгъл час, хаха! :D Сигурно ще е забавно, надявам се да бъде по-интересно от обикновено ^^ White ще пее, новия му сингъл с още двама, дето не ги знам е готин. Ама не ме зариби колкото последния.

VinDiesel
02-14-2015, 17:56
Изморен, контузен и пак изморен. :D

Colouring
02-14-2015, 18:16
Не стига, че ми закъсня с една седмица, което ми изкара акъла, ами реши, че като ми дойде ще трябва тооолкова да ме боли коремът, да повръщам към.. хм, чакай да ги сметна... 7-8 пъти и да ми е толкова лошо, че да искам да си забия нож в корема и да се свършва. Егати, винаги ми минава болезнено и отвратително първият ден от цикъла, ама такова чудо от месеци не ми се беше случвало. И майка ми супер много се шашна, искаше в Бърза помощ да ме води, аз се наливах с хапове, отказах и добре, че се оправих.
Така ми мина времето до следобеда.
После лежах, спах следобед и така. Той сега ще ходи на рожден ден, яд ме е, че не успяхме да прекараме днешния ден заедно, ама ако не се бях прибрала тези дни, не знам кога щях да мога чак. И така, хем с него исках да бъда, хем на рождения им ден ми се ходеше. Абе, нищо, ще си отпразнуваме след седмица.

res5ect111
02-14-2015, 20:33
охххххх....

по-добре от делничен ден, но от сутринта хората в главата ми бяха ентусиазирани

наще се опитаха да ме завлекат в кръг на ада, ама не им мина номера

поработих малко от вкъщи.... гледах филмче, изтеглих си порно :)

следва утре....


изкупуване на коли за скрап коли за скрап (http://benimet.net/) за софия. Изкупуване на коли за скрап

Blab
02-14-2015, 20:43
ох))))))))

GuardianAngel
02-14-2015, 21:41
ох))))))))

Бях ти писал на лично,още не си ми отговорила ;[

RosaCalvaria
02-14-2015, 22:11
Само на мен ли ми е мега шит... Много е интересно как от неземно щастлива, сега съм неземно нещастна. Ама живот, карай да върви дето се вика...
Явно съм мега лошия човек щом пре*бавам всичко до което се доближа... А реално давам всичко от себе си, за да подобрявам самата себе си ежедневно и за да спомагам на останалите да се чувстват по-добре... Грижа се не само за собственото си, но и за щастието на останалите, а накрая излиза, че каквото и да правя никога няма да бъде достатъчно за когото и да е било...

GuardianAngel
02-14-2015, 22:39
Само на мен ли ми е мега шит... Много е интересно как от неземно щастлива, сега съм неземно нещастна. Ама живот, карай да върви дето се вика...
Явно съм мега лошия човек щом пре*бавам всичко до което се доближа... А реално давам всичко от себе си, за да подобрявам самата себе си ежедневно и за да спомагам на останалите да се чувстват по-добре... Грижа се не само за собственото си, но и за щастието на останалите, а накрая излиза, че каквото и да правя никога няма да бъде достатъчно за когото и да е било...

Замисли се върху нещо
Дали това което даваш,е това от което хората до теб имат нужда.
И дали това което искаш от тях(най-вероятно малко разбиране) е нещо което те са способни да ти дадат и дали те са правилните хора.

RosaCalvaria
02-14-2015, 22:48
Замисли се върху нещо
Дали това което даваш,е това от което хората до теб имат нужда.
И дали това което искаш от тях(най-вероятно малко разбиране) е нещо което те са способни да ти дадат и дали те са правилните хора.

Имам нужда от малко разбиране и съвсем малка подкрепа.
Опитвам се да им давам онова от което имат нужда, наистина се опитвам, но когато се стигне до мен, или забравят за съществуването ми, или се отнасят едва ли не с надсмешка. Но както ти каза, най-вероятно не са правилните хора... А толкова не съм се откривала никога и пред никого. Понякога чувствам състоянията си плачевни и от известно време им го казвам директно, че имам нужда от малко помощ, съвет, насока, но няма братче... Всеки от тях е твърде заслепен от собствените си нужди и любовни драми, че не може да ми отдели десетина минутки за един качествен, съпортващ разговор, а аз всеки път, без изключение и независимо дали аз самата се чувствам добре, съм на среща. Винаги. Но имаше една много вярна приказка, че не трябва да очакваме от останалите да ни обичат така, както ние ги обичаме и да се раздават за нас така, както ние се раздаваме за тях.
Благодаря ти, че все пак реши да ми изчетеш простотиите в 1:47 часа ваше време. Оценявам го. :)

pandabear
02-14-2015, 22:52
трябваше да спра с бирите и виното за ко ми беше тва уиски. а му развивах теории за влиянието на алкохола няколко часа по-рано хаахахаха. ай ай с вятъраааа айде да духнем на някъдеее където мисълта не течееее. шшш тряше да му открадна каскета щеше да ми отива на палтото хе-хе. мириша малко на цигари ама нп простено му е.

chupachups
02-15-2015, 02:05
Чувството да те боли корем в 5 часа през ноща, и да няма на кой да се оплачеш дори. Просто безценно.

mayaaa
02-15-2015, 05:33
Не можеше ли прези състезанието да се наспя като хората. Спах нестабилно, много нестабилно, но пък когатш сънувах беше интересно. Виждах се с по-стария си клас, събрахме се на една маса у някой и врътнахме едни карти. А с онзи индивид най- после си разменихме 5 приказки, за да се видим какво сме, що сме. Като цяло неща, които би било много добре да направим и реално.
Нервно ми е. Meh. Ама изобщо не се чувствам подготвена, 'начи. Сама си се чудя вече, аз тая година ще се стегна ли най-накрая или ще го карам на произвола на съдбата. И що въобще тръгнах на състезания, да ми се чуди човек. Ем квот' такова.
Абе, не би било никак лошо довечера да отида и да си взема каквото съм си решила. И да си изчистя хубаво, та поне в този аспект да съм доволна. А така, решено е! След състезанието съм за това, тъкмо ще ме разсее от мисли за състизания повече.

MaCetY
02-15-2015, 06:49
Гадно.

Rafa7a
02-15-2015, 07:06
Охх.. не знам вече и аз.. объркан съм, не знам какво да правя. Околко мен е пълно с влюбени двойки.. и аз съм влюбен, но влюбен единак..

GuardianAngel
02-15-2015, 07:11
Живота е гаден,после умираш...(ей така се чувствам)

skate
02-15-2015, 07:53
vse edno sum nqkuv 6izofrenik .... nabi mi sa edna pesni4ka v glavata i use6tam kak dulgo vreme nqma da izleze dam dadam dadadam dam dadam

InnocentFuck
02-15-2015, 08:16
Прекрасно <3 Все пак е неделя :D Усещам как ще пия кафе с любовта и после цял ден ще мързелувам <3 :3

tireheb
02-15-2015, 08:33
трябваше да спра с бирите и виното за ко ми беше тва уиски. а му развивах теории за влиянието на алкохола няколко часа по-рано хаахахаха. ай ай с вятъраааа айде да духнем на някъдеее където мисълта не течееее. шшш тряше да му открадна каскета щеше да ми отива на палтото хе-хе. мириша малко на цигари ама нп простено му е.

но това е защото не си свикнала
другия път организмът ти ше си каже "този алкохол е окей" и всичко ше е наред

YSMF
02-15-2015, 09:19
То не било толкова гадно да се празнува 8-) Но без празник и ядене, просто се радвам, че днес ме боли тялото от това, че ме прегръща.

/някой варненец може ли да покаже къде е това чудо спирка 'Окръжна болница' на 13ката?/

tireheb
02-15-2015, 09:20
/някой варненец може ли да покаже къде е това чудо спирка 'Окръжна болница' на 13ката?/

на окръжна болница

DarkTemplar
02-15-2015, 09:25
Окей съм. Махмурлукът е по-лек от очакваното.

