PDA

View Full Version : Настоящи седмокласници



Страници : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

BlackEyedPeas
11-23-2010, 11:04
Днеска правихме преразказ на Ангел Каралийчев — Сърце. Да се надявам поне една 4-ка да изкарам :D


:D ти как се казваш ??

Корнелия, толкова много си мразя името :booooomb:

BlackEyedPeas
11-23-2010, 11:22
Апффф.. другия вторник ще правим тест по история за 7,8,9,10 и 12 урок. Аз съм учила само 10-ти :D Щяла да ни раздели на 2 групи, а аз си мисля, че от 7 до 9 урок са за Месопотамия и редицата от към прозорците ще трябва писмено да каже какво знае за Месопотамия, а ние от другата редица ще сме за 10 и 12 урок - Тоест за Израел.

SiSi7yYy
11-23-2010, 11:26
Утре контролно по История, 5 минутка по Английски, и по Химия ще ме изпита :booooomb: :booooomb: супер, направо чудесно :razz: :razz:

BlackEyedPeas
11-23-2010, 11:29
А ние вече започваме 3-ти раздел по Математика и петък май ще пра'им тест :booooomb:

SiSi7yYy
11-23-2010, 11:32
Ние едвам почнахме втория :razz:

kik7
11-23-2010, 11:42
офф и ние утре имаме тест по исторя ( при тъпата ти класна сиске ;д) хубавото е че е само в/у 3-4 урока !!

kik7
11-23-2010, 11:46
а и на вс отгоре тая по бел като за първи път ни даде домашна ;дд за първи път ама доста дългичка :booooomb:

SiSi7yYy
11-23-2010, 11:57
офф и ние утре имаме тест по исторя ( при тъпата ти класна сиске ;д) хубавото е че е само в/у 3-4 урока !!

к`во да я направя :D :D :D :D и на мен не ми се прови контролна ама :shock: :shock: :D поне т`ва за Египет е лесно :razz:

kik7
11-23-2010, 12:03
лесно като си учила, аз знам само един урок ( тоя за религията ) и то щото на кара да го четем в час ;d :booooomb:

SiSi7yYy
11-23-2010, 12:05
Аз по История не уча идва ми от вътре :lol: :lol:

kik7
11-23-2010, 12:09
да да и аз виках така миналата година като не бях отворила учебник пък завърших с 6 ама тая година като ми трясна една 4-ка и ... :D

SiSi7yYy
11-23-2010, 12:13
Аз имах 5-ца :razz: :razz: не се оплаквам :lol:

loveislie
11-23-2010, 13:05
може ли да ми помогнете с една задачка??? плс

П.П: дано не съм много нахална
:(

kik7
11-23-2010, 13:17
Някой може ли да ми каже каква е ролята на песента в ||| глава от Немили-недраги

kik7
11-23-2010, 13:18
може ли да ми помогнете с една задачка??? плс

П.П: дано не съм много нахална
:(


Задачата ? :)

loveislie
11-23-2010, 13:25
В триъгълника ABC М е средата на страната АB, а N - на страната BC . Намерете лицето на триъгълника MBN. ако лицето на ABC е 70 см (на 2-ра)

kik7
11-23-2010, 13:47
ами нещо не мога да я реша :(

loveislie
11-23-2010, 13:57
мерси все пак че опита :-) :)

awesomesheepy
11-23-2010, 13:58
Някой може ли да ми каже каква е ролята на песента в ||| глава от Немили-недраги

Възпламененият дух на хъшовете намира “един изход” и гръмва “Тръба звучи, Балкан стене”. Мощните звуци на бунтовната Чинтулова песен преодоляват тясното пространство на избата и се разнасят волно. Песента пренася хъшовете в мечтаното пространство на юначните битки. Тя изразява копнежа за героично завръщане в родината чрез сражения за свободата. В песента емигрантите изливат гнева и мъката си от робската участ на отечеството, нетърпението по-скоро да настъпи часът на делото. Обет за нови подвизи, Чинтуловата “Тръба звучи. Балкан стене” е спонтанният отклик на словото на Знаменосеца.

mee3
11-23-2010, 14:23
awesomesheepy
тии попринцип отличничкаа ли си 8-)

mee3
11-23-2010, 14:25
извинете,но ми трябваа помощ .. трябва ми преразказ на ''Немили-недраги'' 3 главаа моля ви помогнете.Много е спешноо за утре ми е !!

awesomesheepy
11-23-2010, 14:51
awesomesheepy
тии попринцип отличничкаа ли си 8-)

апф,колко да съм отличничка
по някои предмети ми върви,но попринцип не мога да кажа че съм отличничка 8-)

по всеки предмет различно .

awesomesheepy
11-23-2010, 14:51
извинете,но ми трябваа помощ .. трябва ми преразказ на ''Немили-недраги'' 3 главаа моля ви помогнете.Много е спешноо за утре ми е !!

от името на някой ? или

mee3
11-23-2010, 14:53
извинете,но ми трябваа помощ .. трябва ми преразказ на ''Немили-недраги'' 3 главаа моля ви помогнете.Много е спешноо за утре ми е !!

от името на някой ? или

нее, обикновен :?

awesomesheepy
11-23-2010, 14:55
напиши в гугъла - преразказ трета глава немили недраги

и мисля че може да излезне нещо
разрови се
аз ти търсих,обаче нещо само трансформиращи ми излизат ;/ иначе в ПОМАГАЛО трябва да има . само че нямам рег да ти сваля

kik7
11-23-2010, 15:00
Някой може ли да ми каже каква е ролята на песента в ||| глава от Немили-недраги

Възпламененият дух на хъшовете намира “един изход” и гръмва “Тръба звучи, Балкан стене”. Мощните звуци на бунтовната Чинтулова песен преодоляват тясното пространство на избата и се разнасят волно. Песента пренася хъшовете в мечтаното пространство на юначните битки. Тя изразява копнежа за героично завръщане в родината чрез сражения за свободата. В песента емигрантите изливат гнева и мъката си от робската участ на отечеството, нетърпението по-скоро да настъпи часът на делото. Обет за нови подвизи, Чинтуловата “Тръба звучи. Балкан стене” е спонтанният отклик на словото на Знаменосеца.


мерси :-)

awesomesheepy
11-23-2010, 15:02
няма проблем
дано съм помогнала . :::

SiSi7yYy
11-23-2010, 15:55
Някой се възползват :shock: :shock: :razz: :razz: :razz:

RY
11-23-2010, 16:07
Имам пълно 6 на теста по История за Египет и Месопотамия и 6 с една грешка по Химия. :grin: Неска зехме първия урок за Натрия,по математика правим преговор на триъгълника и се стремим да решаваме много видове задачи,че в понеделник ще е тест за успоредни прави и триъгълник.По български сме на подчиненото обстоятелствено,другата седмица ще вземаме подложно и на 3 декември контролна..По биология утре ще правим лабораторно,ама каза,че ще изпитва поне трима човека..Ама аз съм си изпитана. 8) Поо литература сме на първа и втора глава на "Немили-недраги"..Гледам тука,че някои вече са на трета.По история почнахме третия дял за Тракия. Ааааа! По рисуване утре ще правим натюрморт.. :razz:
Готово,пълен отчет за всичко!!! :razz:

fuckme
11-23-2010, 16:22
от колко време не съм писалаа... в тая тема май - май най - редовна е Black Eyed Peas - ката :-D Междудругото, Корнелия (видях, че така се казваш), вие сте мноого напред. Ние сме още до трета глава на "Немили - недраги", днес я взехме, след теста на втора глава :-D А по математика точно направихме контролното за ъгли. Добре, че нямаше за доказване... надявам се на 4-5 :booooomb: Иначе ние по история сме до религията на Месопотямия, последния път не взехме нова тема. А по химия дано утре ни върнат контролните, че вече две седмиции.. 8) Някой да е добър по физика? Тоя предмет ми е адски противен, ама си го слагам на.. въобще не ми трябва :D Иначе с дисциплината как сте? Забележки а-у? АБе виждам, че има надежда и в седмокласниците, точно се бях отчаяла, че сме най - спрелите седмокласници в историята на това хилядолетие. Who knows :D А и още нещо, последно, че поста ми вече надминава вашите събрани заедно.. вие за последния уч. ден какво ще правите.. смисъл ще се събирате ли, нещо? Нашия клас всяка година си има тържество за Коледа и за края на годината... благодарение на няколко дейни мами... ПФУ! Няма да се учудя, ако ни се набутат на завършването. Вие имате ли такива досадници. Те са две - три, все момченца са им децата, като само едно от момчетата е свястно. Другите двама са пълните лигльовоци и зубърчета и понеже моята приятелка все се стреми към шестици, последния път като разбрали на род. среща, че има пет и веднага и трите се нахвърлили на майка й: ама тя по какво има пет, сигурно по трудово. ЕБати селските пръчки, само пращат имейли, за да осведомят родителите за двойки или забележки.. като си нямат друга работа.. та така :-D

awesomesheepy
11-23-2010, 16:28
RY ние по литература вече утре почваме 10 глава немили недраги 8-)

и..по български - днеска взехме подложното..

fuckme кефиш,мацка .

fuckme
11-23-2010, 16:30
^ хехее, ние сме по - напред. последния път ни върнаха контролното на всички сложни съставни и имам шесТ. 8) взимахме цитати... на мен лично българския не ми създава проблеми, въпреки, че не ходя на уроци. лол. ама тя и тя нашта, при всяка възможност - ТЕСТ

awesomesheepy
11-23-2010, 16:31
^ хехее, ние сме по - напред. последния път ни върнаха контролното на всички сложни съставни и имам шесТ. 8) взимахме цитати... на мен лично българския не ми създава проблеми, въпреки, че не ходя на уроци. лол. ама тя и тя нашта, при всяка възможност - ТЕСТ

как учиш бе,мацка
я разкажи подробно
разказвателни,бел,мат а-у


8-)


п.п ТЕМАТА НИ ЖИВНА ! ТЕМАТА НИ ЖИВНА ! :grin:

RY
11-23-2010, 16:35
RY ние по литература вече утре почваме 10 глава немили недраги 8-)
:shock:
Еее,по-добре по-бавничко, но пък да затвърждаваме нещата. ;-)

awesomesheepy
11-23-2010, 16:35
RY ние по литература вече утре почваме 10 глава немили недраги 8-)
:shock:
Еее,по-добре по-бавничко, но пък да затвърждаваме нещата. ;-)

дамдам

ние много бързаме : |

и честито за новите две оценкииии ^^ от днес :-)

sasec
11-23-2010, 16:37
Пък ние вече свършихме изреченията и почваме трети раздел. По математика се мотаем много. Днес взехме успоредни прави, признаци за успоредност и т.н. По литература в понеделник взимаме пета глава и така. И понеже имаме заместничка и не успях да разбера нищо от 3тата глава. Отвратителна е. Първо обяснява как не трябва да си губим времето, после тя ни го губи. Разказва ни за дъщеря си, за форумите, в които влиза, ама по урока нищо съществено не ни каза. Пусна ни един тест и написа плана и това е.
А иначе ние за Нова година ще ходим на дискотека. За края на годината най-вероятно ще сме в хотела на едно момиче от класа. Абе не сме говорили все още по този въпрос.

ПП: И аз на теста на съставните имам шест :) .

