PDA

View Full Version : Настоящи седмокласници



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

sasec
03-01-2011, 16:57
Честита Баба Марта! :)
http://pozdravi.net/data/media/6/babaMarta22.jpg

Иначе аз днес бях на олимпиадата по Биология и мисля, че се представих добре, имам реални шансове за втори кръг. Най-сетне ни казаха и резултатите от състезанието по математика. 78 точки и оценката ми е 5,214. Надявах се на повече, но поне минавам на втори кръг.

zlatit0o
03-01-2011, 16:57
^ зависи от госпожата. По-добре я питай в понеделник, когато часовете са по-дълги иначе утре ако ти я даде ще бъде само 30мин

RY
03-01-2011, 18:00
Честита Баба Марта! :grin:
Днес не ни върна контролните по физика пак..каза,че утре вече ще ги върне.По математика другия вторник или сряда ще правим контролна..През четирите дена ще имам много за учене. :-o

awesomesheepy
03-02-2011, 09:27
Днес мина добре..
контролната по математика ще я правя понеделник.
Тия дни,почивните,съм решила да решавам задачи..(е,и да уча,естественО)
неделя съм на състезание (с тренировките) и днеска ще ходя на тренировки..и такива работи. 8)

Вашите планове какви са за тези 4 почивни дни(: ?

polssa
03-02-2011, 11:09
Сори хора, че тия дни не пиша, ама съм се стегнала.....
По БЕЛ на олимп. се оказа, че имам 5.75 :shock: :shock: .... В понеделник е втория кръг....
По математика взех да решавам повечко задачи, че така съм се изложилаа...
Неска исках да ме изпитат по Биология, ама тая .... не ме вдигнаа :D
Охх...след малко съм на очен преглед.... Имам 6 по ЗИПІ Биология...странното е, че редовния час имам само петици, а ЗИП-а само 6-ци :-o :D ...
Охх...айде ставам да си изтрия спиралата, че може да пречи на прегледа :D

MegiBoOm
03-02-2011, 12:39
Днеска беше ЯКО! :D
Имам 6 по математика, по чиста случайност, ама не ми се разправя сега... 8-)
Махнах се от географията, щото не ми се седеше и отидох на рожден ден с фр в МакДоналдс и след тва боулинг! Баси кефа... :lol:
Утре и други ден ваканцийка! :grin:

theonlyone123
03-02-2011, 12:54
Тежък ден .. :x :?
Имам 3 по биологияя :-x :-x :-x тая к***а не ме доизпита , на вс отгоре й казах всичко .. и за бога 3 :-o :-o :o :o :o ... охх не ми се обяснява подробно ... ;хх ...
иначе мина що годе добре .. само дет съм скарана с половината клас и ужас .. получава се кофти де .. ама ... :x :x ..
Е , поне хубавото е че ходих до мола да се отпусна малко за развлечение :D и си харесах дрешки ии супер :grin: ... наближава рожденният ми денн ... нямам търпениее 8) 8) 8) :grin: :grin: :grin:

LaChupacabra
03-02-2011, 16:26
странен ден 8-)
лелелелеле на контролното по химия от миналия път на оето на всичко бях играла на тото имам 5 :grin: и после в часа участвах активно и ми писа и една 6 :grin: :grin:
по математика беше сложно контролното...не е истина колко искам 5.... 1вата беше фасулска...2та не ми стигна времето..направих само чертежа дадено,търси се и 2 реда от решението.. а 3тата мисля,че ми е цялата вярна 8-) даноооо
тея 4 дена 2 от тях ще излизам...сигурно 4 и 5... утре ще си почивам..цял ден вкъщи ^^ а на 6 ще учаааа... е и ще решавам и заадачи през тва време 8-)

RY
03-02-2011, 17:29
По физика имам 20 от 21,най-много от целия клас. :grin: По английски имам 6 на един проект.От сряда госпожата по математика каза,че ще ни дава много тестове за този последния геометричен дял.Сега изреждам сички неща,които имам да правя през почивните дни 8-)
-да си напиша реша задачите по математика за вторник
-да си напиша за урока по математика в понеделник
-да правя преразказ на Една българка V глава за урока в неделя :(
-да уча по биология и да си изкарам най-важните неща на един лист за контролната във вторник
-да уча по физика,ако реша да ме изпитва
-да уча по география,ако реша да ме изпитва
-да уча по химия за теста на 17
-да правя допълнително тестове по бел и мат
-да си направя тетрадка с теоремите по математика,госпожата ще ги преглежда
:smt103

beachgirl
03-02-2011, 19:11
здрасти на всички ... охх хораа.. по литература теста беше покъртителен ... имаше неща, които въобще не сме казали в клас .. например „кой е кулминационният момент в стих. българският език“ // стихотвотрниее с кулминация .. е тва не го бях чувала а още повече че а урока ми казаха че няма кулминация ... се едно писах че е 4-5-6 строфа .. охх имаше просто ужасни неща .. супер много ми трябва 6 .. адски много ... стискайте палци ... и не ни върнаха по история ии ммного се притеснявам за БЕЛ и ми е некво скапано настроението ; ((

kik7
03-02-2011, 19:21
Имам 6 по математика от изпитване :grin: :grin: :grin: преди време дадох едни задачи ама не съм решила една и госпожата каза да я реша и ще ми пише 6 аама по ЗИП :D 1000 пъти я решавах и всеки път получакам какъв ли не отговор само не и правилния :D .. та някой може ли да ми помогне
http://prikachi.com/images/881/3046881d.jpg
а за ваканцията колко домашни имам пак .. особено по математика :D

theonlyone123 спокойно ще я оправиш 3-ката .. иначе тея от моя клас и те ми късат нервичките :D особено пък сега като дойде тоя новия и всички са влюбени в него :-D а пък той да е такъв красавец :lol: :lol: :lol: :lol:

awesomesheepy
03-02-2011, 21:23
kik7 браво за 6-цата ! (:
theonlyone123 ще управиш 3-ката,споко.

Всъщност,кога са изпитите?Знаете ли?

п.п аз тези почивни дни ще се упражнявам в/у задачите за контролната,която ще правя понеделник...казаха ми какви са ми задачите,и ще решавам такива,така че ми трябва 6-ца!ДА! 8)
+ Утре ще си разпределя задачите/домашните/ученето за 4-те дни)

zlatit0o
03-03-2011, 07:33
Добро утро :)

И честит 3ти март!!
http://www.getpeace.eu/wp-content/uploads/2010/03/3mart.jpg


Плановете ми за днес:
- сега отивам да закусвам
- после ще решавам задачи по мат (искам да реша около 5-6 задачи от всички видове)
- компчее ;ддд
- ако има с кой сиг ще изляза

RY
03-03-2011, 08:13
Честит 3ти март!! :smt113
Тая сутрин забравих да си изключа алармата и звъня в 6.. :D Викам си "Ох,кога стана пак сутрин" и в следващата секунда се сещам,че не сме на училище. :D
Днес мисля да си направя тетрадка с теоремите по математика,да си напиша да един лист нещата по биология и може да решавам задачи.

awesomesheepy
03-03-2011, 08:30
Честит празник!

beachgirl
03-03-2011, 09:02
Здрастии и честит празник от мен !! : )) за днес нямам планове .. а всъщност имам : ПЪЛЕН РЕЛАКС и може би излизане ако има с кой .. ама то в тоя студ и сняг навън ... сега тука тормозя брат ми като го правя на момиченце ;дд http://prikachi.com/images/482/3048482B.jpg --> ето го горкото ;дд ии така .. релакс му е майката ;д

sasec
03-03-2011, 09:10
Честит празник на всички! :)
Изпитите са на следните дати:
БЕЛ - 27.05.2011г.
Математика - 30.05.2011г.
За датите на записвания, класирания и подобни: http://www.izpiti.net/grafik-izpiti-kandidat-gimnazisti/
Надявам се да съм полезна. :)

theonlyone123
03-03-2011, 09:15
Честит празник на всички :-)
До сега си почивах и гл едно мн яко филче :D
Сега ще си напиша по математика и литература и после ще излезна на кафенце ;d 8) :smt049 :-P :---)

П.П - Не обръщайте много внимание, ама си обичам емотиконките :D

awesomesheepy
03-03-2011, 09:15
Честит празник на всички! :)
Изпитите са на следните дати:
БЕЛ - 27.05.2011г.
Математика - 30.05.2011г.
За датите на записвания, класирания и подобни: http://www.izpiti.net/grafik-izpiti-kandidat-gimnazisti/
Надявам се да съм полезна. :)

Страшно ти благодаря (:

Вие тези 2-та почивни дни ще учите ли по нещо? :-o
Аз мисля малко релакс да си дам.

sasec
03-03-2011, 09:38
^Няма защо :)
Такам...днес мисля да си науча за понеделник и после другите дни смятам да си почивам, да излизам, може да порешавам задачи по математика и така...

beachgirl
03-03-2011, 09:47
охх изпитите са след 3 месеца и аз се стресирам вече ... ;ss

kik7
03-03-2011, 09:51
Честит празник и от мен :)

aras97 мерси много :-) .. днес няма да уча :D .. до сега бях с една приятелка на фризьор и по-късно ще ходя у тях че не сме се виждали от 2 месеца :D утре сигурно ще уча :D сега мисля малко да прогледам анатомията на Грей :D

theonlyone123
03-03-2011, 13:59
Xii people :D
Хъх ... са си напраих съчинение-разсъждението ии сега мисля да се къпя .. после ще си превеждам песнички и така :P 8) :-({|= :-({|= :-({|= :smt007 :smt007 :smt007

LaChupacabra
03-03-2011, 14:29
Честит 3 Март! :)

хайй хорица 8-)
цял ден си мързелувам,излизах на пица и така 8-)
сега ще си почина,ще се изкъпя и ще си напиша по каквото мога за понеделник 8-)

zlatit0o
03-03-2011, 16:03
Днес нищо не съм пипнала, а уж исках да решавам задачи |(((
;d
ааа хораа.... някой преди време беше постнал тези думи като "метафора, анафора, аргумент" и т.н. със определенията им. За жалост не мога да ги намеря ; /// някой може ли да помогне?

beachgirl
03-03-2011, 16:23
http://cheteneto.com/literatura/notions/ ^^ надявам се това да ти помогне : ))

zlatit0o
03-03-2011, 16:36
Благодаря ти много :-)

beachgirl
03-03-2011, 16:43
няма проблем нали за това съм тука :D

theonlyone123
03-03-2011, 16:49
zlatit0o принципно аз ги бях писала и ги намерих - на стр 158
Ето ти ги пак ,за всеки случай :D :
Анафора - повтаряне на думи или изрази в началото на стихове
Епифора- повтаряне на думи или изрази в края на стихове.
Апосиопеза - замълчаване, прекъсване на речта, изразено с многоточие.
Антитеза- съпоставяне на думи и понятия с противоположно значение.
Инверсия-разместване на думите в изречението с цел да се подчертае значението на разместената дума и да се засили емоционалното въздействие на речта .
Композиция- начинът,по който е изградена литературната творба - подреждането и свързването на отделните моменти в нея
Метафора- дума или израз в преносно значение
Метонимия- преносна употреба на думите,при която пренасянето се осъществява въз основа на вътрешна връзка - названието на един предмет се заменя с названието на друг
Алитерация- повторение на съгласни звукове със сходно значение , чрез което се поражда слухов ефект
Асонанс - повторение на гласни звукове,чрез което се постига музикалност .

yeeee
03-03-2011, 16:59
zlatit0o принципно аз ги бях писала и ги намерих - на стр 158
Ето ти ги пак ,за всеки случай :D :
Анафора - повтаряне на думи или изрази в началото на стихове
Епифора- повтаряне на думи или изрази в края на стихове.
Апосиопеза - замълчаване, прекъсване на речта, изразено с многоточие.
Антитеза- съпоставяне на думи и понятия с противоположно значение.
Инверсия-разместване на думите в изречението с цел да се подчертае значението на разместената дума и да се засили емоционалното въздействие на речта .
Композиция- начинът,по който е изградена литературната творба - подреждането и свързването на отделните моменти в нея
Метафора- дума или израз в преносно значение
Метонимия- преносна употреба на думите,при която пренасянето се осъществява въз основа на вътрешна връзка - названието на един предмет се заменя с названието на друг
Алитерация- повторение на съгласни звукове със сходно значение , чрез което се поражда слухов ефект
Асонанс - повторение на гласни звукове,чрез което се постига музикалност . оо супер много ти благодаря и аз ги търсих :)

theonlyone123
03-03-2011, 17:03
Пак заповядай :)

awesomesheepy
03-03-2011, 20:58
Такам..за почивните дни ми се очертава да уча:
История-урок)
Биология-урок)
Математика-домашна)
Математика-домашна за уроците)
Математика-упражнения за контролното-понеделник)
Литература-преразказ)
за уроците по БЕЛ - 5 тези)


това..гадосттттттттттт http://www.pic4ever.com/images/crazy.gif

п.п тази вечер си я направих чалга вечер :Д макар и да не слушам често,и да не е моя стил,има някои добри песни,и се разцепих хах (::

polssa
03-04-2011, 07:15
Честит 3 Март на патерица :D
Сега ставам и отивам да решавам задачки, че математиката не ми върви...след обяд може да изляза някъде....