Dagichka
02-15-2015, 09:25
да си легнеш в 11 и да заспиш в 7 чак, просто перфектно.. не знам дали нещо влияе, чух и други хора да се оплакват, че не са спали или просто аз тотално си прецаквам физически организма заради тея си мисли.. пфф, голяма съм филмарка, някой трябва да ми плесне два шамара ;д

GuardianAngel
02-15-2015, 09:29
да си легнеш в 11 и да заспиш в 7 чак, просто перфектно.. не знам дали нещо влияе, чух и други хора да се оплакват, че не са спали или просто аз тотално си прецаквам физически организма заради тея си мисли.. пфф, голяма съм филмарка, някой трябва да ми плесне два шамара ;д

Пляскам ти ги,само ми се нагласи и си затвори очите :Д :Д :Д

Скорпионка
02-15-2015, 10:33
При нас беше лудница снощи, тея до нас така я бяха надули музиката до към 3 и от някъде се чуваха псувни и блъскане с чукове май, просто ужас, то ти се спи, ама от тая музика не можеш да заспиш, та към 3 вече отшумя.
Неска дано денят е пълен с положителни емоции и всичко да е прекрасно, нищо слънчице грее дано да остане топличко.

YSMF
02-15-2015, 10:59
на окръжна болница


Противно на очакванията ми не беше там 8-)

tireheb
02-15-2015, 11:03
съвсем според моите очаквания си е баш там :Д

per-dead
02-15-2015, 11:38
Доволна съм. Но все пак мразя неделя. Спи ми се. Събота вечер приключи в 6 сутринта и ми се наложи да ставам в 12. В момента се радвам на една песничка на Крода.

Dagichka
02-15-2015, 12:30
Пляскам ти ги,само ми се нагласи и си затвори очите :Д :Д :Д

това прозвуча твърде много в стил 50 нюанса сиво, моля ти се :дд

Jaune
02-15-2015, 13:43
Много ми е весело, а съм толкова смазана.. :Д
И имам още 1 изпит за взимане, пък ми писна от коментари "ти не знаеш как да учиш". Яяяя.
Земята се въртиии, луната се въртиии, небето се въртиии... въртииии, въртииии, въртииииии (https://www.youtube.com/watch?v=SBWd0LYF54g) :3
Възможно ли е да ми е влюбено без да съм влюбена в някого?:Д Няк'во... очаквам си го. :Д И си бременея чувствата. И снощи в Терминала като пуснаха Wonderwall се почувствах толкова обнадеждена... около мен влюбени танцуващи двойки, а пък аз си танцувам... и си чакам... и сякаш тъкмо да свърши песента, и ще пристигне Човекът. :> Пък моята песен в крайна сметка едва сега започва.

chupachups
02-15-2015, 13:54
Офф тва "лапе"... искам пак да го чуя това същество :D Научих си, всичко си свърших. Излиза ми се, времето е много хубаво, само дето няма с кой.

mayaaa
02-15-2015, 16:01
Не ми е толкова доволно, колкото си мислих, че ще е. Заспало ми е и уморено. Но все пак съм доволна че го направих. Ох, искам да се хвърля на леглото и да заспя, ама няма да го бъде още. Ще си наредя и оправя.
Чакам си индивида да се появи за 1-2 часа чат.

Rafa7a
02-15-2015, 18:01
Няма такъв карък като мене.. видях едно момиче в едно барче, тъкмо като исках да я заговоря, майка и дойде..

heartshapedbox
02-15-2015, 18:48
Кривичко ми е. :/

Blab
02-15-2015, 20:05
Много ми е весело, а съм толкова смазана.. :Д
И имам още 1 изпит за взимане, пък ми писна от коментари "ти не знаеш как да учиш". Яяяя.
Земята се въртиии, луната се въртиии, небето се въртиии... въртииии, въртииии, въртииииии (https://www.youtube.com/watch?v=SBWd0LYF54g) :3
Възможно ли е да ми е влюбено без да съм влюбена в някого?:Д Няк'во... очаквам си го. :Д И си бременея чувствата. И снощи в Терминала като пуснаха Wonderwall се почувствах толкова обнадеждена... около мен влюбени танцуващи двойки, а пък аз си танцувам... и си чакам... и сякаш тъкмо да свърши песента, и ще пристигне Човекът. :> Пък моята песен в крайна сметка едва сега започва.
))

реално се чувствам прекрасно, но пак вдигнах температура. ще си отворя ампула аналгин и всичко ще бъде наред))

tori
02-15-2015, 20:12
Ако наистина трябва да кажа как се чувствам - ами водно. Спокойно едно такова. По течението все едно си се нося, знам ли. Не отразявам нищо покрай мен, не мисля за нищо. Реално никак. Дори не мисля колко много ми липсва, деазнам. Сякаш съм в некъф шитав полусън и тва около мен не е реално. Ебати, някой може да ми бръкне в гъза, ве. Тряа се агресирам нещо...

DarkTemplar
02-15-2015, 20:29
Студено ми е и трябва да спра да си губя времето на компа. Вместо това е по-добре да си довърша нещата и да лягам.

hheh
02-15-2015, 20:33
То не било толкова гадно да се празнува 8-) Но без празник и ядене, просто се радвам, че днес ме боли тялото от това, че ме прегръща.

/някой варненец може ли да покаже къде е това чудо спирка 'Окръжна болница' на 13ката?/

До унас :Д
Под пикадили 24

bloodyF
02-15-2015, 20:58
щастливо ми е :)
той ми направи адски романтична изненада снощи,толкова беше миличък
а днес цял ден сме в някакво любовно-мило настроение, пих кафенце с любимата ми, но ми е тъжно, че оня нейния е такъв гъз и ще го набия накрая
момчето ми е страхотно, а тази сутрин съседът ни толкова ни се беше израдвал, че ни беше оставил дузина балони-сърца пред вратата, което също беше супер миличко
като цяло-обичам и нищо друго не ми трябва
обичам да обичам бе, ей
обичайте се и вие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Ivaaaaa
02-15-2015, 21:54
като изключим моментите на хормонална агресия, у мен започна да се развива/заражда уравновесеност, спокойствие, улегналост дори. не съм готова за изпита. утре ако не се събера окончателно - ще ме скъсат. понякога имам нужда от /болезнено/ силни усещания, които да ме върнат в пътя. тъжно е, че почти никога не се осъзнавам навреме и се налага да се случват крайни неща, които да отключат катарзиса.
цял ден съм под въздействието на емпатията (?). тъжно ми е, заради това, което преживява в момента. надявам се всичко да се оправи. този случай също ми дойде като отрезвителен шамар. жалко.

lisi4ety
02-15-2015, 22:10
Гърлото ме дразни и усещам как се разболява, а не искам. И съм тъжна..