RY
11-23-2010, 16:39
RY ние по литература вече утре почваме 10 глава немили недраги 8-)
:shock:
Еее,по-добре по-бавничко, но пък да затвърждаваме нещата. ;-)

дамдам

ние много бързаме : |

и честито за новите две оценкииии ^^ от днес :-)
мерси :-)
ти няма ли да се похвалиш с някоя шестичка? ;р
иначе щях да вляза в скайп да си попишем,ама нещо се е бъгнал и сега не мога 8-)

awesomesheepy
11-23-2010, 16:40
sasec кофти за заместничката..

и ние имаме сега по физика..баси ужасната е..строга..лоша..не обеснява добре..нищо ама нищо и не разбрах
:booooomb:

колкото не обичам г-жата по физика,вече взе да ми липсва
добре че утре се връща

8-)

awesomesheepy
11-23-2010, 16:42
RY днеска нямам .
но утре май ще ни връщат едни съчинения..(баси шит-а дет бяха)

хубавко,ще те чакам :Р

theonlyone123
11-23-2010, 18:00
Отдавна не съм писала в темата . Значии по литература днеска взехме 3-та глава на "Немили-недраги" . По история нещо ме пита и аз казах някви неща , но г-жата вика,че не била доволна и др път ще ме изпита .. Офф , траа да уча и по история :( :( ... По биология може утре да ме изпитат ,така че траа да си науча , аи май ще ни върнат тестовете . ;хх .. По математика взехме съответни,кръстни,прилежащ и ъгли . Изглеждат лесни ;д . В четвъртък ще правиме тест по физика (аз знам кви ще са ни задачите , така че може би ще бъде лесно :D :D ) .. По химия правихме тест в понеделник и се надявам утре да ни го върнат . :P .. А и гледам ,че някои хора от форума рисуват в час по рисуване :D ... Добре,че нашият господин е печен и ни пуска навънка , а ако е студено сме в стаята и всеки си прави квот си иска :D .. А ако някой иска да научи нещо по рисуване си отива при г-на и той обяснява за кво става на въпрос :D .. Ии ни пише някви 6-ци на всички , пък откъде са като никой не рисува :D .. [/img]

BlackEyedPeas
11-23-2010, 18:35
Как може да сме родени в НАЙ-ПРЕЦАКАНАТА година?? Тази година на изпитите за кандидатстване ще има за ограждане не 4, а ЦЕЛИ 7 ОТГОВОРА И САМО 1 Е ВЯРЕН!!

BlackEyedPeas
11-23-2010, 18:38
Ехеее, 'ора, вие сте били доста назад по литература. Ние утре ще взимаме Една Българка.

RY
11-23-2010, 18:52
Как може да сме родени в НАЙ-ПРЕЦАКАНАТА година?? Тази година на изпитите за кандидатстване ще има за ограждане не 4, а ЦЕЛИ 7 ОТГОВОРА И САМО 1 Е ВЯРЕН!!
Тва къде го чу? :-o

awesomesheepy
11-23-2010, 19:00
нененене
не може да бъде
грешно са ти казали
нененне..


а такова..можело ваканцията да ни е до 10ти веее (заради БУРГАСКИТЕ човеченцааааааа 8-) ) - зимната..

иначе,не сме най-прецакания набор,напротив - най-МАЛОБРОЕН НАБОР сме,което си е мания .

kik7
11-23-2010, 19:13
за ваканцията СУПЕР, ама тая работа с изпитите :booooomb: :smt120 дано да не е вярно !!

SladkaZagadka
11-23-2010, 19:13
Привет и от мен :) . И аз малко да се похваля с 6-чки :)
Ние по литература сме страшно назад .. още сме на 2ра глава от Немили- недраги . По математика сме на някакви теореми , че при кръстосване на две успоредни прави се получават двойка кърстни ъгли и тнт . По биологикус :D сме на талусни растения ... май :D Та така ..

RY
11-23-2010, 19:19
нененене
не може да бъде
грешно са ти казали
нененне..


а такова..можело ваканцията да ни е до 10ти веее (заради БУРГАСКИТЕ човеченцааааааа 8-) ) - зимната..

иначе,не сме най-прецакания набор,напротив - най-МАЛОБРОЕН НАБОР сме,което си е мания .
то ние (бургазлиите) уж организирахме някъв протест в събота срещу общината..ама аз няма да ходя щото ме мързи пък и не ми се виси там 2 часа 8-) Ти ше ходиш ли? 8-)
А това,че сме най-малобройния набор,не го знаех.

awesomesheepy
11-23-2010, 19:24
RY няма да ходя
мислех че е свършил тоя протест 8-)
те малко ли бяха..

в фейсбук имаше такава група,и много се говори нещо,че щели сме да имаме до 10ти ваканция..кмета се навил,че пращали некво писмо..абе..дано се окаже верно..тоя министъра е тъп ве..тъптъптъп.. :booooomb:

theonlyone123
11-24-2010, 06:51
Нашта г-жа по български също беше казала ,че ще имаме 6(не 7 ) отговора и само един е вярен . Оххх , дано да не е вярно,че иначе ще бъде адски прецаканоо ... :( :X

SmilezZz
11-24-2010, 06:58
Ваканцията е вече решена до кога ще бъде...
До 2 януари включително ....
- Няма да има промяна,колкото и протести да се
правят..

theonlyone123 - И кое му е прецаканото...
Вие ако знаете едно нещо - дори и да има 10
отговора,ще откриете верния отговор..Спокойно..

polssa
11-24-2010, 07:50
ООфф дано не е вярно онова с многото отговори..знаеш, знаеш, ма колко пък да знаеш...хубаво си беше само с по 3 отогвора, да си спокоен, че си нацелил :D после станаха 4, сега 100 бате а ги направят !! 8-) Днесс ще вдигна ръка да ме изпитат по химия и биология, иначе физиката върви-другия път имаме контролно :) По рисуване ни е няква ЛУДА?! :? :-o :razz: нищо лично, но на женицата нещо й хлопа здравата 8-) :D Иначе на последния уч.ден съм знаменоскааа :-x :x тряда да стърча права цял 1 часссс!! :D Се таяя..пожелайте ми късмет днес с изпитванията!! :-) :-) :oops: :oops:

pionka97
11-24-2010, 08:15
Ние по Литература бавно вървим... Сега в момента сме на Немили-недраги 2ра глава.. o.O

fuckme
11-24-2010, 10:03
^ хехее, ние сме по - напред. последния път ни върнаха контролното на всички сложни съставни и имам шесТ. 8) взимахме цитати... на мен лично българския не ми създава проблеми, въпреки, че не ходя на уроци. лол. ама тя и тя нашта, при всяка възможност - ТЕСТ

как учиш бе,мацка
я разкажи подробно
разказвателни,бел,мат а-у


8-)


п.п ТЕМАТА НИ ЖИВНА ! ТЕМАТА НИ ЖИВНА ! :grin:

междудругото не говорех на теб, че сме по - напред, защото ние сме до трета глава :D не знам на кой всъщност.. както и да е.. уча,уча.. колко да уча, и аз не знам. идва ми отвътре :D чета си квот има в учебника ВСИЧКО и от тетрадката и после някви материали, мнения, есете у - а от помагало :lol: а по мат съм най - епичния ФЕЙЛ и за там не коментирам. и единствено по история уча, щото ми е важно и интересно. и по билогия :D по другите предмети науча няко - друг урок и вдигам ръка, така се подсигурявам, че няма да ме изпитат за напред :D

SiSi7yYy
11-24-2010, 10:23
Мале тая по Химия ще я убия :booooomb: :booooomb: как може да стави от цял клас 5 не изпитани :shock: :D :D миналия път изпита от 1-10 номер, днес от 11 до 15 (без Нани щот имала РД ) :booooomb: :booooomb: и мен ме остави на най-трудните неща да ме изпита :cry: :cry: .. По История и там излагация :lol: :lol: поне по Английски си направих 5 минутката :D

kik7
11-24-2010, 10:40
При нас по история падна голямо преписване ( както винги ) ;дд .. имам 5 по литература :( и най-хубавото е че в часа по АЕ ;дд си написах по БЕЛ, по математика и по АЕ. Сега имам да уча само по химия :grin: :D

SiSi7yYy
11-24-2010, 10:47
Да ти си при директорката пък аз при оная тъпата Ганева :cry: :razz:

kik7
11-24-2010, 10:59
как ще си при Ганева ... ?? :D

SiSi7yYy
11-24-2010, 11:11
Eми така :D :D :-P

fuckme
11-24-2010, 14:43
вие л.с. , нещо?
днес имахме само пет часа, ама се прибрах размазана. тая седмица не ми е особено яката. ама имам шесТ по руского языка. 8)

MegiBoOm
11-24-2010, 14:48
Ужас имах контролно по математика и не съм сигурна за някои задачи, а госпожата ни е таква злобарка, че възможно най-трудните да ни даде! :-x

SiSi7yYy
11-24-2010, 14:52
Ужас имах контролно по математика и не съм сигурна за някои задачи, а госпожата ни е таква злобарка, че възможно най-трудните да ни даде! :-x

познато чувство :D

fuckme
11-24-2010, 14:54
и аз имах, оня ден, а толкова ме е яд като се сетя, че цял час се мъчих да накарам някой да ми реши едната задача, защото просто бърках едно елементарно изваждане, без да забелязвам. накрая една фр. ми я реши и после на по - трудната нямах време да й обърна внимание.... е*ала съм го.

SiSi7yYy
11-24-2010, 15:25
Аз на контролното по Матем. бях написала, че 40.5 = 90 :shock: :shock: каква логика само :razz:

RY
11-24-2010, 15:52
Ние утре имаме празник на училището и ще ходим на някакъв образователен балет от 12..Часовете ще почват чак от 2,30,тъй че ще са около 15-20 минути. 8-) Ама по литература ще кажа да си прочета съчинението,защото стана супер. :grin:

awesomesheepy
11-24-2010, 16:39
хора

ако следващия ден имате контролна/тест по математика
по колко време решавате задачи ?

8-)

awesomesheepy
11-24-2010, 16:39
Ние утре имаме празник на училището и ще ходим на някакъв образователен балет от 12..Часовете ще почват чак от 2,30,тъй че ще са около 15-20 минути. 8-) Ама по литература ще кажа да си прочета съчинението,защото стана супер. :grin:

блазе ви

ние такова нещо скоро няма да видим 8-)
нямаме вода в целия град,ама едва ли ще намалят часовете,тъпия директор..уф

RY
11-24-2010, 16:49
Ние утре имаме празник на училището и ще ходим на някакъв образователен балет от 12..Часовете ще почват чак от 2,30,тъй че ще са около 15-20 минути. 8-) Ама по литература ще кажа да си прочета съчинението,защото стана супер. :grin:

блазе ви

ние такова нещо скоро няма да видим 8-)
нямаме вода в целия град,ама едва ли ще намалят часовете,тъпия директор..уф
мда,и ние. 8-) Разбрах,че ще дойде утре следобед,ама ние понеже сме накрая и последна спира при нас,значи и последна ще дойде..тъй че до вечерта няма да имаме. 8-)

sasec
11-24-2010, 17:08
хора

ако следващия ден имате контролна/тест по математика
по колко време решавате задачи ?

8-)

Ами... :oops: Аз си карам само с домашното. Напълно достатъчно ми е. Просто задачите си ги разбирам, а и сега сме на супер лесен материал и няма смисъл. По-нататък сигурно ще решавам, ама сега няма нужда.