RY
03-04-2011, 09:45
В понеделник ще правим трансформиращ преразказ на някакъв разказ на Алеко Константинов.Ще сме на 2 групи.Ако някой знае негов разказ със селски човек и лисица,да казва. :D Във вторник по биология за червеите.На 15 трябва да ходим на някакъв образователен концерт. :-x
Сега ставам да преговарям по биология и да си правя тетрадка с теореми. :-)

yeeee
03-04-2011, 11:02
Сяя се чудя дали да уча днес или утре :( имам по:
Математика-домашна 5 задачи и ще решавам допълнително задачи че съм супер ЗЛЕ
Биология-Уроците за червеите
ЗИП БЕЛ-2 теста
География-да си преговоря всички уроци за АЗИЯ :-x

awesomesheepy
03-04-2011, 11:28
Аз днес няма да излизам.Някво студено е,и се отказах.
Спах.Сега чета една книжка <3. и после ще уча по:
биология-урок
история-урок
и математика-домашната за уроците ще напиша(3-4 задачи е)

И така.
Другото следващите 2 дни.
8)

LaChupacabra
03-04-2011, 11:44
сега си написах по математика,в момента пиша по география ии за понеделник ми остава по история и руски ..ще ги напиша или след малко или утре 8-) 8-)

оуу кажете някоя хубава книга.. много ми се е дочело нещо..няма значение дали романтична или някаква фантастична книга
8-)

awesomesheepy
03-04-2011, 12:05
Аз чета най-вече книги от ''Приложна психология''.Адски ми харесват.

Сега чета тийн вариянт - '' Книга за успеха '' Интересна е.И ми помага. :-o След нея почвам '' Книга за приятелството '' вътре са включени цитати на известни личности,съвети,подвизи,ин ормацийки и такива нещица.

Абе,психологията много ме влече,'баси яката наука е.

П.П : Препоръчвам ти '' С дъх на канела '' - Никълъс Спаркс. .Книгата повече ме кефи от филма. :smt007
Или ''Паднали ангели'' - Лорън Кейт <3333

kik7
03-04-2011, 14:05
научих си по АЕ и по Химия .. по БЕ до половината :D .. към 18:30 ще излизам и като се прибера ще гледам филм

LaChupacabra
03-04-2011, 14:33
научих си по всичко ^^ за следващите 2 дни ми остава само да решавам задачи... а колко ме мързи :// тая вечер може да си почета малко по история ии ще си почивам :D

awesomesheepy
03-04-2011, 14:59
Аз сега за час,час и половина ще науча,по каквото си реших днес (история,биология и математика-за уроците 4 задачи) и съм готова)

После ще гледам тв,ще съм си на компа,може да изгледам някой епизод на skins <3 ще се къпя,и такам (: http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif http://www.pic4ever.com/images/tauruss.gif

awesomesheepy
03-05-2011, 06:36
Добро утро (:

Днес какви са ви плановете? 8)

theonlyone123
03-05-2011, 06:41
Добро утро на всички :---)
Какви са ви плановете за днес ?
На мен :
:arrow: сега ще си напиша по литература
:arrow: после ще си напиша по БЕЛ от уроците
:arrow: след това ще си хвърля душ
:arrow: по-късно излизам на кафенце
:arrow: ии една фр ще ми дойде на гости и ще преспи у нас :grin:

awesomesheepy
03-05-2011, 07:48
Аз :

+ ще уча по История
+ ще пиша задачите за домашна по Математика
+ ще правя преразказ по литература
+ ще се къпя
+ и излизам :smt031

LaChupacabra
03-05-2011, 08:06
good morning ^^
научила съм си по всичко...така че цяяял ден ще си мързелувам ^^ ще гледам някое филмче,по-късно една приятелка ще дойде в нас и така ;ДД може да ида и до книжарницата по някое време да потърся 'с дъх на канела' 8-) а и си харесах и една друга книжка така че... 8-)

LaChupacabra
03-05-2011, 08:10
охх и ще седна да реша няколко задачи вече..обещавам!

beachgirl
03-05-2011, 09:38
ДОБРО УТРО !! (поне за мен е сутрин сега ;дд) днес ще търся в нета 'помощ' за домашното ми по литература, което е теза на тема „сблъсъкът свое-чуждо в бай ганьо у иречека“ и от вас помощ приемам ! ;дд ии също ще излизам ако приятелката ми земе да се събуди че тя спи до 100 часа ... ии това е май а понеделник нямам нищо друго освен по литература ..

RY
03-05-2011, 09:48
За днес имам много работа.
-да си реша домашната за урока по математика
-да напиша за вторник по математиката в училище
-да направя преразказ на Една българка 5глава...Тая по български каза,че утре няма да е в града,ако е хубаво времето..Така че стискам палци да е,но за всеки случай ще направя преразказа.
+тестове за Българския език май имам
И нещо много интересно-физиката май започва да ми харесва. :D Този втория дял ми е някакси приятен,пък и откакто имах най-много на контролната за първия дял от целия клас..Много се изненадвам. :shock:

LaChupacabra
03-05-2011, 09:50
ъмм не мога да ти помогна много,но помня ,че в часа госпожата ни обясняваше нещо от рода на: Баай Ганъо дори не прави опити да се запознае с западната култура.Той обикаля Европа не с цел да разгледа историческите паметници и културните наследства на западно-европейците а само и едниствено за да продаде мускалите си.
Майката на Иречека се опитва да му покаже снимки но той не се интересува ни най-малко.

дано ти помогне ^^

beachgirl
03-05-2011, 09:55
http://download.pomagalo.com/380782/baii+gano+i+chujdiyat+svyat/?search=403 мисля да препиша 2 абзац и дотам ;дд

MegiBoOm
03-05-2011, 15:40
Лелее хора помагайте, че утре ми идва учителка по математика, а не съм решила някои задачи:

http://prikachi.com/images/778/3058778o.jpg - 6,7
http://prikachi.com/images/779/3058779B.jpg - 6,7

awesomesheepy
03-05-2011, 16:27
такова..исках да ви питам :
понеже,първи срок,математиката ми е 4-ка (всичките ми оценки бяха 4ки)
а този искам да се стегна,определено
сега първата ни контролна за този срок мина,но аз ще я правя в понеделник,защото бях болна,знам задачите,казаха ми ги,и ще се подготвя много добре,за 6-ца) да ми е първата оценка..
Ам,решила съм,оставащото време(а то никак не е много,към 2 месеца и 20 и няколко дни,мисля..) да почна да решавам повече задачи(1-ви срок не решавах,само домашните де и за контролни); обаче,не знам как да си разпределя, вие по колко брой/часове/на ден решавате?
И ако този срок имам 6-ца,а миналия 4-ка,имам ли възможност да ми остави 6-ца..питам се пак.

омг,страшно бързо минава времето;
адски се притеснявам за тази математика,че няма да я управя и ще ми отиде всичко;

MegiBoOm
03-05-2011, 16:41
помагайтеее.....

Иначе и на мен времето ми лети....ето уж тези четири дена щях да решавам сумати задача, а една не съм пипнала :booooomb:

Сега пиша утре за учителката, ама помогнете ми с онея четирите по-гореее ;(

После почвам да зубкам по химия и ще прочета уроците по история по веднъж, за да съм готова за понеделник, а в неделя и понеделник сериозно сядам да решавам задачи, че ввъв вторник имам контролна! :-x

SladkaZagadka
03-05-2011, 16:57
[i] обаче,не знам как да си разпределя, вие по колко брой/часове/на ден решавате?



Амии да речем вчера и днеска съм решила към 80 задачи общо , половината с по 4 подусловия, но не от тези, които ги решаваш за 1 минута . Тоест, някъде 200 задачи сигурно . Иначе за часове на ден не мога да кажа, обаче геометирята е ужасна :booooomb:

LaChupacabra
03-05-2011, 17:03
лелее възхищавам ти се каква воля за решаване на задачи имаш :shock: браво : ) аз нито една не съм пипнала...а уж щях да решавам много :booooomb:

SladkaZagadka
03-05-2011, 17:03
Лелее хора помагайте, че утре ми идва учителка по математика, а не съм решила някои задачи:

http://prikachi.com/images/778/3058778o.jpg - 6,7
http://prikachi.com/images/779/3058779B.jpg - 6,7

Реших ти едната седма, после ще ти реша и другите, обаче сега влизам в банята :)
Провери изчисленията, но съм 99 процента сигурна, че е вярна .. извинявай за грозното писане, ама бързам :D

http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=cqs1299348221b.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/cqs1299348221b.jpg (http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=cqs1299348221b.jpg)

math
03-05-2011, 20:27
6.

37

magiie
03-05-2011, 21:43
Здравейте. И аз се записвам в темата :)
Казвам се Маги от Димитровград.. и както се подразбира съм 7ми клас

zlatit0o
03-05-2011, 21:44
^ Хеййй.. и аз съм от Димитровград :-P :grin:
В кое у-ще си??

magiie
03-05-2011, 21:45
В ПМГ, а ти? :-)

zlatit0o
03-05-2011, 21:46
Аз съм от Пенчо....
Ама ти да не си Маги, Маги ,която аз познавам :dd :-)

magiie
03-05-2011, 21:49
Ооо.. Злати т'ва ти ли си?! :-|
Откога не сме се виждали..

zlatit0o
03-05-2011, 21:52
Да, наистинааа трябва някой ден да излезем !! :D

Айде да си пишем в скайп, че да не спамим темата :-)

magiie
03-05-2011, 21:55
Айде :-)

theonlyone123
03-06-2011, 06:51
Добро утро :) :)
Какви са ви плановете за днес ?
Моите :
:arrow: сега ще оправя стаята,че вчера с една фр така яко разхвърляхме :D .. е,поне беше забавно ;дд
:arrow: после ще уча по география
:arrow: ще си преговоря по биология
:arrow: ще си преговоря по история
:arrow: ще решавам тестове по математика
:arrow: ще решавам тестове по бел
:arrow: и след това ще се изкъпя :Д

П.П-Слушате ли любовен бг рап ?? Ако някой слуша , ако може, да каже някои хубави песнички :)

zlatit0o
03-06-2011, 07:45
Добро да е :)

плановете ми за днес:
- след малко ще звъня на госпожата от уроците по математика, че забравих в колко съм на уроци :D
- ще поседя на компа 1-2часа след уроците
- после ще доуча "Българският език"
- малко задачки по математика
- ще се къпяя..
и такам, май няма да излизам днес ;д



theonlyone123 - сории не слушам любовен рап :neutral:

polssa
03-06-2011, 08:16
Не слушам кой знае колко рапп ...
Добро утро..вече ден :D
За днес имам да уча по
-Математика
-Биология :booooomb:
-История (в краен случай, ако няма какво да правя )

Сега ще гледам едно филмче и после сядам да уча.. :)

beachgirl
03-06-2011, 08:19
Добро утро ! Днес плановете са ми горе-долу това :
- сега ще си търся дрехи и ще си оправя косата
- ще изляза със същата приятелка от вчера (ако ме пуснат де щото не съм питала ;дд )
- като се пробера към 17-18 ще си направя ванна :smt026
аз си научих за понеделник вече ии понеже съм втора смяна утре сутринта ще си къдря косата :D иначе за Силв да кажа, че аз си пиша домашните (почти винаги :D ) и се скъсвам от решаване 1 ден преди контролното ии на урок ходя 2 пъти в седмицата по час и половина ии от там домашното си пиша и това ми е решаването на задачи ии първия срок имах само една петица ии всичко друго шестици ии тогава ходих един път на урок ... абее надявам се и тоя срок да е така

polssa
03-06-2011, 08:21
аз си научих за понеделник вече ии понеже съм втора смяна утре сутринта ще си къдря косата :D

Сори за спама, ама с кво си къдриш косата....търся идеи за прическа за другата седмица, щото тогава ни е празника на даскалото, а съм знаменоска... :-o

zlatit0o
03-06-2011, 08:48
разбрах от колко съм на уроци - 13:00 :D

сега ще доучвам "Българския език"