Bulgarian1
02-15-2015, 22:12
бесен,предаден и наранен

Naive
02-15-2015, 22:50
Като цяло ми е много яко. Само да не бях толкова крива цял ден, най-накрая осъзнах, че аз всъщност не държа на алкохол... въпреки че го обичам безкрайно много. Няма алкохол - няма кривост, перфектно. :Д
Лакирах се в прекрасен цвят, ще ям и след 30-40 мин ще лягам, че отдавна трябваше. :Д

Fisherman
02-15-2015, 23:07
http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/aWW6Lm2_700b.jpg

fUcKsMiLe
02-15-2015, 23:32
Съвсем бях изключила за това нещо... А сега мисля, че ще умра. Дано не стане като миналия път, че сега директно си звъня на номерчето, без да мрънкам много много.
Снощи пак говорихме.. за около два часа мисля. Беше хипер приятно! :3
Спи ми се, уж пих кафе :D Аз знам, че няма да помогне де, ама все пак.. :Д
Утре не знам как ще излизам, но се надявам парите ми да са дошли, защото днес нямах цигари, пак че беше Е. да ми даде, че щях да изпуша. Трябва да ги откажа, ама като имам хипер много драми всеки ден, то някак си ти се убива мотивацията и не ти пука много(при мен е така, въпреки че знам че от раз мога да ги спра). Трябва да се видя с П. От лятото питах за нея, бахти якото!!! <3

chupachups
02-16-2015, 03:34
Искренно се усмихнах преди да заспя. Не се беше случвало доста време. Просто това което направи беше просто уникално сладурско, не мога да опиша колко ме зарадва ;3 Деня ми тръгна добре, успах се маааааалко :D но пък за сметка на това се оправих за 7 мин точно, постижение си е :D

TheDeath
02-16-2015, 05:51
Пък аз днес имам рожден ден :) Хехех, получих си най-прекрасния подарък - приятелят ми се върна снощи, донесе ми разни сладки нещица, плюс комплект грижа за кожата, много готин :) За съжаление няма да изкараме следобеда заедно, понеже е на работа, но ще обядваме двамата , а вечерта след работа ще дойде. Което пък ми давам време да поизчистя малко вкъщи, да приготвя някаква лека храна за през нощта, като дойде и те така. Ще имам време за глезотийки, днес е моя ден и след работа ще се отдам на пълен релакс :)

Jaune
02-16-2015, 06:33
I DID IT AGAIN.
//не, не, не, не;( рева вече от недоспиване

heartshapedbox
02-16-2015, 06:38
TheDeath, честит рожден ден!
Всичко най ти пожелавам :)

TheDeath
02-16-2015, 06:53
Благодаря! :*

chupachups
02-16-2015, 06:58
Благодаря! :*

Честит Рожден ден и от мен :) всичко най-хубаво :*

granger
02-16-2015, 09:43
Нямам глас, а съм плътно на работа всеки божи ден от 8.45 до 18.45
Как да отговарям на телефоните, как да си върша работата? Ебасимо
А се очакваше днес да съм по-добре. Дарт Вейдър да бях щяха повече да ме разбират.
Искам чай и прегръдка, и да ми мине. Цялото ми гърло дращи - ке се мре.

M****
02-16-2015, 10:58
Йеее, май светлината в края на тунела най-накрая почна да се появява?!
За пръв път от два дни и половина отново чувствам как човек живее с нормална телесна температура... Два дни и половина не можех да си сваля температурата под 37 градуса, на моменти дори достигаше 39 градуса. Но днес, най-накрая, усещам облекченост! :)
И да не се изхвърлям с думите, но май ми се размина посещението при личния лекар. :)

@ TheDeath
Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и всичко най-добро в живота!

paradosou
02-16-2015, 11:02
добре изразява какъв отговор искам да им дам
http://i.imgur.com/smVQAmQ.gif

shmatarok
02-16-2015, 11:42
Очарователно просто. Направо прекрасно.

TheDeath
02-16-2015, 13:01
Благодаря на всички!
Щастлива съм!
Имам основните неща, които са необходими на човек, за да е щастлив - прилична работа, свястно семейство, грижовен приятел, едно безценно съкровище, всичко ми е наред. Така трябва да мисля всеки ден!

Colouring
02-16-2015, 13:12
Днес сутринта се вдигнах към девет и излезнах с майка и леля да си накупя някакви основни козметични работи. Кефя им се сега, ама то.. женска работа, какво да ви кажа. Сега си чакам оценката да ми излезе, за да правя планове за тръгването после, че все още съм в неведение. Друго важно няма. Говорих с него ей сега, той милият чисти цял ден. Тъпо ми е, че после няма да мога да отида с тях, обаче няма как. И тя не ми е звъннала за излизане... Изглежда ще седя вкъщи и ще гледам Фемили Гай пак цяла вечер. Ми к'во, не е лошо?

kamelia35
02-16-2015, 14:34
Днес се събудихме и апартамента беше наводнен. Цял ден чистене, бърсане, подсушаване. ИЗМОРЕНА СЪМ.

tori
02-16-2015, 15:40
Сънено съм цял ден, снощи кой да кибичи и да нищоправи да три и половина? :дд Мислех да си лягам като се прибера - аха, нда. Ще лягам, бе, ще лягам. То е много по-яко, нали, да си губиш времето, пишейки си с някого. Нда. На едно косъмче съм да си легна, ама като знам, че довечера пак има да будувам, въобще не ми се ляга. Пфф.

Vanchhh
02-16-2015, 15:56
@TheDeath
Честит рожден ден. Всичко най-най!

pac0line
02-16-2015, 15:59
Леко болнав, но е нормално, предвид недоспиването през 2-3 дни и бурните вечери. Днес си издържах целия ден и то на ниво, ще се пазя заради рождения ден и така, тази седмица малко почивка:))

lisi4ety
02-16-2015, 19:03
самотно ми е, разочарована съм, тъжна съм и просто вече ми писна да се повтаря едно и също където и да отида, с когото и да се събера
а най-тъжното е, че на никого не му пука достатъчно ,че да мога да споделя

GuardianAngel
02-16-2015, 19:05
Некво ми е смотано,объркано и саднато.. ;[

chupachups
02-16-2015, 19:09
По-точно от това... не мога да го опиша всичко...
https://www.youtube.com/watch?v=VGR0fMZqYCo

Скорпионка
02-16-2015, 19:10
Нещо ме е хванала нервата и не се знае кога ще избухна. Все ще се намери някой да ти скапе деня от сутринта и цял ден да ти е ядосано вместо деня да ти е положителен той ще ти върви на зле, добре че нямам главоболие, че не ми се иска пак да получавам и да се чудя къде да се завра от болка. Надявам се че някой малко по късно ще ми оправи настроението освен ако някой не ми дигне още повече нервите, щото има и такъв вариант.

Скорпионка
02-16-2015, 19:13
Леко болнав, но е нормално, предвид недоспиването през 2-3 дни и бурните вечери. Днес си издържах целия ден и то на ниво, ще се пазя заради рождения ден и така, тази седмица малко почивка:))

Най мразя да съм болна, и на мен се случи преди почти 2 седмици да настина и какво ли не пих тогава, чаайчета, ефералгани, сироп за кашлица, капки за нос, няколко дена и сега да чукна на дърво сато че ли оздравях ще видим натам как ще е. Пожелавам ти да не те хване грипа и да го махнеш преди да те е заразил яко.

TheDevilInMe
02-16-2015, 19:29
И азз ще се присъединя към клуба на болните, отново съм зле, тази зима хич нямам късмет, кофти имунна система ли е е не знам, но все аз съм болна вкъщи ;д И пак капки за нос, лукчета, голии и фервекси, в компанията на купища носни кърпи I can't wait...

res5ect111
02-16-2015, 19:32
ииии отново....

" ама аз не знаех че той може така " - правейки още..... ще го забравят и пак ще продължат

все едно имат вградени часовници.... 2 часа таван.... нулират се ииии почват това което им е забито като с кол в главите



коли за скрап изкупуване на коли за скрап (http://tinstrade.com/) изкупуване на коли

tori
02-16-2015, 19:48
Болните утре да тичат на лекар, да не се държат до последно като мен, че аз от грип си хванах и усложнения в белите дробове. Още се давя...

ForzaFelipe
02-16-2015, 21:37
И този изпит взех...one more to go! Да го взимам и него и да отпиша сесията от екшън историите вече...че и без това ми са много.

skatew
02-17-2015, 02:17
Да не можеш да заспиш до 1 часа, а да се събудиш сам в 4 и 30 :Д

TheDeath
02-17-2015, 05:29
Добро утро! Наистина е добро! И вечерта беше страхотна, толкова много си говорихме, гушкахме се :)
Хубаво е да си влюбен и да усещаш, че обекта на чувствата ти ти отвръща със същото :)

Jaune
02-17-2015, 05:31
Значиии нека обобщим.
Екземпляр номер 1 е във връзка, но ме сваля. Но е във връзка.
Екземпляр номер 2 непрекъснато ме търси, но не иска връзка.
Екземпляр номер 3 прекрати връзка с мен, но ме търси.
... :Д
"Ама ти си по-сбъркана... психически... четеш повече книги... просто не си намерила подходящия психопат... такъв като теб де."