MegiBoOm
11-24-2010, 17:44
Трябва ми 6 по математика! =D> :(

awesomesheepy
11-24-2010, 18:12
и на мен ^^

дано утре ни е лесна контролната

8-)

everythingisrelative
11-24-2010, 20:39
малки пишлимета

awesomesheepy
11-25-2010, 10:11
на миналия тест имам 4 . по математика
днеска го върна
ще се гръмна ве

:booooomb:

честито ми

абе хора..как учите..как я разбирате тая ПРОСТА МАТЕМАТИКА !
аз изобщо не я схващам
и на уроци ходя,там си правя всичко,а в даскало - блоквам
как си решавате,учите задачите..
дайте съвети,че.. ;/
само 4ки въртя .

SiSi7yYy
11-25-2010, 11:41
Еми .. нз винаги съм я разбирала, обаче все нещо ми куца :D иначе и аз само 4-ки въртя и вече не издържам :shock: аз толкоз се старая и после пак 4-ка :booooomb: :razz:

kik7
11-25-2010, 12:26
Имам 6 по химия :grin:

колкото до математиката и аз почти нищо не разбирам .. не са ме изпитвали, но много искам да ме изпитат сега на лесния материал ( за кръстни, съответни и прилежащи ъгли), защото после ...

fuckme
11-25-2010, 13:46
аз по математика не разбирам нищо :D имам 4 по химияяяяяяя.

SiSi7yYy
11-25-2010, 16:09
До сега правих преразказ :booooomb: :D .. Само ми е интересно дали Бръчков е имал бръчки :razz: :razz: :razz: :lol:

awesomesheepy
11-25-2010, 16:21
уф..
днеска праихме тест по математика на разлагане :booooomb:

баси шита
пак се омотах
и нямах време

часовете бяха намалени,поради нямането ни на вода..
също и тая шматка закъсня 10 минути .. и.. :booooomb:

пак ще имам 4-ка..то се е видяло : |

fuckme
11-25-2010, 17:39
абе да си дойдем на думата... вие къде искате да кандидатствате? ии каежет от кой град сте, за да се ориентираме. :)

sasec
11-25-2010, 17:52
^Аз съм от Варна и искам да кандидатствам МГ в паралелката Математика с НЕ. Ваш ред е да казвате. ;)

SiSi7yYy
11-25-2010, 17:53
Аз съм от Стара Загора Търговска гимназия ''Княз Симеон Търновски'' с АЕ :D

SmilezZz
11-25-2010, 18:12
SiSi7yYy - Бръчков всъщност е Иван Вазов..
Никой ли от вас не мисли да кандидатства с
биология и химия ?
- Иначе има още доста време,но още отсега ви
стискам палци ((:

BlackEyedPeas
11-25-2010, 19:01
Ей, хора, моля ВИ, стискайте късмет утре, че 1-ия час ще ме изпитват по история (Цял час ще изпитва) за Израел, а 2-рия по География ;(( (По мое желание)

BlackEyedPeas
11-25-2010, 19:03
абе да си дойдем на думата... вие къде искате да кандидатствате? ии каежет от кой град сте, за да се ориентираме. :)

От СТЗ съм, все още нямам никакъв план, но мисля или в "Максим Горки" с испански и френски или в "Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия"

RY
11-25-2010, 19:19
Ей, хора, моля ВИ, стискайте късмет утре, че 1-ия час ще ме изпитват по история (Цял час ще изпитва) за Израел, а 2-рия по География ;(( (По мое желание)
Eхеее,тя за цял час трябва да ти зададе 100 въпроса! :shock: Иначе успех и стискаме палци,евала че в един ден ще кажеш за две неща..Аз по физика от един месец се каня да каже да ме изпита и винаги като дойде часа се разубеждавам. :lol: Утре тая по литература ще ми връща съчинението,дано имам 6.

kik7
11-25-2010, 19:19
Аз съм от Стара Загора и искам да кандидатствам в ГПЧЕ "Ромен Ролан" с английски и немски :)

BlackEyedPeas
11-25-2010, 19:26
Ей, хора, моля ВИ, стискайте късмет утре, че 1-ия час ще ме изпитват по история (Цял час ще изпитва) за Израел, а 2-рия по География ;(( (По мое желание)
Eхеее,тя за цял час трябва да ти зададе 100 въпроса! :shock: Иначе успех и стискаме палци,евала че в един ден ще кажеш за две неща..Аз по физика от един месец се каня да каже да ме изпита и винаги като дойде часа се разубеждавам. :lol: Утре тая по литература ще ми връща съчинението,дано имам 6.

А, глупости, целия клас ще ги изпитва цял час. То ако щеше да изпитва само мен, аз нямаше да ида на даскало :D Иначе по география утре ще говоря по темата за "Природни Зони в Азия". При нас изпитването по география не е от места, ами на картата те изкарва и те пита кое къде е - реки, низини и тн., а аз като не ги знам, може да я помоля да и разкажа, това което съм учила, а не да го показвам.

SladkaZagadka
11-25-2010, 19:48
:) . Правихме класно по БЕЛ, скоро и по математика . Биологията ми е тъмна Индия ... какво ме интересува какво съдържа една клетка от лявата страна на едносантиметрово водорасло, което ще подмина на плажа така или иначе??

polssa
11-26-2010, 05:44
Лелее хораа..не мога да ви смогна ве :D Амм имамм 6 по математикаааааа :grin: :grin: :grin: :grin: 8) 8) :-) :-) :-) (за участие в час) ... иначе правихме контролно по физикаа-мина г/д добре -очаквам 4.5 :-o :D Иначе аз съм от Самоков (на 60км от София) и ще кандидатствам в 91 НЕГ (пак в София 8-) ) Исках да ви питам две неща-1.някой от темата да учи руски език като редовен час (интересно ми е дали съм единствената :) ) и 2.мислите ли да не ходите на училище на 3 януари (нац.ден на бягството от училище 8-) ) Тъй тъй от мен... :-)

theonlyone123
11-26-2010, 06:56
Аз съм от София и искам в Търговско-банковата , а там балът е много висок , така че доста ще трябва да се постарая. А тази по математика добре,че си ме зачита и се разбираме с нея .. тя иска да ми пише шестица , и аз уж нещо уча и като ме пита в час кое кажа , кое не ... много се притеснявам , нз защо .. :(
Междудругото една приятелка каза,че тази година баловете са намалени,но пък изпита ще бъде по-труден ... :( .. Е все пак , който учи , няма да му е трудно , но все пак ;д ..
За 3 януари -- > все още се чудя дали да бягам .. струва ми се ,че няма смисъл .., с тва нищо няма да промениме .. но все пак още не съм решила .. ще видя и какво ще правят другите от класа ...

sasec
11-26-2010, 09:23
^Твоята приятелка от къде е разбрала? А за трети...едва ли ще бягам. Не си струва просто. Пък и не искам неизвинени, наказания и подобни. Учителите ни казват, че наказанията се вписват в характеристиките и с наказание не можеш да кандидатсваш наравно с останалите.

SiSi7yYy
11-26-2010, 10:13
SiSi7yYy - Бръчков всъщност е Иван Вазов..
Никой ли от вас не мисли да кандидатства с
биология и химия ?
- Иначе има още доста време,но още отсега ви
стискам палци ((:

Знам този факт :lol:

kik7
11-26-2010, 10:45
6 по география :grin: (презентация)
6 по физика :grin: ( тест 36/38 ) :grin:
6 технологии :D ( за едни маймуни) :D

kik7
11-26-2010, 10:48
а за 3 януари .. сигурно няма да бягам ;д :D

meriLinka
11-26-2010, 11:07
SiSi7yYy - Бръчков всъщност е Иван Вазов..
Никой ли от вас не мисли да кандидатства с
биология и химия ?
- Иначе има още доста време,но още отсега ви
стискам палци ((:

Знам този факт :lol:
аз смятам да кандидатствам с биология и химия

SiSi7yYy
11-26-2010, 13:48
6 по география :grin: (презентация)
6 по физика :grin: ( тест 36/38 ) :grin:
6 технологии :D ( за едни маймуни) :D

Ад по Физика каквито ги забърках :shock: :lol:

Infection
11-26-2010, 14:39
Аз ще ходя на уроци няма как!
8)

awesomesheepy
11-26-2010, 15:20
^^ така трябва .

абе,да ви питам,кви са ви оценките по МАТЕМАТИКА досега ?
че аз се депресирах подир моите две 4-ки..баси шита :booooomb:

polssa
11-26-2010, 15:20
и аз май няма да бягам..не ми се иска да имам неизвинени.. :? 8-) Аа иначе по химия почти всеки час правим 5-минутки и такова преписване нямааа!!! :razz: :razz: :oops: такива чудати пищови могат да се намерятт :grin: :D :D Даже аз си ги слагам в колана на панталонитее :lol: :lol:

polssa
11-26-2010, 15:22
^^ така трябва .

абе,да ви питам,кви са ви оценките по МАТЕМАТИКА до сега ?
че аз се депресирах подир моите две 4-ки..баси шита :booooomb:
имам 6,5,6 :grin: :grin: :P :P
и бтв ''досега'' се пише слято :)

awesomesheepy
11-26-2010, 15:26
оп объркала съм от бързане,мерси мацка

абе,как учите,как разбирате тая математика..така и не ми казахте..

MonnyG
11-26-2010, 15:36
мацкоо .. незнамм другитее как я разбират тая матиматика, но лично аз нищо не разбирам .. във Вторник правим Тест и почваме с Уравнениятаа :smt100 .. иска ми се да минее тояя ужасс , но въпреки това да завърша със 6 и да направя таяя гадна матураа! :D

awesomesheepy
11-26-2010, 15:38
да ве мацка и аз съм същата

просто,от 5 клас не ми върви
ама 5 и 6 клас,се отървах - с 5ци завърших
ама сега не почвам добре,важна година ни е все пак
правихме вчера на разлагане,за 20 минути,понеже тая закъсня и имахме намалени,и..напрао :/ беше мн зле . нищо не направих и ако ми тупне още една 4ка..ще се гръмнааааааа :booooomb:

ся с тая геометрия почваме и дано успея да ги схвана
ходя и на уроци,г-жата ще ми се кара..напрао

RY
11-26-2010, 15:44
Еми аз мога да кажа,че математиката я разбирам. :-| Слушайте госпожите и ги питайте да ви обяснят по-добре..друго не знам какво да кажа.Оценките ми засега са 6,6,6,6,5 , ама много ме е яд за петицата 8-).В понеделник правим контролна за геометрията,много ме е страх. 8-) Сега имам да решавам 10 задачи за утре за урока..винаги си казвам,че няма да оставам за петък вечерта и винаги го правя. 8-)

MonnyG
11-26-2010, 15:44
Емии то да ти кажа мацкаа и на менее не ми върви особенно по математикаа ... незнамм как ще ги изкарваме тея 6-ици простоо .. леле аа тваа супеерр много ша ни трябваа! Най - важната годинаа е сегаа ! Просто незнамм как ще ги правимее теяя матурии .. :D

MonnyG
11-26-2010, 15:50
RY ... емм не че нещо но някои хора не ги разбират не защото не учат а заради самата госпожаа ... имаа някоии дето преподаватт суперр злее като нашата премерноо :D

RY
11-26-2010, 15:53
RY ... емм не че нещо но някои хора не ги разбират не защото не учат а заради самата госпожаа ... имаа някоии дето преподаватт суперр злее като нашата премерноо :D
Толкова ли е зле? Можете да се оплачете на някой..примерно на психоложката (в нащо училище обикновено тя се занимава с такива неща) или на директора?