Evie
03-06-2011, 08:59
Хах от колко време не съм писала в темата 8-) първо да отговоря на theonlyone123 ами да г/д...всъщност напоследък почнах да слушам, ето няколко песнички:
1. http://www.vbox7.com/play:df4b6015
2. http://www.vbox7.com/play:bf5343d6
3. http://www.vbox7.com/play:4f9b5ec8
последната ми е любима(напомня ми за един човек)...надявам се да ти харесат :)

а за плановете ми за деня:
1. да уча по български и литература(г-жата се оплаква, че много са ми спаднали резултатите по литература, което в моя случай е 5 :? )
2. ами май няма второ защото аз утре съм 2ра смяна и тогава ще уча по другите предмети 8-)

beachgirl
03-06-2011, 09:37
Поли аз си я къдря по принцип с ролки ама става прекалено къдраво и ставам като овца в главата ;дд утре смятам с маша .. а иначе найй-найй-често като се изкъпя вечер си връзвам мократа коса на кокче и сутринта е мокра лекичко ама е много хубава на вълнички .... един път пробвах с фолио и стана супер маниашкото ... ама моята коса е чуплива .. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=130541223685520&set=a.130076957065280.25975.100001889297844&theater ей така без да и правя каквото и да било ии супер лесно се къдри смисс много бързо хваща ..
малко повече излишна информация :D

beachgirl
03-06-2011, 09:45
иначе тая песен адски ме кефи http://www.vbox7.com/play:6c9d4ebb ии също имаше една друга на която така съм ревала като почина прабаба ми направо ... http://www.vbox7.com/play:d0ad40d7

theonlyone123
03-06-2011, 10:36
^^ Всички песнички , без 2 от тях , ги знам , понеже съм голяма маниячка на бг рап песните ;дд . Благодаря Ви , всички са мн мн мн яки :grin: :smt007 :smt007 :smt007

LaChupacabra
03-06-2011, 12:04
цял ден...релакс ^^ по-късно ще се къпя ии така 8-) 8-)

magiie
03-06-2011, 12:10
Моята програма е учене на изуст "Опълченците на Шипка" ии решаване на задачи по математика.. 8-)

zlatit0o
03-06-2011, 13:11
Урока мина добре ^.^ всичко разбрах :grin:
още малко ще си почина и после ще уча :-P :D

В сряда ще правим контролно по математика на целия дял Геометрия, ох-ух стискайте палци :D

magiie
03-06-2011, 13:38
Стискам ти!.. :D

awesomesheepy
03-06-2011, 15:24
Ще ми помогнете ли с тази задача? (смеси и сплави),че не ги разбирам тези текстови,а утре имам контролно :/ (вече!)

Колко литра вода трябва да се долее към 15 л. 49 % са разтвор на киселина,за да се получи 35 %-тен разтвор?

страшно ще съм ви благодарна. :-o

anonymous708973
03-06-2011, 15:30
15.49%+х.0%=(15+х).35%

Това ти е уравнението.

kik7
03-06-2011, 16:08
някой може ли да помогне :D

http://prikachi.com/images/181/3063181r.jpg

Мерси :-)

awesomesheepy
03-06-2011, 16:41
малко ще ви ангажирам,но ми е страшно спешно ;/
може ли да ми проверите тези уравнения да знам дали имам грешка?


5x(na 2ra)-10x=0
5x(x-2x)=0
5x=0 x-2=0
x=0 x=2

2x=7x(na 2ra)
2x-7x(na 2ra)=0
x(2x-7x)=0
x-7=0 x+7=0
x=7 x = -7

x(na 2ra)-6x+9=0
(x-3)na 2ra=0
(x-3)(x-3)=0
x(1,2)=3

При тези може ли малко помощ:
x(na 2ra)-7x+12=0
и : 5x(na 4ta)=12x


|1-x(върху 4) + 3|x-4|=|2x-8|
|1-x(върху 4)| = 2|x-4|-3|x-4|
|4-x|=2|x-4| - 3|x-4|
-|x-4|=-1|x-4| > НЯМА РЕШЕНИЕ

(x-2)(x(na 2ra)+2x+4)=(x-2)na 3-ta stepen
x(na 3ta) - 2(na 3ta)=(x-2)na 3ta
x(na 3ta) - 8=x(na 3ta)-6x(na 2ra)+12x-8 (повтарящите се падат)
12x-6x(na 2ra)=0
6x(2-x)=0
6x(2-x)=0 ; > 6x = 0 ; 2+x=2

2x(x-5)-x(na 2ra)+25=0
2x(x-5)-x(na 2ra)+5(na 2ra)=0
2x(x-5)-(x(na 2ra) - 5(na 2ra)=0
2x(x-5)-(x-5)(x+5)=0
(x-5)[2x-(x+5)]=0

|-3+2|-4|-9x-6|=-22 някой може ли да помогне с това :С

magiie
03-06-2011, 17:23
Значи, според моите изчисления задачите ти са вeрни освен 2-рата задача:
имаш 2х=7х(на 2)
=> 2х-7х(на 2)=0
х(2-7х)=0
х=0 , 2-7х=0
-7х=-2
х=2 върху 7

ии предпоследната задача не си я дописала ;D
имаш 3 решения за х :
(х-5)[2х-(x+5)]=0
х-5=0 , 2х-(х+5)=0
2х=0 , х+5=0
х=0 х=-5

иначе тези задачи които не си ги решила ии аз не можах да ги реша, изписах 2 страници и пак не успях :D

beachgirl
03-06-2011, 17:28
kik7 само зза 3тата ми се мислеше ии май са 1001 мишки не съм много сигурна .. значи намираш нормата на 4 котки за един час и тя е 84 върху 3 следователно нормата на 1 котка за 1 час е 84 върху 3 делено на 4 и е 7 мишки следователно 13 котки изяждат 91 мишки за 1 час, а за 11 часа - 1001 .. ама може и да не е така :D

beachgirl
03-06-2011, 18:34
ии забравих да ви честитя празника .. прощавате ли ми ? :D

magiie
03-06-2011, 18:48
Прощаваме ти.. :D айде ии на теб честит празник!

kik7
03-06-2011, 19:01
Мерси beachgirl :-)

beachgirl
03-06-2011, 19:30
мерси и моля :D

beachgirl
03-07-2011, 08:06
Здрастиииииии ! за днес плановете :
:arrow: сега мооооже би ще си къдря косата .. леко ме домързя :D
:arrow: училищеее ..
ии това е :D ще ни връщат по литература контролнитее.... СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ ДА ИМАМ 6 ...

sunnyreni
03-07-2011, 08:57
Аз сега се лакирах :D Охх супер горещо ми е и ми е криво :-x Косата ми не застана наникъде затова я вдигнах с шнола :D Сега ще се опрявям и ми стискайте палци, защото ще ни връщат контролните по английски и математика, поне би трябвало :-D

awesomesheepy
03-07-2011, 11:03
здравейте (::
моите планове:

сега лягам да спя,после ще науча по биология и английски да напиша,и после съм на урок от 16:30.

имам 5 по информационни 8) :-o

math
03-07-2011, 11:30
awesomesheepy, заповядай задачките:

x

kik7
03-07-2011, 11:48
нищо ново при мен :D да ви питам вие ще купувате ли нещо на класните си за 8-ми март защото ние вече 2-ра година забравяме в 6-ти клас В ГОЛЯМОТО купихме букет тази година пак ( преди час се сетихме за класната :D )

theonlyone123
03-07-2011, 11:53
Имамм 6 по биология , поправих си оценката :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Днеска само задачи ще решавам и ще си преговоря по литература,че утре имаме тест и изпитване на "българския език" .. охх стискайте палци ;дд :) :)
Мале днеска едни момчета щяха да се сбият заради мен :D :D :D не ми се обясняват подробности , ама на мен ми беше мн забавно :razz:

sunnyreni
03-07-2011, 12:49
I na men shte mi bude zabavno :D Sorry che pisha taka, no sum v ychilishte i nqma drygo :-x :-x

magiie
03-07-2011, 13:24
Аз пък днес не ходих на училиище :D
аа иначе сега ще пиша по английски ии по математика.. ;DD

MegiBoOm
03-07-2011, 13:26
Имам 6 по Литературааааааа :grin: :grin: :grin:

Ааааааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Тая седмица имам контролно по математика върху ъглополовяща, медиана, 30 гр. , четвърти признак! За първите две нищо не разбирам.....помогнетее ми...някой поне нещо да ми обясни, нищичко не мога да зацепя, а имам в УТ към 5 страници със задачи, които след прочит на условието не мога и не мога да ги реша! :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Ето, ако някой смелчага се навие да ми помогне ще съм му много благодарна(ъъ не ми гледайте импровизираните чертежи 8-)) :
http://prikachi.com/images/476/3066476x.jpg
http://prikachi.com/images/477/3066477z.jpg
http://prikachi.com/images/478/3066478E.jpg
http://prikachi.com/images/479/3066479p.jpg
http://prikachi.com/images/480/3066480y.jpg

magiie
03-07-2011, 14:19
Някой може ли да ми помогне с тези задачи, че нищо не разбирам.. ;ddd

http://prikachi.com/images/660/3066660U.jpg

kik7
03-07-2011, 15:59
Някой може ли да ми помогне с тези задачи, че нищо не разбирам.. ;ddd

http://prikachi.com/images/660/3066660U.jpg

мога да ти помогна с 20-та само до тук и даже не знам дали е вярно :D

http://prikachi.com/images/19/3067019D.jpg

awesomesheepy
03-07-2011, 16:01
Иска ми се да помогна,но математиката не ми е сила ;/ да не ви объркам

Урокът ми мина прекрасно,много съм доволна,и настроението ми е страхотно.http://www.pic4ever.com/images/128fs318181.gif

След малко ще напиша задачите,които решихме на урока,а са ми за домашна,и така.
Нямам по друго.Научих и по биология.И съм готова.http://www.pic4ever.com/images/turkydance1.gif

Да ви питам,пререшавате ли си задачите от уроците(по математика),и кога-като се върнете от урока ли?или през уикенда?

sasec
03-07-2011, 16:48
^Никога. Аз съм на принципа, че когато няма работа, трябва да се почива, защото не знаш кога чак може да получиш почивка.
А иначе при нас днес беше супер. Имам 6 по литература. За утре имам само по география и да се подготвя за контролното по ЗИП-математика, ама май няма нито по география да науча, нито по ЗИП да пипна нещо. Прекалено ме мързи. :D

zlatit0o
03-07-2011, 16:50
kik7 задачата не ти е вярна.. а и се търси лицето на триъгълника.

zlatit0o
03-07-2011, 16:53
ООо.. забравих да се похваля, че имам 6ца по физика :grin: :grin: :D

Evie
03-07-2011, 17:03
Аз от днес имам 6 по математика и химия :shock: а иначе беше ужасен ден с тези моите "приятелки" :? вече нямам търпение да съм 8 клас и да съм с нови хора...

flower757
03-07-2011, 17:17
нищо ново при мен :D да ви питам вие ще купувате ли нещо на класните си за 8-ми март защото ние вече 2-ра година забравяме в 6-ти клас В ГОЛЯМОТО купихме букет тази година пак ( преди час се сетихме за класната :D ) , ами да , аз ще взема едно букетче/вече е взето/ :wink:

flower757
03-07-2011, 17:21
Иска ми се да помогна,но математиката не ми е сила ;/ да не ви объркам

Урокът ми мина прекрасно,много съм доволна,и настроението ми е страхотно.http://www.pic4ever.com/images/128fs318181.gif

След малко ще напиша задачите,които решихме на урока,а са ми за домашна,и така.
Нямам по друго.Научих и по биология.И съм готова.http://www.pic4ever.com/images/turkydance1.gif

Да ви питам,пререшавате ли си задачите от уроците(по математика),и кога-като се върнете от урока ли?или през уикенда?

Ами в интерес на истината-не .. ама да не забравя да кажа , че и на уроци не ходя..въпреки това хода на олимпияда по математика и засега- :grin: .. смятям, че няма смисъл..някой, който не разбирам, бих ги погледала, обаче ей така да седна да си ги пререшавам+ всичките чертежи :? .. мм не ..

flower757
03-07-2011, 17:40
А..1.Съжалявам, че станаха толкова много коментарии :oops: ..за задачите, погледнах ги , но нещо не ми се връзват .. опират ми се , ако зависи от мен-мястото за доказателство ще ми е доста недостатъчно :? .. пробвайте .. и да използвам момента да се пробвам да обясня за ъглополовящата и медианата, който MegiBoOm не разбира.В общи линии първо ще ти каза това , което може би знаеш .
1.Ъглополовяща - ъглополовящата на ъгъл го разеля на 2 равни части , като това ти служи и при доказването на еднаквостта на определени триъгълници.Ако имаме равнобедрен триъгълник, там ъглополовящата , медианата и височината съвпадат .. => може да бройш,ако ти е дадена ъгл. , Че там има и прав ъгъл (=> от височината) .. ами това е една доста елементарна информация , за която се сетих :wink: . 90% съм сигурна , че няма да разбереш нищо от това обяснение , така че-питай ме нещо конкретно ;) .. аз за медиана .. там.. по-добре да не те обърквам. :) ..