Anyway. Т'ва като вметка, понеже си говорехме за едни общи познати, които си пишели непрекъснато и накрая тръгнали (логично и естествено, мисля си), а пък аз подметнах, че когато на мен някой ми пише непрекъснато, максимумът, до който стигаме, е да ме покани да играем скрабъл. ЙЕСС :Д

Да се похваля! Снощи си легнах в 11! Т'ва не се е случвало от ... не искам да знам от колко време.

galaxy29
02-17-2015, 06:26
^Екземпляр номер 4 просто иска да я вкуси. :Д

Blab
02-17-2015, 06:54
Да се похваля! Снощи си легнах в 11! Т'ва не се е случвало от ... не искам да знам от колко време.
и аз, и аз! и при мен, и при мен!:Д
и днес станах рано и съм: йеееееей, имам цялото време на света:Д

за момчетата - минутка мълчание и толка, който ти пратих;

да, днес се чувствам всемогъща!:Д това обобщава всичко:Д
хубав ден на всички!))

heartshapedbox
02-17-2015, 08:07
Пф, голяма смяна на емоции, голямо нещо...

Ewok
02-17-2015, 08:53
Чувствам се прекрасно. Определено въздухът тук е различен.
Остана ми само един изпит, най-приятният. Отложих един за септември, както и две курсови. Доволна съм.
Много искам кученце, но в същото време и не искам. Ще си го гледам и ще го обичам, но въпреки това не мога да му отделя нужното време в момента :с

Спокойна съм. Обичам го.

TheDeath
02-17-2015, 10:32
Има минимален шанс да отида с него и негови двама колеги до голямото село :) Една много бърза обиколка на МОЛ-а и хапване на вкусна паста! Дано да ми се получи номера, иначе пък ще си хвана безценното и ще се забия в едно местно ресторантче да хапна паста самичка. Не е толкова вкусна, но пък става за ядене обикновено... Другата ми опция е да легна да се наспя :) Но безценното не би ме оставило да спя....

galaxy29
02-17-2015, 11:46
Боряна, някъде на почивка ли си/сте?

Colouring
02-17-2015, 11:55
Хм, от вчера съм по-спокойна вече, след като си рзбрах оценката. Първата изпита сесия мина повече от добре, доволна съм.
Сега се замислих всъщност колко съм доволна от състоянието си в момента - имам хора, които ме обичат, той е прекрасен, щастлива съм, че го имам до мен, с ученето засега всичко върви добре, приятели си имам, ама на, 'що съм такъв келеш, че се хващам все за малките работи, които ме правят тъжна?

tori
02-17-2015, 12:12
^ Честитка за изпитите.

Damn бахър по русенско... Замръзна ми всичко, баси. Мисля да си направя огромен казан супа, в който да вляза, за да се стопля - като онзи епизод на Том и Джери, в който Джерчо замръзва и Том го полива с няква супа там.
Баси, тия мойте са мега пичовете, ве. :д Изпълват ме отвсякъде. Шматки. Ще ми липсват като завършим, само те. Другите да го духат под вода докато изсъхне. Ей сега хич никой не ме вълнува - пия едно 3 в 1 и го лягам, а пък когато се събудя, тогава ще го мисля.

Rafa7a
02-17-2015, 13:16
Това учене ще ме побърка. Както и тя. Но за последния месец не съм бил толкова добре.. поне за сега, сигурен съм, че ще се намери нещо/някой, което ще ми скапе настроението.. А сега да уча по История..

hheh
02-17-2015, 13:37
Rafata питай си шапката,ученик си до колкото знам, така че от учене не се оплаквай(после е доста по тежко) иии ако си на 15-16 не се "садвай" заради момичета.Нито ти знаеш какво искаш все още,нито пък те.Радвай се докато все още нямаш никакви задължения.

NomNomNom
02-17-2015, 14:29
и аз, и аз! и при мен, и при мен!:Д

И аз си легнах снощи в 11 без 15, не знам това дали се е случвало в последната година :Д
Нещо глобално се случва :Д

Отброявам си кротко 17 дни.

DarkTemplar
02-17-2015, 16:05
Напрегнато ми е. Дано успея да увелича темпото и да няма ножове в гърба.

SonataArctica
02-17-2015, 16:12
Супер ми е. Хапвам си бургери, тормозя гаджока и се радвам на живота.

Ivaaaaa
02-17-2015, 16:19
трябва най-после да започна да се приемам за късметлийка. при конспект от 50-тина теми /дори не знам колко/, дали съм научила 15-тина, прегледах други двадесет да кажем, а от останалите си нямах и на идея. последна се наредих да си тегля билетче и ми се паднаха две теми, които знаех да пея :Д, на устното ме питаше точно тези неща, които съм учила, чак ме даде за пример :Д. единствената шестичка. и то при тегав изпит. обичам се <3

mayaaa
02-17-2015, 17:00
Нещо съм много раздразнителна. И няк'во такова променливо настроение. Деже погледнах за разни периоди, ама не, рано е още. Но не е нормално да се раздразня за това, че някой ми се е раздразнил преди месеци за нещо което смятам, че не съм виновна. Било е преди месеци, по дяволите, ама все пак... И много мило ми стана за камачето, аааама като почна да изтъква "жертвите" всичко се развали. Мрън. Мрън.
И все пак ми е яко за оценката, не го очаквах. И г-жата бая яко ни изнуди, но и това ще го мина, да е чиста работа. Утре английски и немски. Гадост. :cool:

Rafa7a
02-17-2015, 19:27
В екстаз съм. Чувствам се невероятно! Толкова добре не съм се чувствал от много време!

res5ect111
02-17-2015, 19:32
иииии поредния ден.... интересното от днес, и от други такива дни е че, едни хора по цял ден ме гледат и оценяват, след което идват пред мене и се чудат с другите колеги защо?

мнооого сбъркана история - пак на моя гръб


авточасти авточасти втора употреба (http://gigaparts.bg/)

SHPAIdURmeN
02-17-2015, 19:34
След около 5 мин. се очертава да разочаровам някого, но по добре така отколкото всяко мое действие да бъде тълкувано погрешно :D

#kolkonepriqtno

GuardianAngel
02-17-2015, 19:37
чувствам се шибано

Blab
02-17-2015, 19:52
погнусена.

SHPAIdURmeN
02-17-2015, 19:56
Изплашен :О

per-dead
02-17-2015, 20:08
Единственото, което мразя повече от студ и гимназията е студ в гимназията. Сложили радиаторите в едни дървени кутии, пуснали ги, колкото да са по-топли от ръцете ти и после идва фелшерката да мери температурата в стаята, да видят дали е законно да ги намалят още. С поло и кожено яке умирам от студ. Не стига, че през тея дървени дограми духа като недое*ана осмокласничка. После само ми мърморят, че честичко съм се разболявала. Пътите, в които съм се разхождала из гимназията без яке се броят на пръсти, по дяволите. Егати отвратителното време - сух студ. Не мога да си изпуша цигарата по път за даскало, а това са само 10 минутки. Ръцете ми скрежасват... Спи ми се.

Jaune
02-17-2015, 20:23
След около 5 мин. се очертава да разочаровам някого, но по добре така отколкото всяко мое действие да бъде тълкувано погрешно :D

#kolkonepriqtno

А, по-добре така.