SiSi7yYy
11-26-2010, 15:59
Аз имам 4 4 5 :cry: :cry: :lol:

loveislie
11-26-2010, 16:04
аз имам 6,5,6,6

kik7
11-26-2010, 16:07
оценките ми са 6,5 :D

sasec
11-26-2010, 16:08
MonnyG, на уроци не ходиш ли? Там не ти ли обясняват това, което не разбираш? И освен това щом не се справяш трябва да решаваш много задачи. Няма да стане иначе. Математиката така се учи. А иначе моите оценки по са 3 :lol: , 6, 6, 6

Pwnmaster
11-26-2010, 16:09
"МацкО"

аха
АХАХАХАХАХАХАХ
АХАХАХАХХАХАХАХАХХА

SweetLuna7
11-26-2010, 16:10
Хора... Много съм зле :-o По математика имам предвид. Досега оценките ми са 3, 3, 4. За срока 100 процента ще имам 3, защото при нашата госпожа много трудно се искарват оценки, понеже рядко дава конторлни, а не изпитва в час.
По български език и литература за срока ще имам 5.
По всички останали предмети ще имам 5 или 4 за срока. Направо съм се отчаяла, толкова ли съм зле?!?!
Не знам вече какво да направя... Все пак това е важна година, а както съм тръгнала, май няма да вляза гимназията която искам и ще отида в някое забутано даскало. :( :( :(
Бтв, някой знае ли баловете на училищата във Варна? Ще ми бъдете в помощ, ако ми ги кажете... Ако са високи, ще е поне някакъв стимул да се постарая да ги оправя тези оценки, макар че май няма начин да изкарам шестица по нещо за срока :?

sasec
11-26-2010, 16:13
^Къде и с какво искаш да кандидатстваш? А иначе за баловете знам само на МГ и IЕГ. За най-елитните им паралелки миналата година беше 32,5 за МГ(най-високият в града) и 31,9(Първа).

ameli
11-26-2010, 16:14
Толкова свикнах да ставам сутринта за уроци миналата година, че и тази веднъж станах и отидох. Влизам и гледам някви шашнати седмокласници :lol: :lol: И вече си спа до .. 12 :grin:

Та, не се шашкайте много, всичко ще мине и даже после ще ви липсва :lol: Ако имате въпроси по уравненията (най-любимата ми част <33) с удоволствие ще ви помогна :P

SweetLuna7 - купи си книжка, за да видиш къде какво точно се учи и какъв е бала. На къде си се насочила?

ameli
11-26-2010, 16:18
^Къде и с какво искаш да кандидатстваш? А иначе за баловете знам само на МГ и IЕГ. За най-елитните им паралелки миналата година беше 32,5 за МГ(най-високият в града) и 31,9(Първа).

Обратното е и най-трудно се влиза в 1ва! :P

SweetLuna7
11-26-2010, 16:18
ПМГ Варна с биология като първо желание и Английската гимназия като второ.
За какво книжка става въпрод?

sasec
11-26-2010, 16:23
Така прочетох в интернет. Не си спомням статията, но точно така пишеше. А иначе тези книжки не излизаха ли януари месец? Или февруари?

SweetLuna7
11-26-2010, 16:25
^Къде и с какво искаш да кандидатстваш? А иначе за баловете знам само на МГ и IЕГ. За най-елитните им паралелки миналата година беше 32,5 за МГ(най-високият в града) и 31,9(Първа).

Обратното е и най-трудно се влиза в 1ва! :P
:shock: Сериозно ли?

ameli
11-26-2010, 16:25
ПМГ Варна с биология като първо желание и Английската гимназия като второ.
За какво книжка става въпрод?

Ще влезеш в ПМГ с тези оценки ;) А книжка.. от будките, книжарниците.. навсякъде

SweetLuna7
11-26-2010, 16:29
Ще вляза ли? Оух, доста ме успокои.... Мерси. Все пак ще се стягам да уча, макар че повече от това няма накъде (уча по около 4-5 часа на ден и след това наистина нямам сили за повече.)
Задължително ще проверя за книгата. :-)

ameli
11-26-2010, 16:33
^Къде и с какво искаш да кандидатстваш? А иначе за баловете знам само на МГ и IЕГ. За най-елитните им паралелки миналата година беше 32,5 за МГ(най-високият в града) и 31,9(Първа).

Обратното е и най-трудно се влиза в 1ва! :P
:shock: Сериозно ли?

Еми да, ама сайта на рио варна нещо не ми се отваря. Иначе там всичко си имаше.

RY
11-26-2010, 16:37
Хора,може ли да ви питам за една геометрична задача..ще сложа и чертеж щото е с чертеж. 8-) Уж е лесна,но просто тоя вид задачи съм го изпуснала нещо и не знам начина,по който да я реша. Казвайте,ако на някой му се занимава,иначе няма да я пускам. 8-)

ameli
11-26-2010, 16:46
Пускай.. колко е геометрична :lol: в смисъл ъгли, фигури? :-o

RY
11-26-2010, 17:07
Пускай.. колко е геометрична :lol: в смисъл ъгли, фигури? :-o
Ами свързана е с материала за триъгълник,т.е ъгли...ноо понеже пиша от съвсем нов комп',няма нито пейнт,нито нищо.. :lol: Та не знам как да сложа чертеж.. :lol: Абе няма значение,утре на урока ще питам. Мерси. :-)

meriLinka
11-26-2010, 17:22
Писала съм и преди,но от сега нататък ще пиша честичко. Казвам се Марина. Уча в ПМГ и ще кандидатствам в ПМГ след седми също. Тая година нещо никак не ми върви. Направо се МРАЗЯЯ. Математиката я ненавиждам ужасно многоо. Неска прайхме някво тъпо контролно.
не ми се мисли.. :booooomb:
Българският и литературата ми вървяха миналата година ама тая година нещо...
откачам.
важно година,ала бала, аз съм злеее.
и не мога да се оправя. Не мога да стана и да продължа. Седя си на земята и полудявам.
да беше и само училището то пък сичко ми е зле.
депресарска работа :D

meriLinka
11-26-2010, 17:36
хора как да се организирам :D?
тва ми е най-големия проблем + мързела
имам една приятелка,дето като и се обадя да я питам какво прай преди да съм започнала да уча тя си е научила вече половината неща :shock:

ameli
11-26-2010, 17:48
Писала съм и преди,но от сега нататък ще пиша честичко. Казвам се Марина. Уча в ПМГ и ще кандидатствам в ПМГ след седми също. Тая година нещо никак не ми върви. Направо се МРАЗЯЯ. Математиката я ненавиждам ужасно многоо. Неска прайхме някво тъпо контролно.
не ми се мисли.. :booooomb:
Българският и литературата ми вървяха миналата година ама тая година нещо...
откачам.
важно година,ала бала, аз съм злеее.
и не мога да се оправя. Не мога да стана и да продължа. Седя си на земята и полудявам.
да беше и само училището то пък сичко ми е зле.
депресарска работа :D

О, в Славейков ли си :P И аз бях там преди. Ако си с Гинчето, никакъв шанс.. но ако си с другата Иванова, която уважавам изключително много - навсякъде ще влезеш. Страхотна като учител и човек, не веднъж съм я хвалила :P За Алексиева - също е много добра. Ако се паднеш при тях нямаш нужда от уроци ;)

Приятелката ти вероятно има по-големи амбиции или просто сяда по отрано. Прави като нея :P Успех.

awesomesheepy
11-26-2010, 18:48
Писала съм и преди,но от сега нататък ще пиша честичко. Казвам се Марина. Уча в ПМГ и ще кандидатствам в ПМГ след седми също. Тая година нещо никак не ми върви. Направо се МРАЗЯЯ. Математиката я ненавиждам ужасно многоо. Неска прайхме някво тъпо контролно.
не ми се мисли.. :booooomb:
Българският и литературата ми вървяха миналата година ама тая година нещо...
откачам.
важно година,ала бала, аз съм злеее.
и не мога да се оправя. Не мога да стана и да продължа. Седя си на земята и полудявам.
да беше и само училището то пък сичко ми е зле.
депресарска работа :D

и аз съм същата
кофти почнах
то даже вече сме среда..на 1вия срок и не знам
математиката ми е - оценки :4,4
другото - е добре

:/
просто..
ебаси кофти годината дет ще се кара,ама няма как 8-)

awesomesheepy
11-26-2010, 18:51
хора как да се организирам :D?
тва ми е най-големия проблем + мързела
имам една приятелка,дето като и се обадя да я питам какво прай преди да съм започнала да уча тя си е научила вече половината неща :shock:

аз лично се връщам от даскало,обядвам..лягам да спя,после уча..2 часа и толкова : |

нищо съществено не правя..
и аз не знам как да се организирам като хората..пф.. :booooomb:

RY
11-26-2010, 18:59
Оф,от 13 задачи,7 със сигурност реших.Две им натъкмих отговора,ама една част от решението не знам защо е така,а 4 задачи не мога.. ПФФ 8-) Чувствам се много уморена..като си помисля,че имам поне 1 час преписване иии.. :( Вие,които ходите на уроци събота и неделя,кога пишете домашните за там? В предишния ден или си ги пишете отрано?

BlackEyedPeas
11-26-2010, 19:05
Пфффф, изпитаха ме само по история, знаех си перфектно урока, но онази ме попита "Какво наричаме империя?" - аз не отговорих вярно, после "Кога една монархия става империя?" - аз не можах да отговоря и ми писа 4 :booooomb: :booooomb: :booooomb: А иначе ето ми ги всички оценки (МНООООГО СЪМ ЗЛЕ):

Математика - 5; 2
Биология - 5; 4
Музика - 5
Химия - 3; 4
Физика - 2
БЕЛ - 4; 4; 4
Английски - 5; 6; 6; 6
История - 3; 6; 4 (От днеска)

и има още доста ненанесени в бележника :booooomb: :booooomb:

sasec
11-26-2010, 19:51
Кофти, наистина. И мен да ме питат същото, и аз няма да мога да отговоря правилно. Може да успея да налучкам, но точно определение не мога да дам.

fuckme
11-26-2010, 19:53
предлагам уроци по история в замяна на математика :lol: империя е голяма по територия държава, в която могат да живеят различни народи, завладяни от императора. докато монархиите са по малки на площ и обикновено са съставени само от един народ. пише го в учебника тва за империята, зависи по кой учебник сте :lol: аз по математика имам 3,4,3,5 :-D ама не ми пука честно казано, вече се отказах.. и все пак, ако някой ми обясни триъгълниците, пари ше му дам! 8-)

sasec
11-26-2010, 19:58
Пък в моя нищо не пише. Само едно изреченийце отгоре, което класи: Припомни си кой тип държава наричаме империя. А иначе мерси за определението :) А по математика няма да мога да помагам, 'щото не сме стигнали до триъгълниците.