П.П. Имам 6 по географияяя , но по литература се разминах на косъм от 4 или 5 ,защото г-жата пита няква теория , която още не ние дадена .. нещо такова .. никой не посмя да се обади .. но обикновено изпитване-бележник ... днеска явно ми беше денн

Ааа и още .. ами плановете ми - сега ще си напиша по математика и английски зип , след което , надявам се имам време , ще си помогна по биология , ако ли не - утре .. а утре съми от 12 и нещо на подготовка по биология и цвете трябва да вземам за 8 март .. дълга и широкаа :o .. и така .. айде от мене лека вечееер и може би до после .. :)

LaChupacabra
03-07-2011, 17:49
NO COMMENT....4 по maths ..... на тъпата геометрия :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: не е истина колко ми треябваше 5......
като изключим тва днеска беше страаааашно забавно 8-)
сега ще си уча за теста по биология за утре ии тва е 8-)
бтв теста по история мина суперски! почти целия клас ми каза,че не са написали почти нищо на историческия въпрос :// на мен пък даже не ми стигна времето и мястото на листа да напиша всичко което знаех :booooomb:

8-)

joanittka
03-07-2011, 18:09
в сряда имам тест по математика на еднакви триъгълници ... ужас .. подготвям се, но ... това е най- гадно от всичко ! .. вие как сте с геометрията ? :(

LaChupacabra
03-07-2011, 18:24
в сряда имам тест по математика на еднакви триъгълници ... ужас .. подготвям се, но ... това е най- гадно от всичко ! .. вие как сте с геометрията ? :(

ЗЛЕ................... имам 4 на тоя раздел...fck my miserable life :booooomb: 8-)

beachgirl
03-07-2011, 18:36
5 по литература :-x :booooomb: денят беше тъп .. и аз така с моите „приятелки“ страшно си прекарвам ... тъпачките ми се правиха на много милички до тая година и са некви злоби постоянно зад гърба ми говорят .. и никой не седи с мен .. а миналата година всички ми напираха за приятелството .. ее нищо нека завиждат на красотата ми :D ии аз нямам търпение да стана осми клас с нови съученици и наново си изграждат мнение за тебе ии наново почва всичко ... значии ето 19 задача :
а) Samq = Sacq защото имат AQ обща; MQ =CQ; <MAQ = <AQC (AL - ъглополовяща)
б) нз защо е така :D
в) ^AMQ = ^AQC => AM=AC ; CM - медиана => AM = BM => AC = 2AB

zlatit0o
03-07-2011, 18:56
Аз съм 100 пъти по-добре в геометрията отколкото в алгебрата, за сега на геометрия не съм получавала по-малко от 5 (да чукна на дърво!!) ;д

kamen971
03-07-2011, 19:02
Здравейте ако сте от Варна и сте запознати с 1ЕГ Варна моля ви пишете skype: kamengeorge

awesomesheepy
03-07-2011, 19:06
мен ме кефи повече алгебрата,макар че
изкарвам еднакви оценки xD

утре ми е теста вече
много го отложи
и трябва да го направя утре
(в/у уравненията и текстовата)
стискайте палци
1-ви час.математикаааааааа :-o 8)
знам че ще се справя
ТРЯБВА да се справя..мхм..

хора,имаме вече 225 страници..'баси якото.
миналата година,като ги гледах седмокласниците
нямаха 60 даже. много сме добри,ей.Все така да е 8)

beachgirl
03-07-2011, 19:15
аре нова темаа искам аз да я направя !! :D съгласни ?

LaChupacabra
03-07-2011, 19:23
ее айте да чукнем 300 страници 8-) или поне 250...


искам аз :cry: 8-)

awesomesheepy
03-07-2011, 19:25
рано е още за нова тема , ако админите не ни се скарат 8-)
тази тема ще ми липсва,толкова страници навъртяхме
дайте да закръглим още още още 8)

LaChupacabra
03-07-2011, 19:27
рано е още за нова тема , ако админите не ни се скарат 8-)
тази тема ще ми липсва,толкова страници навъртяхме
дайте да закръглим още още още 8)

ами да..да направим 300 и тогава 8-)

sasec
03-07-2011, 19:34
^+1
Така, както сме тръгнали, мисля, че скоро ще си имаме 300 странички. :)

biolojkata95
03-07-2011, 21:08
според мен си карайте с една тема-да видите колко много ще изпишете
но според мен това че миналич випуск няма и 70 страници показва че те са по сериозни
не ми се сърдете но докато киснете във форума няма да изкарате 6 по мат
и ще си останете с оплакванията
лека нощ

LaChupacabra
03-07-2011, 22:19
^ ох Боже... 8-)

мен ме мързеше да уча по биология..за тва ще уча утре сутринта LOOL

biolojkata95
03-08-2011, 05:17
послушайте ме намалете компа този срок и няма да се оплаквате

beachgirl
03-08-2011, 05:57
споко бе човек изливаме си душевните проблеми тука иначе ще луднем до края на годината :D иначе никой ли няма да ме подкрепи ?? :D ии моля за помощщ .. имам теза на тема „Ниагара - чудото на Новия свят“

biolojkata95
03-08-2011, 06:27
подкрепям те
но и аз имах за изливане душевни проблеми
а преди две години нямаше масовии форуми
и си учех и нямаше каде да се оплаквам
но не луднах
учех здраво и влезнах ПМГ Велико Търново
паралелка биология и химия на 1 желание
и то с 32.822 бал което тогава си беше доста добър и да кажа че не бяха тогава лесните ви матури
правете си изводи

biolojkata95
03-08-2011, 06:32
В пътеписа си “До Чикаго и назад” авторът Ал. Константинов ни показва начина на живот в другите части на света.Показва ни забележителностите,които пленяват човека.Пример за това е Ниагарския водопад.
Ниагара е едно съвършено творение на природата,а природата е така необятна и величествена,така непринудена и чиста.Нима красотата й не надминава всичко останало,дори и величествените сгради издигнати от човека.Алеко Константинов внушава разликата между величието на Ниагара и цивилизацията.


ето теза надявам се да съм ти помогнала

beachgirl
03-08-2011, 06:39
първо знам точно какво е било защото сестра ми кандидатстваше тогава и мина с бал колкото твоя .. ии пак имаше тема тук и тя редовно пишеше ... иначе мерси много за тезата но аз си намерих вече : )

Evie
03-08-2011, 06:44
beachgirl бих ти помогнала с тезата за Ниагара обаче нещо не схващам кво точно искат...и все пак Ниагара е чудо, но природно, а не създадено от човека и ако искаш от там тръгни...Новият свят(Америка) е много напреднал с технологиите, но въпреки това най-голямата забележителност е нещо създадено от природата и от там тръгваш за нейната сила...абе аз поне нещо такова бих направила ама не ме бива много в тези неща така че... :D а ако трябва да тръгна да си изливам душевните проблеми не 300, а 600 страници ще направим :D да ви питам все пак как да разкарам една досадница...ние до скоро бяхме много добри приятелки обаче сега осъзнах що за човек е :? та тя постоянно ме пита що й се сърдя и тем подобни, а аз не й се сърдя просто не я искам вече в живота си 8-)

beachgirl
03-08-2011, 06:49
ми кажи й че ти въздейства зле на аурата :razz: не бе кажи й „махай се от мен или ще ти забода химикалка в окото“ и да видиш как бързо бързо ще се махне .. а ако не .. еми имаш си химикалки предполагам .. :razz:

sunnyreni
03-08-2011, 06:50
Такам ето и мойте планове за днес
1. Да си напиша по български :D
2. Да си упражнявам българският език, защото заради писмените не можаха да ме изпитат :( :-D

Evie
03-08-2011, 06:54
Хах тва с аурата ме изкефи :razz: ше зема да й го кажа :razz: и все пак няма да откажа някой по-сериозен съвет :D

beachgirl
03-08-2011, 06:56
емии не знам трябват ми подробности за да измъдря нещо сериозно :D иначе тезата ми е това : Америка привлича Алеко и с възможността да осъществи своята отдавнашна мечта - да види Ниагара. За страстния поклоник и ценител на природата тя е източник на творческото му вдъхновение. Със силата на художественото слово ,чрез редуващи се слухови и зрителни картини, градация на глаголи, поредица от епитети, сравнения и метафори,пътеписецът изгражда словесен портрет на в величието, красотата и огромната сила на водопада.
Вдъхновеното описание на този забележителен природен феномен разкрива и чувствата на възторг и благоговение, които Алеко изпитва при общуването си с божествената красота, съвършенството и величието на природата . -- > добре ли е според вас

Evie
03-08-2011, 07:06
Ами да тезата е супер ама лично моята даскалка би казала "Разсъждавай повече" :D но тя е частен случай :D ...ами подробности кви, тя е голяма курва и в момента се зарибява с около 12 момчета :shock: тва не ми пречи особено обаче проблема е и че се зарибява с момчетата, които аз харесвам :x тя просто не може да се въздържа когато е около момче и тва хипер много ме нерви...а и постоянно ме дразни с кифленските й истории, а и ми се прави на много важна :? а и като не гледаме тва, че изкарва само 2,3 и 4 и че реве когато аз получа 6 8-) абе просташка работа просто я искам вън от живота ми ама то е тъпо и не чува майна :D

beachgirl
03-08-2011, 07:16
емм кажи й го това ии ако не подейства просто не й говори .. все едно я няма и не я виждаш и ще схване намека убедена съм .. тъпо тъпо ма чак толкова че и това да не го разбере не ми се вярва :D

Evie
03-08-2011, 07:21
Ама тва с говоренето не дайства бе човек :D абе стига вече с моите проблеми ще измисля нещо 8-) а иначе стискайте ми палци щото неска ще ми изпитват по физика :-k

beachgirl
03-08-2011, 07:26
а аз имам контр по руски 1 час ... брр... нищо не знам ама то с тая нашта госпожа .. никой нищо не знае :D

Evie
03-08-2011, 07:32
Нашата по физика е същата...тръгва да казва нещо, спира се, мълчи няколко секунди и казва нещо друго :D много ми е забавна ама поне не пише 2ки от първия път...миналия час едни я съсипахме ама нищо не ни направи 8-) една приятелка й вика "Госпожо и аз бих ви изгонила от часа, но за съжаление само вие имате тези права" :razz: стискам ти палци за руския, аз много го мразя като език, въпреки че не го изучавам...

beachgirl
03-08-2011, 07:42
охх мерси и аз на тебе ти стискам палци .. и аз мразя руския от 3 години го уча и 1 изречение не мога да кажа правилно, а 5,6 клас имах 6 за годината а сега имам 6 за първия срок :D

LaChupacabra
03-08-2011, 08:23
Evie и аз имам точно същия проблем... 8-) може да взема да и кажа тва с аурата :razz: сега си чета по биология и после излизам за нулев 8-)

awesomesheepy
03-08-2011, 09:18
Evie супер много са такива,досадни,и аз ги усещам,не мога да ги дишам (...) кажи и ''разкарай се'' , '' не искам да те слушам '' , намери си друга ''приятелка'' , ''спирам контактите си с тебе,чупка''
И дотам..няма какво да и се обясняваш,не заслужава,зле е 8)

Днес часовете ни бяха по 30 минути,баси кефа

Имам да уча по география(урок) ; Български-утре имам тест в/у наклонение и вид на глагола(басиииииии :С) + домашна 2-3 упражнения ; и по математика.