//правя си мини-ретроспекция: миналата година по това време, точно на този ден, си мислех, че съм разбита завинаги, пък то какво се оказа... и нали, уж имам вяра в съдбата, обаче нямам в хората и не обичам некатегорични мисли/емоции... бъди наясно какво правиш, по дяволите... и аз анализирам/обмислям прекомерно, но... знам ли;/ писна ми да чета знаци, а НЕ МОГА да се оставя по течението, еми майната му, пробвах, не се получава, това съм аз и т'ва е, или всичко, или нищо, не мога с половинчати работи (след като имам тежкото усещане, че наникъде няма да тръгнат)... предпочитам да се приема с този си товар, отколкото да се обвинявам непрекъснато, че не мога да пречупя света през друга призма, за да ми е по-лесно. няма връщане назад от това явно, или ми е слаба волята, ама пък не ми е, мисля си... ако толкова исках да се променя, щях... ох, не знам.

tori
02-17-2015, 20:30
Събрах ли ги тия, веееее!!! Хахах, кафето от мен, сеира - от тях. :д

DarkTemplar
02-17-2015, 20:47
Животът е много по-хубав, когато има Шампионска лига.

hheh
02-17-2015, 20:49
И не толкова,когато челси бият :Д
визирам гол на чужд терен

d-r.Zob
02-17-2015, 20:59
Тази сутрин се радвах на снега и тичах 15 км. Следобед кардио и сега съм просто изтощен.

SHPAIdURmeN
02-17-2015, 20:59
Животът е много по-хубав, когато има Шампионска лига.

За кой отбор си ?

chupachups
02-17-2015, 21:09
Не знам. Липсава ми.

DarkTemplar
02-17-2015, 21:30
За кой отбор си ?
Моят отбор тази година го няма в турнира.

SHPAIdURmeN
02-17-2015, 21:33
Моят отбор тази година го няма в турнира.
Съжалявам да го чуя :D

an7raks
02-17-2015, 21:37
Не знам. Липсава ми.

.

RosaCalvaria
02-17-2015, 23:09
Като изключим целодневните ядове с тъпия ми лаптоп, който намери най-най-подходящото време да се развали, лекото сдърпване с милото (колко лигаво звучи, ев) и положението с така наречените ми най-добри приятелки, сякаш съм добре. Абе, поне нищо не ми тежи вече. Аз съм си казала всичко, което трябва и съм направила необходимото, за да не си съсипя приятелствата с тях двете, пък те вече да си решават какво и как да правят. До тук съм с постоянното извиняване за неща, за които и грам не съм виновна. Който разбрал, разбрал. Който не - живи и здрави :)
Ама е проблем, че часът е 1:10 и че на мен ми се спи и ми се иска той да ме гушка, а аз нито мога да заспя, нито пък той е тук. :(

Dagichka
02-18-2015, 04:43
много ми е развълнуваноо, ако не се изгубя и ако наще не ме надушат какво съм направила ще се самообявя за машина :д

mayaaa
02-18-2015, 05:45
Добре, ве, няма ли една вечер да се наспя като хората. От кога нормалният ми сън стана реадкост... Не мога да разбера защо всяка нощ трябва да се събуждам по не знам колко пъти и спя толкова нестабилно. Тази вечер поне си мислих, че ще се наспя, ама не. Meh.

TheDeath
02-18-2015, 06:29
Вечерта снощи беше прекрасна! Вечеряхме навън с негов колега, в доста приятен нов ресторант. Ходихме на казино и от 20 вкарани , извадих 100 :)
С всеки следващ път секса става все по-хубав и все по-емоционален, обикновено в предишните ми връзки в началото бяха яко страсти, а след това рутина - сега не е така, всеки път е все по-магично :) Хехехх, баси якото....
А след това стояхме един до друг, слушахме супер любовната песен, докосвайки дланите на ръцете си, гледайки се в очите, пък и той ми пееше, ехехех, колко лигаво звучи, а всъщност беше толкова романтично и истинско, сякаш за няколко минути нямаше никой друг на света и времето беше без значение. Заспахме гушнати, както винаги, а сутринта ме целуна и излезе за работа. Пусна ми и съобщение преди да започне същински да бачка "Обичам те много, лека работа, целувки моя любов" :) С оглед на разваления български има някакви бегли грешки в текста, но е важен жеста :)

skatew
02-18-2015, 06:58
Ехеее ивааааа кой като теб :Д ебаси късмета верно
Кво ви става бе, депресираното момче се чувства супер а вие погнусени, изплашени..:д
Аз съм екстра реално въпреки провала ми в живота хахах

tori
02-18-2015, 07:22
Цяла нощ се будих през 15тина минути и въобще не можах да спя. Сутринта точно заспя и алармата се включва, дрънчи, буди ме. Майка ми дрънчи из нас, влиза ми в стаята да ме събуди. Некъф ужас просто. А пък гърлото пак ме боли като не знам кво, тряа си взема Трахизан овреме, че да не ми се ебава майката пак.
Тая сутрин - лежерно отиване на практика. Уговорката за кафето върви повече от добре, само един ще скипне засега. Надявам се сеира да си струва буркана кафе, хахах. И се надявам да си останем живи и здрави всичките, че последния път, в който се събрахме, бях на косъм да разпердушиня двама от тях.
Гадината е сладкиш и липсва, но се преживява. Някак... Искам цял ден да спя и да се мотая из леглото, нищо не ми се прави. Даже тия от практиката не ща да ги виждам. Май ще се дъни чай следобед.

GuardianAngel
02-18-2015, 07:50
Чувствам се тьжен

TheDevilInMe
02-18-2015, 08:00
болна, болна и пак болна, пълен парцал... и за капак този странен сън, накара ме да се замисля, че без него никога нямаше да е същото, милото ми човече, толкова много ми липсва...

Ivaaaaa
02-18-2015, 09:06
Ехеее ивааааа кой като теб :Д ебаси късмета верно
Кво ви става бе, депресираното момче се чувства супер а вие погнусени, изплашени..:д
Аз съм екстра реално въпреки провала ми в живота хахах

аха :Д + това и двете теми, които ми се паднаха бях учила последно вечерта и ми бяха най-пресни :Д
какъв провал? скъсаха ли те? :Д


та:


https://www.youtube.com/watch?v=23Cca-7UX-E

иф ай куд флааай... марибор, давос, кортина д'ампецо, вал ди фиеме, либерец, закопане, антхолц, сейт мориц, обертилиах, вал ди зер...
не ми се стои тук. ):

hheh
02-18-2015, 09:37
Добро утро :д
Още малко и ми свършва "ваканцията".Започва летния семестър,макар че ще видим,тъй като компанията ми ще идва на гости,може и чак на 1рви март за започне за мен :д

pandabear
02-18-2015, 12:07
ей така:
been thinking аbout the little thing you said
doesn't sink in, and you fought above my head
'cause I'm scared, I can't lie
I don't feel the same inside

но пък следват две седмици пълен релакс. хубаво слънчице грее. след малко отивам да си взeма книжките, които си бях набелязала за четене. после може да направя една 'самотна' разходка из парка и да си купя гумени мечета :}

YSMF
02-18-2015, 13:05
Дано в петък поне се видим.

Днес се връщам, в общежитието пак ще я карам на гробно мълчание със съквартирантката, но пък вече съм волна птичка и ще се шляя из морската. Утре трябва да не се изгубя, защото ми стана навик да бъркам я спирка, я автобус и да си оправя документите

Colouring
02-18-2015, 13:29
Студено. Ми. Е.

SpiritInBlack
02-18-2015, 16:22
Само аз шортя долара май. И май само аз съм толкова добър обаче. Пие ми се. Не знам дали от хубаво или лошо, но ми се пие. Дано шматките се организират отрано тоя път.