RY
11-26-2010, 20:19
Еее много лошо това с оценките. :( Бързо ги оправи доколкото можеш,че няма време..Ей сега като дойде Нова Година и срокът заминал.Иначе аз след малко лягам,че съм супер изморена пък и утре от 11 съм на урок.Айде лека ви! :-)

kik7
11-26-2010, 20:23
на кое издателство са ви учебниците ??

awesomesheepy
11-26-2010, 20:37
ние си караме с ПРОСВЕТА

8-)

theonlyone123
11-26-2010, 20:46
Офф днеска по география ме изпита и имам 3 --- ужасс ... ама не беше честно . .вината не беше в мен , а в г-жата ..... ;хх
А оценките ми са :
Математика - 4 (от теста за формулите) ии 5 (от теста за разлагане),но г-жата каза че ако искаме да си я поправиме ще ни изпита , така че още не ми е внесена в дневника
БЕЛ - 5 4
Музика-6
ФВС-6 6 -- > за 70 коремни преси , кво се очаква :D :D :D
ДТИ - 6 5
АЕ (любимият ми предмет ;д ) - 6 6 6
География ( най-омразният ми предмет ;хх)- 4 6 3
Биология- 4 6
История- 4 6
Физика-4
Химия-5 6

Охх ,, много ли съм зле с оценките .. ??

BlackEyedPeas
11-26-2010, 23:01
Е, ти поне си ги поправила половината, а аз какво да кажа за мен :/

SiSi7yYy
11-27-2010, 09:23
Мале колко имам да уча :cry: :D .. При вас как е :D

awesomesheepy
11-27-2010, 09:24
Е, ти поне си ги поправила половината, а аз какво да кажа за мен :/

мацка,драсни си всичките оценки да знаем какво да предложим като план за учене и т.н

остава още малко до края ;/ което мен изобщо не ме кефи,защото имам оценки за поправяне,и изпитванки още..

:booooomb:

иначе,тези оценки дето ги беше вписала :
Математика - 5; 2
Биология - 5; 4
Музика - 5
Химия - 3; 4
Физика - 2
БЕЛ - 4; 4; 4
Английски - 5; 6; 6; 6
История - 3; 6; 4 (От днеска)

трябва да управиш 4-ките на 5-ци или 6-ци .
по математика - помоли за изпитване,или на следващото контролно - изкарай 5 или 6 .
Биология-на тест ще я управиш 4-ката
Химия - тест,изпитване
Физика - тук и аз съм зле ;х
Английския ти е много добре
История - пробвай да я помолиш за изпитване..

awesomesheepy
11-27-2010, 09:25
Мале колко имам да уча :cry: :D .. При вас как е :D

аз имам по биология и физика за понеделника
но ще уча и пиша и за уроците ми,които са в понеделник и вторник и такам
може и да си помогна за другите дни от седмицата,сигурно ще науча по география 8-) :booooomb:

RY
11-27-2010, 09:59
Айде,мина ми урока по математика. 8-) Сега почивчица,а пък после трябва да правя преразказ за утре..кеф. 8-)

kik7
11-27-2010, 10:35
аз за понеделник имам да уча по :
физика :booooomb:
биология :booooomb:
математика (реших си само задачите, но трqбва да уча теорията) :x
БЕЛ ( но вече си научих ) :grin:

а днес и утре трябва да реша 2-3 теста по БЕЛ с по 50 въпроса;
а по математика около 70 задачи :booooomb: :shock:

SiSi7yYy
11-27-2010, 10:38
Като правя трансф. преразказ на 3-та глава от Немили-недраги трябва ли да преразказвам речта на Странджата (от името на Бръчков) :D :D

kik7
11-27-2010, 11:46
Вече си направих единия тест :grin: 6 грешки 5.50 :grin: и научих 1/5 от теорията по математика :D

sasec
11-27-2010, 12:13
Ох, аз за понеделник имам да уча по Литература, География(мразя я), Химия, Математика и май това. Абе хора, не се притеснявайте толкова за срочните оценки. Дори и по БЕЛ и Математика да нямате 6, втория срок ще можете да си покачите оценката с една единица. Пък и учителите ви едва ли ще искат да ви провалят и ще ви дадат шанс да си поправите оценките. Поне нашите са така.

RY
11-27-2010, 12:43
Направих си преразказа за утре. :smt041 За понеделник имам само още веднъж да се упражня по математика и урок по биология май.Решила съм да си напиша всички теореми и задачи на бялата дъска и да си ги гледам до понеделник. 8-)

fuckme
11-27-2010, 12:53
ее днес не бях на урок и гледах Хари Потър... ОБИЧАМ ГООООООО ! оф, как да изкарам 6 наконтролното за триъгълници и уравнения, а после и на класното по мат... така ще свърша срока с пет и може другия със шест.. пффф.. най - гадното е, че въобще не разбирам.. чета си, решавам и пак не схващам.... айде сядам да уча, пожелайте ми успех :)
бтв по физика и химия как сте? аз имам 4 по химия, NO оценки по физика :D

meriLinka
11-27-2010, 13:45
тая седмица ще прайм на немили недраги писменно.. как мислите да си я прочета ли още веднъж неска или утре?

fuckme
11-27-2010, 15:41
в какъв смисъл писмеНо. на цялата книга ли? ние ги правим последователно на всяка глава... прочети си за всеки случай.

SiSi7yYy
11-27-2010, 15:48
Ние пък не сме правили писмено :D

RY
11-27-2010, 15:54
На нас класната ще ни е за преразказ на някоя от изучаваните глави (Немили-недраги).Ама иначе тест за всяка една май няма да правим.


Химия-6,6,6 :oops: (просто я разбиран и имаме СТРАХОТНА в буквалния смисъл госпожа-обяснява перфектно)
Физика-5 :-|

kik7
11-27-2010, 15:58
бтв по физика и химия как сте? аз имам 4 по химия, NO оценки по физика

Химия - 6
Физика -6 :D

meriLinka
11-27-2010, 16:08
в какъв смисъл писмеНо. на цялата книга ли? ние ги правим последователно на всяка глава... прочети си за всеки случай.
м не съм сигурна нещо като тест май ще бъде на цялата, последният въпрос е за писане.
ще си я прочета, за да съм сигурна.

awesomesheepy
11-27-2010, 16:23
на нас класното щяло да ни бъде съчинение-разсъждение.. :booooomb:

иначе..по физика и химия..съм..;/
физика-4
химия-4,6

8-)
даскалките не стават..

ние ще правим контролно,като приключим Немили-недраги,сега сме на 10-та глава.

RY
11-27-2010, 16:27
на нас класното щяло да ни бъде съчинение-разсъждение.. :booooomb:

иначе..по физика и химия..съм..;/
физика-4
химия-4,6

8-)
даскалките не стават..

ние ще правим контролно,като приключим Немили-недраги,сега сме на 10-та глава.
eee супер си,по химия само още една шестица и четворката се заличава 8-)
пък по физика..там е простено,просто предметът е тегав 8-)
Абе хора,какви са ви оценките по Информационни? :D При нас госпожата понякога дава едни трудни тестове..А понякога пише 6,ако свършиш дадено упражнение бързо :grin:

meriLinka
11-27-2010, 16:46
при мен са
химия-5
физика- 6

loveislie
11-27-2010, 17:01
аз имам
химия - 5,6,6
физика - 6,4,6,5

sasec
11-27-2010, 17:06
Химия - 6,6,5,6
Физика - 5, 6

meriLinka
11-27-2010, 17:14
ние химия сме карали само 3-4 часа :D
останалите свободни.
госпожата все отсъства,кракът си изкълчила,какво станало.
заместничката има час и ние си караме свободни.

kik7
11-27-2010, 17:35
какви са ви оценките по Информационни?

аз още нямам оценки :D иначе всеки час си правим таблички в ексела ;д :D

SiSi7yYy
11-27-2010, 17:36
6, 6, 6, 6 по Информационни :D

SladkaZagadka
11-27-2010, 17:37
Ние пък сме до втора глава на Немили-недраги, но поне знам, че ще науча нещо , а няма да препускаме като на състезание, защото според мен това е страшно тъпо .. Направо целия учебник да ни предадат за един ден, така ще е по-добре ако става въпрос за отбиване на номер ... По химия съм с две шестици, по физика - с три .

awesomesheepy
11-27-2010, 18:00
аз съм с две 5-ци по информационни 8-)

щот даскалката е мега зле..
не ми се коментира..
8-)

kik7
11-27-2010, 18:56
абе на вас през кой ден от седмицата програмата ви е най-гадна ?

На мен понеделник:

1.Физика
2.География
3.БЕЛ
4.Математика
5.Биология
6.ФВС


и петък:

1.Математика
2.География
3.БЕЛ
4.Физика
5.Технологии
6.Биология

sasec
11-27-2010, 19:31
Може би понеделник, защото имаме география и литература - двата ми най-омразни предмета.

theonlyone123
11-27-2010, 20:38
Мии на мен във вторник ми е най-гадната програма :( :( :( .... А най-хубавите са ми четвъртък и петък(с изкл. на географията-ненавиждам го този предмет ;д) ... :grin:

SiSi7yYy
11-28-2010, 10:21
Вие по Биология как сте :shock: :D .. моят ''любим'' господин на входното ми писа 5-ца, а до 6-ца ми остават 0,3 точки :? .. Иначе после ме изпита аз му отговарям за това което знам и ми писа 4-ка .. и миналата година за същия обем глупости ми писа 6 :razz: :razz:

loveislie
11-28-2010, 10:34
охх, аз съм много зле - 6,4,4 :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

RY
11-28-2010, 10:46
Биология-6,6 и сега Декември сигурно ще направим по-голяма контролна.

sasec
11-28-2010, 11:26
Биология - 6, 6 и в петък бях изпитана писмено и не си знам оценката, но се надявам на 6ца.

Evie
11-28-2010, 11:32
Айде и аз като бъдещ осмокласник ще се включа в темата :D аз ходя на частни уроци по БЕЛ и математика още от 5 клас и затова нямам никакви проблеми в училище :) но лошото е че когато ходя по разни олимпиади винаги се представям зле :( По химия и физика съм горе-долу добре -5,6...но биологията ми е най-трудна 8-) историята е супер - любимият ми предмет тази година :) От Пловдив съм и съм се насочила към Английската и Руската, но не знам коя от двете да избера :-o ако някой знае коя и по-добра да каже ще съм благодарна :)

SiSi7yYy
11-28-2010, 12:03
Аз категорично отказах да ходя на уроци :D :D .. Просто тая няма да я бъде .. ходя по Математика и БЕЛ на СИП :D Старая се колкото мога :D .. и се надявам на успех :D :oops:

kik7
11-28-2010, 12:20
по биология имам 6,6 :D

LaChupacabra
11-28-2010, 14:15
Здрасти на всички. :) Чета темата от както е създадена ама све не намирах време да пиша. :D
Ах тая скапана математика....ходя си на уроци при частен учител и там разбирам всичко,много добре ми обясняват...но като ида в училище и зацепвам тотално... оценките ми са 3,3,4 ... абее никога не ми е била сила математиката ама тая година нещо...утре имаме контролно на аксиомите и теоремите [досега сме взели 3 аксиоми и 18 теореми мисля] :( :(
Най-много искам да вляза в 1 испанска с втори език английски ама напоследък чувам,че бала е много висок.. някой да знае колко е бил миналата година? :P по второ и трето желание сугурно ще пиша 1 Немска и 31 СУЧЕМ ...и най-накрая като спасителен пояс НТБГ и СОУ-то в което уча сега само че езикова паралелка.
ъмм оценките ми по другите предмети :
БЕЛ:3,6,6,4,4,4 :shock: :shock:
АЕ:6
История:4,6,6 и утре ни връщат тест ана месопотамия и египет :?
Биология:5,5 [много ни е готина учителката] :-D
География:5 ... като цяло предмета не е толкова зле ама госпожата е един такъ караконжул...
Химия:4,3,2 - от началото на годината ни преподава една студентка дето само си мънка под носа...нищо не разбирам от изравняването..
Физика: 3 на входното :razz: а пък новите уроци примерно за закона на Ом са ми тъмна Индия...
Информатика:5 на входното
ФВС:2 на скок от място :lol: :lol:
ехаа...аз написах роман...Сори за дългия пост :D

LaChupacabra
11-28-2010, 14:24
Междудругото на по предните страници като четох постовете ии видях,че sasec има много добри оценки по всичкo...Може ли да споделиш как си разпледеляш времето,коя смяна си и така? :-D

fuckme
11-28-2010, 15:01
абе на вас през кой ден от седмицата програмата ви е най-гадна ?