И съм на урок от 16:00.

sunnyreni
03-08-2011, 10:07
Oххх до ся са бих със сестра ми да стане да седна за 5 мин преди да тръгна :lol: :lol: Аз ще подарявам цвете само на класната :D

magiie
03-08-2011, 12:05
Имам 6 по литератураааа :grin: :grin: :grin: :grin:
иначе за утре нямам по нищоо за учене ии днес ще гледам само телевизия ;DDD

RY
03-08-2011, 12:48
Контролната по биология мина добре.Утре тест за еднакви тригълници. : ((( На всичкото отгоре часовете утре са по 30 минути..дано да не даде много задачи.В четвъртък пък тест по география за страните в Азия..ужас. :smt089

MegiBoOm
03-08-2011, 12:50
Имам 5 и 6 по руски! :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x 8-)

А утре КОНТРОЛНО по география върхи четирите урока, които взехме за Австралия! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

magiie
03-08-2011, 13:16
Офф.. ся разбрах, че в четвъртък ще имам 3 контролни: по математика (на еднакви тръгълници), по география и по физика.. :-x :-x ;DD

theonlyone123
03-08-2011, 14:17
Имам 5 по история на изпитване :grin: :D
Правихме теста на "българския език " и мина добре :) .. а тая по литература ме изпита на "българския език" и аз и го продиктувах адски бързо без нито една грешка .. и тя само ми вика " браво ! а ти колко имаш по пеене ? :razz: " и аз " ами нз " и тя " би трябвало да имаш 6 ,че като гледам нямаш проблеми в това да изпяваш стихотворенията " ии всички се хилят и тя вика,че няма значение дали го пея или не , важното е ,че знам текста :razz: :razz: :razz: :)

awesomesheepy
03-08-2011, 15:27
RY за цял Бургас ли са намалени?знаеш ли? Ще е 'баси якото.Наще днеска бяха намалени,ама не знам дали заради студа,или заради 8 март 8)


Урокът ми по БЕЛ мина..сега трябва да уча за контролното по БГ утре..(гадосттттттттт) ; домашната да пиша, и по география..пф.

kik7
03-08-2011, 16:20
Честит празник :-)

днес щях да имам 6 по математика ама госпожата каза че имам много оценки и не ми писа :-x а имам само 3 оценки :D днес беше забавно .. след у-ще бях в една приятелка написахме по математика и после кеф :D само дето за утре по нищо друго не съм учила :D ся мисля да науча по физика и тва ще е :D

RY
03-08-2011, 16:49
RY за цял Бургас ли са намалени?знаеш ли? Ще е 'баси якото.Наще днеска бяха намалени,ама не знам дали заради студа,или заради 8 март 8)


Урокът ми по БЕЛ мина..сега трябва да уча за контролното по БГ утре..(гадосттттттттт) ; домашната да пиша, и по география..пф.
Ами при нас в училище попринцип са намалени в сряда,заради час на класа на сички класове. 8-) А пък за неска и аз не знам защо бяха. ;о
Късмет на контролни,дано утре да имам 6 по математика. :(

zlatit0o
03-08-2011, 16:59
Здравейте.. Днес нямам нови оцнеки :D
преди 30мин се прибрах от урока по математика и утре ми предстои контролно ;// Сискайтее палци!!! трябва ми висока оценка (5,6 :oops: )

Сега отивам да вечерям и после релаксче на компа :D :D ;d

Успех на всички останали които имат контролни утре :)

LaChupacabra
03-08-2011, 17:25
Момичетааа,честит 8 март! ^^
контролното по Биология беше 'елементарно,Уотсън' 8-) [ох съжалявам за тъпите си изрази..ама обичам да си се лигавя така] дано имам 6 ^^
oхх а по български колко хубаво се обосновах... а тая ми писа 5 :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: за утре имам огромно домашно по руски и май е само тва 8-) по мат. си написах в час а по химия миналия път имам 6 :grin:

sunnyreni
03-08-2011, 17:27
Аз имам, 6 по литература на изпитване на "Българският език". За утре не знам какво имам да пиша :D Утре ще видя :D
Честит 8 март на всички :-)

beachgirl
03-08-2011, 17:38
от днес имам една адски незаслужена 6 по физика :D ии контролното по руски беше лесно (така де, не беше лесно ама преписах всичко от тетрадката :D ) ии по литература сме със студентка и нали имахме тези и госпожата излезе от часа за 5 мин и точно тогава оная ме вдигна да чета и каза че била много подробна а пък госпожата после като влезна и почна да обяснява кво трябва да има в тезата и то е 1 към 1 с моята теза ии не искаше да ме чуе щото вече бях чела ии остана за утре и ако й го прочета тя ще реши че от нея съм го чула а не че съм си го измъдрила сама :x ииии съм на театър в петъък :grin: ии братчето ми има рожден ден в четвъртък (става на една годинка сладура сладъкк :smt081 ) ии няма да ходя на даскалоо !! :grin: много ме е страх за контролната в понеделник по математика :-#

biolojkata95
03-08-2011, 17:44
твой си е проблема
аз имам 6 по биология
6 по география
и на 27 и 28 март
ще ходя на национален кръг на олимпиадата по химияйес

Evie
03-08-2011, 17:45
Неска с тва момиче не сме си казали нито дума :grin: тя сигурно си мисли, че скоро ще й простя ама мен ме устройва 8-) Иначе неска беше много яко щото последния час на класа момчетата се бяха организирали и ни подариха цветя 8-) а ме изпитаха по физика ама нищо не ми писаха :D

SladkaZagadka
03-08-2011, 18:13
Аз май ще се класирам за втори кръг по история :D . Кой знае, ще видим точките скоро . Момичета, как учите формулите по химия? Аз гледам да чатна логиката, обаче каква логика има в Na + O2 => Na2O2 ? Работя с валентностите и пак трябва да се получи различноо?

beachgirl
03-08-2011, 18:21
твой си е проблема тва за мен ли ??

biolojkata95
03-08-2011, 18:27
Аз май ще се класирам за втори кръг по история :D . Кой знае, ще видим точките скоро . Момичета, как учите формулите по химия? Аз гледам да чатна логиката, обаче каква логика има в Na + O2 => Na2O2 ? Работя с валентностите и пак трябва да се получи различноо?
загадке
някои неща просто трябва да се запомнят
например
натрият
калият
рубидият и цезият образуват пероксиди
докато литият не образува пероксид
водорода също образува пероксид-известен в практиката като кислородна вода

при проблеми с химията питайте
може и на ЛС да ми пишете
ще се отзова

beachg

biolojkata95
03-08-2011, 18:32
beachgirl
да това се отнася за теб
вместо да се оплакваш и да губиш време
си сядай на з******** и учи
защото и аз съм минала през този период и на мен са ми били трудни тези неща но не съм се оплаквала
а съм учела сериозно


при проблеми с химията или биологията
пишете тук или на ЛС

beachgirl
03-08-2011, 18:37
добре ок но спри моля те .. да разбрахме, че и ти си минала през това, разбрахме, че си си скъсала задника от учене и си се справила страхотно ... НО АЗ НЕ МОГА ВЪВ ВСЯКА СЕКУНДА ДА УЧА ... имам си и свободно време, през което седя на компютъра и пиша тук ...иначе много мило, че си предлагаш помощта : ) аа и още нещо .. ти какво правиш в тази тема на СЕДМОКЛАСНИЦИ, при положение, че си девети клас ? (освен че ни даваш акъл де .. )

LaChupacabra
03-08-2011, 18:38
biolojkata95 е съжалявам ама аз смятам,че всичките седмокласници в тая тема само се оплакват..всмисъл тука всички си изливаме... чувствата мислите и така ЛОЛ

мързи ме да уча по руски...пфф може би по-късно ще видим 8-) бтв студентката която почна да ни преподава по химия мноооооого ме кефи 8-) не стига,че е хубава ами и е мила и преподава добре и пита лесни неща 8-) 8-)

biolojkata95
03-08-2011, 19:02
ок спирам с мрънкането
извинявайте ако съм ви омръзнала

и преди съм писла но и на теб ще отговоря
знам че е за седмокласници темата
но ми е приятно да ви чета и да ви помагам
така ч е ако имате нещо неясно по математика
химия
биология
или лит.
питайте
или ми пишете ЛС

theonlyone123
03-08-2011, 19:07
biolojkata95 все пак , не мисля,че за 2 мин да влезнем и да си излеем душата във форума , ни се отразява на ученето , все пак , това са 5 мин , а не цял час ... все едно ..

beachgirl
03-08-2011, 19:07
разбирам .. наистина никак не съм злобно настроена ако така изглежда, но искам да ти кажа че не ни помагаш като ни казваш да не пишем ..

zlatit0o
03-08-2011, 19:13
biolojkata95 Определено с нищо не ми помагаш ;} И ти си казваш оценките и ти казваш къде ще ходиш и т.н. :?

biolojkata95
03-08-2011, 19:33
кк
спирам
ако искатер да съм ви полезна а не досадна
питайте което не разбирате да ви помагам

flower757
03-08-2011, 20:19
Аз май ще се класирам за втори кръг по история :D . Кой знае, ще видим точките скоро . Момичета, как учите формулите по химия? Аз гледам да чатна логиката, обаче каква логика има в Na + O2 => Na2O2 ? Работя с валентностите и пак трябва да се получи различноо?

Недей слуша, като ти казват , че няма логика .. химията е логика .. а ей това , дето не можеш да го схванеш е едно от най-елементарните възможни взаимодействия с натрия/ами я виж с вода и киселини../ .. таа..значи , получава се динатриев оксид , защото кислорода е 2 валентност , сваляме за долен десен индекс на натрия, натрия си е 1 валентност , така че нищо не сваляме и така става .. ако ти е крайно много сложно-не е срамно да отидеш на консултация :wink: ..А за мееен , ами днеска мина .. никак- нищо не стана интересно, свързано с оценки , освен че разбрах датата на 2 кръг по биология :grin: .. и с приятели - нищо .. имахме последен свободен, пошматкахме се малко за подарък и така .. :) .. оо , пропуснах и , че утре ни е страшно гадна програматаа ](*,) .. като препикано мушкато съм/с извинение/ .. нямам сили да си уча по нищо .. до сега седях , защото отпразнувахме малко 8-ми март .. и сега имам по математика-СИП , по литература един куп-ще ме изпитват .. по български , физика , история-преговор :o :-o :(

SladkaZagadka
03-08-2011, 20:23
flower757 , а защо като и кислорода, и натрия имат двойки, не сложим една отпред и да стане 2NaO ?

awesomesheepy
03-08-2011, 20:32
Ух,утре имам контролно по Бг(в/у вид и наклонение) и по математика(ох,дано най-после,5 дни отлага..да го правя вече,и да ми е спокойно) 8) и тъй.

стискайте палциииииииии
И успех на вашите контролни/изпитвания.

biolojkata95
03-08-2011, 20:37
flower757 , а защо като и кислорода, и натрия имат двойки, не сложим една отпред и да стане 2NaO ?
не може просто няма такава формула
натрия е ор първа валентност
а кислорода о т втора
единствено може да се получи
динатриев оксид
или натриев пероксид

biolojkata95
03-08-2011, 20:45
и аз така

zlatit0o
03-08-2011, 21:21
Нито искаме да ви гоним, нито нищо. Но biolojkata95 не може постоянно да ни казва за нейните постижения по-миналата година и че постоянно е учила.. че трябвало ние така да правим, да не си губим времето във форума. Всеки сам си решава к'во да прави, аз например на ден повече от 3 часа не отделям за учене. Просто полудявам :-s :-s .. предполагам и други такива като мене има тук :D

Ще сме ви много благодарни да ни помагате със задачи и т.н. .:)

flower757
03-08-2011, 21:28
flower757 , а защо като и кислорода, и натрия имат двойки, не сложим една отпред и да стане 2NaO ?

Aмии не може да стане само 2NaO , защото къде ги слагаш индексите, получени от валентността .. а иначе ме подсети за коефициента , че в предишния коментар забравих да доизравня .. ето:
4Na + O2 -->2Na2O //->долен десен индекс 2 на натрия, защото кислородът е 2 валентност=> сваляме двойката долу ..//
^4 е , защото с коефициента 2 , умножен по 2 атома натрий/долния десен индекс/ , и така при изравняването става 4! не се получава точно .. ще стане по-ясно с индексите едва като кача снимка , ама .. не знам как засега :oops: .. ако нещо не ти е ясно, питай пак , защото нещо май не обясних хубаво ..

awesomesheepy
03-09-2011, 04:19
aras97 супер ме зарадва мнението ти,не знам защо

иначе,благодарим че ще ни помагате.Аз по математиката и химия съм зле,ще се радвам 8)

Evie
03-09-2011, 05:49
Всъщност в химията донякъде има логика...просто трябва да знаеш кое с кое може да се свързва, пишеш уравнението и после си е най-елементарна метематика :) но предполагам, че на мен ми е в кръвта защото баща ми е бил много добър в този предмет като ученик :D да се оплача днес имам 3 часа български един след друг :shock: :cry: а иначе вчера вдигах ръка по литература и отговарях на въпроси, не ми писа оценка, но може би е останала с добро впечатление 8-)

П.П. Така че химията иска учене, но и разбиране :) ако не го схващаш, няма и да го научиш....

beachgirl
03-09-2011, 06:47
аз не го схващам и не го уча :D

beachgirl
03-09-2011, 07:53
малее сега решавам задачите дето госпожата ми по математика ми е дала ии се справям ама една задача ми отне 10 минути ... ако на контролното има такива .. тя нашта както дава по 7-8 задачи за един час :shock: ке умрем ...

awesomesheepy
03-09-2011, 10:20
и на мен химията не ми е сила,изобщо не я разбирам :-o

такова,контролната по БГ мина добре,мислех че е по-сложна,дано имам 6.