Dagichka
02-18-2015, 16:29
^имам огромни сметки, затова не те отразявам по телефона да знаеш :д иначе ще го измислим :))

втори пост за деня, но не ми пукаа! много ми е щастливо, още не мога да повярвам, че е реалност, чувствам се доволна от себе си, наистина е време да правя това, което аз искам. правя го за себе си, никой друг не го бърка и трябва да спра да им позволявам да ме ограничават така пъГ :))

hheh
02-18-2015, 16:34
Сливат ми се дните,нищо не правя и като цяло за сега ми е добре.
Още малко и започва семестъра пак,хаха

Jaune
02-18-2015, 16:40
https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw
добре, смисъл.. как може да има такава песен:>
основно влязох да споделя това, понеже няма на кого да се размрънкам колко е прекрасна в момента

... нооо нека се ъпдейтне темата с моя всестранно развит живот и личност! съгласуването 100% не ми е правилно, но не ми дреме, защотоооо
отново прециклих от учене.
не тренирах, защото съм мързеливо прасе
това ли било добра поезия, боже, ще повърна :|

Fisherman
02-18-2015, 16:52
ей така:
been thinking аbout the little thing you said
doesn't sink in, and you fought above my head
'cause I'm scared, I can't lie
I don't feel the same inside

но пък следват две седмици пълен релакс. хубаво слънчице грее. след малко отивам да си взeма книжките, които си бях набелязала за четене. после може да направя една 'самотна' разходка из парка и да си купя гумени мечета :}

къде са моите 2 седмици пълен релакс :[

tireheb
02-18-2015, 17:36
ей така:
been thinking аbout the little thing you said
doesn't sink in, and you fought above my head
'cause I'm scared, I can't lie
I don't feel the same inside

но пък следват две седмици пълен релакс. хубаво слънчице грее. след малко отивам да си взeма книжките, които си бях набелязала за четене. после може да направя една 'самотна' разходка из парка и да си купя гумени мечета :}

а моите къде са ;/

SHPAIdURmeN
02-18-2015, 17:51
Като лазерен скенер е :lol:


http://www1.theladbible.com/images/content/630w/54e4a7a2f13bb.jpg

weheartiit
02-18-2015, 17:59
Уби ме с това изказване,но не показах емоция.Много ме засегна,значи
и мен изобщо за нищо не ме брои..Писна ми ,за един - поне един човек искам
да съм на първо място ,баси всички си ме размятат само ей така.Разбрах колко
знача за всички,отдавна си го знаех ама не исках да го приема,явно е време...

Rafa7a
02-18-2015, 18:22
Вече не съм онзи влюбен глупак. Вече не изпитвам това, което изпитвах до преди няколко дена. Дори и пред няколко дена май не съм бил влюбен, просто съм бил ядосан, че се скарахме и това ме караше още повече да я искам.. вчера се оказа, че не сме скарани, не ми е сърдита. Пак си писахме с часове, но мога да кажа, че вече не изпитвам същото, вече изпитвам приятелски отношения към нея.. Благодаря на всички, за съветите, които ми дадохте през последните седмици и ми търпяхте тинейджърксите "драми"! :) :) :)

skate
02-18-2015, 18:22
ne moa sa izkiham ot 13123 4asa

DarkTemplar
02-18-2015, 18:24
Силен и ползотворен ден, започвам да влизам в час с нещата.

tori
02-18-2015, 18:25
Забавно ми е някакво, тая шматка винаги ми действа разхилващо. Обичам я. Утре мога ли да помоля някого да ми звънне към 6 и 30 по телефона, за да ме събуди? :дд Моля. :д

Ivaaaaa
02-18-2015, 18:36
как 'обичам' да се разхождам из нощна софия... крийпитата сякаш изпълзяват от някъде и аз понеже съм си магнит за такива... сърцето ми щеше да се пръсне.
само някой да ме помоли нещо и аз веднага се отзовавам. шматкам се цял ден из студа. излъгах се, че грееше слънчице на обяд и излязох тънко облечена. резултатът е ужасно, нечовешко силно главоболие и ЦИФКИ. разболявам се, усещам го, а не искам. нагълтах се с витамини, разтворих още два в часа с топла вода /ew/, изпих два парацетамола и да видим ;д. така ми остава само ден да уча за изпита. 'яко'. а пък, ако се разболея... кога ще свърши тая шибания, бееее! писна ми. само още един, само още един...

Fisherman
02-18-2015, 19:17
как 'обичам' да се разхождам из нощна софия... крийпитата сякаш изпълзяват от някъде и аз понеже съм си магнит за такива... сърцето ми щеше да се пръсне.
само някой да ме помоли нещо и аз веднага се отзовавам. шматкам се цял ден из студа. излъгах се, че грееше слънчице на обяд и излязох тънко облечена. резултатът е ужасно, нечовешко силно главоболие и ЦИФКИ. разболявам се, усещам го, а не искам. нагълтах се с витамини, разтворих още два в часа с топла вода /ew/, изпих два парацетамола и да видим ;д. така ми остава само ден да уча за изпита. 'яко'. а пък, ако се разболея... кога ще свърши тая шибания, бееее! писна ми. само още един, само още един...

а защо не замениш парацетамола и синтетичните витамини със спорт и плодове и зеленчуци?

102
02-18-2015, 19:30
Моят отбор тази година го няма в турнира.

то и друата година ше е така

DarkTemplar
02-18-2015, 19:33
Ще видим.

res5ect111
02-18-2015, 20:04
тежко ми е на стомахчето, уморен съм


авточасти авточасти втора употреба (http://gigaparts.bg/)

fUcKsMiLe
02-18-2015, 20:35
Сънища... реалност.. колко ми се преплитат двете неща. Искам да се събудя в друг паралелен свят, където всичко е по-хубаво. Но пък си има минусите. Все нещо или някой ще липсва от сегашния ми живот. Не, не искам. Обвзеха ме някакви философски неща. Мисли, чувства, желания. Чувствам се странно, сякаш не живея и не контролирам сама живота си. Дано ми мине това скоро, че е много странно и не ми е някво окей да се чувствам така.

Не се сеща за мен. Бахти гадното. Ще садвам много. Oh, wait, вече го правя.

Трябва да си оправя ноктите. Колко ме мързи обаче.

Утре трябва в 12 да ида в даскало. :Д Ужас.. Ако не беше тя да ме помоли, щях да се забия някъде вместо да ида там.

Blab
02-18-2015, 20:43
много странно се чувствам.
страхувам се да не си измислям отново някакви работи.
и да, умът ми е другаде и не мога да се концентрирам върху задачките си, а трябва и уф...
1 час дълбах един линолеум, който накрая се оказа твърде тънък и даааа. мрънмрънмрънмрънмрън.
ако можех да избягам за ден-два далеч от бита, щях. но нали))

Colouring
02-18-2015, 20:46
Ааа, сега научих, че Викинги отново тръгва на 19-ти. Йей, йей! Обичам го този сериал, тъкмо ще можем да го гледаме двамата.
Утре трябва много рано да стана, защото баща ми трябва да ме метне до автогарата да си взема билет, а това трябва да стане преди да тръгне на работа, така че днеска май ми беше единствият добър и дори прекалено продължителен сън.
Единствено ме е яд, че не успях и този път да отида и да изкарам очила. Нищо, макар че може и в проблем да ми се превърне по-нтататък. Трябва да се погрижа за това възможно най-скоро.

102
02-18-2015, 20:48
дам
МЕРСЕНАРИ
ТАМ ТАРА ПАРА РАМ РАГНАР ОЛЕ

Colouring
02-18-2015, 20:51
Яко секс ми е тоя. :oops:

102
02-18-2015, 20:52
гледай бийст с патрик суейзи да видиш къв е дечко

Colouring
02-18-2015, 20:55
Ъъъ, чекнах го, да. Еми, без брада е, ясно защо му се губи сексапилът.

Мен ми се приспа и лягам, преди съседите да се решили да надуят пак музика.

pandabear
02-18-2015, 20:57
къде са моите 2 седмици пълен релакс :[


а моите къде са ;/

елате да си релаксираме заедно, момчета

пп: ще правя питки и мусака. снабдих се днес и с домашно винце- червено и бяло на около 5-6 години.