На мен понеделник:

1.Физика
2.География
3.БЕЛ
4.Математика
5.Биология
6.ФВС


и петък:

1.Математика
2.География
3.БЕЛ
4.Физика
5.Технологии
6.Биология

Да бе, оплакваш се от 6 часа?!?!?!?!!??!!!? На мен ми е най - омразно в четвъртък, защото имам 8 часа, самите предмети не са ми толкова проблем, освен химията може би.

awesomesheepy
11-28-2010, 15:18
LaChupacabra и аз по математика съм така,имам две 4-ки..
никога не ми се е отдавало,ходя на уроци,разбирам си ги там нещата,и в даскало - блоквам..

:booooomb:

иначе,исках да питам : как учите по разказвателните предмети?

та,оценките ми за сега са :
математика-4,4
български-5,5(нова оценка)
литература-6,6,6,6
ИТ-5,5
Рисуване-6,6,5,6
Биология-5,6
Химия-4,6
Физика-4
География-4,6,6

чудя се по физика и математика как да ги управям..предложения?

fuckme
11-28-2010, 15:29
^ не знам, ама аватара ти е УНИКАЛЕН. :-D

SladkaZagadka
11-28-2010, 15:32
Аз до този момент съм 6 по всичко, само една петица по английски и по география :)

LaChupacabra
11-28-2010, 16:03
Ами значи за всеки по отделно
Историята още от както се помня съм я обичала и ми е била що годе лесна: чета си плана после ако има някаква карта в атласа я разглеждам и след това чета урока пак си чета плана и си разказвам на глас какво съм запомнила.Ако има нужда повтарям всичкото. А пък за писмени по същия начин само че не с един а там на колкото урока ще е контролното и вместо на глас го пиша на лист и после сверявам,ако ми е вярно си уча от листа.

Биология:Чета план.Чета урока 2 пъти и си разказвам всичко.после пак си чета плана като за последно. И като и при исотрията ако има нужда повтарям и ако е писмено си разказвам на лист.

Физика: Метода е същия като горните 2 само че отделям не един-два прочита а към 3-4 понякога и 5 защото ми е много труден тоя предмет.Обаче при нас е малко по различно защото не уча от учебник а САМО от тетрадката.Госпожата дава много дълги планове 5-6 малки страници,защото според нея това което е в учебника е пълна каша..

География:Още от 5 клас ни се падат все някакви изкукали госпожи...истината е че от 5 клас насам не съм учила сериозно.Един бърз прочит на урока и това е.И още по интересното е че и в 5 и в 6 клас и за годишна оенка и за оценка на матурата имах 6. :shock: :D

Химия: ехх ...тъка вече яко учене пада поне при мен...ама няма резултат... План.Урок 2-3 пъти.и решавам задачите към урока

* ии ние почти по всичките имаме уч.тетрадки така че за затвърдяване на наученото си решавам и задачите там след като науча урока. :D

Ами по математика помоли госпожата да те изкара на дъската ии трябва да изкараш 5 или 6.Ипосле на писмено изпитване пак трябва да имаш 5 или 6. :[ Вие сега на кой урок сте?

А по физика решаваш задачите към урока,ако имате уч.тет и от там решаваш. И дигаш ръка в час,молиш да те изпитат и така.И като имате тестове трябва да изкарваш високи оценки. :-D

охх пак стана дълъг поста.. :oops: :oops:

sasec
11-28-2010, 16:16
Процедирам еднакво при всички предмети. Чета си точката 1-2 пъти и после си разказвам. Това отнема горе-долу по половин час, понякога 10 минути повече. После си попълвам учебната за 5-10 минути и съм готова.
LaChupacabra, нямам някакво специално разпределение на времето. Просто сядам и си уча. На ден около 3 часа макс. Просто като седна да уча съм концентрирана на макс и успявам бързичко да свърша и да възприема нещата.

Evie
11-28-2010, 16:29
Ами и аз не знам как уча, за да изкарвам 5-6...направо се чудя на себе си :D

- По история ми е много интересно и затова нямам проблеми...а и следващия раздел(Древна Елада) вече го знам целия просто защото митологията ми е нещо като хоби...оценки- 6,5
- По география даскала иска от нас да знаем всички природни обекти(планини,реки,долини) и изпитва само на картата и никога на урока...чета го 1-2 пъти колкото да знам нещо :D оценки-5,6,6
- Даскалката по химия е ужасна :( и си чета урока най-много 2 пъти, а оценките ми са 6,5,6,6...направо не знам как ги изкарах 8-)
- Физиката е по същия начин като химията само че оценките ми са по-малко
- Охх биологията е пълен ужас... тея тъкани,клетки и тем подобни глупости ме разбиват...там оценките ми са май 2 петици :(

Мии тва е общо взето :D също така гледам винаги да си пиша домашната и да слушам в час :)

polssa
11-29-2010, 07:24
Здравейтте хоррра :D ей сега си се прибирам от София (бях на уроци) и викам я да седна да видя к'во става тука :lol: амм моите оценки са :
Математика: 6 5 6
БЕЛ: 6 6 6
Руски език: 5 6 5 6
История :-) : 6 (имам ненанесени 6-ци..върви ми тоя предмет :) )
Биология :? :x :-x : 5 5 (а ми е класна...ще вдигам ръка неска)
Физика: 6 (правихме контролно в петък и май ще имам 5 :x )
Химия: 6 5
ИТ:5 4 (тая е мега тъпа..мега...няма да се изразявам , защото е грозно за момиче да говори такива неща 8-) :x )

И такамм...не е като да нямам петици, ама айде.. :oops: Да ви питам вие имате ли неизвинени отсъствия..аз имам 2/3 от закъснения :D :-| :-|

fuckme
11-29-2010, 08:08
хехее, днес майка ми ми даде да остана у нас :grin:

theonlyone123
11-29-2010, 08:39
Амии по биология съм д/г добре ... имам 4 (на входното) и 6 (на проект за чехълче) и днеска май ще ме изпитат ;дд .. стискайте палци,моля ви :) ..
По разказвателните уча като първо си пиша най-важното от всяка точка на лист и след това го научавам . После си чета урока 1-2 пъти и го разказвам . :) .. А ако не ме мързи си попълвам и уч.тетр :) ;д

RY
11-29-2010, 08:51
Ох,неска първия час имаме контролна по математика. :D Да мине геометрията,че алгебрата почна да ми липсва. 8-)

SmilezZz
11-29-2010, 09:21
RY - Хайде,успех на контролното...
Стискам палци,за да се справиш успешно...
polssa - Недей да обръщаш чак
толкова голямо внимание на ИТ и биологията,
освен ако не си решила да кандидатстваш с тях...
Като те гледам си доста добре по БЕЛ и Математика,
това е най-важното...Надявам се и на изпита да се
представите добре..
awesomesheepy - Първо ти погледнах
оценките ти по Литература и после като погледнах
Българския,се учудих доста много..Но както и да е..
Все пак оценките ти са добри,но нали знаеш,че може
и да е по-добре..По матемитика се упражнявай повече,
недей да назубряш задачите,а гледай да ги разбереш..

awesomesheepy
11-29-2010, 10:01
SmilezZz да,наистина
една оценка по български имам,и то е от входното
не ме е изпитвала,за това
пък,срядата ще правим контролна,върху изреченията,и такам 8-) стискайте палци .

ще почваме геометрия(основни геометрични фигури) тая седмица,на вас лесни ли са ви,какви са задачите,има ли за чертане,лесно ли се разбират?

meriLinka
11-29-2010, 10:52
имам 5 по математика и български :booooomb: :booooomb: :booooomb:
не,не ... СТИГА ВЕЕ :booooomb: :-x
имам повече петици от колкото шестици в бежежника :booooomb:
не стига тва ами съм и болна :booooomb:
ама въпреки това си ходих на даскало и сега с майка ми отиваме при личния.
само да се оправя и започвам да уча по нов начин с разказване на урока и т.н.
всички ли си разказвате уроците? аз това никога не съм го правила.

awesomesheepy
11-29-2010, 10:56
аз чета урока 1 път да кажем,после точка по точка,изкарвам си най-важното от всяка точка в тетрадката и уча оттам.
По-лесно ми е.
И разказвам на глас..

Evie
11-29-2010, 11:08
ще почваме геометрия(основни геометрични фигури) тая седмица,на вас лесни ли са ви,какви са задачите,има ли за чертане,лесно ли се разбират?



Сега почвате геометрия :shock: ние вече я свършихме, правихме тест и утре ще ми го връщат. Иначе не е много лесно, на мен формулите и разлагането ми допадаха повече :D има много теореми, аксиоми и някви основни задачи, които на мен ми ги казваха на курса :) Много съм щастлива защото на теста по литература за "Немили - недраги" имам 6, а не очаквах повече от 5 8-)

BlackEyedPeas
11-29-2010, 11:46
Ние днеска по математика взехме "Еквивалентни Уравнения" - Супер лесен урок. Иначе аз ся отивам да си правя теста за утре по история. В смисъл, че днеска другия клас го правиха и ни казаха кой каква група е и за какво трябва да пише. Аз трябва да пиша за Египетската Имерия и Нововавилонско царство. А накрая и 2-те групи имаме една обаща точка - Да напишем защо в Европа стопанството се е развило по-късно. Аз сега на едни лист ще си напиша всичко и утре го вадя и ще се правя, че пиша :D :D

MegiBoOm
11-29-2010, 14:09
Ааааа днеска по математика взехме сбор на ъглите в триъгълник и тая шматка така го "обясни", че абсолютно нищо не разбрах, а в четвъртък имаме контролно! :-x :booooomb: :-x :booooomb: :-x

meriLinka
11-29-2010, 14:56
на вас харесва ли ви да учите? или ви е досадно и тъпо?
щото на мен ми е адски тъпо и нищо не запомням, а помня миналата година ми беше кеф и си помнех всичко.
пфф.. в дупка съм ;//..

сега ще използвам като съм болна да си понауча някои неща ;/

LaChupacabra
11-29-2010, 15:09
Върнаха ни по история на Египет и Месопотамия.22 от 24 точки. :grin: :grin: [тоест 6 :] ]

По математика взехме урока след сбор на ъгли [забравих му името] и там са уж две теореми и мисля ,че го разбрах ама...А в четвъртък имаме тест на всичко от началото на раздела.. :booooomb: стискайте палци.

Иначе...

meriLinka и аз съм очно така :shock: миналата година всичко минаваше по вода без много много напъни а сега...като се прибера въобще не ми се мисли за учене...и като седна да уча ми трябват към 4 часа ,че и понякога по 5-6 [има и дни с лека програма или без домашни ама са изключение ] :lol:

MegiBoOm късмет на контролното (: Помоли някой да ти ги обясни?Съученичка,по-възрастен или отиди на консулация ако имате де...

awesomesheepy
11-29-2010, 15:11
на вас харесва ли ви да учите? или ви е досадно и тъпо?
щото на мен ми е адски тъпо и нищо не запомням, а помня миналата година ми беше кеф и си помнех всичко.
пфф.. в дупка съм ;//..