Имам да уча по английски(написах); преразказ и физика(урок) и излизам. 8)

polssa
03-09-2011, 11:26
Имам 6 по Химияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяя :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :-o :-o :-o :grin: :grin: :grin: Това някъде трябва да си го запишааа... ;дд
Днесс в наш'то даскало има руска кулинарна изложба-всякакви руски ястия готвим и после се продават и е доста веселоо :) Аз направих едни мн сладки бухтички и такаммм...
По-късно съм на урок, а утре и в петък няма да учим наш'то даскалоо-в петък ни е патронния празник, а утре сме на генерална репетиция (тези, които участваме в програмата за тържеството), а останалите са не спортен празникк :-D
Айдее аз отивам да реша една-две задачки (да не се мина с повече .. ;дд) баййй :-) :-)

theonlyone123
03-09-2011, 12:31
Мале какъв спор имаше днеска с "приятелките ми" от класа :-x :-x :-x лелле ...
Та ,сега мисля да решавам задачки по математика от уроците и после ще седна на компютъра .. по вс друго съм си написала :grin:

MegiBoOm
03-09-2011, 14:21
Аз да не повярваш съм готова по всичко, ама по математика в петък имам контролна...пффф....нищо не разбирам :-x
Не знам какво ще правя на външното! :?

magiie
03-09-2011, 14:52
Олее.. стискайте ми палци, утре ще имам тест по математика, физика и география.. ;xx 8-)

MegiBoOm
03-09-2011, 16:31
Ще стискаме!
Бтв за утре са ми, а не мога нито една от тях да реша:

http://prikachi.com/images/843/3074843k.jpg
http://prikachi.com/images/844/3074844k.jpg

RY
03-09-2011, 16:35
По математика мина супер. :grin: Имаше два теста,за два часа,10 задачи,30 минути час. :shock: Мисля,че нямам нито една грешка.Утре тест по география..след малко ще ги прочета,но не смятам да уча много. :D Абе вие до къде сте по биология,физика?

LaChupacabra
03-09-2011, 17:15
днес беше нормален ден... 8-)
по география за понеделник с още 2 момичета имаме за задача да представим културата на Русия...ако някой има някакви идеи мооооля да сподели ^^
за утре си научих по всичко... 8-)
В събота мисля да си правя нещата по география а в неделя да изляза малко по магазините :]


оуу и успех на всички контролни! ^^

math
03-09-2011, 17:29
твой си е проблема
аз имам 6 по биология
6 по география
и на 27 и 28 март
ще ходя на национален кръг на олимпиадата по химияйес

От къде разбра, че си класирана ? Има ли ги вече резултатите ?

SladkaZagadka
03-09-2011, 18:02
Добре де, аз ли нещо много уча, или вие твърде малко по другите предметии?? Как е възможно да уча много повече от 8 часа на ден и пак да се чувствам несигурна, а повечето тук да не отделят и 1 час за другите предмети освен български и математика? Вярно е, не излизам, затворила съм се тук да уча някакви червеи за контролното, но все пак възможно ли е за 1-2 часа да се научи по 6-7 неща за следващия ден? :shock:

MegiBoOm
03-09-2011, 18:23
Ще стискаме!
Бтв за утре са ми, а не мога нито една от тях да реша:

http://prikachi.com/images/843/3074843k.jpg
http://prikachi.com/images/844/3074844k.jpg


Хораааа....много ви моляяя! :(

LaChupacabra
03-09-2011, 18:25
8 часа О.О как не изкукваш... при мен зависи от програмата ..примерно утре имам:
информатика- не уча =D
биология-имахме тест...само ще си прочета плановете за изучения раздел -20 минути
английски- нямам домашно
физика - уча си урока-половин час [тва е разказвателния по който уча най-дълго... по биология и истроия ми стигат 1-2 прочита на урока...по химия пък се уча да правя там формулите ли как се казват... за 1 урок ми отенма около 30 минути също...а по география ъмм уча рядко =Д слушам в часовете... и си разбирам всичко]
математика- нямам сили...не знам от кога не см решавала задачи...имам свобоно време но просто нямам сили,нямам мотивация :/
като се замисля утре ми е най-леката програма... има дни в който уча до последния момент и излизам 15 минути преди началото на часовете...

zlatit0o
03-09-2011, 18:28
Днес беше.. добре.

Правихме контролното по математика.. мина г/д добре все пак става дума за математикаа :D :D

Нямах нищо за учене за утре, така че днес цял ден съм си почивала :}

Сега гледам забранения плод, след него отивам да се къпя.. после ще гледам шоуто на Слави и след това лягаммммм.. :smt010

Меги, сега ще се пробвам да ги реша, но нищо не обещавам ;/

biolojkata95
03-09-2011, 18:29
math 9-ти клас съм но се явявам на материала за осми
пратили са протокола от софия и г-жата по химия ни съобщи
загадке
не е нормално да се научи по 6-7 сериозни предмета за 1-2 часа
но пък и твойтое прекалено след четвъртия час сериозно учене мозъкът просто блокира
а и не се затваряй у вас
например аз в 7-ми клас учех по 4 часа на ден най много
сега съм 9-ти и нещата са по слжни и отделям най-малко 5 часа
но не си позволявам повече от 6.5 часа на денонощие да уча
и излизам всяка събота

zlatit0o
03-09-2011, 18:36
8 часа :shock: .. нене аз няма да издържа ;Х
както казвах по-горе най-много уча по 3 часа на ден.. може и повече, но ако е повече си давам и паузи :|

Излизането.... през седмицата рядко излизам, но събота и неделя почти винаги, поне за 1-2 часа малко да се разходя.

awesomesheepy
03-09-2011, 18:39
Добре де, аз ли нещо много уча, или вие твърде малко по другите предметии?? Как е възможно да уча много повече от 8 часа на ден и пак да се чувствам несигурна, а повечето тук да не отделят и 1 час за другите предмети освен български и математика? Вярно е, не излизам, затворила съм се тук да уча някакви червеи за контролното, но все пак възможно ли е за 1-2 часа да се научи по 6-7 неща за следващия ден? :shock:

на мен ми се струва,че учиш прекалено много..:С просто мозъка блокира,и дотам.
няма смисъл от толкова,излишно се натоварваш
по мене си съдя,че аз имам страшно много свободно време през седмицата,по разказвателните уча малко - към 20-25 минути МААКС,по БЕЛ и Математика отделям повечко време за домашни,преговор и такива нещица. След даскало спя към 1 час,да съм отпочинала,и оттам се захващам с ученето.След като науча - > компютър - > телевизия,всичко.. Май май за към час,час и половина,2 най-много съм си научила.
Излизам събота и неделя.

Какви са ви текущите оценки на този етап?

zlatit0o
03-09-2011, 18:48
Текущите ми оценки:
Математика- 2,5
АЕ- 5,5
Бел- 5
ФА- 2,6

това са... първо съм се изложила по физика и математика .. ама след здраво учене цял ден изкарах хубави оценки

LaChupacabra
03-09-2011, 18:53
БЕЛ- 6,6,5
Химия- 5,5,6,6
Математика - 4 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
АЕ- 6,6
РЕ- 6
История <3 - 6
Биология- 6
Физика-6
Музика-6

за сега по всичко съм много доволна..ако продължавам така ще е супер..като изключим математиката :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

awesomesheepy
03-09-2011, 18:54
Моите:
География-6
История-6
Български-6
Литература-5,6,6
Математика - нямам
Компютри-5,6
Химия-5
Биология-5

по останалите предмети нямам оценка//

magiie
03-09-2011, 19:10
MegiBoOm пробвах се да реша задачите ти обаче ии аз не можах.. геометрията хич не ми се отдава!..

kik7
03-09-2011, 19:15
Моите :
БЕЛ - 6,5 + оценката от теста в/у опълченците на шипка, бълг език и Ниагара
БЕЛ - ЗИП - 5
АЕ - 5,6
Математика - 6,5,6
Математика-ЗИП - 6
ИТ - нямам
История - нямам
География - нямам
Биология - нямам
Физика - 3,6
Химия - 6,6
Музика - 6
ИИ - 6,6
Технологии - 5 :-x :D
ФВС - 6

beachgirl
03-09-2011, 19:37
аз по разказвателните почти не уча ... оценките са ми :
математика - 5 :booooomb:
БЕЛ - 5 :booooomb:
НЕ - 6
РЕ - 4,6 ии сега очаквам още една 6
ФА - 6
БИО - 6
ФВС - 6
ИНФО - 6
само за метематиката и литературата се побърквам .. нищо др седмица ще правим и по двете контролни ии е надявам на 6 ...
а за задачите ... :shock: кво е тва бе ?!!! това от уроци ли е или от училище ?? щото ако е от училище ти здравата ще ме изплашиш ... тва никога не мога да го реша ... а уж съм добра по метематика ..

magiie
03-09-2011, 19:49
MegiBoOm т'ва е първата задача:

http://prikachi.com/images/762/3075762N.jpg

SladkaZagadka
03-09-2011, 19:50
Просто отделям 4-5 часа максимум за сън , останалото време съм на училище и оттам директно у дома и учене .. и накрая малко заслужена почивка сънн :) .. Не знам, не смятам, че е твърде много .. Все пак сме седми клас .. по биология и физика, например, ми трябва доста време, защото не са ми интересни , а оттам директно губя повече време и нищо не мога да запомня ... кога ще ми трябва да различавам телесните празнини на прешленестите червеии?? :-x

awesomesheepy
03-09-2011, 19:53
физиката и химията са ми ужасни;нищо не им разбирам.

биологията ми е интересна и любима,но за това заслуга има г-жата ми.Урок уча за 20 минути.D:

biolojkata95
03-09-2011, 19:58
загадке
нужни ще са ти ако кандидатстваш биология като мен
а и на олимпиади по биология
има такива въпроси и в тестовете за 12-ти клас

RY
03-09-2011, 19:58
Просто отделям 4-5 часа максимум за сън , останалото време съм на училище и оттам директно у дома и учене .. и накрая малко заслужена почивка сънн :) .. Не знам, не смятам, че е твърде много .. Все пак сме седми клас .. по биология и физика, например, ми трябва доста време, защото не са ми интересни , а оттам директно губя повече време и нищо не мога да запомня ... кога ще ми трябва да различавам телесните празнини на прешленестите червеии?? :-x
Само 4-5 часа сън?? :shock: :shock:
Според мен е прекалено..6 часа на училище,после 8 часа учене вкъщи.Излизай,разведрявай се и пак можеш да бъдеш отличничка.Просто съвет,а не че ти се меся. 8-)
Казаха ми,че тестът щял да бъде в петък. :grin: Дано да е така,че май никой не е учил. :D

beachgirl
03-09-2011, 20:02
Просто отделям 4-5 часа максимум за сън :shock: :shock: ще повторя максимум и пак максимум ии също така 4-5 часа максимум за сън :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ НЕ СИ ЧОВЕК . на мен 8 часа за сън не ми стигат.... момичее ще се поболееш ...

awesomesheepy
03-09-2011, 20:05
наистина,не си заслужава
сънят ти е страшно важен
отразява ти се и на целия ден след това
така,че по-хубаво към 7-8 часа спи.
Дори и след даскало по 1 час,пак ще е добре.
съвет просто.
както казаха по-горе,можеш да бъдеш отличничка и с нормален сън.(:

zlatit0o
03-09-2011, 20:22
Загадке, предполагам че имаш синини под очите :X
подкрепям всички преди мен :)