SHPAIdURmeN
02-18-2015, 21:01
ОООо ама мадам *бал съм Ви :D :D
Ах, че грубо...Ах, че заслужено ! :-P

ForzaFelipe
02-18-2015, 21:53
Сесията приключи! Даже завърши в моя полза :lol: Сега леко започва да ме свива стомаха за предстоящото интервю и няма как друго яче, от това ще ми се реши бъдещето и ще тръгна по пътя на мечтите си. Малко по далечен път, но аз да го хвана, отбивки за главния път много.
Покрай мен пък всички нещо са влюбени, естествено без мен и това някак ме депресира. Пак се замислих, как най-накрая искам връзка която да има поне за малко смисъл, в която да има с кого просто да се чувствам добре. Тъпото е, че до сега все имаше искри между мен и момичета, който заминаваха я за Германия, я за София с който нямаше как да се получи, а сега аз може би ще съм заминаващия. Хем не искам да се случи нещо, че ще ми затрудни заминаването, хем искам малко...да се почувствам обичан...Лигавщини пак общо взето, кво да кажа.

hheh
02-19-2015, 00:17
Понапих се.
Не много де,но достатъчно,като се има в предвид,че до преди няколко дена бях на гости в сф и не се спирахме,хаха
След мачовете се оказа,че има доста интересен за мен канал,пълен с ретро,който ни повлия малко лошо :cool:

skatew
02-19-2015, 02:04
мрънмрънмрънмрънмрън.
ай ся, бита ти е виновен:Д
учудващо свеж се чувствам :д

fUcKsMiLe
02-19-2015, 02:21
Спи ми се много. До сега съм превеждала текст. Защо точно за Тюдорите трябваше да е. И за галерии и още простотии. Не мога да вдяна как съм го учила и не го помня. Хубаво е да си тренирам мозъчето така от време на време. Ще стана към 10, да мога да се изкъпя и да ида да играя малко волей с Е., ще бъде забавно. :Д После ще се прибера, ще се тръшна и ще спя до вечерта!!!! :D Пийс.

chupachups
02-19-2015, 03:31
Офф леле тоя студ... -8º, защо, ЗАЩОО :( умирам от студ, а ми се налага да ходя доста. Това с комбинация от 3 часа сън, както всяка нощ от последните 2 седмици, е някъв ужас сутрин...

NomNomNom
02-19-2015, 05:41
От 8 на обучение, добре, че е home office, и само в 7:55 си взех компа в леглото, пуснах звука и ще се излежавам до към 1-2.
Пък после трябва да ходя до офиса :(

Имам да уча за незнамсиколко неща.

TheDeath
02-19-2015, 06:08
Спах, като труп... Приятелят ми беше нощна смяна и се надявах да си поспя до 7 и малко, когато ми звъни алармата за бачкане. Да, ама Безценното ме събуди в 6. Както и да е, има нужда от внимание , нямам избор, станах :) Та така, сега приятелят ми спи, аз съм на бачкане, като приключа програмата е - едно бързо кафе с любимия, скачаме в колата, вземаме Безценното и отивам да си платя сметката за ремонт на старата кола. После планирам да поръчаме вечеря, уморена съм и нямам желание да готвя днес.

heartshapedbox
02-19-2015, 07:58
Успах се много тази сутрин и ходенето в парка пропадна, жалко. За сметка на това пък си купих хляб от сладката френска пекарна, която са отворили до работа ^^
Снощи беше толкова весело, от много време не се бях смяла така. Предимствата на караокето, хах. ;д

chupachups
02-19-2015, 08:17
Целият отбор-болен, всички в нас-болни, влязох във фб и видях още 10 човека болни, по улицата ходят с маски, в училище 1/3 от класа го няма, само аз съм здрава егати :D

AnarchyBoy
02-19-2015, 08:39
^Не дърпай дявола за опашката, лапе.. :D

M****
02-19-2015, 08:43
Целият отбор-болен, всички в нас-болни, влязох във фб и видях още 10 човека болни, по улицата ходят с маски, в училище 1/3 от класа го няма, само аз съм здрава егати :D
:D

Колкото до мен - едно такова ми е... яко! С всеки следващ ден усещам все повече сили! Чувството е сякаш мога да местя сгради с ума си и да скачам по 10 метра височина... :D
Високата температура, която не ме оставяше на спокойствие през уикенда - вече е само лош спомен. Така и не разбрах какво ме повали така - предполагам, че е било настинка някаква. Разминах се и с посещението при личния лекар, а и нали трябва да продължа традицията си от няколко години насам да ходя при него само заради годишния профилактичен преглед. :D

Мисля си - настинката май оказа и ползотворно пречистващо въздействие върху организма ми... Или пък беше чаят?
Да си призная - чай рядко пия, но събота, неделя и понеделник не е като да не пих - за тези 2-3 дни опатках около 5-6 литра чай, букет от листа на гинко билоба, мента и зелен чай. Верно се замислям дали след тия дози няма да се активират и останалите 90% от мозъка, та да се започне с една телепатия, телекинеза и още един куп свръхестествени способности... (rofl)

galaxy29
02-19-2015, 08:46
За сметка на това пък си купих хляб от сладката френска пекарна, която са отворили до работа ^^
pain de paris? :д

heartshapedbox
02-19-2015, 08:49
pain de paris? :д

Не, в Пловдив нямаме (или поне не знам) ;д Някаква друга е, не прочетох име, но пък е много симпатично ^^

skate
02-19-2015, 08:52
pisna mi kat vlqza v youtube i na vsqko pusnato video 1voto ne6to da 4ue e "gotov li si da vleze6 v sveta na parite site rent nz si kvo' basi reklamite i posle kat sa opitam da natisna skip ama bez da iskam ne go ucelq i natisna na videoto i da mi izko4at 123131 saita (x)

chupachups
02-19-2015, 10:11
^Не дърпай дявола за опашката, лапе.. :D

Аз съм дявола, мойто момче :D

Ivaaaaa
02-19-2015, 10:33
а защо не замениш парацетамола и синтетичните витамини със спорт и плодове и зеленчуци?

ама аз си ям предимно плодове и зеленчуци всъщност. нямам време за спорт /поне не сега/, но си вървя доста. вчера навъртях поне 10км ;д.

та, събудих се в 8 и нещо без аларма. тва не ми се е случвало... никога май. свърших един куп домакински неща ;д, щото си търся кво да правя вместо да седна да уча. сега ще гледам световното по северни дисциплини. ъх. заеби.

hheh
02-19-2015, 11:42
Голям съм мързел.Ставам сега,лягам в 4...
Отивам да паля камината,че е доста студено и да пия кафе,че не издържам вече..

П.С. Къде е 'extra'-та във Варна ,и по-важното каква музика пускат?
Като в Xtravaganzza ли си е пак или освен името,мястото и най вероятно собственика са сменили и музиката?
Маса народ питах,никой не знае

kalpazanka
02-19-2015, 12:18
pisna mi kat vlqza v youtube i na vsqko pusnato video 1voto ne6to da 4ue e "gotov li si da vleze6 v sveta na parite site rent nz si kvo' basi reklamite i posle kat sa opitam da natisna skip ama bez da iskam ne go ucelq i natisna na videoto i da mi izko4at 123131 saita (x)

При мен тръгва трейлър на сивите нюанси с дублаж на френски.
Усещам как в сърцето ми Крис Хемсуърт ще бъде изместен от Джейми Дорнан...


Свърших с чистенето. Ако не ме домързи да пусна и пердетата за пране, ще е идеално....

Jaune
02-19-2015, 12:22
айдееее, чао, сесия :Д било квот' било :Д
спи ми се, а съм на работа.. и ми е студено.. и боже, как искам просто да си легна, да чета и нищо друго ...

AnarchyBoy
02-19-2015, 12:34
Аз съм дявола, мойто момче :D

Леко, леко.. лапе, не се напрягай, че ще се умориш преди тренировка..
И няма медали... Няма..