сега ще използвам като съм болна да си понауча някои неща ;/

не си сама

а и предполгам не само на нас,а на никой не му се учи

8-)

LaChupacabra честито за 6-цата по история :smt048

LaChupacabra
11-29-2010, 15:26
мерси :-)

На вас ще ви липсва ли стария клас или с нетърпение чакате да се запознаете с новия?

На мен всеки един от тоя клас ми е толкова скъп,че направо не знам какво ще правя на 15 юни...7 години съм била с тях и сега на 15 ...БУУУМ :booooomb:

Аз отивам да уча по биология и да решавам задачи по български :] после ако има нещо ново ще пиша ако не утре като се прибера :-D :-D

meriLinka
11-29-2010, 15:32
много си обичам класа <3 с повечето от тях сме заедно от първи клас.
ама има моменти, когато много им се нервя и ми се иска да съм в друг клас..

polssa
11-29-2010, 15:43
Лелелеееее хорааааааа :x :-x :-x :-x Ей сега се връщам от даскало и се ядосвам на маххххххх-- 1. Преместиха ни в нова стая,защото сме наказани (момчетата провезиха едно др момче през третия етаж...а и за други нещаа ) :cry: :cry: 2. Тая по история ни даде контролно без предупреждение, защото сме били много лигави ала балаа... Трябваше да пиша за религията на египтяните и Асирийската империя!!! :-x :-x :x :x :booooomb: :booooomb: Направо ми иде на убивам...надявам се на 5-ца, но няма да ме огрее .... напрао не знам к'во да правя...тая па по биология неще да ме изпита, ама аз ще я подлудя, обещавам :D :D Айдее со здраве, мацки.. :D

RY
11-29-2010, 15:48
Хора,честито за шестиците! :grin: При мен неска контролната мина супер. :grin: Задачите бяха 15 от тестовете в сборника.Вашите госпожи имат ли навика да дават на контролната някакви задачи,които са ги дали за упражнение?
В сряда ни ги връщат (щото вторник нямаме математика) и почваме уравненията.За утре май по нямам нищо да пиша..Ааа,ще правим контролна по английски за трите форми на глаголите.
Айде,lov u! :-) :grin:

awesomesheepy
11-29-2010, 16:18
Хора,честито за шестиците! :grin: При мен неска контролната мина супер. :grin: Задачите бяха 15 от тестовете в сборника.Вашите госпожи имат ли навика да дават на контролната някакви задачи,които са ги дали за упражнение?
В сряда ни ги връщат (щото вторник нямаме математика) и почваме уравненията.За утре май по нямам нищо да пиша..Ааа,ще правим контролна по английски за трите форми на глаголите.
Айде,lov u! :-) :grin:

еха,блазе ви
то така,мега лесното ще си изкарвате оценките,екстра :Р Успех,дано е 6-ца.

та,наща ги дава..и аз не я знам откъде,дава някои решени,от учебника(накрая има урок УПРАЖНЕНИЕ,ама никога не го праим) и от там някои,и другите от нейни си сборници,което е шит-а в цялата работа.

RY
11-29-2010, 16:21
Хора,честито за шестиците! :grin: При мен неска контролната мина супер. :grin: Задачите бяха 15 от тестовете в сборника.Вашите госпожи имат ли навика да дават на контролната някакви задачи,които са ги дали за упражнение?
В сряда ни ги връщат (щото вторник нямаме математика) и почваме уравненията.За утре май по нямам нищо да пиша..Ааа,ще правим контролна по английски за трите форми на глаголите.
Айде,lov u! :-) :grin:

еха,блазе ви
то така,мега лесното ще си изкарвате оценките,екстра :Р Успех,дано е 6-ца.

та,наща ги дава..и аз не я знам откъде,дава някои решени,от учебника(накрая има урок УПРАЖНЕНИЕ,ама никога не го праим) и от там някои,и другите от нейни си сборници,което е шит-а в цялата работа.
Ся видях,че си питала за геометричните задачи.Гадното,че теоремите са 4-5-6 примерно,а има 100 вида задачи. 8-) Ама не са толкова трудни. :-)

MegiBoOm
11-29-2010, 16:54
а-а-а-а знаете ли, че имам 6 по химияяяяя :grin: :grin: :grin:

kik7
11-29-2010, 17:03
Ние по математика днес взехме ЪГЛИ С ВЗАИМНО УСПОРЕДНИ РАМЕНЕ и ТРИЪГЪЛНИК ... лесен е урока само че ни даде 15 задачи за домашна :booooomb: ... имам 6 по физика :grin: и 4 + :( на преразказа по БЕЛ :cry: но госпожата каза, че ще ми я пише в ЗИП-а :grin: .. за утре освен 15 задачи по математика имам да уча по литература ( 2 въпроса ) и по история

loveislie
11-29-2010, 17:15
имам 6 по литературааа :grin: :grin: :grin: :grin:

SiSi7yYy
11-29-2010, 17:22
Аз имам 3 по Физика :cry: :cry: :lol:

LaChupacabra
11-29-2010, 17:28
MegiBoOm бравооо :shock: мен химията ми е ....ужас :D
абе въобще браво на всички за оценките
а тези който имат ниски споко има време до края на срока ще ги оправите :)

MegiBoOm
11-29-2010, 17:28
Аз имам 3 по Физика :cry: :cry: :lol:

Нищо, ще я оправиш! ;) :-)

awesomesheepy
11-29-2010, 18:44
хора,настроени ли сте вече коледно ?

направо като видя некви реклами,и като си помисля,че сряда е 1-ви декември..ми става ГОТ.

8-)

awesomesheepy
11-29-2010, 18:45
kik7 честито за физиката.
MegiBoOm честито за химията.

: )

kik7
11-29-2010, 18:45
да .. само дето ваканцията ни е мега кратка :( :( :( :( :booooomb:

awesomesheepy
11-29-2010, 18:46
да .. само дето ваканцията ни е мега кратка :( :( :( :( :booooomb:

да..което е мега кофти..

;/

апък,бургазлийци май говориха с кмета,той се нави,пращаха някво писмо а-у..
ще видим кво ще стане .
дано да е до 10-ти,че с тия яки протести,кой знае кво ще му хрумне на Сергей къв бил..Игнатов..

RY
11-29-2010, 18:50
Мдааа,има си Коледно настроение вече. ^.^
Ама първо преди това трябва да минат класнииии и контролнииии. :(
Утре или вдругиден ще правим контролна по английски.В петък имаме тест по география и контролна по български за изреченията. :? На 9ти пък класна по литература,а по математика май е а 20ти.
+ май че и по биология ще правим
Вие декември имате ли много контролни?
Ваканциятааа.... :x :?

kik7
11-29-2010, 18:54
ами за декември знам само че на 2-ри ще имаме тест по АЕ и по математика нз кога ;d

awesomesheepy
11-29-2010, 19:05
Мдааа,има си Коледно настроение вече. ^.^
Ама първо преди това трябва да минат класнииии и контролнииии. :(
Утре или вдругиден ще правим контролна по английски.В петък имаме тест по география и контролна по български за изреченията. :? На 9ти пък класна по литература,а по математика май е а 20ти.
+ май че и по биология ще правим
Вие декември имате ли много контролни?
Ваканциятааа.... :x :?

ами,ние контролни..
за класните - никой нищо не ни е говорил,нито уточнил дати

четвъртък-ще правим по английски,на неправилните глаголи
сряда-български,на изреченията
и може би другата седмица цялостен тест на Немили-недраги,понеже ще свършваме повестта.
за сега това..друго не са казали 8-)

kik7
11-29-2010, 19:12
вие за Коледа ще правите ли нещо с класа си ??

sasec
11-29-2010, 19:15
Ами ние четвъртък правим контролно по математика на ъглите + сбор на ъгли в триъгълник, 9 декември имаме контролно по Физика, а на 15 или 16 декември - класно по математика. За класното по БЕЛ не знам кога е класното. За Коледа ще ходим на дискотека. А, и имам 6 по Литература. :grin:

awesomesheepy
11-29-2010, 19:21
ние сигурно ще сме на дискотека
утре ще говорим в час на класа

иначе,sasec браво :] много хубави оценки имаш


п.п.малко да се заредим с коледно настроение ^^
http://vbox7.com/play:80a1a9e9
поздрав !

sasec
11-29-2010, 19:24
^Мерси. :) Абе хора, вие притеснявате ли се другата година в какъв клас ще попаднете? Дали ще има хора, с които ще си паснете, или няма да успеете да се сприятелите с никого? Защото аз понякога имам леки упасения, че няма да си харесам новия клас„

kik7
11-29-2010, 19:25
Някой може ли да ми каже защо Вазов в 5 глава събира Бръчков и Странджата ??

kik7
11-29-2010, 19:31
^Мерси. :) Абе хора, вие притеснявате ли се другата година в какъв клас ще попаднете? Дали ще има хора, с които ще си паснете, или няма да успеете да се сприятелите с никого? Защото аз понякога имам леки упасения, че няма да си харесам новия клас„

И аз се притеснявам дали ще ми допадне новия клас .. много съм срамежлива и ако не се падна с някой от сегашния ми клас не знам какво ще правя ...

awesomesheepy
11-29-2010, 19:34
Някой може ли да ми каже защо Вазов в 5 глава събира Бръчков и Странджата ??

http://download.pomagalo.com/296898/zashto+brychkov+ostava+pri+smyrtniya+odyr+na+stran djata/?search=670

ако ще ти помогне - последния абзац

ами,попринцип,младият Бръчков избира да остане при Странджата до последния му миг на тази земя,той е единствения който не отива нанякъде(така правят останалите-попчето,хаджият,македонски )
и понеже Бръчков проявява голямо страхопочитание към стария хъш,решава да е до него и ''да му затвори очите'' . > това от мен

Когато един ден Странджата събира сили, за да благодари на Бръчков, че не го е изоставил да умре сам в чуждата страна, този чисто човешки жест на искрена благодарност той завършва с дълбоката въздишка:”О, отечество!...” .Тя издава,че над личната му болка от безславната смърт отвъд Дунава е патриотичното му чувство,неудовлетвореност а,че си отива от света,без да е дарил отечеството с личната си себежертва в борбата за свобода.Тази извисеност на мислите му го характеризира като истински герой.


Авторовото възхищение от такъв висш патриотизъм се вписва в искрените поетически обобщения на Бръчков”...твоето име ще остане славно.Ти си един герой”,”България няма да забрави своите храбри синове”.
Чрез тази обвързаност между двамата герои Вазов внушава идеята си за приемственост между поколенията.

разни извадки.
дано съм помогнала :-)

awesomesheepy
11-29-2010, 19:34
^Мерси. :) Абе хора, вие притеснявате ли се другата година в какъв клас ще попаднете? Дали ще има хора, с които ще си паснете, или няма да успеете да се сприятелите с никого? Защото аз понякога имам леки упасения, че няма да си харесам новия клас„

и аз така
и дано си допаднем,че..