SladkaZagadka
03-09-2011, 20:25
Хора, знам го , и се опитвам да го променя, но НЕ МОГА . Не е по силите ми просто .. ;( . Веднъж попаднал човек да си ляга към 12-1, вече няма отърваване, казвам ви .. ;(;(;( . Направих тази грешка веднъж и вече от декември съм така ..
awesomesheepy , когато се прибера в 3 и легна до четири, после не мога да се разсъня, дори и с ледена вода, още повече ми се доспива :shock: .. сигурно, защото организмът трябва да навакса, но не мога . И така откарвам до 5 часа, за следващия ден имам (не е преувеличено) :
1. Урок по география №1
2. Урок по география №2
3. План на урока по география за домашно
4. Огрооооооомно домашно по английски, поне 40 думи по 3 реда всяка + превод на текст
5. Урок по физика №1
6. Урок по физика №2 (малко ни бил един ... )
7. В учебната тетрадка по физика - да попълня
8. Да напиша подробен план на урока и да извадя допълнително от един сайт по физика, който физичката ни даде
9. Да направя отново всички чертежи от двата урока с лазер , линийка и пергел и да проверя, че са верни
10. Да уча теоремите по геометрия и да си напиша домашното
11. Да пререша задачите, които миналия път сме решавали на курсовете по математика и да реша новото домашно, което е всеки път 2-5 теста .
Е кажете ми, как да се справя? :( Особено по физика, имам да оправям две оценки, единствените ниски, които изкарах тази година .. четворка и петица .. дайте идеи как да ги оправя освен с взимане на участие в час, като започвам да участвам дейно в часовете от следващия път :) . По-горе дадох плана си за утре, например . Като се прибера съм страшно уморена, а имам всички тези неща, като по всичко ни проверяват домашните ... нас ли ни юркат прекалено много или наистина доста уча? :(

beachgirl , има период, в който почти не хапвах, просто нямах апетит никакъв и много рязко свалих кг от неспане и постояно ходене някъде и будуване .. и в крайна сметка и сега съм леко болна.. но просто нямам избор .. :(
RY , но нали все пак сме 7. клас . Това трябва да правим, да учим , защото накрая на годината имам стремежи :) и наистина искам да осъществя плановете си :)

zlatit0o , не съм сигурна какво имаш предвид :D . Моля те, дай снимка .

awesomesheepy
03-09-2011, 20:31
страшно ти е натоварен плана,наистина
нещо много ви тормозят;/

а колкото до това,че след даскало не можеш да легнеш за 1 час,а още ти се спи - можеш да си направиш кафе,да пиеш кола за разсънване,помага.И аз съм така.
но наистина,отделяй повече време за спане.

zlatit0o
03-09-2011, 20:41
http://www.bezplatno.net/pictures/2010/07/11/624784_large_1278850373.jpg
нещо подобно на това, но може би по-леко.. Аз имам подобно на това, защото просто не се храня нормално и не спазвам режим.. както и да е..

Просто очите са едни такива..... изморении

Ааа и бтв,.. виждам, че ти е доста натоварена програмата, та да те попитам, случайно да учиш в някаква математическа паралелка ? :-o

А и относно кафето и колата, аз пия почти всеки ден 3в1 особено ако ходя и на уроции.. там страшно много ми се приспива

math
03-09-2011, 20:43
Мозъкът има нужда от почивка! Вредно е да учиш толкова много време. И аз преди не си давах почивка, но, повярвай ми, недей така. По едно време и учителите започнаха да ми повтарят да не уча толкова. Не е важно КОЛКО време учиш, а КАК. Може да отделяш само по 1, 2 часа, но да си напълно концентрирана в това, което правиш. И отделяй повече време за сън ! :-o :)

zlatit0o
03-09-2011, 20:50
Което ме навежда на мисълта, че трябва да лягам.. лека нощ :) :-)

Chacho
03-09-2011, 21:38
Ще стискаме!
Бтв за утре са ми, а не мога нито една от тях да реша:

http://prikachi.com/images/843/3074843k.jpg
http://prikachi.com/images/844/3074844k.jpg


Хораааа....много ви моляяя! :(

Една идея за втора задача.

Мисля, че на 2ра задача ъгълът е 90. Ако АМ пресича СD в точка О и излезнат еднакви триъгълниците ADO и CDB (засега има страна и 90-градусов ъгъл), оттам с малко други доказателства излиза, че търсеният ъгъл е 90. Все пак е само предположение, но двата триъгълника имат предпоставки да са еднакви,пък и онзи ъгъл изглежда доста прав.

Ако разбереш решението, ще го пуснеш ли във форума?

LaChupacabra
03-09-2011, 22:06
ехеееее колко домашни ви дават о.о става въпрос за SladkaZagadka
аз бях така цяяял февруари..нямах време да спя от учене...сега март леко си давам почивка...но не много... целта ми до средата на април да съм навъртяла добри оценки ии да си дам 15 дена почивка до май месец и да си излизам и така...тъкмо времето тогава ще е хубаво..вече май само за изпитите ще мисля а от 1 до 15 юни...няма да отворя учебник вече 8-)

Chacho
03-09-2011, 22:32
Мхм, решението важи. Мерси, щях да я сънувам тая задача. Отивам да повтарям 7 клас :>

biolojkata95
03-09-2011, 22:36
leka no6t

sasec
03-10-2011, 05:50
Олеле, учите доста. Аз рядко откарвам 3 часа учене. Една приятелка от класа също учи по 7-8 часа, винаги е на нокти за изпитвания, контролни, почти не излиза, всяка свободна минута прекарва в учене, решаване на задачи и т.н. Начинът, по който живее сега, никак не е хубав. Ще се повторя с останалите, но наистина трябва да си почивате. Всеки път, когато усетите, че вече не можете да учите, спирайте замалко. Направете малко гимнастика, ала-бала, и продължете. Недейте обаче да сядате на компа, че ще стане все едно изобщо не сте си почивали. А, и всички сега казвате: "Оу, седми клас, трябва да учим, всичко друго остава на заден план и т.н."
Май само аз не съм съгласна с това. Да, това е важна година, но пък си помислете: има къде-къде по-важни неща от това да влезеш в някоя гимназия. А ако сега си пропилеелете здравето, заради тази мисъл по-горе, после няма да има значение къде учите.


ПП: Не говоря за всички, а просто така го написах в множествено число.
ПП2: Не си мислете, че ви карам да спрете да учите. Изобщо не е така. Просто ви споделям гледната си точка.

biolojkata95
03-10-2011, 06:46
да
съгласна съм с теб
но какво печелиш ако си добре със здравето а влезнеш в някоя смотана гимназия-наппример хранително-вкусова
както стана с приятелката ми
и ря си викаше до изпитите има много врееме и си излизаше 4-5 пъти на седмица и изкара много нисък бал апък искаше да влиза при мен!!!
учете нормали и всичко ще е 6

sasec
03-10-2011, 06:53
Вярно е това за гимназията, но и и двете крайности не са хубави. Не мога да кажа, че не уча, ако си си помислила нещо такова. Даже, колкото и нескромно да звучи, съм си пълна отличничка. Всеки си решава за себе си. По-горе си казах мнението по въпроса с ученето.

biolojkata95
03-10-2011, 07:19
ok
ходи ли на някои олимпиади

sasec
03-10-2011, 07:22
Да. Ходих по математика, БЕЛ и биология. По БЕЛ и математика се класирах, а по биология все още не са казали резултати. Бях и на състезанията по БЕЛ и математика. Там също се класирах. Не вярвах, че по математика ще успея, но май съм се справила.

polssa
03-10-2011, 09:50
здравейте хораа :) Сега се връщам от репетиция за утре, отивам да ям и да гледам филм. После може да уча и такамм :)

math
03-10-2011, 10:31
ok
ходи ли на някои олимпиади
Да, и аз ходих. Класирах се за областния кръг на състезаните по математика и олимпиадите по математика, биология, физика, история и химия. По химия вече мина и сега очаквам резултатите.
Много жалко, че по биология и физика са в един и същи ден, по едно и също време и няма да мога да отида по един от предметите. :(

awesomesheepy
03-10-2011, 11:00
Оооооо,контролното ми по математика НАЙ-ПОСЛЕ МИНА!ЙЕЕССС
И добре мина,трябва да имам 5 или 6. 8)
Събра ми преразказа,супер.Направих го добре,надявам се на 6-ца.
По ЗИП писахме тези,и там трябва да имам 6.
Доволна съм от днес,наистина..надявам се резултатите да са ми добри:Д
Отмениха ни теста по литература,дето щеше да бъде утре. *хепи хепи *
Сега имам да уча по Английски(в тетрадката да пиша и думи да науча) + История(урок) и толкова.Ще почивам после.
Sasec много добре се изказа.Подкрепям.

theonlyone123
03-10-2011, 11:31
Имам 5 по литература :-x :x
Охх , за утре нямам домашни :grin: и сега лягам да поспя и после ще ходя на танци ;дд (охх а колко отдавна не съм ходила,сигурно треньорката ще ми се кара ;д)
А иначе - какъв е смисъла да учиш по 7-8 часа ? Не мисля ,че е нужно да учиш чак толкова много време . SladkaZagadka мисля,че трябва да се концентрираш и да гледаш да научиш хем качествено,хем бързо .. на мен са ми нужни 20-30 мин за урок по разказвателни .. Давай си по 5 мин почивка след всеки предмет , защото просто накрая ще преджаскаш :Д и най-вероятно на изпита от толкова учене ще вземеш да забравиш всичко ;) Не се впрягай толкова много . Учи си , изкарвай шестици , но не си отнемай от съня . :) Ии междудругото мисля ,че това ще бъде полезно за някои ---> майка ми каза,че е говорила с някаква докторка или нещо подобно и са й казали ,че ако през деня учиш , вечер като легнеш е добре да си прочетеш по веднъж уроците , защото точно преди да заспиш се запаметявало най-добре ;) Аз първоначално не повярвах,но наистина действа ;) 8)

zlatit0o
03-10-2011, 13:04
Днес беше добре!! Правихме тест по БЕЛ, справих се.. надявам се на 5, 6 :D И по география имам 3 нови оценки- 3,6,6 :D

Във вторник е областното по волей... ааааааа СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ!! да се класираме и по-нагоре :grin:

за утре имам само урок по биология и 2-3 задачи по математика, които ще реша малко по-късно :)

theonlyone123 На мен пък някой ми казваше, че сутрин на бистър ум, най-много се запомняло :-o

magiie
03-10-2011, 13:38
Стискаме ти! :D
Междудругото днес правих 2 теста: по математика и физика..
Иии нищо не правих!.. 8-)

kik7
03-10-2011, 13:58
днес правихме тест по история .. пълен ужас :D утре имам тест по химия и после ще уча имам и по биология а по математика и по БЕ научих :D

kik7
03-10-2011, 14:01
Ии междудругото мисля ,че това ще бъде полезно за някои ---> майка ми каза,че е говорила с някаква докторка или нещо подобно и са й казали ,че ако през деня учиш , вечер като легнеш е добре да си прочетеш по веднъж уроците , защото точно преди да заспиш се запаметявало най-добре ;) Аз първоначално не повярвах,но наистина действа ;) 8)

на мен ми го е казвала една приятелка преди 4-5 години като беше 7 клас и тя само вечер преди да си легнеше четеше :D

math
03-10-2011, 15:36
Така е, защото по време на сън, информацията, която си получил през деня, си се подрежда в мозъка. Затова и е много важно след като учиш да си починеш, да поспиш, защото иначе в мозъка ти става една „каша“- тази информация се трупа, трупа и накрая можеш дори да полудееш. При прекалено натоварване на мозъка, другите жизнени процеси се изпълняват по-трудно и това може да доведе до много лоши последствия. :!:

П.П Ако имате някакви проблеми с математиката, можете да ми пишете - ще се отзова. :)

awesomesheepy
03-10-2011, 15:49
За тези,които са добри по история,МОЛЯ ПОМОЩ..трябва да пиша отговор.;/ а историята хич,ама хич не ми е сила.

1) Обясни особеностите на държавната уредба на Спарта.

2)Систематизирай процеса на Великата елинска колонизация
а) причини и предпоставки ; б) времеви обхват ; в)посоки на разгръщане ; г)начин на основаване и уредба на колониите; д)последици за елинският свят

Страшно ще съм благодарнаааа :-o

sasec
03-10-2011, 15:59
Минавам на втори кръг по биология. :) Обаче днес правихме тест и май ще имам 4 или 5, защото сбърках малко на втора задача, че ако не и цялата. Всичко друго вярно, ама точно нея....Абе карай, ще я поправя. Май ще се размина с втория кръг по биология, защото точно тогава не съм във Варна, а съм на състезание по плуване. Не искам да го пропускам. Само ме е страх как ще реагира госпожата.

flower757
03-10-2011, 16:16
За тези,които са добри по история,МОЛЯ ПОМОЩ..трябва да пиша отговор.;/ а историята хич,ама хич не ми е сила.

1) Обясни особеностите на държавната уредба на Спарта.