По темата: добре съм, тя леко ми лази по нервичките, което е интересно.. Впечатлява ме...
Следобеда ми е покъртително скучен, днес май няма да тренирам, ходих да си взема MySQL & pHp книжка и май ще си почета сега, да мога да поработя по-късно по проекта, че все още не мога да вдяна шибаната връзка между двете. А трябва и то бързо, тя ми е (хипотетично) уникална, нямам търпение просто.. Наежил съм се като таралеж.. покрай нея..
Много е вървежна с тея убийствени устни, дейба.. :oops:
Като се замисля ще си направя тренировката вкъщи

https://www.youtube.com/watch?v=M4hVk2Deghg

:smt007

paradosou
02-19-2015, 12:56
Много е вървежна с тея убийствени устни
пък моите си имат беМка ;ddddd
Бивам, ако се изключи, че грам не ми е до учене, а ще трябва да се занимавам... за пореден път.

hheh
02-19-2015, 13:27
пък моите си имат беМка ;ddddd
Бивам, ако се изключи, че грам не ми е до учене, а ще трябва да се занимавам... за пореден път.

:oops:

По темата: изпих си кафето,но ще ми се наложи да изпия още едно.
и ми студено нещо

Dudu_18
02-19-2015, 14:24
Изядох един сандвич и сега ми стана мързеливо, ще гледам някой филм

-------
https://www.facebook.com/FashionIsTheLifestyle

AnarchyBoy
02-19-2015, 14:30
пък моите си имат беМка ;ddddd


Тя моята (хипотетично) красавица, вади устни като нарисувани... Едни меки и големи и пуфкави.. :oops:

heartshapedbox
02-19-2015, 14:44
Щастлива съм,един смс само, пък колко много ме зарадва..чак сама се учудих. Виждам в себе си емоции/чувства, които не мога разбера от къде се появяват и ме объркват малко. Но пък ми харесват, едно такова лекичко и спокойно се чувствам. :)
Същевременно с това съм изморена, свърша ли работа се прибирам по най-бързия начин, пускам филмче и се мушкам под одеалото. Тъкмо приятелят ми го няма тази вечер, ще си отделя малко време само за мен самата.
Имам нужда от почивка.

LadyDi
02-19-2015, 15:08
абе, някой знае ли какво стана с Irti?

tori
02-19-2015, 15:22
Добре ми е, така мисля. Нищо, че си изкашлях дробовете и гърлото боли, пак ми е добре - не съм болна пък! Яде ми се нещо сладко, а не знам кво. В нас е стабиуно заредено, но аз си търся нещо точно определено, което дори не знам какво е. Баси... Ако разбера, ще си ударя дупето в тавана.

AnarchyBoy
02-19-2015, 15:38
абе, някой знае ли какво стана с Irti?

Май предруса и е в комуна..

Dagichka
02-19-2015, 15:42
pisna mi kat vlqza v youtube i na vsqko pusnato video 1voto ne6to da 4ue e "gotov li si da vleze6 v sveta na parite site rent nz si kvo' basi reklamite i posle kat sa opitam da natisna skip ama bez da iskam ne go ucelq i natisna na videoto i da mi izko4at 123131 saita (x)

https://adblockplus.org/ тва е решението майна, дори в тийна вече не ми изскачат глупавите реклами :д

пф, днес малко ме ядоса той, колко пъти да му повтарям нещо, че да го запомни.. и все пак явно е такъв наистина, а не го прави нарочно така че трябва да го приема :д добре ми е, струваше си да видя реакцията на ония двете патки като им казах, че да - реално съм аз на оная снимка и да, имам тататуировка ахах очите им станаха на палачинки :дд

galaxy29
02-19-2015, 15:57
Добре ми е, така мисля. Нищо, че си изкашлях дробовете и гърлото боли, пак ми е добре - не съм болна пък! Яде ми се нещо сладко, а не знам кво. В нас е стабиуно заредено, но аз си търся нещо точно определено, което дори не знам какво е. Баси... Ако разбера, ще си ударя дупето в тавана.
киндер пингуи
баунти
бял шоколад
млечен с лешници и стафиди
бял шоколад
млечно-бял шоколад с ягоди
орео с кис мляко
траяна с кис мляко
кекс
филийки с шоколад и банан
пържени филийки с мед или шоколад и банан или сладко
тарталетка
палачинки/гофрети с шоколад банан и сметана или със сладко
??? :Д

chupachups
02-19-2015, 16:07
Щастлива съм. Последните месеци не се беше случвало. Толкова е мил и внимателен... нещата които прави за мен са страшно очарователни, искам го до мен, при всички положения. Усмивката ми е до ушите 24/7, дори една приятелка ми каза, че пламъка в очите ми се е запалил отново. Не мога да го опиша с думи просто :/

Ewok
02-19-2015, 16:12
Много ме бива да развалям изненади. Ама така е, като не мога да оставя нещата да се случват без мое знание и намеса. А винаги съм обичала изненадите, но някак си безопасно само на подаръци :Д
Поне не ми казват къде ще е и с кого, а и аз не питах много, за да има някакъв момент на незнание от моя страна, хаха

tori
02-19-2015, 16:18
киндер пингуи
баунти
бял шоколад
млечен с лешници и стафиди
бял шоколад
млечно-бял шоколад с ягоди
орео с кис мляко
траяна с кис мляко
кекс
филийки с шоколад и банан
пържени филийки с мед или шоколад и банан или сладко
тарталетка
палачинки/гофрети с шоколад банан и сметана или със сладко
??? :Д
Милка орео.

kalpazanka
02-19-2015, 16:21
Кой каза Нутела?


Прането на пердета замина... Отивам да се завирам под юргана с книга.

mayaaa
02-19-2015, 17:36
Изтрезнявам.
Само знам, че класа ще ме ебава следващите 2 седмици, ама то дали ще е за това или И. ще си дресира зомбитата все тая и че по английски са ме питали неще в кое време е и съм отговориля "презънт сЕмпал" (което дори не е било present simple, ама шанс. Явно няма да се повтаря това.
Лошо ми е, боли ме главата и все пак извън всичко гадно и всички фейлове, ако не бях се напила, останалото никога нямаше да стана. Та, няма да се повтаря, но не съм и крайно недоволна.
Айде, взимам си душ и ви казвам лека нощ. :д

galaxy29
02-19-2015, 19:08
Кой каза Нутела?
приятно ми е, казвам се франзела
и съм адски дебела
всъщност не съм ;/ ама за римата да има малко ироничност
че да блика симфоничност


тори, него също щях да предложа, ама съм го изпуснала ;/

Jaune
02-19-2015, 19:13
обърквам се

LadyDi
02-19-2015, 19:13
Май предруса и е в комуна..

Съмнявам се.

Blab
02-19-2015, 19:30
^ох, сега се сетих, че те забравих. извинявай, бях малко болна и много несериозна.((
кажи ми ако още е валидно, да избирам;

по темата:
телллллллаттттттттта нннннни са прррррррраааааазни фуннннннннннниии:Д
баси вдъхновената съм. баси ненормалното е всичко. аааааааааааааааааа.

SHPAIdURmeN
02-19-2015, 19:40
Отново направих страхотен сет !!!


https://www.youtube.com/watch?v=mqaZrzFMJP4


http://33.media.tumblr.com/tumblr_lyrro3TvbF1r9v3eso1_500.gif
https://33.media.tumblr.com/13b1ed16b364fa4da806893132180353/tumblr_n8zkm1NQ6u1th8a8co7_500.gif
http://media2.giphy.com/media/hsBZfDG7wiWHu/giphy.gif
http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/terminator31.jpg I'm Back !

LadyDi
02-19-2015, 19:49
^ох, сега се сетих, че те забравих. извинявай, бях малко болна и много несериозна.((
кажи ми ако още е валидно, да избирам;
ами, аз така или иначе вече направих... хм... резервация :)
но може да провериш (ако не те затруднявам), да видим дали е добре