е,първите дни ще е сложно,няма как.

kik7
11-29-2010, 19:35
мерсии :-)

awesomesheepy
11-29-2010, 19:36
мерсии :-)

няма проблем ^^

SladkaZagadka
11-29-2010, 20:10
http://img.webme.com/pic/k/koleda/diadokoleda00022.gif

Хах .. за съжаление съм далеч от мисли за Коледа . При нас първият срок свършва на 23ти декември и сега са ни всичките класни и контролни :x . Освен това нямам и представа къде да предложа да празнуваме Коледа, например в дискотека или ресторантче, да отидем някъде целия клас, естествено с класната и така . Нямам никаква идея, затова моля ви помагайте 8-[ Трябва аз да поема инициативата, ако очаквам от другите нищо няма да направим . А не е особено гениално да седим около 350 минути в даскало без нищоо да правим и само да се гледаме в ушите :D . Така че който може да се отзовава с предложения :-D . Между другото, вие ще си подарявате ли подаръци? Иска ми се да избера нещо за едни доста близки приятели [момчета], но уви не знам какво - тематично ли да бъде или пък нещо, което биха използвали наистина . [момиче съм . ]

kik7
11-29-2010, 20:23
ние си подаряваме подаръци .. значи написваме всички номера на малки листчета и всеки тегли по 1 ... празнуваме си в стаята много "яко" .. така вече 2 години :lol: класната никъде не иска да ни води :( :lol: все пак утре в часа на класа ще говорим с нея и дано да я навием :lol:

SladkaZagadka
11-29-2010, 20:36
ние си подаряваме подаръци .. значи написваме всички номера на малки листчета и всеки тегли по 1 ... празнуваме си в стаята много "яко" .. така вече 2 години :lol: класната никъде не иска да ни води :( :lol: все пак утре в часа на класа ще говорим с нея и дано да я навием :lol:

Ние направихме номера с листчетата днес :) . Дано да отидем някъде, но да има и раздвижване ... танци - манци и др :D

LaChupacabra
11-29-2010, 20:38
много ми харесва песнта! :] Охх обожавам Коледа!Цялото настроение,снега,елхата,ук асите по магазините и къде ли още не,мисълта за Дядо Коледа и елените... :grin: :smt111 :smt111 :smt055

За тая година не знам още не сме уточнили но от 5 клас насам на около 20 винаги сме ходили на Витоша.Всмисъл качваме се на лифта ,после на Алеко и там има писти кво ли не и е много забавно. :-D Ии винаги си разменяме подаръци - няма как тая година да пропуснем :D
Аз два часа решавах задачи по математика...мисля че схванах нещо ама ще видим в четъртък на теста.И по биология учих:-D

LaChupacabra
11-29-2010, 20:56
А пък при нас е малко по различно: класната примерно си почва от 1 номер и за всяко момиче примерно пише някой женски анимационен герой -Мини Маус,Жената Котка,Мардж от The Simpsons,Снежанка.[Аз бях червената шапчица миналата година] :lol: :lol: и за момчетата мъжки герой ии минава през всеки и всеки си тегли име...и то само подсказва дали трябва да купиш подарък за момиче или за момче. :D Аз получих блузка на h2o миналата година. :razz: :razz: :razz: :shock:

и аз се притеснявам за новия клас...представялала съм си как се падам в някакъв отвратителен клас и не успявам да се сприятеля с никой..или пък всички се познават и само аз съм нова примерно :shock: Ще се гръмна ако няма някой от стрария ми клас.Това което ме успокоява е,че няма да съм единствената нова. :D

kik7
11-30-2010, 06:28
в 5 клас получих плюшено меченце :D :smt007
в 6 клас получих рибки ( с аквариум; камъчета и т.н. ) :D

RY
11-30-2010, 08:15
Коооолееедаааа! :smt081 Ние няма да си разменяме най-вероятно. :D Пък и никъде може би няма да ходим. ;/

Мислих една задача по физика половин час и най-накрая я измислих. :smt036 Неска ще се надявам да я реша на дъската или поне да я прочета..да видим дали ще ми пише нещо.

ПС:Аз във втори клас получих касичка-слонче,което носи късмет. 8-)

theonlyone123
11-30-2010, 08:17
Ние утре ще обсъждаме с класната за това дали ще ходиме някъде . Миналата година си разменяхме подаръци и беше мн готино . Най-вероятно и тази година ще си разменяме. :) .. Иначе и аз се притеснявам какъв ще ми е новият клас тва-онова,но да се надяваме че ще си допаднем ;) ;д ... А съм в много добро коледно настроение,за разлика от мин.година ;д .. Нямам търпение :) .. Вие какво ще си поръчвате за Коледа на ваште ? :)
Ии да питам вие взели ли сте си някакви сборници и такива по математика и БЕЛ ? .. А за тези които ходят на уроци--> вие ще имате ли някакви пробни изпити ? .. щото на нас ще ни дават пробен изпит някъде през декември на изученото до сега ...

kik7
11-30-2010, 08:24
ами аз имам 6 сборника по БЕЛ :D и 6 по математика :D

awesomesheepy
11-30-2010, 09:53
имам сборници отделни за урока да.

на уроците,на които ходя,ще правим пробен да.
на изученото до сега..следващия път.

говорихме днес в час на класа,и решихме,че ще ходим с няколко класа,да е по мания,на дискотека сигурно .

и..имам 5-ца по български на изпитване,майната и на г-жата..казах си всичко,сао връзките не можах да кажа като хората,бях мега МЕГА ПРИТЕСНЕНА! И оная.. :booooomb:

утре ще прайм контролно на изреченията :Р

BlackEyedPeas
11-30-2010, 12:18
Апфффф... :booooomb: :booooomb: :booooomb: ДНЕСКА МИ БЕШЕ НАААААААЙ-УЖАСЯВАЩИЯ ДЕН В ДАСКАЛО! Анулираха ми теста по история :booooomb: :booooomb: :booooomb: Ама тая тъпата за к'во толкова ме мрази? Другите им вика "Крий пищовите"; "Затвори си учебника", вижда ги, че преписват, но естественно от целия клас само на мен ми взе листа. И момичето до мен искаше да му помогна и оная веднага дотърча и ми вика "Внимавай МНОГО! Ще те оставя на изпит!", а аз дори нямам 2-ки по история :shock: :shock: ТЪПА, ДЪРТА ЧУМА! ЧУМАТА ДА Я ТРЪШНИ ДАНО! Иначе аз много се притеснявам за другата година, когато ще съм с нов клас, тей като съм мнооооооого срамежлива и трудно ще си намеря някого. За което много ме е страх. Трябва тука да се опознаем, че поне ако влезем в една гимназия да се знаем :D

awerw
11-30-2010, 12:40
Кога ги напрайхте 50 стр. еееееееееееееееее 8-)

Evie
11-30-2010, 13:11
Ее ние тук май всички сме срамежливи :D и аз се притеснявам за новия клас, но повече за това дали ще е готин 8-) Ние всяка година с класа ходим на дискотека и винаги е много яко, но тази година няма да съм в България и ще пропусна :cry: подаръци също си разменяме като теглим някакви номера, които г-жата е измислила и знаем само дали ще подаряваме на момче или момиче 8-) Абе ся ще ви питам нещо...как не се разсейвате с момчетата :D смисъл аз сега харесвам едно момче ии не мога да се концентрирам да уча :x вие справяте ли се някак с тва :(

MegiBoOm
11-30-2010, 14:16
Първо в моето даскало са само идиоти ...И не не се разсейвам, поради простата причина, че не искам да ме харесват изроди 8-)
2. Имам 5 по математика, а ми трябваше 66666666 ;хх :o
3. Днеска и вчера зехме некви задачи по математика за сбор на ъглите в триъгълника (основни задачи) Лелееее....нищичко не разбирам! :booooomb:
4. Днеска всички от класа не спряха да ме обарват! ЕГАТИ ТЪПАЦИТЕ! :-x :-x :-x

LaChupacabra
11-30-2010, 14:20
Evie - даа определено е разсейващо като си харесваш някой.... :D опитваш да се съсредоточиш ама...и най-зле става ако този някой е от класа ти :shock:

Охх може ли малко помощ хора?
Имаме за домашно по литература да разталкуваме 10 глава и постъпките на героя вътре?Не искам някой да ми пише домашното,просто искам да ми дадете малко насоки?Какво точно трябва да се има предвид под разталкуване...да се опитам да обясня постъпките на Македонски ли?
[става въпрос за 10та глава от Немили Недраги]

LaChupacabra
11-30-2010, 14:23
MegiBoOm - и в нашя клас има такива 'индивиди' дето само тва им е работата... Ох и аз не разбирам последнте уроци по математика[де да бяха само последните]... само задачите с пропорции мога да решавам....другите са ми... :x :x

Evie
11-30-2010, 14:54
MegiBoOm само днеска ли? При нас всеки ден е така :D егати перверзниците :shock: LaChupacabra потърси малко информация в интернет, аз бих ти помогнала, но още не сме стигнали до там, а иначе нашата г-жа ни дава страхотни планове :) виж и в учебника трябва да има нещо... :-o

polssa
11-30-2010, 15:44
MegiBo0m, и при мен е така...всеки денн.. :booooomb: :D Иначе днес бешее мнооооогооо якоооо, защотоо имам две 6-ци- по БЕЛ и по физика :grin: :grin: :-) :-) Искам да е Коледаааа...ваканция..снеже ..идилия..и най-якото е, че бате се връща (той следва в чужбина и много ми липсваа :smt088 :smt089 :smt090 :smt087 :smt087 :-# :-# ) Се тая..няма да си мисля сега за него...имамм да решавам адски много задачи за уроците и за ЗИПа, но все пак съм много щастлива!! Хмм...много нещо се застоявам..отивам да папкам и да решавам задачки...байй хораа :-) :-)

kik7
11-30-2010, 16:46
аз днес имам 6 по ИИ :D 5 по история ( от теста ) :( и 5 по АЕ ( от зпитване ... НЕ СИ БЯХ НАПРАВИЛА 1 ЗАДАЧА ОТ ДОМАШНАТА И ТЯ 5 :booooomb: :booooomb: :booooomb: )

В час на класа теглихме листчета и аз ще подарявам на най-добрата ми приятелка :-D :grin: а на мен ще ми подарява едно момче :-D ( уж беше тайна :D но както винаги на 2-та минута всеки знаеше кой му подарява ) :lol:

kik7
11-30-2010, 16:51
ааа и по БЕЛ взимах участие и си прочетох домашната, която написах благодарение на awesomesheepy :-) и госпожата каза че утре ще ме доизпита :grin: :D

polssa
11-30-2010, 16:52
Аз ще предложа на нашия клас това с листчетата, но усещам, че ще отнеса някои от най-цветистите псувни и обиди :D Затова както всяка година ще си подаряваме само момичетата.. :oops: 8-) Вече наистина отивам да решавам..ей сегичка..след 5 минуткиии.. :oops: :D

awesomesheepy
11-30-2010, 17:03
ааа и по БЕЛ взимах участие и си прочетох домашната, която написах благодарение на awesomesheepy :-) и госпожата каза че утре ще ме доизпита :grin: :D

еее,златна съм бе !

ох миличка,мега се радвам .
ай,дано имаш 6-ца.
ще черпиш 8-)

fuckme
11-30-2010, 17:29
Аз ще предложа на нашия клас това с листчетата, но усещам, че ще отнеса някои от най-цветистите псувни и обиди :D Затова както всяка година ще си подаряваме само момичетата.. :oops: 8-) Вече наистина отивам да решавам..ей сегичка..след 5 минуткиии.. :oops: :D
оф, бееее... и аз все съм така! ;@@@