2)Систематизирай процеса на Великата елинска колонизация
а) причини и предпоставки ; б) времеви обхват ; в)посоки на разгръщане ; г)начин на основаване и уредба на колониите; д)последици за елинският свят

Страшно ще съм благодарнаааа :-o

1.Ами ще ти кажа най-главното:Управлението на Спарта било съсредоточено изцяло в ръцете на спартанците.Тъй като били малцинство,управлението се определяло каро олигархическо.
Управлвние в Спарта:
-Начело на полиса стояли 2 наследствени царе, които командвали армията по време на война, но в мирно време властта им била почти незнаителна!
-Съветът на 28-те старейшини-били на възраст до 60 години,пожизнено избрани..вземат политическите решения;
-Народно събрание-всички соартиати , навършили 30 години. Те не обсъждали взетите от Съветът на 28-те старейшини решения, а си изразявали мнението с викове.
-5 Ефори/надзорници/-всяка година се избират от събранието на гражданите.Следят спазванеъо на законите!

2.а/Причини за колонизацията:
-Недостатъчно количество зема;
-По политически причини;
б/Посоки на колонизацията:
-По Черноморското крайбрежие-Одеса, Несебър и др.
-По крайбрежието на Мала Азия;"
-Към Южна Италия , О-в Сицилия и Испания;
в/май се обърках .. виж б/
г/ и д/ .. съжалявам :-o .. е, това ние учим , надявам се поне малко да съм била полезна .. :wink:





П.П. Ох..ох .. Първо да се оплача , че в понеделник имам контролно по история за целия раздел ''Древна Елада'' .. после да се оплача , че имам една незаслужена чак толкова , ама все пак я имам , шестица 6 по Тегнологии .. и пак да споделя/да се оплача/ ''потреасаващата'' новина , която получих днес .. мислех да искам съвет , но .. та така , в събота , на 12 съвпадат 2-рите кръгове на олимпиадата по математика и на състезанието по БеЛ .. :( :( .. ужас .. по математика са класирани само 4 човека и аз стм една от тях .. по български пък около 10 .. ама не знам .. мисля да отида по български .. ама пък ме е страх да не е госпожата по математика да вземе нещо да се заяде .. :? .. Сигурно не съм първият човек , про който съвпадат така , така че знаете каква .. не мога да опиша колко съм разярена и ядосана , възмутена и ..ужасена от тия смотаняци/с извинение/ :-x :-x :-x :-x :-x , дето ги слагат на 1 .. като например на 19 съвпадат физика, география и биология ,но за тогава , слава Богу .. , нямам проблем - биологияя .. Та така :-x :-x :-x думи нямам .. сякаш състезание между предметите .. ама и да пиша , и да не пиша-нищо няма да се промени .. стискайте палци да взема правилно решение , и и на самото състезание/олимпиада .. :( / :)

awesomesheepy
03-10-2011, 16:28
1) благодаря ти много за помощта;
2) И от нашия клас има 2 момичета,които са така.
Избраха да отидат на националното по БЕЛ,все пак не е олимпиада,а национално.Пък и са по-добри по БЕЛ,определено.
Сама си прецени по кое си по-добра,по кое искаш да отидеш и по-кое ще се справиш безпроблемно. :-o

LaChupacabra
03-10-2011, 18:20
normal day =D
6 по информатика 8-)
написах си гигантското домашно по руски...и по друго за утре нямам...ще си почета малко по физика и така 8-)
уфф утре сутринта съм на уроци по мат. след тва на консултация по биология ...г-жта каза да ида защото минавам на 2 кръг и иска да ми обясни разни неща 8-) и след тва мисля да повися малко навън ако не е време за даскало и така 8-)
бтв по мат . за сега неравенствата са ми хипер лесни 8-)
Силв бих ти помогнал апо история ама като гледам вече са ти отговорили...ако има още нещо кажи..ще помгам с к'вото мога 8-)

theonlyone123
03-10-2011, 18:45
Аа не :-x :-x :-x :-x в тежка депресия съм :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 ще се самоубия .. чао ви , хора ... не мога просто повече с тоя скапан "живот" :-x :-x :-x :-x ...

magiie
03-10-2011, 18:49
Защо бе какво е станало??

flower757
03-10-2011, 18:52
1) благодаря ти много за помощта;
2) И от нашия клас има 2 момичета,които са така.
Избраха да отидат на националното по БЕЛ,все пак не е олимпиада,а национално.Пък и са по-добри по БЕЛ,определено.
Сама си прецени по кое си по-добра,по кое искаш да отидеш и по-кое ще се справиш безпроблемно. :-o

Радвам се, че помогнах. :)

Ами аз сама трябва да си преценя, да ..няма кой друг ..благодаря за уточнението.И май и аз ще отида на българският .. и двете са ми почти равно силни , ама математиката е по-.. трудна .. както и да е. :) Ще видим!Събота наближава, вероятно пак ще се появя.. :)

theonlyone123
03-11-2011, 11:11
Вече малко ми поотмина , но все още съм адски нервирана :-x .. защо не беше както преди .. ;(
Иначе от днеска нямам оценки .. А майка ми дойде в училище,за да говори с г-жите по математика и БЕЛ и са й казали ,че съм се стеганала,но ми трябва още мотивация ;д ;)
Сега мисля да си науча по биология , да си напиша по БЕЛ и математика и може би по литература ;д --> олл ама аз по литература май нямам домашно :grin: :grin:
И най-вероятно след това ще гледам филмче ... ;д 8)
П.П-Искам да попитам .. някой от вас чувствал ли се е някога самотен и мислейки си ,че никой не го уважава и харесва ??

polssa
03-11-2011, 11:33
Вече малко ми поотмина , но все още съм адски нервирана :-x .. защо не беше както преди .. ;(
Иначе от днеска нямам оценки .. А майка ми дойде в училище,за да говори с г-жите по математика и БЕЛ и са й казали ,че съм се стеганала,но ми трябва още мотивация ;д ;)
Сега мисля да си науча по биология , да си напиша по БЕЛ и математика и може би по литература ;д --> олл ама аз по литература май нямам домашно :grin: :grin:
И най-вероятно след това ще гледам филмче ... ;д 8)
П.П-Искам да попитам .. някой от вас чувствал ли се е някога самотен и мислейки си ,че никой не го уважава и харесва ??
От месец и половина съм скарана с приятелка, на която адски много разчитах-постоянно сме били заедно, а сега не си и говорим. Тя почва да настройва хора с/у мен, а аз се успокоявам, че някой ден всичко ще й се върне...Сподели какво е станало и ще ти дадем съвет (доста съм добра в даването на неискан акъл.. ;д)

awesomesheepy
03-11-2011, 11:46
Имам 5 по химия!ЙЕС БЕ! :grin: изобщо не бях предполагала,но супер
такова,днеска 3 часа не карахме,избягахме,и хойхме на мач целия клас.
Времето е уникално,мдам.Слънчево ми е ^_^ макар че се питам,как в едни моменти приятелките ми са приятелки,а в други-не.

zlatit0o
03-11-2011, 11:54
Днес беше супер, и времето е страхотно :---) :---)
след малко излизам :grin:

theonlyone123
03-11-2011, 11:56
Вече малко ми поотмина , но все още съм адски нервирана :-x .. защо не беше както преди .. ;(
Иначе от днеска нямам оценки .. А майка ми дойде в училище,за да говори с г-жите по математика и БЕЛ и са й казали ,че съм се стеганала,но ми трябва още мотивация ;д ;)
Сега мисля да си науча по биология , да си напиша по БЕЛ и математика и може би по литература ;д --> олл ама аз по литература май нямам домашно :grin: :grin:
И най-вероятно след това ще гледам филмче ... ;д 8)
П.П-Искам да попитам .. някой от вас чувствал ли се е някога самотен и мислейки си ,че никой не го уважава и харесва ??
От месец и половина съм скарана с приятелка, на която адски много разчитах-постоянно сме били заедно, а сега не си и говорим. Тя почва да настройва хора с/у мен, а аз се успокоявам, че някой ден всичко ще й се върне...Сподели какво е станало и ще ти дадем съвет (доста съм добра в даването на неискан акъл.. ;д)

Леле, ама ти си точно в моята ситуация ... абсолютно така е и при мен :shock: :shock: :shock: .. само дето и момчетата от моя клас ме намразиха и почнаха да ме обиждат и да ми викат ,че съм грозна и т.н ... вече ми омръзна от всички около мен .. не знам какво да правя ... ;хх

math
03-11-2011, 12:11
Извинете, може ли накой да ми каже, къде мога да видя резултатите от областния кръг на олимпиадата по химия ? :)

kik7
03-11-2011, 13:59
госпожата по химия каза че няма да ми зачете теста щото го предадох 5 мин след останалите :-x :-x :-x и ще правя друг или ще ме изпита :booooomb: ама карай ся :D утре съм на рожден ден с приспиване :grin: :grin: :grin: купихме/ направихме уникален подарък - значи постер с наши снимки, чанта и един кашон пълен с вестници и в някои вестници няма нищо в други - бонбонки, жълти стотинки :-D банан, една малка кравичка :D и пръстен ... много яко се получи особено постера :grin:

kik7
03-11-2011, 14:03
[color=indigo]П.П-Искам да попитам .. някой от вас чувствал ли се е някога самотен и мислейки си ,че никой не го уважава и харесва ??

Да преди около месец и аз бях скарана с 1-2 момичета от класа, беше ми гадно ама се оправихме де, но все пак си имам едно наум ..

jani97
03-11-2011, 16:59
аз по принцип нямам навика да се карам с хората.имах едно скарване с много добра приятелка,но разбрах,че е възможно и аз да греша някъде.затова отидох при нея казах й всичко.разбрахме се и сега всичко е наред.но ми се случва да ме игнорират.тогава в такива дни ми става гаднои чак ми се плаче.но на другия ден от сутринта започвам да броя всичко хубаво което ми се е случило.и действа.майка ми ми казва че ако стоя и часам някой да си говори с мен няма да има успех.трябва да стана да отида да се включа в разговора да изкажа мнение и така стават работите.но не бива да обвиняваме другите в това че ни игнорират един вид.както е казано дръж се така както искаш и другите да се държат с теб

SladkaZagadka
03-11-2011, 18:47
theonlyone123 , да . Беше може би един от най-тежките периоди в живота ми . С едни момичета бяхме неразделни и бях основно с тях приятелка и само с тях си говорех, докато те не ме игнорираха напълно .. и оттогава започна тежкия период, без никого , с когото да споделям и да говоря и да правя нещо .. самотно, гадно, тъжно ... И така в продължение на месец -два бях сама .. нямаше с кого да обядвам в училище, молех се да минат тези 30 минути почивка за обед по-бързо , за да не съм единствената сама .. но това ме промени . Всичко това . Станах супер корава и вече почти нищо не може да ме разтърси ... И постепенно станах приятелка с момичетата и момчетата от съседните класове, момчетата от нашия, хората от горните и докато се усетя всеки, когото срещам по коридора ме поздравява .. :) . А те .. останаха си там, където си бяха и чак сега виждам колко нелепо съм изглеждала в тази компания .. и как всъщност е всичко острани ..

awesomesheepy
03-11-2011, 21:14
Утре какви са ви плановете? 8)

LaChupacabra
03-11-2011, 22:22
охх цяла вечер съм си мързелувала ;D
днеска беше яко :] имам 5 по руски...ох много трудно се изкарва 6 при тая госпожа бее :booooomb:
ии последния час нямахме физика а психология =О ии ни раздадоха някакви анкети за нещо за ориентирането ни в бъдеще ЛОЛ за разни профезии и т.н. 144 въпроса О.О мойте резултати са ИСТОРИЯ <3,Медицина : ),Астрономия ;оо ии PR =OOO
ии тва е вярно..тея неща ме вълнуват ЛОЛ
утре цял ден съм навън...от кога не съм излизала..а и времето ще е суперско... сутринта излизам на пазар ...а на обяд на разходка и така 8-) в неделя ще уча и така...

бтв да ви се похваля...за сега мнооого добре ги разбирам неравенстват по математика ии много се горде я с тва... дано да не станат по сложни 8-) [/list]

theonlyone123
03-12-2011, 04:11
Мм сега ставам ;дд .. че трябва да ходя на уроци :o :o , а как ми се спии .. ;хх ;д
След като свърша уроците ще ходя на гости в братовчедка ми :grin: :grin: и ще спя у тяхх .. кефф ;дд <3333
Ама ми е и малко лошо и кашлям и кихам .. дали няма да успея да разубедя наште да ходя на уроци 8-) малко трудничко де ;дд ...
Мале а вчера си легнах към 8 ии ставам чакк сега ... ама нз защо вчера дооста рано заспах .. може би бях твърде уморена от деня ;дд ..
Охх увлекох се в приказки :Д айде аз отивам да се пооправям :P 8) 8-)